|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  111 112 [113] 114 115   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
28.9.2009 20:24:25   
sonček33
Aqua...user posted image žal mi je. Drži se in upaj za naprej.

Punce, haval za pohvale mojga Lovra. Goldi fišica--joj, hvala, ker is rekla, da je izrezana mama...četudi niuser posted image , slišat je pa lepo.

Arnejči a si gut?

Nosečke čestitam.

Borke navijam.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 2801
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
28.9.2009 20:27:52   
arneja
Johnie, naj te rahle krvavitve zdaj lepo pustijo na miru, SS, tebe naj pa user posted image hitro obišče, da boš lahko štartala s postopkom user posted image .

Kleja, naj te tudi 2. oktobra razveselita dve črtici user posted image user posted image user posted image .

Bebi
, kako si? Te kaj panika že daje? Mene kar malo, sploh ko me kaj spodaj zvijat začne user posted image .

Rebika, kakšen lepi štrukeljček user posted image user posted image user posted image user posted image . A vam nosek še kar nagaja?

Blanči, ti nas samo stimuliraj, nam sigurno vsem nasmeške na obraz pričaraš user posted image user posted image user posted image .

Gigi, kdaj imata zmenek z atom? Joj, me je kar streslo, ko sem prebrala za Aquo user posted image user posted image user posted image . Se spomnim, kako sem bila tudi jaz čisto navdušena nad prvim postopkom, potem nas je pa enako razočaranje pričakalo user posted image . Ampak samo takrat in nikoli več. Pozdravi Aquo, če bosta govorili.

Zarči, če te pa joškice še vedno full bolijo pa hitro še en test naredi, mogoče se je pa ta drugi borec obdržal user posted image .

Dysan
, upam, da tvoji foliklčki samo zelo počasi rastejo in da jih bo naslednjič kar nekaj vidnih user posted image . Se res ne spomnim, da katera punca ne bi imela niti enega folikla po stimulaciji, jaz mislim, da so tvoji samo zelo počasni.


_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu johnie)
Neposredna povezava do sporočila: 2802
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
28.9.2009 20:37:20   
arneja
Zarji, če ti je pa spet rahel plusek pokazalo pa jaz navijam za ta drugega pikca, da se je nekje oprijel in se ni pustil odnesti user posted image user posted image user posted image .
Sunia, ti samo jokaj, ni lepšega kot solzice sreče user posted image user posted image user posted image .

S*, ti pa kar pridno počivaj, prav?

Kleja
, jaz bom pa lulala že v sredo, čeprav po atovih navodilih bi lahko šele v soboto. In če bo minus, bom pač prekmalu lulala user posted image , plusek pa lažen itak več ne more biti. Mene malo joškice bolijo, če se nanje naslonim, ampak to je sigurno od Prometriuma, tako da si ne dajem lažnega upanja. Si pa ti še ena taka revica kot jaz in ena Daisy, ki se je zadnjič enkrat oglasila, pa Aquica naša, ki imamo tako malo celic. Bomo morale nekaj skupaj pogrunati, kako iz malega zraste veliko user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2803
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
28.9.2009 20:42:57   
arneja
Miklarom, upam, da je vajina žalost iz dneva v dan vsaj nekoliko manjša in da vama vajini pingivnčki novo upanje dajejo user posted image .

Tanja, a v tisti kabinci za oddajanje plavalčkov je pa luč na senzor user posted image . Joj, sorry, amapak sem se zdajle prav narežala, ko sem se si predstavljala, kako se ob vsakem gibu rokice tvojega možeka luč prižge user posted image . Pa, a se delajo norca iz folka, katastrofa, res user posted image . Mi pa delamo na dobrih rezultatih in upam, da v sredo res nekaj pozitivnega nalulamo user posted image .


_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 2804
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
28.9.2009 20:43:53   
arneja
Sonček, jaz sem še kar gut. Upam, da bom še dolgo user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 2805
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
28.9.2009 21:21:54   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Sunia

Pozdravljene punce!

Jočem od sreče in ne morem verjet ampak danes so mi potrdili mojo nosečnost.user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sunia)
Neposredna povezava do sporočila: 2806
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
28.9.2009 21:29:39   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: arneja


Ribica, jaz pa mislim, da boste šli počasi še tretjo bebiko iskat user posted image .





user posted image ....................user posted image


...mislim, da ne.......  a veš, da bi pol mogla spet imet cr....pa to niti ni tako hudo.....bolj me skrbi, ker mi je zdaj ta moj pikec čisto spredaj ležal in direkt pritiskal tja, kjer je bil prejšni rez...je bila stena že čisto tanka....

...kaj bi bilo pa tretjič?  tega me je strah.....

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 2807
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
28.9.2009 21:31:57   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Goldi fišica--joj, hvala, ker is rekla, da je izrezana mama...četudi niuser posted image , slišat je pa lepo.



sonček - a nisem jaz tvojih poročnih slik gledala lani  user posted image ....al sem kaj zabluzilauser posted image

...ma no meni se tak po spominu zdi, da ti je podoben...če druga ne po barvi lasuser posted image ...


(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 2808
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
28.9.2009 21:34:16   
sonček33
Goldika ja ja, alhko da si moje poročne slike gledala...ampak mali je izrezan očka...in jaz imam črne lase... user posted image user posted image , ampak sej pravim, sem vesela, da si to rekla. Itak da mi je podoben.user posted image user posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 2809
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
28.9.2009 22:25:35   
gold fish
....se spomnem ene slikice, ko stojita pri drevesu......

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 2810
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
28.9.2009 22:32:22   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: arneja

Sonček, jaz sem še kar gut. Upam, da bom še dolgo user posted image .



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 2811
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
28.9.2009 23:00:48   
gloria
...čer......kak smo punce.....evo mene stuširana,kosilo se kuha za ju3...pa še najvažnejše ju3 sem fraaaaaaaaaaaaaaaaajuser posted image ...grem vas bratuser posted image ....

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 2812
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
28.9.2009 23:02:46   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: arneja

A je Aquica že komu sms-ala, da dva prestolonaslednika domov user posted image ?

Jaz moram pa delat, čeprav bi chatala user posted image .

Jaz sem tudi dve kilci že izgubila, se mi zdi, da mi jih je Diphereline nabil. Lulamo v sredo zjutraj pa upam, da kaj pametnega nalulamo user posted image .



..komi čakam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 2813
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
28.9.2009 23:04:55   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: Reby

Evo še mal stimulacije user posted image

user posted image

Bebiii - te bom po riti, a si že test delala?



...o kak lepotec Reby user posted image user posted image user posted image ...ma jaz ga itak občudujem na FB...ampak tudi tukaj nemoreš mimo teh slikicuser posted image

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 2814
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
28.9.2009 23:06:22   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi

še vedno nič novičk od aque?? user posted image user posted image user posted image


Tolk mi je težko sporočat slabe novice user posted image
Celice se niso oplodile. Ata pravi, da bo naslednjič drugače zastavil. Več bo Aquica napisala, ko se oglasi.

Aqua bo naslednjič ratalo user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image  user posted image ...žal mi je

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 2815
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
28.9.2009 23:08:01   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: BarbiG

Zarja, pa ti ne bi vseeno kakšnega testa naredila? Ker se mi vseeno zdi, da še ni za izgubit upanja. Lahko je kakšen drug razlog za krvavitev. Držim pesti, če se odločiš še za kakšen testek, da bo še močnejši user posted image .

evo, sem šla lulat, je taka boga druga črtica, da se komaj komaj komaj vidi.....ma krvavim pa še jao full. Pomoje je to še od stopke. Bom šla v sredo na krvnega, da vidim kaj bodo dr. porekli. Upam, da ni spet kako sranje.


..oj lubca...res počakaj krvenega...jaz ti od srca privoščim....saj ti to veš a ne dauser posted image ...evo ti eno user posted image za srečo....

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2816
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
28.9.2009 23:09:06   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: Sunia

Pozdravljene punce!

Jočem od sreče in ne morem verjet ampak danes so mi potrdili mojo nosečnost.user posted image



..čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu Sunia)
Neposredna povezava do sporočila: 2817
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
28.9.2009 23:11:50   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Aqua...user posted image žal mi je. Drži se in upaj za naprej.

Punce, haval za pohvale mojga Lovra. Goldi fišica--joj, hvala, ker is rekla, da je izrezana mama...četudi niuser posted image , slišat je pa lepo

Borke navijam.


....je res bolj atijevuser posted image ...no Sonči priden je pa po tebuser posted image .....

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 2818
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
28.9.2009 23:13:19   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: arneja

Sonček, jaz sem še kar gut. Upam, da bom še dolgo user posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image ...seveda boš...ne dvomin niti malo tokratuser posted image ....

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 2819
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
29.9.2009 7:20:41   
arneja
Dobro jutro user posted image .

Danes sem pa jaz zlata ptička, zaspane črne vrane user posted image . Pa jutri bom tudi pa upam, da bom vesela zlata ptička, ker jutri luuuulamo user posted image .


_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 2820
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
29.9.2009 7:24:56   
arneja
Ojoj, Ribica, če je pa tvoj buši tako tanek, potem pa mogoče raje res ne user posted image . No, pa saj te dva škratka lahko osrečujeta v polni meri, ne user posted image ?

Gloria, uživajte danes, če imaš frej dan, pa še sonček bo spet user posted image . Pa že dolgo mi nisi kakšne stimulacije nalimala, za jutri si pa res kaj zaslužim, ne user posted image ?

Aquica, si že vsaj malo bolje user posted image ? Naslednjič bo bolj močna terapija, pa se bodo celice lepo oplodile. Pa če te kaj tolaži, Lučka prvič ni imela niti ene celice, ko so pa drugič štartali, so pa malo Nežo pridelali user posted image .


_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 2821
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
29.9.2009 7:26:37   
arneja
Bebi, kako si pa ti? Kdaj boste vi lulali? A te še kar močno špika?

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 2822
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
29.9.2009 7:32:42   
arneja
Lana, naj danes poteka vse b. p. user posted image . Vem, da te je strah, ampak verjamem, da po nepotrebnem user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 2823
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
29.9.2009 7:51:05   
Reby
Ja, Arnejči, kdo bo pa kavico skuhal? user posted image
Dobro jutro vsem!

user posted image

_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 2824
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
29.9.2009 8:10:03   
arneja
Rebika, če ne znam kuhat user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 2825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  111 112 [113] 114 115   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  111 112 [113] 114 115   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?