|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kave bi....
30.9.2009 11:18:23   
legenda_m
ene pravijo da jim v nosečnosti zasmrdi, meni pa diši.... koliko lahko največ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kave bi....
30.9.2009 11:35:15   
anabanana
Zdi se mi, da je priporočena količina ena skodelica dnevno.

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu legenda_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kave bi....
30.9.2009 12:04:36   
kjava
Kok je bi pa ti spila? glih pretiravat ti ni treba, privošči si jo pa le.

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kave bi....
30.9.2009 12:11:25   
AKP
Jaz sem jo popila vsako jutro, popoldan pa sem si privoščila kapučino.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kave bi....
30.9.2009 12:26:11   
legenda_m
ne, ne bi je spila 10 skodelic, bi pa recmo eno na dan max dve, z mlekom, al pa belo. sam tok da mi mal pritisk dvigne, da lahk prežvim v službi....

(odgovor članu AKP)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kave bi....
30.9.2009 12:42:19   
kjava
IZVIRNO SPOROČILO: legenda_m

ne, ne bi je spila 10 skodelic, bi pa recmo eno na dan max dve, z mlekom, al pa belo. sam tok da mi mal pritisk dvigne, da lahk prežvim v službi....


Kamot. Bolš kot da te glava boli zarad nizkega pritiska.

(odgovor članu legenda_m)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kave bi....
2.10.2009 19:01:55   
mala Emina

No pri meni je bilo takole...nakaj časa mi je pasala jutranja kavica in potem pa seveda vsak dan manjuser posted image ...in sedaj namesto jutranje kave spijem kakšen čaj ali pa naravni pomarančni sok user posted image !Kot ste že omenili je priporočljiva ena kavica,seveda je pa vse odvisno od posameznika!

lp


(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kave bi....
2.10.2009 19:19:20   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: mala Emina


No pri meni je bilo takole...nakaj časa mi je pasala jutranja kavica in potem pa seveda vsak dan manjuser posted image ...in sedaj namesto jutranje kave spijem kakšen čaj ali pa naravni pomarančni sok user posted image !Kot ste že omenili je priporočljiva ena kavica,seveda je pa vse odvisno od posameznika!

lp




Ja, meni je tudi noro pasal čaj, ampak proti koncu user posted image pa spet nazaj jutranja kavica. Sem pa mogla pit samo brezkofeinsko

Mislim da ob 2 normalnih kavicah, ni kakih posledic, če pa je kaka več, pa bo mogoče malček mal več žural ponoči user posted image .

(odgovor članu mala Emina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kave bi....
2.10.2009 19:20:17   
Anonimen
2 do 3 komot.

(odgovor članu legenda_m)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kave bi....
19.10.2009 18:48:17   
m_o_i
brez pretiravanja lahko recem, da sem bla pred nosecnostjo odvisna od kave-kjerkoli, kadarkoli samo kava in kozarec vode...
ko sem zanosila, sem POSKUSLA brez kave in...zdrzala en dan, za katerega pa lahko recem, da je bil katastrofa! pocutje slabo u iber, za glavo sem bla pa prepricana, da mi jo bo zdaj zdaj odneslo z vratu! ta dan sem ob devetih zvecer spila, ma kaj spila-pozrla-skodelico kave in bla v nirvani (kok mal rabimo nekateri,aneuser posted image )
od takrat spijem jutranjo tursko z mlekom in to 2dcl skodelico, cez dan pa ce mi zadisi, si jo tudi privoscimuser posted image  
mucit se ne smemo!! ce pase-si vzamiuser posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kave bi....
19.10.2009 19:03:09   
tassika
Jaz spijem zjutraj obvezno črno brez vsega, popoldne z mlekom. Prve 3 mesece mi je itak smrdela, potem sem jo pa nujno rabla. KEr imam nizek pritisk mi jo je celo g. priporočala, je rekla 2 skodelici na dan komot.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kave bi....
4.11.2009 10:20:19   
tinci1
Kaaavaaaa!
Jaz bi jo tudi. ;)

Po prvi nosečnosti sem postala pravi odvisnik od kave, tako da dve veliki skodelici na dan sta bili skoraj premalo. ;)
Sedaj mi pa tako smrdi, da je tudi videti ne morem. Upam, da bo pri tretjem mesecu minilo, da bom lahko spet kakšno popila za užitek. Je pa ras, da bi morala tudi sedaj kakšno, ker imam zelo nizek pritisk, ampak ne gre.

LP,
Tinci

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kave bi....
14.11.2009 14:01:04   
Zvezdici
Jaz se tudi strinjam z drugimi.
Kavo lahko, seveda v zmernih količinah.
Meni jo je G še celo priporočila, zaradi glavobolov, ki so posledica nizkega pritiska.
Tako, da če imaš tudi ti s tem probleme imaš vsaj izgovor, hehe.

Uživaj ob user posted image !


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu tinci1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kave bi....
16.11.2009 14:12:42   
Mareli
oooo punce...user posted image

kak sem vesela tele debate, nisem vedela da sploh lahko jo pijem. a zdej si jo bom pa privoščila, namreč sem velika ljubiteljica turške kave

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kave bi....
17.11.2009 13:38:07   
Meemee
Jaz tudi nisem nehala pit kave. Je pa res, da spijem samo eno na dan (največ dve).

user posted image

(odgovor članu Mareli)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kave bi....
18.11.2009 16:16:27   
j.b.
Živjo,

meni je na začetku, ko sem jo samo kuhala za druge - tako smrdela de je malo manjkalo da nisem letela na wc.
Čeprav sem bila pred tem prava odvisnica, in popila po več "golid" na dan.user posted image
Zdej ko sem pršlo v drugo tromesečje pa jo spet lahko pijem, mi ni smrdi več. Spijem približno dve dnevno.user posted image

(odgovor članu Meemee)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kave bi....
20.11.2009 21:11:38   
extra
JAZ spijem eno kavico na dan, zjutrej. <mogoče popoldne če dobim kakšne obiske
še en kapučino, tist v prahu.
Sem od začetka poskušala da jo nebi, vendar ne ne gre...sem imela tak glavobol,
da je blo groza.
Mislim, da ena kavica na dan ne sme škodvati plodku.


(odgovor članu j.b.)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kave bi....
23.11.2009 10:11:04   
Moycaa
Pozdravljene!

Meni je od začetka nosečnosti full zasmrdela kuhana kava. Sedaj v 18. tednu, mi je pa "zapasala". Vendar z mlekom, prej sem pila črno (turško) nič sladkane.
tako da, če si privoščiš dve skodelici na dan ni nič narobe! Preverjeno pri dveh zdravnikih. user posted image

Lp! user posted image

(odgovor članu extra)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kave bi....
23.11.2009 10:15:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: legenda_m

ene pravijo da jim v nosečnosti zasmrdi, meni pa diši.... koliko lahko največ?


meni je ravn tako pasala na zacetku sploh,sem jo pila brez kofeina.Ni razlikeuser posted image

(odgovor članu legenda_m)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kave bi....
23.11.2009 13:10:48   
soncica01
jaz sem celo nosečnost pila samo eno ''normalno'' kavo na dan in to zjutraj po zajtrku.

Če bom še 1x noseča, bom delala isto, ker punčka ni imela nobenih posledic.

Srečno vsem nosečkam!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?