|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "da bi naju skregali"?
8.10.2009 11:42:51   
TomTaylor

a je to možno, da (nekateri) tasti, tašče, partnerjevi bratje in sestre namenoma delujejo v to smer ali pa gre enostavno zgolj za antipatje oz. nesoglasja in je ta "da bi naju skregali" le izgovor za stalne kregarije?

Tudi midve s taščo se  ne ljubiva ravno, pa vseeno ne morem reči, da želi razdirat odnos s partnerjem ...

ampak ful pogosto tukaj na forumu zasledim ta stavek "zato, da bi naju skregali"...user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "da bi naju skregali"?
8.10.2009 11:44:27   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
a je to možno, da (nekateri) tasti, tašče, partnerjevi bratje in sestre namenoma delujejo v to smer

Je možno. Pri nas se to dogaja. Z njihove strani je neuspešno. user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "da bi naju skregali"?
8.10.2009 11:50:31   
Kepica83
Ja žal je res to mogoče. Jaz sem živ primer za to. Danes sem spet sanjala taščo in tasta kako me nadirata in mečeta iz hiše. Nevem če že nimam nočnih mor. Ker sem te sanje že kar nekaj krat sanjala od takrat kaj se je to res zgodilo.

No danes je točno en teden kaj me je tašča postavila na cesto.

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "da bi naju skregali"?
8.10.2009 11:52:23   
uškinamama
Moja tašča tega niti ne skriva (več)

Enkrat , ko bom od volje vam bom napisal česa je (bila) zmožna ..potem boste videle, da imaste doma  zlate tašče user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "da bi naju skregali"?
8.10.2009 11:58:32   
nanita
Vrjamem v to, da nekateri ne morejo sprejeti partnerja/partnerko svojega otroka. Pri prvi resni vezi nisem imela takih težav, zdaj pa jih imam in to kar počasi uničuje najino vezo...Zdi se mi, da se moj niti malo ne potrudi to izboljšati, ne zapre jim usta ko bi bilo to potrebno. Saj ni samo v tašči problem, problem je tudi v ostalih članih družine...zmeraj kritizirajo kako se oblečem, kako naj perem perilo, kaj naj skuham, itd...uglavnem to mi že tako preseda...Sem svojemu že velikokrat rekla, da tega ne bom poslušala, da naj temu naredi konec, pa se mi zdi vse zaman, saj do zdaj ni ničesar ukrenil. Moji starši njega zelo spošutjejo in ga imajo radi...Nikoli ni imel probleme zaradi mojih staršev, jaz pa imam same preglavice zaradi njegove celotne družine od prababice naprej. Tako, da nekateri se kar trudijo, da se skregava do konca.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "da bi naju skregali"?
8.10.2009 12:05:07   
grahek85
Seveda se dogaja... Nekateri starši/družine pač ne dojamejo, da je otrok postal odrasel in da ima svoje življenje, ki je od njih neodvisno. Tako da verjetno niti nimajo občutka, da se kam vmešavajo, ampak enostavno "varujejo svojo družino" pred zunanjimi posamezniki, ki jim ne odgovarjajo. 

_____________________________

Najina mala velika ljubezen

(odgovor članu nanita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "da bi naju skregali"?
8.10.2009 12:15:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor


a je to možno, da (nekateri) tasti, tašče, partnerjevi bratje in sestre namenoma delujejo v to smer ali pa gre enostavno zgolj za antipatje oz. nesoglasja in je ta "da bi naju skregali" le izgovor za stalne kregarije?

Tudi midve s taščo se  ne ljubiva ravno, pa vseeno ne morem reči, da želi razdirat odnos s partnerjem ...

ampak ful pogosto tukaj na forumu zasledim ta stavek "zato, da bi naju skregali"...user posted image



ja, seveda. sem dobila v obraz. a smo doživeli in preživeli. user posted image se samo še smejem na ta račun. user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "da bi naju skregali"?
8.10.2009 12:22:29   
Kepica83
uh nanita hudo mi je za tebe.

Hvala bogu se je moj prejšnji četrtek postavil na mojo stran. Ko je prišel iz službe sem ga čakala pri svojih starših, ker seveda nisem imela kam. Pri nas je pojedel kosilo nato pa se je odpravil do tašče. V 50 minutah je pripeljal cel avto oblek, čevljev, zvezke za faks, stvari za psa in obvezno knjigico za bebija- Moj prvi album.. , ter kremico proti strijam s katerim mi vsak večer maže bušija. Je rekel da je vso pot na to kremico mislil, da jo mora vzeti. Tam še imava ogromno oble, čevljev, vso pohitšvo... vse. Ampak je moj rekel da bo komaj šel nazaj tja, ko bova se selila. Tisti dan bo vse odpelal in ne gre več nikoli tja. Je rekel da bi še razumel, če bi me vrgla na cesto ker bi jaz res bila neznosna in da bi se kakšna nesoglasja vlekla dalj časa, da pa me vrže po 4 dneh zaradi psa ven, to pa mu jasno kaže da je imela to planirano. Žal ni pričakovala da bo moj šel z mano oz. da bodo moji starši kljub prostorski stiski vzeli vse 3 pod streho. Hvala bogu so nas. in sedaj se stiskamo v sobici, v mali postelji ampak skupaj smo. In domek tudi že imamo. Samo čakamo še da nam ga prebelijo, nardijo fasado.... takrat pa juhuuuuu.

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu grahek85)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "da bi naju skregali"?
8.10.2009 12:26:45   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor


a je to možno, da (nekateri) tasti, tašče, partnerjevi bratje in sestre namenoma delujejo v to smer ali pa gre enostavno zgolj za antipatje oz. nesoglasja in je ta "da bi naju skregali" le izgovor za stalne kregarije?

Tudi midve s taščo se  ne ljubiva ravno, pa vseeno ne morem reči, da želi razdirat odnos s partnerjem ...

ampak ful pogosto tukaj na forumu zasledim ta stavek "zato, da bi naju skregali"...user posted image



ja, seveda. sem dobila v obraz. a smo doživeli in preživeli. user posted image se samo še smejem na ta račun. user posted image




a se tašča tudi smeje s tabo?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "da bi naju skregali"?
8.10.2009 12:35:51   
Kepica83
uškinamama. vem da to ne spada sem ampak tvoj podpis o boogabooju me je malo zmotil. Kaj si res takega mnenja? Denar, prestige je vse al kaj??user posted image

< Sporočilo je popravil Kepica83 -- 8.10.2009 12:41:44 >


_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "da bi naju skregali"?
8.10.2009 12:40:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor


a je to možno, da (nekateri) tasti, tašče, partnerjevi bratje in sestre namenoma delujejo v to smer ali pa gre enostavno zgolj za antipatje oz. nesoglasja in je ta "da bi naju skregali" le izgovor za stalne kregarije?

Tudi midve s taščo se  ne ljubiva ravno, pa vseeno ne morem reči, da želi razdirat odnos s partnerjem ...

ampak ful pogosto tukaj na forumu zasledim ta stavek "zato, da bi naju skregali"...user posted image



ja, seveda. sem dobila v obraz. a smo doživeli in preživeli. user posted image se samo še smejem na ta račun. user posted image




a se tašča tudi smeje s tabo?


I do not know and I do not care. user posted image

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "da bi naju skregali"?
8.10.2009 12:42:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

uškinamama. vem da to ne spada sem ampak tvoj podpis o boogabooju me je malo zmotil. Kaj si res takega mnenja? Denar, prestige je vse al kaj??user posted image


user posted image  itak, ona je pleh pi*** user posted image

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "da bi naju skregali"?
8.10.2009 12:46:48   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

uškinamama. vem da to ne spada sem ampak tvoj podpis o boogabooju me je malo zmotil. Kaj si res takega mnenja? Denar, prestige je vse al kaj??user posted image


a si že slišala kdaj za sarkazem? user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "da bi naju skregali"?
8.10.2009 12:47:50   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

uškinamama. vem da to ne spada sem ampak tvoj podpis o boogabooju me je malo zmotil. Kaj si res takega mnenja? Denar, prestige je vse al kaj??user posted image


user posted image  itak, ona je pleh pi*** user posted image



vsaj **** , da bi bila user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: "da bi naju skregali"?
8.10.2009 12:48:03   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

uškinamama. vem da to ne spada sem ampak tvoj podpis o boogabooju me je malo zmotil. Kaj si res takega mnenja? Denar, prestige je vse al kaj??user posted image



moraš brat s kančkom humorja, dozo cinizma, malo satire  user posted image  oziroma ti dam link, da ti bo jasno.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: "da bi naju skregali"?
8.10.2009 12:48:56   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

uškinamama. vem da to ne spada sem ampak tvoj podpis o boogabooju me je malo zmotil. Kaj si res takega mnenja? Denar, prestige je vse al kaj??user posted image


a si že slišala kdaj za sarkazem? user posted image



Se mi je zdelo ja da se temu reče nekako na ssssuser posted image .

Hormoni me dajejo. Naj bo.

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: "da bi naju skregali"?
8.10.2009 13:33:08   
Anonimen
kepica83...svaka čast tvojemu, da je ravnal kot pač je! Malo je takih, ki imajo toliko hrbtenice.
Sicer se jaz nimam za pritoževat kaj preveč, me pa moti le to, da se pri njih vse tako pometa pod preprogo. Aja, pa še ena stvar kar ne prenesem, je pa hinavščina in opravljanje. Sicer o sebi nisem slišala zaenkrat še nič, samo, ko pomislim oz. slišim, kako so vsi sorodniki in sosedje na tapeti, si mislim, da je tudi o meni verjetno veliko govora, ko me ni zraven. Jaz pa sem na žalost človek, ki takšno hinavščino globoko preziram in je ne razumem. Drugače ni kakšnih spletka al pa kej podobnega kot ste ene pisale, al pa da bi naju hoteli spravit narazen, samo nekako imajo drugačno življenje, kot sem ga sama navajena in se ga pač nikakor pa če se še tako trudim ne morem navaditi.

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: "da bi naju skregali"?
8.10.2009 13:38:31   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor


a je to možno, da (nekateri) tasti, tašče, partnerjevi bratje in sestre namenoma delujejo v to smer ali pa gre enostavno zgolj za antipatje oz. nesoglasja in je ta "da bi naju skregali" le izgovor za stalne kregarije?

Tudi midve s taščo se  ne ljubiva ravno, pa vseeno ne morem reči, da želi razdirat odnos s partnerjem ...

ampak ful pogosto tukaj na forumu zasledim ta stavek "zato, da bi naju skregali"...user posted image




seveda je možno...in tisti,ki to zmorejo, so sposobni res podlih reči...

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: "da bi naju skregali"?
8.10.2009 13:39:26   
rija
ah tašče....user posted image

moja mi je v začetku rekla, da je imela občutek, da sem ji "ukradla" sina user posted image

ker sem bila pač prva, h kateri se je dejansko odselil....vse druge pred mano niso bile nevarne, ker so hodile k njim domov in ji pomagale pri gospodinjskih opravilihuser posted image

ni se šlo, da bi kadarkoli odkrito govorila mojemu kaj grdega o meni, ker sem ziher, da bi jo utišal v prvi minuti....pač pa je vedno klicarila mene, češ, povej mu, tebe posluša, ti si bolj pametnauser posted image

manipulacija je vsekakor bila....ampak popizdila je pa zaradi čisto banalne stvari...

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: "da bi naju skregali"?
8.10.2009 14:05:23   
ronja
100 ljudi, 100 čudi... možno je vse.

MOja tašča je dobra ženska, zame sicer ni idealna, ker imam pač rada veliko svobode, vendar pa naju gotovo namenoma nikoli ni hotela skregat in bi bila zelo žalostna, če bi se to zgodilo. Ampak niso vse take.

moja mi je v začetku rekla, da je imela občutek, da sem ji "ukradla" sina

Moja pa je bila čisto paf in strašno žalostna in razočarana, ko je ugotovila, da ima najin otrok rajši mene kot njo - saj ne vem, ali naj dam tega user posted image ali tegauser posted image ...

manipulacija je vsekakor bila...

Podpis - samo ne zato, da bi naju skregala. Če bi bilo po njeno, bi midva lepo bila skup, tamicena je lahko tudi z nama (še boljše), ona bi pa najino prvorojenko imelauser posted image .

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: "da bi naju skregali"?
8.10.2009 14:22:05   
Raho
Ah, moja tašča je tako - no...

Ima slike, tona ne. In še vedno vsi živimo.




Aja, ton pa sem izključila, ko sem ji povedala lastno mnenje o nekaterih stvareh.user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: "da bi naju skregali"?
8.10.2009 14:23:01   
Anonimen
Joj ko berem tele teme o taščah in to, lahk orečem samo: MOJA v.d. TAŠČA JE ZAKON!!!! Je mojmu dragemu, torej svojemu sinu rekla, da če bo kaj zaj**** gre on na cesto in ne jaz user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: "da bi naju skregali"?
8.10.2009 14:25:30   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Ah, moja tašča je tako - no...

Ima slike, tona ne. In še vedno vsi živimo.




Aja, ton pa sem izključila, ko sem ji povedala lastno mnenje o nekaterih stvareh.user posted image



ti bodi lepo tiho, imaš krasno taščo. Ali morda menjaš user posted image ?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: "da bi naju skregali"?
8.10.2009 14:30:40   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Ah, moja tašča je tako - no...

Ima slike, tona ne. In še vedno vsi živimo.




Aja, ton pa sem izključila, ko sem ji povedala lastno mnenje o nekaterih stvareh.user posted image



ti bodi lepo tiho, imaš krasno taščo. Ali morda menjaš user posted image ?


Vozi si jo doma. Ampak svojo tudi obdrži!

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: "da bi naju skregali"?
8.10.2009 14:33:24   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

uškinamama. vem da to ne spada sem ampak tvoj podpis o boogabooju me je malo zmotil. Kaj si res takega mnenja? Denar, prestige je vse al kaj??user posted image



moraš brat s kančkom humorja, dozo cinizma, malo satire  user posted image  oziroma ti dam link, da ti bo jasno.


Daj ga meniiiiiii!

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?