|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krči
13.6.2005 8:56:54   
timini
Danes je trinajsti dan odkar je privekal na svet moj mali princ Jakob.:)-:)- Hmmm.. No, saj ni bil tako mali, saj je bil težek 3680g in velik 52 cm. Glede teže lepo napredujeva, imamo pa zadnje dni kar nekaj težavic s krči. Prosim,če mi lahko katera svetuje, kako bi mu lahko pomagala!? Naj omenim,da sem sicer že dobila nekakšne kaplice,ki naj bi jih dobil pred obrokov vendar mislim,da ni nobenega učinka! Najlepša hvala za kakršen koli nasvet!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Krči
13.6.2005 9:00:09   
Anonimen
Mi smo uporabljali Lefaxin, ki ima sedaj novo ime Antiflat. Kupi se pa v avstrijskih lekarnah.

Pa čimmanj krčev in čestitke na naraščaju :rozica:

Bojana

(odgovor članu timini)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Krči
13.6.2005 9:50:30   
Anonimen
Čaj Plantex, ki se kupi v vseh naših lekarnah. Toplo priporočam.

(odgovor članu timini)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Krči
13.6.2005 10:30:55   
Anonimen
Nam so v materinski šoli rekli, da edino nek lovorov sirup, ki se kupi v lekarni, resnično pomaga... Za probat je :)

(odgovor članu timini)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?