|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
21.10.2009 21:13:53   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: zband

ma ne vem kaj naj nardim, niti kako da ga pokrijem..


nič ne moreš storiti vse to bo osvojil sam,ko bo ugotovil kako to laufa,

pol boš pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



saj vem, samo zebe ga, ker je čisto mrzel zjutraj, pa odkrit... odeja pa zgužvana kaj jaz vem kje vseuser posted image

(odgovor članu zband)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
21.10.2009 21:16:22   
gold fish
...ma danes mi je taki dan, da samo nekaj jamramuser posted image ...

...sem se že z glavobolom zbudila in že pred 7 naprosyn jedlauser posted image .......


(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
21.10.2009 21:18:34   
gold fish
kahlo - jutri pošiljam v službo odločbo...pa da vidim, če mi odobrijo dodatnih 5 dni dopusta......

držite pestiuser posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
21.10.2009 21:48:56   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Čarli08

IZVIRNO SPOROČILO: Me to you
ne govori mi od vožnje. jaz imam v eno smer 55 km. in ti povem, da imam že vrh glave. skoz biti zbran, pozoren na druge voznike-sploh na druge, ne nase, pa dež, pa sneg.....tok si želim službo bližje domu....user posted image user posted image


Mi je znano - sem imela čez 100km v eno smer - vsak drug dan zastoj, potem dež, pa megla, pa gužva ... včasih imaš res vsega vrh glave.


jaz pa sem full uživala,ko sem se vozila na šiht....ni mi bilo lepšega....edino pozimi ni bilo fajn...user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Čarli08)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
21.10.2009 21:54:44   
zband
http://www.youtube.com/watch?v=MrcmUkmksWk


ob takšnji debati in nesrečah mi vedno pride naprej ena pesem


_____________________________

dnevi sreče
dnevi žalosti
se prepletajo v življenju vseh ljudi

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
21.10.2009 22:00:58   
arabela*
nič šibam spat....

user posted image


lepo in mirno noč vsemuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu zband)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
21.10.2009 22:09:00   
Čarli08
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

IZVIRNO SPOROČILO: Čarli08

IZVIRNO SPOROČILO: Me to you
ne govori mi od vožnje. jaz imam v eno smer 55 km. in ti povem, da imam že vrh glave. skoz biti zbran, pozoren na druge voznike-sploh na druge, ne nase, pa dež, pa sneg.....tok si želim službo bližje domu....user posted image user posted image


Mi je znano - sem imela čez 100km v eno smer - vsak drug dan zastoj, potem dež, pa megla, pa gužva ... včasih imaš res vsega vrh glave.


jaz pa sem full uživala,ko sem se vozila na šiht....ni mi bilo lepšega....edino pozimi ni bilo fajn...user posted image


Saj jaz se rada vozim - samo ko ti to vzame dve uri in pol, pa še kaj več, te mine. Sploh zdaj, ko pomislim, da bi otroka vidla eno urco, pa bi že šel spat.

< Sporočilo je popravil Čarli08 -- 21.10.2009 22:11:00 >

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
21.10.2009 22:13:01   
gold fish
zband.... tvoj podpis mi je všeč.....   dan kot iz sanj.....


..............pa je? user posted image ......user posted image

(odgovor članu zband)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
21.10.2009 22:18:29   
gold fish
 
..poleg vsega me zdaj še skener nekaj zezauser posted image user posted image user posted image , aja pa mobitel.....baterija se mi prazni nenormalno...., jutri ga nesem na servis ....je še več kot leto dni v garanciji... pa da mi dajo tačas nadomestnega....enga fajnega....

....včeraj smo imeli testno kugo doma....mi je všečuser posted image ...bi kar menjala....

eh nič, zdaj pa res grem.....

nočka vsem prisotnim....

...na mirno noč, brez vstajanjauser posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
21.10.2009 22:20:48   
Čarli08
Lahko noč tudi od mene

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
21.10.2009 22:22:42   
Lara Croft
aja pa mobitel....


Pa si kupi simobil... user posted image




_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
21.10.2009 22:25:54   
zband
hvala fišica

dan kot iz sanj

to je nekaj kar jaz želim vsem,ki jih poznam oz.vsem ki jih srečam na svoji poti skozi življenje,da naj jim bo vsaki dan z user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image postlan


_____________________________

dnevi sreče
dnevi žalosti
se prepletajo v življenju vseh ljudi

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
21.10.2009 22:57:13   
zband
IZVIRNO SPOROČILO: zband

hvala fišica

dan kot iz sanj

to je nekaj kar jaz želim vsem,ki jih poznam oz.vsem ki jih srečam na svoji poti skozi življenje,da naj jim bo vsaki dan z user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image postlan

lepo noč

_____________________________

dnevi sreče
dnevi žalosti
se prepletajo v življenju vseh ljudi

(odgovor članu zband)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 0:47:17   
zband
mty

srečno vozi mimo mene in še dalje saj imaš doma sončka in možeka ki te čakata

skoraj sosed

seveda velja pa tudi za ostale sep.
a ja kremšnite si nama z fišiko dolžna pa še nekdo je bil-moram pogledat al bubi al carliuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

dnevi sreče
dnevi žalosti
se prepletajo v življenju vseh ljudi

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 7:13:59   
ključek
jutro..........user posted image

(odgovor članu zband)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 7:14:43   
ključek
IZVIRNO SPOROČILO: zband

mty

srečno vozi mimo mene in še dalje saj imaš doma sončka in možeka ki te čakata

skoraj sosed

seveda velja pa tudi za ostale sep.
a ja kremšnite si nama z fišiko dolžna pa še nekdo je bil-moram pogledat al bubi al carliuser posted image user posted image user posted image




user posted image ....hvala.



na kremšnite pa nisem pozabila, brez skrbi.user posted image  boste kar na obisk prišli k nam, pa bo.user posted image

(odgovor članu zband)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 7:15:38   
ključek
IZVIRNO SPOROČILO: gold fish


..poleg vsega me zdaj še skener nekaj zezauser posted image user posted image user posted image , aja pa mobitel.....baterija se mi prazni nenormalno...., jutri ga nesem na servis ....je še več kot leto dni v garanciji... pa da mi dajo tačas nadomestnega....enga fajnega....

....včeraj smo imeli testno kugo doma....mi je všečuser posted image ...bi kar menjala....

eh nič, zdaj pa res grem.....

nočka vsem prisotnim....

...na mirno noč, brez vstajanjauser posted image



mmmmm, ta avto je pa meni tok lep.user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 7:18:20   
taja1235
Jutrčk vsem

naša bejbi ma tud to zadevo k se naredi pol mizica, siba s tem po stanovanju pa zabice ima ful rada ko pojejo...pa pticka...meni je ta zadeva usec..je pa res da je kar draga...ampak uporabna ;)

se danes pa jutri pa vikend prou komi cakam da se spocijem..r.es..

meni voznja tudi presega....vsak dan 60 km v eno smer...

lep dan pupike

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 7:20:45   
ključek
no, danes smo pa spali slabo. kar naprej vstajanje, jokanje, iskanje dude.....nazadnje se je še pobruhala od kašlja, ko je pojedla flaško, tko da sem jo nesla k nama, potem smo pa zaspali kot polhki. user posted image  samo na žalost je mami mogla zelo kmalu vstati.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 7:23:02   
ključek
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

nič šibam spat....

user posted image


lepo in mirno noč vsemuser posted image



Uuuuuu...........ni slabo.user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 7:25:44   
ključek
IZVIRNO SPOROČILO: Čarli08

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

IZVIRNO SPOROČILO: Čarli08

IZVIRNO SPOROČILO: Me to you
ne govori mi od vožnje. jaz imam v eno smer 55 km. in ti povem, da imam že vrh glave. skoz biti zbran, pozoren na druge voznike-sploh na druge, ne nase, pa dež, pa sneg.....tok si želim službo bližje domu....user posted image user posted image


Mi je znano - sem imela čez 100km v eno smer - vsak drug dan zastoj, potem dež, pa megla, pa gužva ... včasih imaš res vsega vrh glave.


jaz pa sem full uživala,ko sem se vozila na šiht....ni mi bilo lepšega....edino pozimi ni bilo fajn...user posted image


Saj jaz se rada vozim - samo ko ti to vzame dve uri in pol, pa še kaj več, te mine. Sploh zdaj, ko pomislim, da bi otroka vidla eno urco, pa bi že šel spat.


evo, sem istega mišljenja.user posted image

(odgovor članu Čarli08)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 7:30:29   
arabela*
user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 7:37:23   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

IZVIRNO SPOROČILO: gold fish


..poleg vsega me zdaj še skener nekaj zezauser posted image user posted image user posted image , aja pa mobitel.....baterija se mi prazni nenormalno...., jutri ga nesem na servis ....je še več kot leto dni v garanciji... pa da mi dajo tačas nadomestnega....enga fajnega....

....včeraj smo imeli testno kugo doma....mi je všečuser posted image ...bi kar menjala....

eh nič, zdaj pa res grem.....

nočka vsem prisotnim....

...na mirno noč, brez vstajanjauser posted image


mmmmm, ta avto je pa meni tok lep.user posted image


Jst pa nisem kapirala za kaj gre, sem mislila, da je kaka interna fora... hahaha


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 7:52:21   
KAHLO
Dobro jutro pupeeeeeeee!!!

Fishi držim pesti da ti odobrijo 5 dni ld.....jaz bom tud dala....da vsaj to dobimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa sporoči kako bo??

Evo za nami je prva noč katero je Ronja preživela v vreči....in je bla nadvse uspešna, res mama srečo s to najino baburo, zvečer jo vprašava če gre ajat, pa reče aja pol jo neseva v sobo.....jaz se moram že pr vratih posloviti ker mata pol z atijem slovo na štiri očiuser posted image user posted image user posted image in mi pol z postle na vrata pošilja lupčeka in dela papa.......za pojest je...no včeraj k pa jo je ati dal v vrečo pa je blo prvo neko pritoževanje.....ampak je ati čez par minut že prišel iz sobe in zapiral in je bla čista tišina....zgleda da je bla preveč utrujena da bi protestiralauser posted image user posted image user posted image user posted image no pol se je ob 4 zjutraj oglasila, sem mojga že tolkla da je danes on na vrsti in je spet čez tri minutke utihnila.....in je bla tišina vse dokler nisem šla v službouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image midva se res nimava kaj pritoževat in sva lahko samo srečna da je trenutno s tem spanjem pr nas tako kot je in upam da bo še trajalo naprej!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Svca pa bili včeraj cel popoldan zunaj, sva bili na vrteškem igrišču da se je z mularijo igrala, itak jih s to njeno ritjo ni mogla dohajati ampak se je maksimalno trudla, najbolše je blo k je bla v peskovniku, takrat mi vsaj ni blo treba kar naprej okrog laufat, ker ti tobogani tu pr nas so tako čudno narjeni.....da jo komaj ulovim v tisti hiški not, splezat gor pa z njo ne moram ker sem oz. me je definitivno prevečuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
NO ko sva prišli domov sva jo takoj v kopalnico nesla in tam je z nje zletelo ziher za kantico peska.....ni mesta kjer ga ni imela!?!?!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mah....ta kmetija slavnih je včeraj pokazala vse slabosti ki jih človek premore, najbl pa pohlep.....k sem jaz to vidla sploh nisem mogla verjet da noben ni v ta cirkus posegel......noben, niti noben od članov družine, niti od ekipe ki je snemala.....ne moram verjeti.

Sem pol raje šla na kmetijo na fbuser posted image user posted image user posted image pa sem si jo malo uredilauser posted image ....lara, pa MTY....eno vprašanje kako dobiti soseda pr zabaviščnem parku???........user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 8:09:45   
ključek
IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO

Dobro jutro pupeeeeeeee!!!

Fishi držim pesti da ti odobrijo 5 dni ld.....jaz bom tud dala....da vsaj to dobimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa sporoči kako bo??

Evo za nami je prva noč katero je Ronja preživela v vreči....in je bla nadvse uspešna, res mama srečo s to najino baburo, zvečer jo vprašava če gre ajat, pa reče aja pol jo neseva v sobo.....jaz se moram že pr vratih posloviti ker mata pol z atijem slovo na štiri očiuser posted image user posted image user posted image in mi pol z postle na vrata pošilja lupčeka in dela papa.......za pojest je...no včeraj k pa jo je ati dal v vrečo pa je blo prvo neko pritoževanje.....ampak je ati čez par minut že prišel iz sobe in zapiral in je bla čista tišina....zgleda da je bla preveč utrujena da bi protestiralauser posted image user posted image user posted image user posted image no pol se je ob 4 zjutraj oglasila, sem mojga že tolkla da je danes on na vrsti in je spet čez tri minutke utihnila.....in je bla tišina vse dokler nisem šla v službouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image midva se res nimava kaj pritoževat in sva lahko samo srečna da je trenutno s tem spanjem pr nas tako kot je in upam da bo še trajalo naprej!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Svca pa bili včeraj cel popoldan zunaj, sva bili na vrteškem igrišču da se je z mularijo igrala, itak jih s to njeno ritjo ni mogla dohajati ampak se je maksimalno trudla, najbolše je blo k je bla v peskovniku, takrat mi vsaj ni blo treba kar naprej okrog laufat, ker ti tobogani tu pr nas so tako čudno narjeni.....da jo komaj ulovim v tisti hiški not, splezat gor pa z njo ne moram ker sem oz. me je definitivno prevečuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
NO ko sva prišli domov sva jo takoj v kopalnico nesla in tam je z nje zletelo ziher za kantico peska.....ni mesta kjer ga ni imela!?!?!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mah....ta kmetija slavnih je včeraj pokazala vse slabosti ki jih človek premore, najbl pa pohlep.....k sem jaz to vidla sploh nisem mogla verjet da noben ni v ta cirkus posegel......noben, niti noben od članov družine, niti od ekipe ki je snemala.....ne moram verjeti.

Sem pol raje šla na kmetijo na fbuser posted image user posted image user posted image pa sem si jo malo uredilauser posted image ....lara, pa MTY....eno vprašanje kako dobiti soseda pr zabaviščnem parku???........user posted image user posted image user posted image user posted image



  • dobro jutro najprej.
  • držim pesti za dopust.user posted image user posted image user posted image
  • ln spi v vreči že od lani in rečem lahko le HB, da so izumili te vreče, ker to boh ne daj, da jo pokrijem, ker se razbrca, še malo, pa bo kovter letel na tla.user posted image  super ronja, pridna pupika, da je lepo sprejela.user posted image
  • pesek, mivka....user posted image user posted image user posted image .......kako poznano. jaz jo kar v garaži spucam, da ne prineseva gor pol dvorišča. user posted image
  • kaj pa je bilo v kmetiji?????user posted image user posted image user posted image user posted image
  • za soseda v zabaviščnem parku sem ti že poslala prošnjoo. morš samo potrdit. bom pa zvečer pogledala in če sem slučajno pozabila.....user posted image ........ti pošljem še enkrat.

tko, sem popredalčkala.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pridružila sem se gibanju Free ziza
Če bi sama vsakič, ko sem dobila butasto vprašanje, povezano z dojenjem, zaslužila, bi danes imela že ... hm, morda nove...
10 stvari, ki jih otroci potrebujejo in 10...
Kaj otroci resnično potrebujejo in česa ne? Preberite, si zapomnite in delite s starši, ki jih poznate.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?