|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nosečke iz Slov. Bistrice
12.10.2009 8:16:44   
Zoja Lara
Drage nosečke. Oglasite se kaj. Jaz mam rok februarja.
 
Kdaj pa ve? Kdaj greste v šolo za starše?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
18.10.2009 14:58:55   
Nikita_
Zoa Lara jaz sem iz okolice Slovenske Bistrice, rok pa imam januarjauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
19.10.2009 9:35:58   
Zoja Lara
Pozdravljena Nikita!

Kaj sma midvi edini nosečnici iz SB oz. okolice. Kdaj pa greš v šolo za starše? Kam?

(odgovor članu Nikita_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
20.10.2009 13:57:25   
Nikita_
Kot zgleda sva res edine iz sb:)
Kam pa hodiš h ginekologu?
Za materinsko šolo se še odločama med bistrico in mariborom. V bistrici je taka čudna ura sredi dneva ob 13h, tako da bi si moj moral fraj vzet v službi.
Kaj pa ti?

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
20.10.2009 15:38:51   
tweety83
Ahoj,
se vama pridružujem. Sem iz Poljčan, rok imam januarja, na MŠ pa sem hodila v Konjice v začetku septembra, ker so imeli fajn uro od 18 do 20:30.

(odgovor članu Nikita_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
20.10.2009 15:46:51   
Nikita_
Tweety jaz sem tudi iz istega kraja kot ti, pa tudi imam januarja rok. Kolko si pa stara?

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
20.10.2009 16:34:51   
tweety83
proti koncu 26, rok imam na roj.dan
mogoče se pa poznava
piši na zs

(odgovor članu Nikita_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
20.10.2009 16:40:49   
Zoja Lara
Nikita h ginekologinji hodim v Mb, dr. Kolarič. V šolo za starše pa sem se prijavla kr v SB. Moj dragi tudi dela, tako, da bom pač sama hodla, oz. bo mogoče enkrat šel zraven. Aja, kam pa greš rodit? Jaz se še odločam med Mb in Ce.

Tweety dobrodošla med bistriškimi nosečkami. Jaz sem tud 26 stara. Kam pa greš ti rodit?


(odgovor članu Nikita_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
20.10.2009 18:03:08   
Nikita_
Kdaj pa se začne šola za starše v bistrici? ker bova midva verjetno tudi kar tja šla. Rada pa bi šla čimprejuser posted image Rodit pa verjetno kar v mb, mi je nekak bolj domače..pa bla sem kak mesec nazaj hospitalizirana v porodnišnici pa sem se navadila...prej pa sem skoz bla odločena za ptuj.

ZojaLara kolko si pa ti stara? Si prav iz bistrice?

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
20.10.2009 18:07:01   
Nikita_
Za starost sem spregledala..vidim, da si 26..no jaz pa 28user posted image

(odgovor članu Nikita_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
21.10.2009 10:11:38   
Zoja Lara
Šola za starše se začne vsak prvi ali drugi torek v mesecu. Moraš pa prej poklicat in se prijavit. Jaz začnem hodit 10.11.

Drugače pa sem prav iz SB. Torej lepo se mej pa sporoči kako si se odločla glede šole za starše. Aja, info imaš na straneh zdravstvenega doma SB.

Uživaj

(odgovor članu Nikita_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
21.10.2009 10:54:52   
bušika2010
No da se vam pridružim ;)
Tudi jaz sem i Slovenske Bistrice in imam rok februarja user posted image

Glede materinske šole še nimam pojma kdaj bom šla, mam pa zaj pregled pri Bandeljevi v ponedeljek pa bom malo vprašala. Je pa res čudna ura ja, ob 13.

Mogle bi se dobit na kaki kavi, a? user posted image

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
21.10.2009 11:56:06   
Nikita_
bušika ti si tudi prav iz bistrce? vidim,da mama isto ginekologinjo. Si zadovoljna z njo? jaz ful,se mi zdi, da se zelo zavzame zdaj v nosečnostiuser posted image
zojalara jaz sem tudi tam nekje računala na materinsko šolo v začetku novembra. Lahko,da bova celo na istem terminu?


(odgovor članu bušika2010)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
21.10.2009 13:48:41   
bušika2010
user posted image  hej, jaz sem ful zadovoljna z Bandeljevo, vsaj zaenkrat no. user posted image

Drugače pa sem prav iz Bistrice. Mislim, da bova tudi midva šla v materinsko šolo zaj novembra, kr pol je pa tak december pa prazniki, pa mine ko šus pol do februarja.

Mogoce pa se vse na videz poznamo user posted image

(odgovor članu Nikita_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
21.10.2009 15:16:25   
Zoja Lara
No fajn, vedno več nas je. Te pa se bomo tak verjetno srečale v šoli za starše.

Bušika jaz mam tud februarja rok. Kaj pa imena ste že izbrale?

Midva se še odločava.

(odgovor članu bušika2010)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
21.10.2009 15:42:00   
bušika2010
Tud mi2 se še odločama glede imena, kr še nama spola ni nekak potrdila, sicer je enkrat rekla, ampak bom v ponedeljek mal bolj zagnjavla, da pogleda, da bomo bolj ziher user posted image

Katerega februarja pa imaš Zoja Lara? Jaz imam 21.2., sicer je prvi rok 8.2. ampak mislim, da bo 21. bolj pravi user posted image

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
21.10.2009 16:09:47   
Nikita_
Mi2 sva že zbrala ime, samo upam,da ne bo potem kakih presenečenj glede spolauser posted image
cotic sem ful dobila ampak so res izrazito spolno obarvane, tak da res upam,da se ginekologi niso zmotliuser posted image
Sta mi pa zdaj 2 G isto napovedala-na nuhalni in ko sem bila prejšnji mesec v bolnici. Pri Bandeljevi pa je bil bebi vedno v takem položaju,da se ni dalo nič videtuser posted image
Grem pa zdaj enkrat še na 3D, tako da upam,da takrat dobim potrditev prvih dveh napovediuser posted image

(odgovor članu bušika2010)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
21.10.2009 16:26:39   
bušika2010
Jaz tud komaj čakam, da grema na 3D user posted image  ...

Mi je pa mal bed glede vozička, ker ga bom mogla že počasi naročit, pa bom mogla bol nevtralne barve zbrat, nič kaj konkretnega.

Kdaj boste šle na 3D?

(odgovor članu Nikita_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
21.10.2009 17:39:03   
Nikita_
Jaz se bom jutri naročla, tako da računam da bom v kakih 10 dneh na vrsti,tako so mi rekli po telefonu. Takrat bom v 28. tednu,ko bi se naj vidlo najlepše.
Vozek bom pa jaz tud mogla počasi naročat, čeprav sem enega rabljenega dobila, ampak ta bo bolj za rezervo.
Kateri voziček pa boste kuple?

(odgovor članu bušika2010)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
21.10.2009 19:06:42   
tweety83
uf,ste se razpričale babnice user posted image

Jaz hodim k dr.Simonitiju v Šentjur, rodit bom pa šla kar v Celje - ker mi je tam vse bolj poznano kot v Mariboru. Mi bomo imeli pupiko (upam da je 100%) ime je zbral pa ati - Nika, če pa bo slučajno fantič, bo pa Jaka.
Na 3d ne bova šla.
Voziček že imava doma in sicer Quinija (eno leto rabljen sicer pa kot nov) in tudi vse ostalo je že pripravljeno na prihod novega člana.

(odgovor članu Nikita_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
21.10.2009 19:30:58   
vekybel
Pozdravljene so user posted image ,
da se vam pridružim še jz.
Sem tudi iz okolice Bistrice, točno iz Laporj, čeprav sem primorka iz Kopra in sem se preselila k dragemu letos januarja in mislim ostati tukaj, ker si ustvarjava družinico in mi je lepo tukaj, tako da sem sveža Bistričanka, če smem tako reči.
Svojega G imam na Ptuju in bom tudi rodila na Ptuju.
V šolo za starše začnem 10.11. čeprav imam rok 7.03.2010 bi rada z šolo opravila prej, ker potem z tistim velikim trebuščkom se mi ne da hodit okrog. Za spol otroka ne vemo še ker je popkovina vmes ali se tako postavi da G ne more videt, user posted image  se noče pokazat.
Oprema: posteljico, previjalno mizo sva dobila za darilo od mojih staršev in brata, oblekice sem tudi dobila od tete in sestrične, voziček pa greva kupit naslednji mesec, ostale drobnarije pa sproti nabavljava tako da sva se še kar pripravila na najinega user posted image , ker naenkrat da bi kupila vse bi bil prevelik finančni zalogaj.
No jz sm se napisala zdaj pa še ve kaj napišite.

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
22.10.2009 8:04:22   
bušika2010
Jutro!

Nikita, kam se boš naročla na 3D, jaz poznam samo Pelkičevo v MB za 3D.

vekybel dobrodošla na naših koncih ;) Zaj si mi kr lušte naredla s Koprom ... mmm ... morje pa to user posted image

Drugače pa tudi mi2 spremljama mal opremo pa to, ampak nekak še nisma nakupovala, četudi me ful mika, da bi šla pa nabavla user posted image  Sva pa zadnjič šla po jajčko v babyone v graz, ko je bla ful znižana, drugače pa se bo zaj začelo ja, da bodo € kar leteli user posted image

Glede vozička, pa imava v mislih Mutsy-ja, pa ga ful dolgo čakaš, te pa bo treba počasi it v lov za njim user posted image

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
22.10.2009 11:20:10   
Nikita_
Vekybel welcomeuser posted image
V laporju imam jaz babico...kak je svet maliuser posted image

bušika na 3d bova šla midva v Dobrno k Mariji Ocvirk, ker sva slišala ful pohval, da si res vzame čas in vse pogleda. Za Pelkičevo sem pa slišala dosti kritike, tako da k njej sigurno ne bom šla.

Lep dan punceuser posted image

(odgovor članu bušika2010)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
22.10.2009 11:27:42   
vekybel
ola,
vidim da se pogovarjate za 3D ultrazvok. Jaz sem bila pri Pelkičevi na NS in je full uredu gospa, si vzame čas in ti vse lepo razloži. Edino tako na prvi pogled se zdi grozna teta user posted image .
Jaz bi tudi šla na 3D sam kaj ko je drago ko user posted image , raje kupim kaj za user posted image .
Koliko stane tam kjer gresta?

bušika2010: če smem vprašat koliko si plačala jajček?

(odgovor članu Nikita_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
22.10.2009 11:32:20   
Anonimen
vekybel - pol sma pa midve kar blizu doma, se lahko kdaj zmenimo za kakšno kavicouser posted image

(odgovor članu vekybel)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?