|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Malo pomoči prosim....
14.6.2005 19:44:46   
*maja
Glede na to da je to že moja tretja nosečnost imam še vedno oz. že spet dvome.
Prvi porod se je začel, ko se mi je odluščil čep in sem v roku treh ur rodila, drugič mi je odtekla voda, sedaj pa ne vem kaj je to. Zadnje dve ure me je že trikrat tako zelo zabolelo :hudicek: kot da bi imela močno menstruacijo trajalo pa je približno 2-3 minute.
Kaj mislite a je to to :(. Pleas help...

P.S.: aja imam pa še 4 dni do roka.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Malo pomoči prosim....
14.6.2005 19:47:23   
Anonimen
Nisem bila še nikoli noseča, pa nimam praktičnih izkušenj, samo meni se to sliši kot popadki.

(odgovor članu *maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Malo pomoči prosim....
14.6.2005 19:47:24   
Carovnica Mica
Tud jest tretjic nisem vedla a je a ni,tako da me je peljal na ctg-za vsak slucaj,pa so me spustili domov,ker sem imela drugo jutro amnio,pol so me pa priklopili na umetne pa je blo.:metulj:

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Malo pomoči prosim....
14.6.2005 19:52:11   
*maja
Saj ne da bi hotla kakšno paniko delat ali kaj takega :zmeden:.
Nimam pa namena za prazen drek hodit v porodnišnico, da me bodo še notri zadržali medtem, ko bi bila lahko še doma s svojimi tremi :love:.

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Malo pomoči prosim....
14.6.2005 19:54:53   
Carovnica Mica
mal na uro glej-presledki!!;)

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Malo pomoči prosim....
14.6.2005 20:23:18   
Gina
Bo, počasi, ali pa hitro. Neki se dogaja. Ko bo redno, bo pa čisto zares. Saj je še boljše, če se odpiraš takole, pa prideš že precej odprta v porodno. Srečno! Pa čim lažje in hitreje!:)..kadarkoli bo..:)

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Malo pomoči prosim....
14.6.2005 20:54:52   
Anonimen
U, a bo še en bejbi danes? Tako kaže. Glej na uro, če so enakomerni presledki med temi bolečinami.

(odgovor članu *maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Malo pomoči prosim....
14.6.2005 21:00:45   
*maja
Bomo videli, če bo danes, mogoče bo pa jutri ;). Grem jaz malo ležat, pa bomo videli kako bo. Sedaj je sicer malo bolje, čeprav zbada me še vedno , samo je vmes cca.40 min, tako da bomo videli.

Hvala punce :rozica: za pomoč, se slišimo...

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Malo pomoči prosim....
14.6.2005 21:58:20   
Maša
Veš maja, tudi meni se non stop nekaj dogaja, ampak pač ni v rednih intervalih in po nekaj urah se končka.Tudi sama nočem kar brez veze tja da bi me čudno gledali, saj pravijo-redni intervali naj bi bili tisto pravo!
Jaz bom šla v primeru da bi bila bolečina nevzdržna in četudi ne bi bila v intervalih.

SREČNO,
morda se srečava v porodnišnici:)

lp,
midva:nosecka:

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Malo pomoči prosim....
15.6.2005 9:28:08   
*maja
Ja jaz sem še kar doma :((. Sem potem šla učeraj spat in se vse skupaj malo umirilo. Imam pa danes CTG tako da bomo videli, če bo kaj pokazal ;).
Jaz bi že rada šla rodit... Ja Maša mogoče se pa res srečava v porodnišnici :)-.

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Malo pomoči prosim....
15.6.2005 9:59:35   
Anonimen
Držim pesti, da bo čimprej. Poročajta, punci.

(odgovor članu *maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?