|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2009 3.del
31.10.2009 9:12:51   
muca*maca
Jutro!

Bravo Tea!!!
Čestitke za hčerkico!user posted image user posted image user posted image

Crystall, vidim, da si še doma.user posted image

Lenika - meni se je čep začel luščiti pred tremi dnevi, jaz čisto navdušena, zdaj pa bo!!!
Ja, doooolg proces, saj pravim, že tri dni traja, haha user posted image user posted image user posted image No, mogoče pa bo šlo pri tebi hitreje.

Ostale smo še pinky girll, Crystall, lenika in moja malenkost.
Jutri je pa november user posted image user posted image user posted image (to si misli moj otroček, ko rečem: "Jutri je november, mladi gospodič, mlada gospodična!")

user posted image

P.S. Še tole: v ponedeljek je polna luna!!!

< Sporočilo je popravil muca*maca -- 31.10.2009 9:14:44 >

(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 1301
   RE: Oktobrke 2009 3.del
31.10.2009 9:31:37   
Crystall
Muca*maca ... jz še kr prisotna in prisebna v domači postelji z laptopom v naročju user posted image user posted image user posted image  

Moj mali se ne da punceeeeee ... Kaj je to??? Danes ponoči sem se zbudila, ker so mi kapljice vode polzele po bedrih, potem zdaj zjutraj spet ... sam nimam pojma, kaj bi to lahko bilo. Če bi bila plodovna voda, potem bi se je moralo vsaj 1 dcl uliti.

Pa muca*maca, naš je dal že nekaj lun skozi ... pa nimajo nanj čisto nobenega učinka. Morm pa rečt, da je priden. Ker če se mamica ponoči zbudi, mi takoj začne delati družbo user posted image user posted image user posted image .

PUNCE ... v napačnem mesecu smo user posted image

_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu muca*maca)
Neposredna povezava do sporočila: 1302
   RE: Oktobrke 2009 3.del
31.10.2009 10:43:48   
Anonimen
Vidim, da vas je še nakj na čakalni listi. Držim pesti punce, da boste kmalu vse imele v naročju svoje sončke.user posted image

(odgovor članu Crystall)
  Neposredna povezava do sporočila: 1303
   RE: Oktobrke 2009 3.del
31.10.2009 10:59:38   
lenika83
Jaz sem nazaj s ctg-ja, ampak moram čez dve uri nazaj, ker je user posted image  spala. Ponoči je do dveh telovadila, zdaj pa spi, ko ne bi bilo treba. V glavnem zdaj jem sladkarije, pijem kavo, potem grem še hitro en krog na sprehod in upam, da bo vse ok, da me ne zadržijo. Res mi ni interes, da me danes zadržijo in potem tam ležim in čakam, da bo kaj, ker to je menda teeeeeečno. Sem pa vprašala, če se mi to čep lušči, in je babica rekla da ja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1304
   RE: Oktobrke 2009 3.del
31.10.2009 11:39:48   
malaMravljica
Lenika, saj bo. Daj en ornk sprehod, pa se mogoce zacne samo od sebe se danes. Drzim pesti, da bos oktobrka ostala, ker to pomeni, da bo precej hitro vse skup za tabo user posted image

Crystall, hmmm ma mozno da ti tudi plodovnica odteka, baje da lahko tudi tako pocasi. Jo je pa drrugace precej vec k 1 dcl, se mi zdi no, ker men so predrli mehur sele cist tam na koncu popadkov, ce odtece plodovnica je itak lazje rodit, ni takega pritiska. Tudi tebi stiskam pesti, da ostanes oktobrka, razlog pa isti kot pri Leniki user posted image

muca maca in Pinky bejba, vama isto z moje strani. DAjmo bejbe, se malcek in boste mamice. Pol pa smuk na starsi cvekamo, ok.

Punce, moj user posted image  je ravno pil mlekce, sedaj si grem pa eno kavo naredit, je se ene 3 ure do dojenja spet in men tok pase ena kava danes.

(odgovor članu lenika83)
Neposredna povezava do sporočila: 1305
   RE: Oktobrke 2009 3.del
31.10.2009 13:09:17   
LEVASI
no zdej je pa čas da se še jaz pofočkam.. sem mislila da bo do zdaj že kaj pa ni nič... sicer nisem kej preveč pisala sem vas pa redno prebrala.. tako da še ena oktobrka čaka.. in zamuja.. rok sem mela včeraj, pregled tudi, maternični vrat zmehčan, skrajšan, odprta 0 :( ... popadkov na CTG-ju ni bilo zaznati je pa zelo lep razgiban CTG tako da miška veselo skače. No danes ponoči mi je začel otrdevati trebuh in tud preko dneva danes mi otrdeva, pa ne vem a se počasi kaj pripravlja al še ni za pričakovat kaj kmalu.. ma jaz samo pravim, da ne bo jutri ker mi je res smotan datum, pa ne zato ker je praznik vseh svetih ampak že zaradi prizvoka datuma... bom rajši počakala na ponedeljek :) al pa kakšen dan kasnej... Držim pesti za vse ki ste že orng čez rok da čim prej rodite.. res je tečno čakati... mam jaz tud že dost pa sem komaj 1 dan čez rok.

LP se javim še kaj da ne boste mislile da ni več nobene čakajoče :)

< Sporočilo je popravil LEVASI -- 31.10.2009 13:10:15 >


_____________________________

Naša prva princeska se je rodila 9.9.2007.
Druga princeska pa nas je osrečila 6.11.2009.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 1306
   RE: Oktobrke 2009 3.del
31.10.2009 13:28:03   
Crystall
Levasi ... en lep pozdravček in dobrodošla. Upam, da se kmalu vse selimo na forum Oktobrčki 2009 user posted image

_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu LEVASI)
Neposredna povezava do sporočila: 1307
   RE: Oktobrke 2009 3.del
31.10.2009 13:40:57   
TRIŠ
Ajde nosečkice danes pa rodit pod nujnouser posted image

(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 1308
   RE: Oktobrke 2009 3.del
31.10.2009 13:49:26   
Crystall
TRIŠ ... sam recept povej prooooosimmmmmm. Jz grem z veseljem, samo da bi imela oktobrčka!

_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 1309
   RE: Oktobrke 2009 3.del
31.10.2009 14:43:22   
manca
Čep se mi še vedno lušči, pa še zvečer so bili spet prisotni lažni popadki. Bomo videli, če bo danes spet tako.
Čeprav čedalje bolj mislim, da bom nazadnje dočakala ponedeljek, ko mi bodo porod sprožili z umetnimi popadki.

Kako je pa kaj z Meliitak?user posted image Ker če se ne motim, je ona v Kranjski P. in bi se potem znali videti, samo kaj ko nimam njene tel., niti ne vem kako izgleda

(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 1310
   RE: Oktobrke 2009 3.del
31.10.2009 14:57:01   
stuhica
Punce samo na brzino...

Čestitke vsem noviompečenim mamciam, ki so rodile....

BRAVOOOOOOO Gorenka, Michelle, Lunika, KatMat in Lindi user posted image user posted image user posted image  pa upam da nisem kakšne pozabila.... 
 v glavnem vsem okobrkam ki so rodile iskrene čestitke... 
 
Mi smo pa doma danes smo prišli domov, naša mala Lejla je cukerček ki ga biksa ponoči podnevi spi...
 
Porod ekstra hiter vseg aje bilo konec v slabi uri in pol,sem imela svoje popadke, razlika z umetnimi je več kot očitna se sploh ne da primerjat... V glavnem  malce  me bolijo šivčki in krčenje maternice... drugač pa vse ok.... tamala nima cukerčka moj je pa žal še mal povečan smao upam da tud ta izgine...
 
Tist ki nisste rodile še.... dejmo punce dejmo sej bomo dihal z vami...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Michellle edina sem ki sem se držala dogovora... kaj je zdaj to?????user posted image user posted image user posted image user posted image

 


_____________________________

Alvin in Lejla cel moj svet..


(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 1311
   RE: Oktobrke 2009 3.del
31.10.2009 16:13:53   
lenika83
Jaz sem že pred nekaj časa prišla nazaj z drugega današnjega ctg-ja. Zgleda, da sem uspela user posted image  prebuditi in je bil drugi ctg prav lep. Se mi je pa popoldne začel bolj konkreten izcedek pojavljati, tudi malo krvavkast, tako da se očitno res pripravlja akcija. Če se ne motim, se mi začenjajo počasi tudi popadki, samo nisem še uspela ugotoviti, če v kakšnih rednih intervalih ali kar tako. Lahko se zgodi, da bom danes še tretjič šla proti P (vsekakor upam da res). Saj pravijo, da v tretje gre rado user posted image  Samo oktobrk pa verjetno ne bom več ujela, čeprav tudi to še upam user posted image  Upam, da mi boste kljub vsemu dovolile še naprej čvekati z vami user posted image  Se javim še kaj, ko bom videla kako se odvija.

(odgovor članu stuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 1312
   RE: Oktobrke 2009 3.del
31.10.2009 16:24:21   
muca*maca
Levasi, živjo!
Pa Manca tudi še vztraja z nami.

Torej: pinky girll, Crystall, lenika, manca, levasi in moja malenkost.

Kaj je z Meliitak nobena ne ve? Ona je sicer imela rok 15.10. Če še ne ziba, potem drži prvenstvo v svojih rokah :)

Jaz sem se pa že kar sprijaznila, da ne bova imela oktobrčka, ampak novembrčka.
Danes sem bila na takem izletu, da če bi imel namen priti, bi definitvno že prišel.

Stuhica - a vidš, zato pa bi jaz rada imela svoje popadke!!!

Pa čeprav ne bo oktobrček, pridem klepetat na Oktobrčke 2009!!!

user posted image

< Sporočilo je popravil muca*maca -- 31.10.2009 16:29:40 >

(odgovor članu lenika83)
Neposredna povezava do sporočila: 1313
   RE: Oktobrke 2009 3.del
31.10.2009 16:27:24   
muca*maca
Lenikaaaa - ja, toooo!!! Upam, da se ti res dogaja.

Meni se vedno bolj zdi, da sploh ne bom nikoli dočakala tega otročka.
Da mi preprosto ni usojeno roditi s svojimi popadki, in da čist brezveze čaaaaaaaakaaaaaaaam....

(odgovor članu muca*maca)
Neposredna povezava do sporočila: 1314
   RE: Oktobrke 2009 3.del
31.10.2009 16:29:32   
manca
lenika83, držim pesti, da greš danes tretjič v P in da ti uspe dobiti oktobrčkauser posted image

muca*maca po moje bom tudi jaz čakala na november...imam doma že eno novembrko rojeno na 16.11.2007

(odgovor članu muca*maca)
Neposredna povezava do sporočila: 1315
   RE: Oktobrke 2009 3.del
31.10.2009 16:30:00   
Crystall
Meliiitak mi je zadnjič poslala sporočilo prek interneta, da jo že 4 dni mučijo v porodnišnici z nekimi svečkami, po katerih se ji pojavljajo lažni popadki, ki jo samo izčrpavajo. Upam, da zdaj že končno ziba. Mislim, da je tako dolgo niti ne smejo več pustiti. Meliitak pošiljam user posted image user posted image user posted image .

Punce, jz bom tudi novembrka, ampak se bom kar našim oktobrčkom priključila user posted image user posted image user posted image

Pri meni se nič kaj ne dogaja, razen tale huda utrujenost in prej neko špikanje, ki pa me sam še bolj utrudi. V ponedeljek me bodo v porodnišnici zadržali, ker bom že 11. dan čez rok. Upam, da mi sprožijo čimprej, ker zgleda da naš mali kar tako ne bo hotel priti ven user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu muca*maca)
Neposredna povezava do sporočila: 1316
   RE: Oktobrke 2009 3.del
31.10.2009 16:31:45   
Crystall
Lenika83 .... držim pesti, da se tole čimprej razvije v kaj konkretnega in da šibaš proti porodnišnici user posted image user posted image user posted image user posted image

Stuhica ... jaz bi tudi imela tak porod. Krasna izkušnja user posted image

_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 1317
   RE: Oktobrke 2009 3.del
31.10.2009 17:45:31   
majakla

Čestitke:
stuhica, pattaya, gorenka, michelle, lindi, lunika, tea. user posted image

Lenika: zate pa zelo, zelo močno držim pesti user posted image

in da se čimprej vse zberemo na STARŠI ČVEKAMO.
user posted image

(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 1318
   RE: Oktobrke 2009 3.del
31.10.2009 17:48:03   
majakla

GREMO PUNCE, OKTOBRA ŠE Ni KONEC!
- user posted image - user posted image - user posted image - user posted image - user posted image - user posted image -
user posted image

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 1319
   RE: Oktobrke 2009 3.del
31.10.2009 18:04:21   
pinky girll

muca maca,Crystall, lenika, manca, levasi
mislim, da smo zamudile vlak za oktober in bomo novemberke. pa sej tud to ni slabo.

Sem bila danes na CTG- otroček je bil bolj miren, popadkov od nikoder. Včeraj mi je G rekla, da je bolj malo plodovnice, danes pa mi je druga G rekla, da jo je še dovolj. In da moram nujno našteti 10 gibov na dan, pa glavica še ni čist fiksirana v porodni kanal. Kr neki...
Je pa G rekla, da obstajajo načini kako sprožiti porod, da najuser posted image ,ker sperma vsebuje snov, ki je podobna tudi temu gelu, ki ti ga dajo, da sprožijo porod. Tako, da sva šla takoj potem dommovuser posted image , pa  zvečer bomo še enkrat. Bomo videli, če bo kej pomagalo, pa če bo tale polna luna kej pripomogla k temu. Morem pa povedat, da je blo prav prijetnouser posted image .user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jutri zjutraj pa ponovno na pregled.

Naj se že kaj začne dogajat, ker mam že vsega pon kuferuser posted image user posted image user posted image .

Pa sej bo.....

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 1320
   RE: Oktobrke 2009 3.del
31.10.2009 18:57:17   
Emilly
Hojla!

Midve z Gajo sva že doma.user posted image user posted image user posted image

na hitrco sem vidla, da nekateri oktobrčki še kar vztrajajo v trebuščkih.... sicer pa vas moram še mal prebrat.

Hvala za vse čestitke!!!!!

Imava se super, porod je bil kar pester. Na žalost smo moral končat s CR, ampak važno je da sva obe zdravi in čist veseli!!!!

Vas grem mal prebrat. Vsem, ki ste rodile, vse čestitke!!!!! Tiste ki ste tik pred tem pa srečno!!!!!

(odgovor članu muca*maca)
Neposredna povezava do sporočila: 1321
   RE: Oktobrke 2009 3.del
31.10.2009 21:12:01   
skačica
Pattaya, gorenka, michelle, lindi, lunika in tea- iskrene čestitke!
Tole je bila verjetno še zadnja runda v oktobru, ampak nič ne de. Tud zamudnice boste več kot dobrodošle na čveku med oktobrčki 09. Itak vas ne damo.
 
Sicer pa močno stiskam pesti, da se lenika, muca maca, crystall in pinky girl -čimprej začne dogajat in da tudi ve končno postanete mamice. Sem še katero izpustila? No, če sem jo, se opravičujem in tudi zanjo držim pesti, da bo čimprej porod mimo.

Sicer vas pa redno berem, za pisat je pa bolj malo časa. Sej se bom utekla nazaj in bomo potem spet bolj čvekale. Sem od četrtka dalje čez dan sama z obema punčkama in je kar pestro. Ampak gre, le mudit se nam nikamor ne sme. Se veliko šetkamo, crkljamo, z Izo je treba kaj ustvarjat (no zadnje čase velik pleševa), dan je takoj mimo.

Pridem še kaj pogledat kaj dogaja tle.

(odgovor članu Emilly)
Neposredna povezava do sporočila: 1322
   RE: Oktobrke 2009 3.del
31.10.2009 21:16:55   
Meliitak
čer punce...

bravooo za vse mamiceuser posted image user posted image user posted image ...vidm da je konec oktobra aktualen, se kr drenamo na zadnji dan še...zdej se pa gremo kera bo prva v novembru al kaj?

no tko, jest že 6.dan v P, še vedno user posted image , torej vodim prvenstvo kot pravi muca*maca...nevem zakaj sem tok časa še aktualna tukej notr, sam od vsega stresa nevem al bom zdržala porod, ker se od prihoda v P dol spodaj praktično nič konkretnega ne dogaja...matr a se je bejba ustrašla ven pridt al kva? jaaaaa mučno nam je vsem k smo čez rok, sam se ne smemo dat...men vlivajo moči moji domači k pridejo na obisk, če ne se pa probam gor držat, čeprav je težko...torej, še sami ne vedo kdaj naj bi jest šla rodit, če se samo ne sproži, sam tok vejo da lahko še malo počakajo..., baje se pa v roku niso všteli...hmm kaj pa potem? kok še torej??? a se gremo loterijo, k se jo verjetno tukej z mano gredo he, he...mah pa kaj...v glavnem, zdejzdej bo al je to dons ponoč, ko bodo čarovnice letale al jutr ko bodo duhovi pokojnih prisotni al pa naslednji teden ko bo luna...vseen mi je, sam da mine hit in da je bebica zdrava...pa hvala vsem k name mislijo...pa drage čarovnice he, he HAPPY HALLOWEEN user posted image

(odgovor članu Emilly)
Neposredna povezava do sporočila: 1323
   RE: Oktobrke 2009 3.del
31.10.2009 21:57:42   
rakica 2
STUHICA,PATTAYA,GORENKA,MICHELLE,TEA,LUNIKA ČESTITKE ZA VAŠE SONČKEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ČE SM KATERO IZPUSTILA SE OPRAVIČUJEM IN ČESTITKE SEVAEDA.

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 1324
   RE: Oktobrke 2009 3.del
31.10.2009 22:06:37   
muca*maca
Živjo, punce!

Meliitak!
Moram ti sporočiti moje najglobje spoštovanje, res! Da te že 6 dni držijo v P. in da se ti tako dobro držiš - vsaka čast! In kako ne vejo, kdaj naj bi šla rodit? A ti nočeš, da ti sprožijo ali ti ga oni nočejo sprožit?user posted image
Jaz sem danes namreč 12 dni čez rok, jutri imam pregled in me je močno strah, da bodo hoteli, da ostanem tam in potem me bodo filali s temi svečkami in ne vem čem vse. Odprta sem samo en prstek.user posted image
V kateri porodnišnici si???

Jaz stavim na luno user posted image user posted image

Punce, hvala za dobre želje, oktobra je še za dve uri, ni šans, da se kaj zgodi. Z novembrom nimam problemov user posted image

Mah, bo žeeeeee....

Meliitak, zate pa držim pesti!

user posted image

(odgovor članu muca*maca)
Neposredna povezava do sporočila: 1325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?