|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  52 53 54 [55] 56   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2009 3.del
2.11.2009 14:11:12   
Anonimen
manca ... čestitam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pinky girll)
  Neposredna povezava do sporočila: 1351
   RE: Oktobrke 2009 3.del
2.11.2009 14:37:35   
Februarka08
Punce, dajmo, navijam za vas da bo čim hitreje za vamiuser posted image user posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu pinky girll)
Neposredna povezava do sporočila: 1352
   RE: Oktobrke 2009 3.del
2.11.2009 16:24:16   
mashi
Čau punce!
Sicer se ne javljam prav pogosto, berem pa vas redno in moram reč, da sem veliko koristnega izvedela. Hvala vam tistim, ki ste bistveno bolj zgovorne kot jaz.
Skratka, tudi mi smo dočakali našega fantka. Rodil se je 27.10. po 15 urnem maratonskem porodu. Ime mu je Petja in je pravi cukr. Veliko je in se scrklja.
Srečno tistim, ki še čakate...pa potrpežljivo, ko bo čas bo čas. Nagrada pa je neprecenljiva.

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1353
   RE: Oktobrke 2009 3.del
2.11.2009 18:19:14   
najčka
Čer. No vidim da že manj klepetate,
Čestitke vsem novim mamicamuser posted image user posted image user posted image pa držimo pestke za vse zamudnice!!!!! Naj bo čimprej za vami, da dobite svoje zakladke v roke!! Naša Maša trenutno spi pa imam malo časa za tipkat. Grem še mamice mal brat, in seveda se še vrnem da vidim če je kaj novega.

(odgovor članu mashi)
Neposredna povezava do sporočila: 1354
   RE: Oktobrke 2009 3.del
2.11.2009 20:46:59   
rakica 2
večer punce,kkkkjjjjeeeee ste vse,vas pogrešam,dokler zadnja ne rodi ne grem od tuuser posted image user posted image hhhmmmm a ni bla lunca včerajuser posted image ,mogoče pa ste šle po svoje user posted image .upam da ja in držim pestiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu najčka)
Neposredna povezava do sporočila: 1355
   RE: Oktobrke 2009 3.del
2.11.2009 22:37:55   
frrrr
vsem novim mamicam ČESTITKE! veliko crkljanja in prespanih noči!

vsem, ki pa še čakate... pa hitr v porodnišnico po svoje štručke in na klepet k OKTOBRKAM09!

(odgovor članu rakica 2)
Neposredna povezava do sporočila: 1356
   RE: Oktobrke 2009 3.del
3.11.2009 9:17:36   
Anonimen
ČAKAMO vas nosečke pri mamicah......... user posted image
Sej še mal... to se ne vleče v nedogled.. user posted image

ČESTITKE pa za vaše malčke..

(odgovor članu frrrr)
  Neposredna povezava do sporočila: 1357
   RE: Oktobrke 2009 3.del
3.11.2009 13:26:16   
karmen b
No sej zdej pa res bolj samevajo še nosečke tule, ko smo jim že vse pobegnile med mamice. Držte se punce, sej bo kot bi mignil, pa bomo zedinjene mamice.

_____________________________

Špela je naše največje veselje :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1358
   RE: Oktobrke 2009 3.del
3.11.2009 15:02:23   
LEVASI
tud mi še čakamo.. smo že 4 dni čez rok... vse je pripravljeno, zmehčano, skrajšano... le odprta nisem nič.. jutri ponovni pregled in verjetno še v petek potem pa je rekla G da me prepuščajo porodnišnici v roke :)... upam da se čim prej kej začne dogajat.. upam da najkasneje do konca tega vikenda ker se mi res ne da po porodnišnici skakat vsake dva dni pa še v Postojno se bom mogla vozit... . držim pesti da se čim prej kej začne.. sicer pa bomo probal kej user posted image ... da se stvari vsaj kaj premaknejo... držim tud pesti za ostale, ki še niste dočakale svojih dojenčkov

_____________________________

Naša prva princeska se je rodila 9.9.2007.
Druga princeska pa nas je osrečila 6.11.2009.

(odgovor članu karmen b)
Neposredna povezava do sporočila: 1359
   RE: Oktobrke 2009 3.del
3.11.2009 16:30:16   
Aniiita
Punce,

da se končno malo oglasim tudi jaz user posted image

Hvala lepa vsem za čestitke in tudi sama čestitam vsem novopečenim mamicam. user posted image

Do sedaj sploh ni bilo ne časa ne energije za internet. Porod je bil sicer za moj epojme lahek, rodila sem po dveh urah in pol odkar sem prišla v porodnišnico..pa šivčkov imam tudi samo par.. Zapletlo se je edino pri posteljici, saj so me ročno šivali in sem bila zaradi tega par dni precej fuč. Pa sedet nisem mogla..še sedaj zelo težko..sem mislila, da zaradi šivov, pa sem pred dnevi končno zbrala pogum in pogledala z ogledalcem kaj je tam spodaj in me je skoraj kap..saj imam čisto vso kožo razžrto user posted image   Patronažna je potem pogledala in rekla, da je to bila alergija na razkužilo..ko bi vsaj kaj prej pogledala ali pa da bi mi kdo v porodnišnici! Tako pa me je to non stop bolelo..sedaj si mažem in gre počasi na bolje..

No, z našo punčko počasi loviva ritem in je res vsak dan lepše.. Za tabelco pa manjka še nekaj podatkov: Ime ji je Gea, težka je bila ob rojstvu 2930, dolga 52 cm (sploh ni bila velika kot sem mislila, da bo, tako da moram sedaj skoz prati male cunjice, da jih ne zmanjka user posted image ). Se pa sedaj pridno redi..pa tudi pridno je user posted image

Vsem, ki še čakate želim en hiter porod in da bo vse v  najlepšem redu.. Grem pa sedaj še med oktobrčke malo pogledat user posted image

(odgovor članu LEVASI)
Neposredna povezava do sporočila: 1360
   [Brisano sporočilo]
3.11.2009 17:36:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1361
   RE: Oktobrke 2009 3.del
3.11.2009 18:35:40   
rozilu
Michelle. jaooo to pa je bilo a... user posted image
No vsaj v ciljni ravnini je steklo kot po maslu. Pa saj je vse hudo skoraj že pozabljeno, a? user posted image

Nosečke, dajmo, dajmo, dajmo user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1362
   RE: Oktobrke 2009 3.del
3.11.2009 19:05:33   
najčka
Vidim da še ne veste!
SMS od MUCEMACE:
Pa ga imava, ob 13h je privekal na svet Maks, velik53cm in težak 3.5kg. Vse je ok, ponosna oči in mami.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 1363
   RE: Oktobrke 2009 3.del
3.11.2009 19:38:43   
karmen b
Braavo muca*maca user posted image user posted image user posted image user posted image Maks bo edini fantek, ki bo preganjal standardno ekipo žabarskih pupik, razen če se nam še kdo pridruži, ki ga še ne poznamo, kar je seveda dobrodošlo user posted image

_____________________________

Špela je naše največje veselje :)

(odgovor članu najčka)
Neposredna povezava do sporočila: 1364
   RE: Oktobrke 2009 3.del
3.11.2009 20:18:43   
Emilly
michelle - vav zelo pestrouser posted image user posted image user posted image V bistvu je bilo pri meni v dolžini poroda zelo podobno. Tja sem sicer prišla že s svojimi popadki (že doma mučenja 4 ure, ker sem čakala, da bodo redno na 5 min), tam so me mučili približno pet ur, odpiranje zelooo počasi, glavica se nikakor ni hotela spustit, potem so mi dali še umetne za kako uro - pri teh se nekak nisem imela več v kontroli, je bilo prehudo, tako da ni bilo nobenega učinka in ni glavica skor nič napredovala... po šestih urah se mi sestra opraviči, da so poskusili vse in da bo CR!!!! Priznam da v tistem trenutku sem bila tega stavka takoooo vesela, sam do končamo s tem!!!!
Podpišem nek list in deklica je bila ekspresno zunajuser posted image user posted image user posted image !!!! Res super da je bil moj zraven, enkratno, vse skupaj sem prav zato prenašala čist drugače!!!! Da ne govorim, ko sem končno videla mojo pupiko, pa to je enkratno!!!! Kaj je že to porod?

Muca maca - čestitke, pa je le uspelouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
ja punce še nekaj vas je, a ker že bolj malo klepetate, predpostavljam da zamudnice ta trenutek že predihavate popadke, ali pa ste že opravile svoje delouser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1365
   RE: Oktobrke 2009 3.del
3.11.2009 21:47:38   
rozilu
IZVIRNO SPOROČILO: karmen b

Braavo muca*maca user posted image user posted image user posted image user posted image Maks bo edini fantek, ki bo preganjal standardno ekipo žabarskih pupik, razen če se nam še kdo pridruži, ki ga še ne poznamo, kar je seveda dobrodošlo user posted image


Muca*maca čestitke tudi tukaj user posted image

Karmen - a drugače so same žabarke prišle ven????? Ne morem verjet, si prepričana? user posted image Statistiko prosim user posted image

(odgovor članu karmen b)
Neposredna povezava do sporočila: 1366
   RE: Oktobrke 2009 3.del
4.11.2009 8:02:30   
majakla

Dobro jutro! Evo naše zamudnike:

Zjutraj sem dobila sms od Lenike,
ki je dobila 2 sms:


1) "Ku ku pa sm tu!
Danes 3.11. ob 18.41 uri
sem odprla življenja duri.
Ko me ati prvič videl je,
Ajda rekel je!
Potem dali so me na vago
kjer 3550g je kazalo,
meter pa so raztegnili na
53 slehrni cm.
Ati Gregor in mami Melita
se z mano veselita!"

Meliitak



2) "Ku-ku, pa sem tu!
Ime mi je BLAŽ,
rodil sem se 4.11. ob 00:46,
velik sem 55 cm, tehtam pa 4320 g.
Sem pravi KORENJAK user posted image .
Papa, grem nazaj v mamino in atijevo naročje. user posted image "

Crystall


(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 1367
   RE: Oktobrke 2009 3.del
4.11.2009 8:08:28   
majakla

Bravo Muca_maca, Meliitak in Crystall user posted image
ČESTITAM! Uuuu, sami veliki bejbiji.
user posted image

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 1368
   RE: Oktobrke 2009 3.del
4.11.2009 8:10:41   
majakla

Če se ne motim, čakamo še Pinky girll, ne?

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 1369
   RE: Oktobrke 2009 3.del
4.11.2009 8:45:10   
Anonimen
muca maca, meliitak in Crystal ... ČESTITAM user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majakla)
  Neposredna povezava do sporočila: 1370
   RE: Oktobrke 2009 3.del
4.11.2009 10:34:47   
Februarka08
MAMICE ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1371
   RE: Oktobrke 2009 3.del
4.11.2009 10:41:42   
mateja8
Pozdravček vsem!

Po dolgem času se vam malo javim. Glede na to, da se je naša punči rodila v 35. tednu in je tehtala samo 2130g se moram pohvalit, da smo v šestih tednih dojenja težo že podvojili. Pridno spi, se doji in raste. Bratec Žiga (5) jo ima pa tako neizmerno rad, da to verjet ne morem. Nobenega ljubosumja ali česa podobnega.

Čestitke vsem, sem vesela, da je to za nami, zdaj pa se pridno crklajte, jejte in spančkajte.

Pa še nekaj slikic z moje strani.

Vita v porodnišnici LJ.
user posted image

Vita
user posted image

Mami in Vita
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1372
   RE: Oktobrke 2009 3.del
4.11.2009 12:44:55   
majakla

Poglejte moja zaspanca, pol pa ati reče,
da mami razvaja Nikeca.


user posted image
Še ko spim, me mami slika.

(odgovor članu mateja8)
Neposredna povezava do sporočila: 1373
   RE: Oktobrke 2009 3.del
4.11.2009 12:49:12   
Emilly
Vav mamice Chrystall, Meliitak, Mateja8 - čestitke, uspelo vam je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1374
   RE: Oktobrke 2009 3.del
4.11.2009 15:57:15   
tea85
hello punce..

midve s tajo sma doma, prišle danes...user posted image preživele sma hudih 15 ur na koncu pa carski rez, ker se več kot 5 cm nisem odprla. bilo pa je tak mučno kot je napisala že mishelle. jaz sem bla že čist obupana.
ampak na koncu nam je uspelo.

hvala vsem za čestitke in seveda čestitke vračam vsem ki ste tudi rodile...a še je kera zamudnica, ali smo vse oktoberke končale z mislijo?


_____________________________

prišla sem 30.10.09, težka 2.990 g, velika 48,5 cm...Taja




(odgovor članu Emilly)
Neposredna povezava do sporočila: 1375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  52 53 54 [55] 56   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  52 53 54 [55] 56   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Čudovita porodna zgodba, ki jo morate preb...
Nenadoma, prvič v mojem življenju, mi ni bilo pomembno, kaj si mislijo drugi. Ko sedaj gledam za nazaj, mislim da je to ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?