|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vrtec rezervaciija
6.11.2009 21:04:05   
J.L.
naša 18m odkar je v vrtcu nenehno zboleva:( v vrtcu je bila vsega skupaj le par dni:( po nasvetu pediatrinje resno razmišljam, da jo izpišem. zanima me, če jo vpišem znova v naslednjem letu, če je možnost, da bo v isti skupini pri enakih  vzgojiteljicah kot do sedaj. imeli smo namreč veliko problemov z vrtcem, tako da res nebi želela za menjavo skupine. ali je kje zakonsko (mislim da sem nekje brala, nevem pa če drži) da če je otrok neprestanoma doma, mu avtomatično z izdanim zdravniškim potrdilom pripada mesto v skupini. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vrtec rezervaciija
6.11.2009 21:48:41   
rija
glede na stanje v soboških vrtcih, ti tole ne bo uspelo. sem bila ravno prejšnjič na svetu staršev in je res velika gužva in v določenih skupinah čakanje. sploh pri tanajmanjših.


znova jo boš lahko vpisala zopet spomladi in jo bodo pač v jesen dali v skupino, kjer bo prostor. rezervacije pa naš vrtec ne pozna. ali plačuješ kar je, ti odbijejo tiste 4 evre na mesec ker je ni in to je to.

dokler bo premalo prostora, bo pač tako. in v naslednjih letih ne kaže drugače.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vrtec rezervaciija
6.11.2009 21:58:15   
J.L.
saj tako mi je bilo tudi rečeno, vendar sem mislila (ker ponekod rezervirajo) da je povsod tako. me ne preseneča da se ne da. user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vrtec rezervaciija
6.11.2009 22:55:06   
živa
Vem, da je v LJ ena moja znanka sredi leta za kak mesec-dva izpisala malega zaradi bolezni in s potrdilom P lahko uveljavljala rezervacijo. Pozanimaj se v vrtcu. Če gre pa za to, da bi držali mesto do naslednje jeseni, pa zagotovo ne bo šlo.

Lp,

živa

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vrtec rezervaciija
6.11.2009 22:56:10   
rija
saj se je pozanimala....in veš, Prekmurje....republika....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vrtec rezervaciija
6.11.2009 23:09:16   
živa
IZVIRNO SPOROČILO: rija

Prekmurje....republika....user posted image


Naj živi!

Jaz bi se takoj tja preselila user posted image . Zaradi ljudi user posted image .

Še na prvih medenih tednih sem bila pri vas user posted image . Žal so trajali le nekaj dni user posted image .

Lp,

živa

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
6.11.2009 23:24:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu živa)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vrtec rezervaciija
6.11.2009 23:27:27   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: zimska

Pri nas je podoben problem, skoz bolan (16 mes). P nam je svetovala naj ga izpišemo ali pa vsaj za kakšna 2 meseca koristimo rezervacijo, da nam bo izdala nekakšno potrdilo. Nisem se še konkretno pozanimala kako je s tem, smo pa iz Lj.


nevem kako je pri vas, pri nas kljub potrdilu ne rezervirajo. user posted image edina varjanta je ta (nisem ziher, vendar verjetno se da) da je mala doma, vrtec pa plačujem še naprej.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vrtec rezervaciija
6.11.2009 23:28:18   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: živa

Vem, da je v LJ ena moja znanka sredi leta za kak mesec-dva izpisala malega zaradi bolezni in s potrdilom P lahko uveljavljala rezervacijo. Pozanimaj se v vrtcu. Če gre pa za to, da bi držali mesto do naslednje jeseni, pa zagotovo ne bo šlo.

Lp,

živa

gre se za par mesecev, da bo najhuje mimo, vendar zgleda da nebo nič.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vrtec rezervaciija
6.11.2009 23:29:03   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: živa


Naj živi!

Jaz bi se takoj tja preselila user posted image . Zaradi ljudi user posted image .




ne rini z glavo v zid! user posted image

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vrtec rezervaciija
7.11.2009 7:34:20   
SaaS
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

IZVIRNO SPOROČILO: zimska



nevem kako je pri vas, pri nas kljub potrdilu ne rezervirajo. user posted image edina varjanta je ta (nisem ziher, vendar verjetno se da) da je mala doma, vrtec pa plačujem še naprej.



Tako, da je otrok doma dva tri mesece, ti pa normalno plačuješ se da, seveda. To trenutno počnemo tudi pri nas. Pred mesecem dni sem rodila in imam starejša dva otroka doma, pa verjetno bosta še kak mesec. Plačujem vrtec za ta čas, kaj čem drugega. 

Sem pa pred tremi leti, ko je bil starejši nonstop nekaj bolan, razmišljala podobno kot ti. Pediatrinja je rekla, da mi napiše zdravniško potrdilo, in v našem vrtcu se je potem dalo rezervirati za ta čas in bi plačevala 40% tistega zneska, ki ga plačujem normalno. A potem nismo šli v to.

Verjetno pa je odvisno od vrtca do vrta in mogoče so tudi vrtci v tem času, ko nikjer ni prostora in je toliko vpisa, spremenili svojo politiko. Najbolje, da vprašaš v vrtcu. 

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vrtec rezervaciija
7.11.2009 8:25:19   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: živa

Jaz bi se takoj tja preselila user posted image . Zaradi ljudi user posted image .



napaka. zelo velika napaka.

glih zaradi ljudi se ni sem za selituser posted image

od daleč res zgleda romantično.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vrtec rezervaciija
7.11.2009 8:55:37   
viledka
V LJ lahko koristis rezervacijo 2 meseca med letom s potrdilom pediatra, sam potem je poleti ne mores koristiti.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vrtec rezervaciija
7.11.2009 8:57:21   
rija
no, v ms pa jo lahko koristiš glih poleti user posted image

no, edino poleti....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu viledka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vrtec rezervaciija
7.11.2009 9:01:16   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

zanima me, če jo vpišem znova v naslednjem letu, če je možnost, da bo v isti skupini pri enakih  vzgojiteljicah kot do sedaj.


ne ni zagotovljeno, ker če imajo nove otroke oz. novo vpisane potem ni rečeno da ostanejo vsi v isti skupini in s tem tudi vzgojiteljice. Lahko pa stopiš do vzgojiteljice in ravnateljice in se z njo malo pogovoriš. Mogoče boš pa kaj uspela zrihtat.
Lahko pa za vsak mesec posebej prijaviš na občini da bo manjkala in prineseš zdr. potrdilo. Tak ne boš rabila je izpisat, mesta ne boš zgubila, plačala tudi mislim da ne boš rabila nič oz. mogoče nekaj malega, pa imela jo boš doma.

< Sporočilo je popravil botrca -- 7.11.2009 9:04:54 >


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vrtec rezervaciija
7.11.2009 10:25:39   
J.L.
botrca bom vpraŠALA KAKO JE S TEM PRI NA NAŠI OBČINI. 

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: vrtec rezervaciija
7.11.2009 11:05:44   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

zanima me, če jo vpišem znova v naslednjem letu, če je možnost, da bo v isti skupini pri enakih  vzgojiteljicah kot do sedaj.



Lahko pa za vsak mesec posebej prijaviš na občini da bo manjkala in prineseš zdr. potrdilo. Tak ne boš rabila je izpisat, mesta ne boš zgubila, plačala tudi mislim da ne boš rabila nič oz. mogoče nekaj malega, pa imela jo boš doma.


botrca daj mi še povej, če je ta možnost v vseh občinah?
potrdila nebo problem dobiti, saj je izpis predlagala ravno zdravnica in to že drugič, saj pupa res samo zboleva iz infekta v infekt. user posted image kako bo na občini, pa nevem. bom šla v ponedeljek kar tja.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: vrtec rezervaciija
7.11.2009 17:16:36   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

zanima me, če jo vpišem znova v naslednjem letu, če je možnost, da bo v isti skupini pri enakih  vzgojiteljicah kot do sedaj.



Lahko pa za vsak mesec posebej prijaviš na občini da bo manjkala in prineseš zdr. potrdilo. Tak ne boš rabila je izpisat, mesta ne boš zgubila, plačala tudi mislim da ne boš rabila nič oz. mogoče nekaj malega, pa imela jo boš doma.


botrca daj mi še povej, če je ta možnost v vseh občinah?
potrdila nebo problem dobiti, saj je izpis predlagala ravno zdravnica in to že drugič, saj pupa res samo zboleva iz infekta v infekt. user posted image kako bo na občini, pa nevem. bom šla v ponedeljek kar tja.



Nimam pojma kako je v ostalih občinah, žaluser posted image . Pojdi na občino in povej samo da tvoje pupe ne bo en-dva-tri mesece v vrtcu in daj potrdilo da je bolana (ne jo izpisat) pol pa ti naredijo da ne rabiš plačat oz.mogoče nekaj malega. Ker če jo boš izpisala, si sigurna da boš dobila mesto za naslednje leto? V vrtcu pa pač povej da je ne bo en čas...npr. mesec dni ker je bolana.

Če ti ni kaj jasno mi napiši zs.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Naravno in sočutno odvajanje od plenic
Pri odvajanju od plenic ne gre toliko za to, kdaj so otroci razvojno pripravljeni biti brez plenic, ampak bolj za to, kd...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?