|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spol
9.11.2009 19:12:18   
Žaka
Ojla !

zanima me kdaj so vam povedali za spol vašega otroka. Jaz sem bila prejšni teden na nuhalni ( 13 teden ) pa je rekla da ne more nič reči kaj nosimo.:-(. Sem bila kar malo razočarana. Me pa firbec matra kaj bosta moja dva dvojčka.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spol
9.11.2009 19:16:46   
endrina
Meni je povedal, ko mi je delal morfologijo, ker se je lepo videlo.
Sem pa brala na forumu, da so eni G napovedovali spol že pri NS, čeprav jaz osebno mislim, da je to preuranjeno.

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spol
9.11.2009 19:25:36   
pikica84
Hei
Meni so tudi napovedali spol pri nuhalni, sedaj na morfologiji je pa reku drugače user posted image Tak, da kasneje, ko zveš bolj 100% je

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spol
9.11.2009 19:30:36   
somic
na nuhalni mi je rekel, da se mu zdi, da je fantek ampak da ni siguren en teden za tem sem bila na samoplačniškem pa je tut vidla da je fantek... sem vidla tudi jaz, tako, da skoraj ni dvoma.

počakaj, vse ob svojem času, sem pa tudi jaz bila neučakana

srečno z dvojčki!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu pikica84)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spol
9.11.2009 20:27:17   
tweety83
Nama se je videlo komaj pri šestih mesecih in nič prej. Je rekel da bo pupa. In potem sem v sedmem mesecu spet vprašala kaj bo in se je lepo videlo da bo pupa.
Včasih je pač tak,da se ne vidi.
Veliko sreče v prihodnje!

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spol
9.11.2009 20:48:50   
Jančika_
Pri prvem in pri drugem je bilo na morfologiji rečeno, da bosta verjetno fanta, in na kontroli rasti okoli 30. tedna obakrat ni bilo več dvoma (jasno vidna pištolca). S tem, da je drugi bil na nuhalni še puncauser posted image . Pri tretjem pa G že na morfologiji ni bil čisto nič v dvomu, da je spet fant. Kasnejši UZ so to samo še potrdili.

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spol
10.11.2009 9:20:39   
Tea 1
Čestitim za dvojčka!!!!user posted image

Meni so na nuhalni rekli, da bo punčka. Na morfologiji isto.
Če nebi imela problemov in v 8.mesecu v bolnici kjer so mi delali ultrazvok, in mi je ginekologinja rekla, da bo ta punčka pa imela lulčka, bi bilo ob rojstvu veliko presenečenje in našega fanta  bi verjetno doma čakale roza oblekceuser posted image .

No, jaz mislim, da je tako. Če vidijo lulčka, je sigurno fant. Če ga ne vidijo, pa ni nujno, da je zato punca, ampak se ga mogoče še ne vidi.

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Spol
10.11.2009 10:14:28   
Mateja4
jaz sem izvedela v 23T na morfologiji da bomo dobili punčko in res smo jo user posted image

(odgovor članu Tea 1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Spol
10.11.2009 10:19:05   
ellie
Pri meni se je videlo komaj na morfologiji. Je G rekel, da je 100% fant. Ampak ne bom verjela, dokler ne pride venuser posted image  kolegica je ravno slaba 2 tedna nazaj rodila punčko, ki je celo nosečnost imela lulčkauser posted image  3 teden pred rokom so jima povedali, da je lulček "odpadel"...tak da...

(odgovor članu Mateja4)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?