|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: klomifenke 2009 :)
16.10.2009 12:08:35   
eni
živjo punce...

da se vam še jaz pridružim...
prihodnji ciklus začnem s 1.ciklom K. mam ful neredne user posted image ...
sicer pa sem mamica 2-letne punčke... pa bi radi še eno sestrco:)

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 751
   RE: klomifenke 2009 :)
21.10.2009 9:15:34   
miskula
Tale tema je pa čist pozabljena. Ali je že vsem uspelo s tem čarobnim klomifenom. user posted image

Punce danes pa jaz pričnem s prvo 1/2 klomifena. Upam da tudi meni ne bo treba v nedogled samevat tukaj.user posted image in da kmalu zagledam tisti čarobni user posted image

Eni, kdaj pa ti začneš z klomifenom?

_____________________________

otroci so naše največje bogastvo

(odgovor članu eni)
Neposredna povezava do sporočila: 752
   RE: klomifenke 2009 :)
21.10.2009 9:38:21   
minieva
Zdravo, že nekaj časa vas berem in upam skupaj z vami. Naslednji mesec bom začela s klomifenom za drugega pikca. Prvič nama je tudi uspelo s pomočjo klomifena in to že v prvem ciklu. Upam, da bo tudi zdaj tako.

Držim pesti za vse!!!

(odgovor članu misk2)
Neposredna povezava do sporočila: 753
   RE: klomifenke 2009 :)
21.10.2009 12:22:00   
miskula
Minieva, kolikšno dozo si pa jemala?

Tudi jaz držim pesti za vse nas user posted image user posted image user posted image

_____________________________

otroci so naše največje bogastvo

(odgovor članu minieva)
Neposredna povezava do sporočila: 754
   RE: klomifenke 2009 :)
21.10.2009 13:27:34   
minieva
Jemala po 2 tableti na dan od 3 do 7 dneva cikla. Zdaj pa mi je ginekologinja predpisala 1 tableto od 5 do 9 dneva cikla. Kolikor vem in kolikor sem prebrala na forumu so doze zelo razlicne ... pojma pa nimam, ali vecja doza pomeni tudi mocnejso ovulacijo...

Kaj pa ti? Koliko casa ze cakas? Mene je to cakanje prvic ubijalo, zdaj sem pa malo bolj sproscena in nisem vec toliko obsedena z vsem tem. Sem sla pa tudi takoj po klomifen - da ne bi spet 100 let cakali in upali zaman!

Drzi se in veliko srece!!!

(odgovor članu miskula)
Neposredna povezava do sporočila: 755
   RE: klomifenke 2009 :)
21.10.2009 14:09:45   
miskula
Jaz sem po letu dni preizhušanja odšla do dr. Reša, kateri mi je predpisal 1/2 tabletke od 3-7 dneva.
Upam da mi bo uspelo, mora nam vsem uspeti user posted image user posted image

Ali v prvo kakšen UZ pregled? Kdaj predvidoma je prišlo do ovulacije? Menda pride malo prejt ovulacija.
Aja jaz imam UZ na 12 dan ( 29.10.)



_____________________________

otroci so naše največje bogastvo

(odgovor članu minieva)
Neposredna povezava do sporočila: 756
   RE: klomifenke 2009 :)
29.10.2009 7:11:47   
wish1977
Pozdravljene pupce! user posted image

Tudi jaz se vam pridruzujem v 4. krogu klomifena. Jemljem 2x1 tableto od 5-9 dne. Sem imela prejsnje 3 kroge od 3-7 dne, pa se je G sedaj odlocila za spremembo. Stranski ucinki so grozni pri meni...user posted image .
Bomo ze user posted image !

Drugace pa z mozem delava na user posted image  ze skoraj 2 leti.

Upam da tako jaz kot vse ve cimprej zagledate user posted image !!! user posted image


(odgovor članu miskula)
Neposredna povezava do sporočila: 757
   RE: klomifenke 2009 :)
29.10.2009 13:18:52   
Buska
danes zacnem z 2. krogom K po 1/2 tabletke 4.-8.dne ciklusa. prejsni mesec sem pridelala 1 folikel v velikosti 1 cm :(

(odgovor članu wish1977)
Neposredna povezava do sporočila: 758
   RE: klomifenke 2009 :)
30.10.2009 9:46:01   
Buska
drage klomifenke,
vceraj ob 21. sem vzela 1/2  tabletke in ob 4.30 sem imela ponovno take bolecine v obeh jajcnikih, da je kr joj (tut po vzemu protibolecinske konjske doze so bolecine po dobri uri popustile)

glede na to, da sem sedaj v 2. ciklusi s klomifenom, se mi je v 1. ciklusu zgodilo enako .... zdej mi ni vec nc jasn ....

svoje menstruacije sem imela vcasih zelo zelo mocne (prvi in drugi dan) - pred 14 leti .. potem so mi dali pred 10 leti KT (3x sem bila v bolnici zaradi prehudih bolecin, izgubljala sem zavest, ipd) in je bilo tudi bolj ali manj enako .... odkar pa ne jem vec KT menstruacije niso bile vec tako bolece, so pa postale sedaj s klomifenom, ki ga zacnem 4. dan menstre (mam PCO)

ali ima se katera podobne tezave?!? - ali naj naslednji teden, ko imava z mozem kontrolo pri dr. Resu povem, kaj se mi dogaja ??

Hvala user posted image

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 759
   RE: klomifenke 2009 :)
2.11.2009 16:08:21   
spelci22
No sama jem po 2 tableti od 5 do 9 dne ciklusa. V prvem krogu ni bilo nič in mislim, da O sploh ni bilo. Me pa zanima ali se je vam v času jemanja K skrajšal ciklus in krvavitve? Kr js mam zdej najprej 3 dni neke rjave izcedke pa še to komi da je kaj...4 dan se mi ulije, ampak sploh ni rdeče, ampak rjavo user posted image naslednji dan pa nč več mogoč sam mal rjavga izcedka... To je blo zdej pri prvem ciklusu z K.....Je imela katera kaj podobnega? Se mi zdi brezveze delat test, ker mislim, da bi čutla če bi blo kaj,,,ampak če pa je pol pa K ne bi smela jest in zdej sem v dilemi ali sploh delam prav.... HELP PLIS


LP

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 760
   RE: klomifenke 2009 :)
4.11.2009 7:21:45   
wish1977
Spelci!
Jaz bi namesto tebe naredila test...kako pa ves, da se nic ni zgodilo?

Korajzno in cimprej user posted image  ali user posted image ! user posted image


(odgovor članu spelci22)
Neposredna povezava do sporočila: 761
   RE: klomifenke 2009 :)
4.11.2009 8:51:32   
Anonimen
Zdravo punce!

Še jaz bi se vam pridružila. Takoj po M začnem s klomifenom. To bo moj 6.krog delanja na otročku, vendar imam postavljeno diagnozo PCO in sem že 3mesece brez M, tako da zdaj jemljem dabroston, da mi jo sproži.

(odgovor članu wish1977)
  Neposredna povezava do sporočila: 762
   RE: klomifenke 2009 :)
4.11.2009 14:22:47   
incabinca
Pozdravljene!

Še ena klomifenka se javlja... Do sedaj sem že dva ciklusa jedla klomifen, 5-9 dan, 1 tableta. V drugem ciklusu sem bila tudi na UZ, ki je pokazal da sem na klomifen zelo dobro odreagirala.... Mi je pa G predpisala še za dva ciklusa klomifena (po 2 tableti na dan), je pa rekla da potem učinki klomnifena še delujejo naslednja dva meseca po prenehanju jemanja. Vmes pa bo imel še moj spermiogram, da vidimo če je tam vse ok.

T.z. tudi jaz sem imela neredne cikluse, sem za sprožitev M jemala dabroston.

Lep dan vsem!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 763
   RE: klomifenke 2009 :)
5.11.2009 8:39:38   
Anonimen
incabinca: pa te je po dabrostonu tudi zelo močan pms dajal? madona si nisem mislila, da bo tako hudo :(

(odgovor članu incabinca)
  Neposredna povezava do sporočila: 764
   RE: klomifenke 2009 :)
5.11.2009 17:28:52   
incabinca
T.Z. PMS niti ne... ampak sem pa imela v času ovulacije hujše bolečine kot med samo menstruacijo.... ene ženske vedno vejo kdaj ovulirajo, jaz do sedaj nisem nikoli... no tokrat definitivno sem ;) Ampak bomo potrpel, če bo rezultat tega + potem je vse poplačano :))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 765
   RE: klomifenke 2009 :)
5.11.2009 17:29:49   
incabinca
aja pa še ena razlika je to da me zdej joške ne bolijo samo pred M ampak skor cel mesec - že od ovulacije naprej:)

(odgovor članu incabinca)
Neposredna povezava do sporočila: 766
   RE: klomifenke 2009 :)
5.11.2009 18:18:31   
spelci22
punce dejte mi povedat kaj potem sledi za K? če prav razumem ga lahko ješ samo 3 mesce ne?

(odgovor članu incabinca)
Neposredna povezava do sporočila: 767
   RE: klomifenke 2009 :)
6.11.2009 18:46:02   
incabinca
meni je rekla. da bodo potem sledile nadaljne preiskave - razen če ni problem v spermiogramu pri mojem...

(odgovor članu spelci22)
Neposredna povezava do sporočila: 768
   RE: klomifenke 2009 :)
6.11.2009 19:31:51   
wish1977
Dober vecer, pupce user posted image !

Jaz sem imela po 3. krogu klomifena HSG.
G se je odlocila, da naredimo po premoru sedaj se 3 kroge s klomifenom in ce ne bo v redu, me poslje na laparoskopijo. Temu sledi v slucaju slabih rezultatov napotnica za umetno oploditev, ampak to sele cez ene 6 mesecev. Bomo videli...jaz srcno upam da nama sedaj po skoraj dveh letih le uspe zagledati magicni plusek user posted image .

Vsem zelim srecen vikend in pridno user posted image , da bo cimvec user posted image ali user posted image tako da bomo cimprej srecke user posted image !

(odgovor članu spelci22)
Neposredna povezava do sporočila: 769
   RE: klomifenke 2009 :)
7.11.2009 9:33:19   
zaljubljena23
Hej klomifenke,

Jaz sem po tretjem krogu klomifena zanosila, vendar sem imela SS, in zdaj se tole vleče že več kot pol leta, saj sem se vmes še naročila na kliniki za neplodnost, tam so mi potrdili pregrado, tako da čakam na OP (za odstranitev pregrade in da mi pregledajo prehodnost jajcevodo, saj sem imela IMN)..No hočem reči, da pri  meni traja ta pavza že kar dolgo časa in upam, da kmalu izgine, da lahko gremo v nove boje s klomifenom in takrat uspešno do konca.

Po dabrostonu nisem imela nobenega PMS-ja...Moram pa še povedati, da sem tudi jaz, ko sem jedla klomifen čutila O user posted image ... , edino enkrat ne, ker tudi nisem reagirala v drugem krogu nanj, zato mi je G povečal dozo na dve tableti na dan iz ene, jedla pa sem vedno od 3. do 7. dne cikla


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu wish1977)
Neposredna povezava do sporočila: 770
   RE: klomifenke 2009 :)
8.11.2009 18:48:13   
Anonimen
Huh me zanima kakšno dozo bo predpisala meni...
Danes sem vzela zadnjo tableto dabrostona, tako da bi morala v roku 7dni dobiti M in potem začnem s klomifenom. Je pa rekla, da če ne uspe, da sledi laparo pri meni...

(odgovor članu zaljubljena23)
  Neposredna povezava do sporočila: 771
   RE: klomifenke 2009 :)
10.11.2009 16:47:38   
incabinca
no pri meni očitno tudi ta mesec ne bo nič. so se že pojavili nrjavi izcedki... tko da grem v 3- krog klomifena, dvojna doza....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 772
   RE: klomifenke 2009 :)
11.11.2009 11:40:21   
zaljubljena23
Incabinca, meni je dvojna doza in tretji krog prinesel srečo, tako da navijam, da bo tudi pri tebi tako user posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu eni)
Neposredna povezava do sporočila: 773
   RE: klomifenke 2009 :)
11.11.2009 13:24:10   
majalina
Draga dekleta,

upam, da je tule še kaj prostora zame.

Danes sem dobila recept za Klomifen. Prvič ga bom jemala, kar pomeni, da nimam pojma o pojmu.

Odločila sem se, da se ne bom obremenjevala s statistikami in moznostmi zanositve z uporabo klomifena.

mozgane moram dat na paso, ce ne me bo pobralo. me pa zanimajo stranski ucinki... nekaj sem sicer prebrala, me pa zanimajo vasa mnenja kako se telo kaj odzove oz. vase izkusnje.

bolece prsi? je to tudi del klomifena? rada bi vedela vnaprej, da ne bom znake drugim recem prepisovala... sej veste :-)


predvsem pa upam, da teh stranskih ucinkov ne bo prevec...

se opravicujem za butasta vprasanja!!!

drzim pesti za vse nas!!!

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 774
   RE: klomifenke 2009 :)
11.11.2009 18:24:03   
incabinca
Zaljubljena23 - Res si želim, da bi bilo tako

majalina - ja čimmanj sekiranja okrog tega, čeprav je težko, ampak se je treba potrudt, Pri meni so stranski učinki zelo boleča ovulacija in boleče prsi - začnejo mal pred ovulacijo in še kar traja to je zdj cca 2 tedna. Kaj drugega pa nisem opazila.

Pozdravček in srečno vsem!

(odgovor članu majalina)
Neposredna povezava do sporočila: 775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Četrtek je dan za seks
Strokovnjaki iz revije The Sun so našli idealen čas in dan za vse, tudi za strasten seks.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?