|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oktobrčice
17.6.2005 10:15:25   
soncek&luna
jutro drage dame,
ufff....sem se danes spomnila, da bom v torek polnih 5m noseca 9nebesa...:duda: je priden in sem v 9nebesa, ko pobrca....
moram danes poklicat za materinsko solo kdaj lahko zacnem hodit :zmeden2:...
madonca gre hitr cas :)-
Neposredna povezava do sporočila: 1
   oktobrčice
17.6.2005 10:28:39   
Udb
sonček, jaz sem 5 mesecev napolnila v sredo! Mi je kar hecno - še 4 mesece, pa bomo imele :duda:

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   oktobrčice
17.6.2005 10:30:03   
Anonimen
res gre hitro čas, tudi jaz bi se morala pozanimati , če materinska šola "posluje " tudi v juliju in avgustu, se mi zdi , da septembra je prepozno...nas lahko še kaj preseneti....tudi moja miškolinka brca, da je kaj, najraje okoli 9 zjutraj in 9 zvečer..pozdravček vsem

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
17.6.2005 10:48:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   oktobrčice
17.6.2005 10:51:38   
bebika
Ojla punce. Pišuka sej bo res že 5 mesecev, pri meni bo to v torek. Gre pa res hitro a ne? To nam gre verjetno zato tko hitro, ker nimamo nobenih posebnih težav. Hvala bogu, da ni treba doma ležat, al pa še v kakšni bolnici. Takrat bi se pa verjetno bolj vleklo. No upajmo, da bo še teh nekaj mesecev vse potekal tako kot mora.
Mene tud zanima tole glede materinske šole, a mogoče katera ve kako je s tem v Kranju, ali je v juliju in avgustu? Moram g vprašat v četrtek, ko imam pregled.
No pridne bodite pa pobožajte svoje bušoje.

lp

bebika

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   oktobrčice
17.6.2005 10:52:26   
bebika
Sorry bušije!

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   oktobrčice
17.6.2005 11:09:06   
MojcaG
hej, punce..
čas beži, sam še zmeraj preeeepoočasi... midva bi že imela dojenčka.. :)

kako se počutite? mene prehlad še kar drži, ampak vsakič ko dobim brciko, vse ostalo izgine.. :)

uživajte v čudovitem dnevu!

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   oktobrčice
17.6.2005 11:11:14   
Udb
Mojčica, saj bo bolje!

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   oktobrčice
17.6.2005 11:31:18   
cmokec
A je treba za drugega oročka tudi v materinsko?

Bebika, če bom šla, greva lahko isti termin. :bravo::bravo::bravo:

Oja, drugač sva pa v redu. 9nebesa

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   oktobrčice
17.6.2005 11:34:10   
Udb
cmokec po moje ne boš nič novega izvedela!

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   oktobrčice
17.6.2005 11:34:34   
soncek&luna
moj :duda: ze dva dni pociva...sem se v torek tko napokala s hrano popoldan, da je :duda: kar obmiroval...verjetno je bil cist zadet od hrane :)-
prej je veselo :sloncek:, zdaj so pa spet samo nezne brcike...se prebuja od zadetosti :)-

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   oktobrčice
17.6.2005 11:41:58   
cmokec
Predvidevam, da res ne bom nič novega zvedla. Sam če je treba, bom pa šla. Je pa sploh bedarija, ker moj ne bo pri porodu, ker se mi obeta CR.

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   oktobrčice
17.6.2005 11:43:41   
bebika
Cmokec, ti bom sporočila kdaj je termin v Kranju, če se boš odločila in prišla pogledat. To bi blo fino, če bi se še osebno spoznale!

lp

bebika

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   oktobrčice
17.6.2005 12:54:40   
žužu
sicer se vam bolj poredko javljam, je že čas, da kaj dodam.
jap, tudi mi že pridno korakamo v šesti mesec, pred mano so še trije popolni meseci, pa bo. kar ne morem verjet, da gre tako hitro. se mi zdi, da vsaka nosečnost poteka hitreje. še pred kratkim sem s cb-jem v wc-ju sedela, sedaj pa smo že v šestem mesecu:bravo:9nebesa
počutje je normalno, zgago, vročino in rahlo zatekanje ignoriram kar se le da!
morfologija je bila pred 14dnevi bolj slabo vidna, pa nič zato, bomo pa ponovili, ni panike.
imejte se ok še naprej:metulj:

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   oktobrčice
17.6.2005 14:01:36   
chips
Punce kako gre to z meseci.
Vsak ko me vpraša koliko sem noseča ,saj sploh ne vem .Ko pa povem tedne me pa tako butasto gledajo!!!:zmeden::zmeden:

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   oktobrčice
17.6.2005 14:04:29   
Udb
chips, jaz tako štejem - 15.10. imam rok, se pravi, da sem 15.6. dopolnila 5 mesecev, 15.7. jih bom 6....

Se mi zdi najbolj enostavno!

Me je pa zmeraj medlo to - noseča sem 5 mesecev, se pravi, da sem v šestem mesecu!! :ups: No, zdaj sem že dojela.

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   oktobrčice
17.6.2005 14:05:19   
žlička
Takole gre, po knjigi Mati in otrok:

1-4 teden - 1. mesec
5-8 teden - 2. mesec
9-12 teden - 3. mesec
13-17 teden - 4.mesec
18-22 teden - 5 mesec
23-27 teden - 6. mesec
28-32 teden - 7. mesec
33-36 teden - 8. mesec
37-40 teden - 9. mesec

Eni meseci imajo 4 tedne, eni pa 5.

lp

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   oktobrčice
17.6.2005 15:55:15   
bambi
Ojla!
Upam, da me se še spomnite, sem bila nekaj časa odsotna, ker sem v bolniški in nisem imela rač. doma..... Sedaj smo ga nabavili in bomo zopet veselo čvekali..... Sem še kar v bolniški in bom verjetno kar do poroda......

Vidim, da imate že zelo lepe bušije, tudi moj je že kar velik, prej sem imela obseg 60 cm, sedaj pa imam že kar 87 cm..... Naš pikec tudi že veselo brca.
Kaj ve že vse veste kakšnega spola je vaš :duda:???? Jaz še ne vem, ker se ni videlo, imam pa v ponedeljek morfologijo in bomo mogoče zvedeli..... eh, pa samo da bo vse vredu.

Kako pa kaj vaše počutje???? Mene je začela dajati nespečnost, zvečer zaspim že ob 22h, potem se pa okrog 3h zjutraj zbudim in ne morem več zaspat...... Pa naš pikec je tako vesel ponoči :bravo::bravo::bravo:. Pa lačna sem skoz, nekaj časa je bilo vredu, sedaj pa imam zopet takšne napade lakote...... Imam tudi že +10 kg :zmeden::zmeden::zmeden:

LP Bambi

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?