|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pogosti UZ
20.11.2009 13:12:05   
ZoyaEva
O varnosti UZ sem že nekaj prebrala in zdravniki pravijo, da niso nevarni.  Do zdaj še ni bilo dokazano, da bi bil škodljiv za plod ali nosečnico.

Jaz sem imela namreč že dosti UZ (skoraj vsak teden), saj imam že ves čas probleme z rjavimi izcedki in krvavitvijo. Zanima pa me, če je katera od vas imela dosti UZ pregledov v nosečnosti in je vse ok z njo in user posted image

Hvala za odgovore!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pogosti UZ
20.11.2009 13:15:42   
valentinčica30
Jaz sem jih imela cel kup pa je vse ok. Sem v začetku krvavela in imela krče, tako da sem bila stalna gostja UZ. Tudi sedaj ko sem v 29 tednu mi ga redno dela, pa je vse ok. Tudi v prejšnjih dveh user posted image , sem jih imela kar precej pa niso vplivali na plod.

(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pogosti UZ
20.11.2009 13:20:52   
Anonimen
Še nikoli ni bilo pri nobeni ženski težave ,čeprav je imela veliko uz

(odgovor članu valentinčica30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pogosti UZ
20.11.2009 13:25:15   
divans1
Tudi jaz za to še nisem slišala, zaradi tega si lahko brez skrbi!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pogosti UZ
20.11.2009 14:39:59   
kajajaka
Imela sem 11 UZ v nosečnosti in tako z mano, kot z malo princeso je vse v najlepšem redu!

Srečno, lp

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pogosti UZ
20.11.2009 14:41:17   
ZoyaEva
Punce hvala za odgovore.  Kot sem rekla sem tudi malo raziskala in prebrala mnenja zdravnikov, a najbolj me pomirijo izkušnje nosečk.


< Sporočilo je popravil ZoyaEva -- 20.11.2009 14:42:01 >

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?