|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj pa če ne...
17.6.2005 21:03:17   
Nikica
Kaj pa če ne poje 150 ml? Po uvajanju goste hrane 1 mesec še vedno ne poje, toliko kot bi moral. Zjutraj se dojiva, za malico poje sadno kašico - redkokdaj 125 ml, za kosilo zelenjave poje par žličk, popoldne se dojiva, proti večeru (okrog 17, 17.30) poje mlečno kašico-par žličk in zvečer okrog 19.15 se dojiva. Do zdaj je lepo napredoval, tudi več kot kilogram na mesec, zdaj pa res nevem...Kako se ve, če otrok premalo poje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kaj pa če ne...
17.6.2005 21:10:47   
total
Boš videla kako napreduje s težo,pa pol ukrepaj če bo kaj narobe.

Srečno:sloncek:

(odgovor članu Nikica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kaj pa če ne...
17.6.2005 21:11:38   
Teni_
Če se lepo redi, je normalno živahen in ne joka zato, ker bi bil lačen, potem je vse ok. Naša je tudi vedno bolj malo jedla, ampak že ima dovolj.

LP,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu Nikica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kaj pa če ne...
17.6.2005 21:39:07   
Anonimen
Skozi itak ne more napredovati po en kilogram na mesec..., bog ne daj. Ne vem, koliko je otrok star. Ampak če je tam nekje 5 ali 6 mesecev, potem mu je itak glavni obrok še mleko. Vsaj pri nas je bilo tako. Ostalo je bilo po enem mesecu uvajanja samo malo za zraven.

(odgovor članu Nikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kaj pa če ne...
17.6.2005 22:08:13   
Anonimen
:zmeden:otrok že ve, kaj in koliko mu paše

(odgovor članu Nikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kaj pa če ne...
17.6.2005 23:14:57   
Anonimen
Nič ne ve. Dve čez rit, jest, umit, scat pa spat.

(odgovor članu Nikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kaj pa če ne...
18.6.2005 8:24:01   
Anonimen
To je pa naša stara mama vedno rekla ;)

(odgovor članu Nikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kaj pa če ne...
18.6.2005 8:40:08   
Anonimen
Pa moj foter.:)

(odgovor članu Nikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kaj pa če ne...
18.6.2005 9:10:17   
JASNA D
Niti enkrat v življenju nisem nobenemu merila količine popite oz. zaužite hrane - no mleko po flaški že vidiš koliko je spil. Dokler lepo napredujet in pediater pravi, da je O.K. se z mililitri in grami ne obremenjujem. Jaz tudi ne jem vsak dan enakih količin hrane.

Če pa praviš, da ti pridobiva več kot kg na mesec, pa itak nimaš nobenega razloga, da se s tem obremenjuješ.

Lepo napredujte še naprej!

Lep pozdrav,

Jasna

(odgovor članu Nikica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kaj pa če ne...
18.6.2005 20:47:42   
Nikica
Saj jaz tudi ne merim, koliko poje, ampak vseeno poje manj, kot pravijo, da je ''norma''. Star je 7 mesecev, en mesec uvajanja goste hrane je za nami.
Želim vam lep večer.

(odgovor članu Nikica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kaj pa če ne...
18.6.2005 21:23:27   
piščanc
sicer ne vem, če bo kaj pomagalo. naš zdaj dvakrat čez dan je zelo redko mlečno kašo - adptirano mleko z malo riževimi kosmiči, ravno toliko da se ne poliva preveč. to zelo rad je, mogoče mu je kašica pregosta

(odgovor članu Nikica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?