|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
23.11.2009 13:29:10   
gigi1
Sapi user posted image user posted image user posted image  kolk mam jaz tebe rada user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu kimsy)
Neposredna povezava do sporočila: 4801
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
23.11.2009 13:34:51   
gapii27
ojla klavirka

a napihnjena si kaj? jes sem imela iste "znake" pr hiperci...nisem mogla jest ne pit ne nič... pol pa sem bla že čist dehidrirana in sem pristala v bolnici, kjer smo me pol porihtali....


srečno babike

(odgovor članu Klavirka)
Neposredna povezava do sporočila: 4802
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
23.11.2009 13:56:52   
Klavirka
Hej gapi,
 
ja napihnjena sem kar, ampak se zdaj manj vidi, saj skoraj nič ne jem že šesti dan user posted image  Le prepečenec in vodo.
Ja, možno da imam res hiperco, saj je dr. rekel da imam kar povečane jajčnike. Upam, da bo trebuh sprejel riž in da bo ta Nelit kaj pomagal.

Hvala gapi! Kako si pa ti?

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 4803
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
23.11.2009 13:58:24   
loremi
n74 user posted image , pa ne no, mi je tako hudo zate user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

mismis, šššccccc take misli proč, no sej vse vemo, kako je s tem, ampak neeee še puške vršt v koruzo user posted image  user posted image , kaj pa če je bila vgnezditvena? Sej je lahko zakasnjena .... močno močno držim tačke!!!

Klavirka o jej, tole pa ni fajn, upam, da se boš čimprej pozdravila user posted image !

Fargesia, od takih, ki se ne srečajo s težavo neplodnosti sem pa že slišala tolk primitivnih, da si zdej sam mislim, čez eno uho notri, čez drugo ven, ker dokler ne probaš, ne veš, kako to je, pa velja to za vse stvari.

Atina1, čestitke!

Še naprej pa stiskam pestke za vse trepetalke!

(odgovor članu Klavirka)
Neposredna povezava do sporočila: 4804
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
23.11.2009 14:06:25   
sonček33
n74, žal mi je. Objem zate. Upam, da bo šlo samo od sebe skozi.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu n74)
Neposredna povezava do sporočila: 4805
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
23.11.2009 14:11:47   
atina1
Hvala Deklineuser posted image

Jaz se v mb, pri dr Reljiču, to je moj prvi ivf. Vstavli so mi pa enga nagajivčka, ki mi zdaj daje krče, slabost, zaspanost pa še kaj bi se našlo user posted image . Pa nisem nič jezna pa če me meče od slabosti in od vsega tegauser posted image user posted image user posted image .

Punce ne obupat, same pri sebi si pravite, da to kaj doživljate to so vse znaki naših malih nagajivčkov. In imejte veeeliko OPTIMIZMA.

Jaz pravim zdaj me naj jezi klko hočeuser posted image , potli pa naj bo pridenuser posted image .

Vse ki ste zdaj na tleh, ne obupat, malokdo ostane brez potomcevuser posted image .

Navijam za vse user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

LP

Anita

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 4806
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
23.11.2009 14:11:50   
Klavirka
Draga mića!

mogoče je v redu, če ti še jaz povem svoje izkušnje. Pri nama je tudi bilo kao vse v redu, moji rezultati vsi perfektni, moževi le malo slabši, ampak normalni. Tako so rekli zdravniki na KCLJ. Potem sva šla 4X na IUI. Super folikli, super seme, ampak od zanositve pa nič. Potem sva se odločila ne čakati več in sva odletela k Rešu. Zdaj sem v 1. postopku. Vsi smo mislil da bo IVF, pa je na koncu bil ICSI. Reš pravi da so nekateri folikli pri meni bili prazni, potem ko se razvijejo morule, jih pa veliko "umre". Od devetih celic, sta na koncu ostali le dve in še to moruli. Pa je rekel da bi s takšno stimulacijo, moral biti boljši rezultat. Tako da niti pri meni sploh ni vse v redu kot je zgledalo na IUI.

Če želita čimprej v postopek, kar delajta po svoje, po občutku. Pa tudi, če gresta še enkrat na IUI, ne bosta veliko zgubila dokler čakata na prvi IVF, a ne? Kar vklopita vse, če lahko in če imata moči za to. Seveda je treba imeti tudi moč. Vem da je kar težko dati vse čez, tako da vama držim pesti in navijam za vaju!!!!! user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu mića)
Neposredna povezava do sporočila: 4807
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
23.11.2009 14:40:38   
gasilka
n74user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mismisuser posted image user posted image user posted image imej še vseeno upanje!!!!
atina
čestitkeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu n74)
Neposredna povezava do sporočila: 4808
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
23.11.2009 14:43:11   
mismis
 
 
 
AKTUALNO  
 
 
 
Petek, 28.11.
Aljonka - ET

OBJEMČKI 

user posted image user posted image   Dysan, Inana, gospodarica, mateja_goljev user posted image user posted image


user posted image

user posted image   T R E P E T A L K E  (beri TESTI) user posted image
 
 
September1 greje   user posted image user posted image   test 23.11.
Gasilka greje   user posted image user posted image   test 24.11.
Tiki55 greje    user posted image   test 24.11.
Biba77 greje    user posted image   test 27.11.
Zarja1 greje   user posted image user posted image   test 30.11.
BarbiG greje   user posted image user posted image   test 01.12.
S* greje   user posted image user posted image   test 01.12.
Nellika greje   user posted image user posted image   test 02.12.
Pika74 greje   user posted image user posted image   test 02.12.
Tanja_Jes greje   user posted image user posted image   test 03.12.
mismis greje   user posted image user posted image   test 03.12.
Gigi1 greje    user posted image   test 03.12.
Klavirka greje   user posted image user posted image   test 06.12.
Kiwi greje   user posted image user posted image   test 07.12.
 
 
user posted image  
  user posted image   KANDIDATKE   V  POSTOPKU    user posted image    
  • September1 (1. ICSI, MB, dr. Kovač)
  • db (1.IVF/ICSI, MB)
  • Bit (dr. Reš, PO, nov postopek)
  • S* (1. ICSI, PO, dr. Reš)
  • palcica_ (2. IVF, GK LJ, dr. Drobnič)
  • matejka78 (IVF, Graz)
  • BEBIII (1.ICSI,GK-LJ, zamrznjenčki)
  • Naska (GK LJ, dr. Tomaževič)
  • paddy (MB)
  • Diana79 (1. IVF, dr. Drobnič)
  • BarbiG (5. ICSI, GK LJ, dr. D,)
  • Aljonka (GK LJ, dr. Požlep)
  • Nellika (GK LJ)
  • Sunia (IVF, MB)
  • Tanja_Jes (2. IVF)
  • Aqua77 (1. IVF, PO, dr. Reš)
  • mismis (4. IVF, GK LJ, dr. D)
  • Gigi1 (dr. Reš, PO)
  • skuštrana suzi (2. ICSI, GK LJ, dr. Drobnič)
  • Kajsica (2. IVF, GK LJ)
  • Zarja ( MB)
  • metuljci (1. ICSI, MB, dr. Reljič, november)
  • Matejčika (1. IVF+PGD, MB, dr. Vlaisavljevič)
  • Inana (IVF, PO, dr. Reš)
  • n74 (IVF, PO, dr. Reš)
  • Biba77( 1.IVF/ICSI, MB, dr. Kovač)
  • rojena77 (1.IVF, dr. reljič, MB)
  • bayb77 (1.IVF, PO. dr. Reš)
  • Kiwi (3. IVF/ICSI, MB, dr. Vlaisavljevič)  
  • Tiki55 (1. IVF)
  • Klavirka (1. IVF, PO, dr. Reš)
  • Pika74 (8. IVF/ICSI, dr. Reš)
  • matejka78 (1. IVF, MB, dr. Reljič)
  • Buska (1.ICSI, PO, dr. Reš, začetek 25.11.)

 user posted image   KANDIDATKE ZA  POSTOPEK   user posted image           
  • Gita14 (IVF, GK LJ, dr. Bokal)
  • DaisyE (6. ICSI, PO, dr. Reš, postopek v marcu)
  • pika.po (1.IVF, GK LJ, dr. Drobnič) 
  • Bambi75 (5.IVF/ICSI, MB) 
  • MBT1979 (3. IVF/ICSI, GK LJ, dr. D)
  • Pikovit (7. IVF, MB, zamrznjenčki)
  • T1979 (4. IVF, PO,dr. Reš)
  • Tassi1 (6. IVF, MB, prof. Vlaisa)
  • Princes34 (2. IVF, PO, dr. Reš, zamrznjenčki) 
  • žogica13 (dr. Reš,) 
  • Kittyy (1.IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
  • Pika79 (1. ICSI, PO, dr. Reš)
  • Suzi74(4. IVF, PO, dr. Reš)
  • mala81 (3. ICSI, dr. Reljič, MB)
  • daisy23 (2. ICSI, PO, dr. Reš) 
  • suska (1.ICSI, dr. REŠ, PO)
  • mateja_goljev (2. IVF/ICSI, dr. Tomaževič)
  • Listek (1.IVF, dr. Reš)
  • šopka (2.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • womanpolice (4. ICSI, MB, dr. Reljič, posvet 17.12.)
  • citrončica (5. ICSI, GK LJ, dr. Drobnič)
  • Škrat (4 ICSI, Lj, dr. Drobnič )
  • Pija76 (5. IVF, dr. Reš, PO) 
  • gasilka (2. ICSI, GK LJ, dr. Zorn)
  • Pinky12 (1. IVF, MB, dr. Reljič)
  • Miklarom (MB, februarja po zamrznjenčke)
  • Arneja (4. IVF, dr. Reš)
  • Ivyy (2. ICSI/IMSI, GK LJ, dr. Zorn, začetek 12.01.2010)
  • vrtnica.m (1.ICSI, GK LJ, dr. Bokal, nov začetej jan.2010)
  • dysan (1. IVF, GK LJ)

 
 
sayuri, pf, Gloria, Amelia, Goldfish, Mijavček, Konina, Hope2, Abra, Pinky36, Gigi1, Nokes, Sonček33, Zvezdica, Hedviga, Dakec, Ledenka, Jazzz27, Sonček85, Goldy, Reby, Kicsi, Mlinčkovi, LaraLight, Shuka, mojsonček, anci banci, Lučka25, Bumo, obayifo, Špelka12, Krucefiks, Serendipity, Oktavija, marjetka cvetka, Stijan, Blanč, Shadow, Kalina, Libi, Grethy, Dajamaja, Bozza, Gigi, DaisyE, Želvica99, Zarja, Mlinček, folikel09, miška73, cari, jona3, julia1, Metulj, Andreja07, Miklarom, Kimsy, a.jard, Punsha, Lana08, Gapiii27, Loremi, Protina, Lana70, n74, cukica, Tinkamiška, Bozza 


Statiska uspešnost  (borke ki sodelujejo na RR):

Mesec    Št. bork v pos. do testa      Št. Nosečk             Uspešnost
marec                   20                               7                            35 % 
april                     11                            2+1                            27 %
maj                      12                                5                            41 %
junij                     14                                5                            35 %  
julij                        4                                1                            25  %   
september           12                                7                            58 % 
oktober                11                               4                             36 %
                            


Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207
Lekarne na meji:  http://www.farmacistitrieste.it/farmacie_elenco.php
Naročanje na GK:
narocanje.spec.gin.amb@kclj.si

Tel. št. oddelka SIII na GK/LJ: 01 23 23 048



   
NOVE NOSEČKE NOVEMBER    
   
       
user posted image  Picola1 (LJ)
 
user posted image  Fargesia (LJ)
 
user posted image  Špelka (LJ)
 
user posted image  Tiki55 (LJ)
 
user posted image  Gasilka (LJ)
 
user posted image  September1 (MB)
 
user posted image  Atina1 (MB)
 
 
 
 
 
 
Dekleta in fantje, za preglede, UZ-je, punkcijo, ET, karkoli tud žurke, vpisujte ODEBELJENO, PODČRTANO in v drugi BARVI napisano od ostalega teksta. Kateri tega ne bo naredil/a, ga/jo lahko "pomotoma" spustimo, pol pa da nau kake zamere, ker ni vpisan/a.


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4809
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
23.11.2009 15:09:47   
gapii27
ja mi smo vredu... bolj počivamo, ko mi tamaladva dol prtiskata na medenico... tak da mam oči že kvadratne od tv in računalnikauser posted image
če je hiperca probej čim več piti...meni je po obični vodi najbolj voda ošla iz mene... jes sem mela jajčnike full povečane pa tudi proste tekočine v trebušni votlini je blo, tak da sem šla v za 7 kg v 5 dneh gor...malo se vagaj vsako jutro... se je pa meni začelo 4 dan po transferju...
upam, da se ti uredi....srečno


(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4810
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
23.11.2009 15:12:33   
lučka 25
n74, nimam besed. Mi je tako hudo.....user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 4811
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
23.11.2009 15:14:03   
lučka 25
trepetalke, stare borke ma da mi naslednje leto vse rodite, kar pomeni, da ste vse mi noseče!!!! Kar poslušte me, ubogejte me..... Navijam 100 na uro, ves čas mislim na vas......user posted image  user posted image  user posted image ....user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4812
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
23.11.2009 15:33:55   
Zvezdica
n74 user posted image user posted image user posted image   bemti no. pa tko sem čakala tvojo beto danes.

Mismis, nehi ga sračkat pa iskat flekce. Dokler se ne ulije je upanje.

Mi2 sva bila pri P in je dobili šesto bolezen. No vsaj vem kaj je in bo j kmalu minilo. Grlo ok, neješčnost pri šesti je pa baje normalna.
Jast sem pa bolj kot ne v ritiuser posted image grlo, glava nos, sklepi = viroza.


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4813
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
23.11.2009 15:35:12   
sonček33
Zvezdica, objemček obema.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4814
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
23.11.2009 17:12:47   
Tanja_Jes
Atina1...bravo za user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image želim ti lepo nosečnost...

N74     user posted image user posted image user posted image ...joj, groza...pa saj ne more biti res...

Mismis...nehej s takimi...ne išči nepotrebnih simptomov ampak...ne seri...maš da se narišeš 3.12 v GKLJ na krvni test. Sej vse tle pišejo, da če se vgnezdi se pojavi izcedek...ziht je bilo to to...Pa mogoče si res pas zapela na napačno luknjico...itak so pa simptomi za user posted image in user posted image isti...to skoz govoriš...ne oziraj se na to...Pri meni je bila v prvem postopku skoz belina, pa se je 10 dan ulila.  Tko da izcedek pomeni samo ugnezditev in nič drugega...navijam zate ko Marija... RTI user posted image


Sem čist slabe volje ratalauser posted image

Gigi, Zarja...kako vama kaže?!




_____________________________

Jutri je nov dan, pa če ustaneš al pa ne!

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4815
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
23.11.2009 17:16:02   
mića
draga klavirka in ostale ki kaj vedoo tem

dej mi samo prosim povej kako sta sla do reša ker midva se zdraviva v leonišču pa mi ni čist jasno kako naj sedaj to vse prestavim  v postojno user posted image user posted image
ali moram vzeti v leonišču karton pa k rešu al se kr naročim v postojno al kako sploh ne razumem
a lahko v lj čakam kaj bo pa grem vmes se k rešuuser posted image user posted image user posted image
joj jaz sem ze totalno zmedena
hvala za odgovore

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4816
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
23.11.2009 17:17:03   
mića
aja a sta sla samoplačniško al krije zavarovalnica

(odgovor članu mića)
Neposredna povezava do sporočila: 4817
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
23.11.2009 17:37:57   
mismis
Ljubice moje, saj tale mismis ne obupa kar tako user posted image , vem da tale izcedek ne pomeni še nič dokončnega, zato si še naprej vstavljam utropizderaj in močno upam, da se ne ulije. Moram pa priznati, da sem en malček bolje z razpoloženjem, ker so se krči umirili, upam da tako tudi ostane. Kako se že reče, mam vas rad, ampak čisto vse...NAJBOLJŠE STE user posted image user posted image


mića, ti zberi čisto vse izvide, ki jih imaš, torej izvid brisa, spolno prenosljivih bolezni, laparaskopij in histeroskopij in pokliči dr. Reša ter se naroči na prvi pogovor. Tam se bosta zmenila, ali greš samoplačniško ali na koncesijo. Če imaš svojo osebno G drugje, sploh nisi vezana na GK LJ oz. ti zalo zamenjaš center zdravljenja kadarkoli, gre za osebno izbiro človeka. Če se bosta zmenila za samoplačniško tako ali tako ne potrebuješ napotnice, če boš šla pa na koncesijo, ti bo G napisala novo napotnico za Reša (seveda podpogojem, da ti je potekla napotica za dr. Voglerja)


še njegov telefon...:CENTER ZA OPLODITEV Z BIOMEDICINSKO POMOCJO POSTOJNA
 
ZDRAVSTVENI ZAVOD DRAVLJE
Ambulanta v Ljubljani, Ulica bratov Babnik 10

Telefon: (01) 510 68 00
Faks: (01) 510 68 04

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mića)
Neposredna povezava do sporočila: 4818
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
23.11.2009 18:13:12   
womanpolice
user posted image   T R E P E T A L K E  (beri TESTI) user posted image
 
 
September1 greje      test 23.11.
Gasilka greje      test 24.11.
Tiki55 greje      test 24.11.
Biba77 greje      test 27.11.
Zarja1 greje      test 30.11.
BarbiG greje      test 01.12.
S* greje      test 01.12.
Nellika greje      test 02.12.
Pika74 greje      test 02.12.
Tanja_Jes greje      test 03.12.
mismis greje      test 03.12.
Gigi1 greje      test 03.12.
Klavirka greje      test 06.12.
Kiwi greje      test 07.12.


   
NOVE NOSEČKE NOVEMBER       
       
 Picola1 (LJ)
 
 Fargesia (LJ)
 
 Špelka (LJ)
 
 Tiki55 (LJ)
 
 Gasilka (LJ)
 
 September1 (MB)
 
 Atina1 (MB)



Punce.. skor me ja kap vtrofla, ko  sem tole vidla... ja, kako lepoooooooooooooo. Jst resnično upam, da se bo prav vsaka trepetalka znašla na seznamu nosečk v novembru al pa v decembru. Ne morm vam povedat, kak sm vesela, da se je končno nasmejala sreča tudi nam, ki ne moremo kr tako do naših otročičkov. Nosečke, iskrene čestitke in zdravo nosečnost vam želim. Trepetalke pa prav vsaki, da bi ugledala magični plusek in potem vse dobro tud naprej.

Verjetno ste se že spraševale, če sm še živa in zdrava.. no, vsaj upam, da ste me vsaj malce pogrešale... Ja, moje zdravje je sedaj ok; je pa bilo hudo...  ampak to je mimo, tak da je zdaj ok.. sedaj čakava nestrpno na 17.12. ko ima moj spermiogram in da vidimo rezultate še isti dan ter da pove kakšna bo terapija.

IN komaj čakam postopek, in upam da kaj zvezva kdaj bo, saj bi nujn rabla vedet mesec, ker se drugo leto poročiva in morava vse rezervirat.

Lepo vas je videt stare borke v akciji in upam, da tokrat uspešni. morm pa priznat, da mi je kr mal čudn, ker sama nism tokrat v postopku, saj sm vedno bila "navajena", da sm trepetala skupaj s starimi borkami... no, tokrat bom trepetala za vas in res vam želim velik uspeha!!!!!!!!!!!!!!!!!1


upam, da ne boste jezne, ker ne bom šla komentirat postov, saj me tko dolg ni bilo, da bi morala sedeti tu noč in dan da bi uspela vse pregledat.

Rada bi le še rekla, da mi je zelo žal za N74 (tak sm se veselila, ko sm videla prvo tvojo novico; sm si rekla in mojmu tud "zdaj pa bo jima ratalo".. in potem danes vidim, da hormon nagaja.. res mi je žal N74) in pa Mateja_goljev.. iz ilegale se pojavila... tudi zate mi je zelo žal. Dolg se že nisva videli.. lepo bi te bilo spet kaj videt.

NO, midva pridno jeva vitaminčke.. na prehrano bolj mal pazim, saj je to pri mojem šihtu zelo težko... dnevne, nočne, bioritem.. nemogoče... ampak upam, da bodo vitamički zadostovali... sva pa ta mesec dala celo premoženje za tabletke (300 eur). Sva tud dobila Profertil, ki nama ga je toplo priporočal dr. Reljič za mojega, da mu vsaj malce izboljša lene in redke plavalčke.. jst upam, da bo tokratni postopek uspešen.

PIKOVIT.. Reči mi, kdaj imaš kaj čas...

ŽELIM vam lep večer!!! in upam, da bom tokrat bolj pridna tle gor....
 

 
 

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4819
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
23.11.2009 18:14:56   
womanpolice
joj, LUČKA25.. sej ti MORM rečt ŽIVJOOOOOOOOOOOOOOOOO! Lepo, da nas nisi pozabila starih bork user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 4820
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
23.11.2009 18:18:13   
sonček33
WP ojla, močno močno navijam za vaju... ma da rata.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 4821
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
23.11.2009 18:23:14   
gigi1
Miša srce sam, da si boljš user posted image user posted image user posted image

Zvezdi kaj je to šesta bolezen? Upam, da ni nič takega in ga hitro pocajtajo. Pa ti se pocajti user posted image user posted image user posted image

Tanja jaz sem čist QL. Je pa res, da bi najraje zavrtela števc za vsaj 1 teden naprej user posted image  user posted image  user posted image . A ni čudno? Ponavadi bi ga za kakšno leto v rikverc user posted image .  Pa ti srce, kako si?

Mića do zdaj je bilo pri Rešu tako, da je prvi postopek samoplačniški, 2. na koncesijo, 3. samoplačniški...Baje pa zakon nekaj spreminjajo in bodo pri Rešu tudi vsi postopki (do določene kvote, ki jo lahko izkoristiš, ali let) na koncesijo.

Klavirka ti moram vseeno napisati še nekaj. Ni nujno, da je s tabo karkoli narobe. Če malo slabše odreagiraš na terapijo ali če imaš nekaj praznih foliklov to še ne pomeni, da je kaj narobe. To, da se celice ne oplodijo je pa po vsem kar smo pisale tukaj gor ponavadi vzrok v nekoliko slabšem semenu. Ko delajo ICSI izberejo vizualno najlepše in najboljše plavalčke, ne vedo pa, če so tudi notri dobri. To je vse bolj ali manj loterija.
Tudi moj ima malo slabše seme. Nič pretresljivega...ampak...nama se oplodi zelo malo celic. Ponavadi 20-30%. Pa vedno vsi G govorijo, da je problem v mojih letih. Edino Vogler mi je rekel, da za plavalčka nikoli ne vedo katerega so izbrali in da je velika verjetnost, da je razlog na moški strani.

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4822
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
23.11.2009 18:23:21   
womanpolice
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

WP ojla, močno močno navijam za vaju... ma da rata.


hvala ti soncek33... tudi jst upam,da bo pri nama veljal pregovor " v četrto gre rado"...

Včeraj je blo kr mal naporno, ko smo bli cela familija povabljeni k stari mami na 70 rojstni dan, pa sta bili obe sestri z otroki in sestrična, pa še sestra in sestrična visoko noseči... Zdaj me vsaj ne sprašujejo več famoznega stavka "kdaj pa bosta vidva...."

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4823
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
23.11.2009 18:25:50   
gigi1
WP pozdravček. Držim pestke, da bo v MB ratalouser posted image user posted image user posted image . A sta za Profertil rabila kakšen recept?

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4824
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
23.11.2009 18:32:23   
womanpolice
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

WP pozdravček. Držim pestke, da bo v MB ratalouser posted image user posted image user posted image . A sta za Profertil rabila kakšen recept?


Ne, Profertil je brez recepta. Vendar ga moraš naročat in plačat akontacijo 20 eur. Jst imam na srečo kolega, ki je bliz meje doma, in je šel en dan gor, naročal, plačal akontacijo in drug dan so že bile. Imaš pa pakirano po 60 tablet ali 180 (tri mesečna terapija-ki znaša 120 eur in midva sva to vzela).

P.s. tudi jst držim zate pesti, da je tokratni zmagovalen!!!

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?