|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   končno
19.6.2005 21:39:46   
BONI*
:bravo:Končno se je naš prvi zobek opogumil in je plaho pokukal na beli dan:bravo: Danes ga že cel dan božamo, da bo hitreje zrastel v veliki mali zobek :)-

Lp, Boni
Neposredna povezava do sporočila: 1
   končno
19.6.2005 21:40:42   
Pi-kica 1
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

Mi ga pa še kar čakamo, pa ga ni in ni...

LP

Pi-kica

(odgovor članu BONI*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   končno
19.6.2005 21:56:06   
Anonimen
bravo zobek :) :bravo:

bi rabl še en obrazek z zobkom :)

lp, lara

(odgovor članu BONI*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   končno
19.6.2005 21:58:49   
Magi*
blagor vam, ste odrešeni. mi še kar čakamo in smo sitkani:)

(odgovor članu BONI*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   končno
19.6.2005 21:59:00   
BONI*
Ja, enega na pol škrbastega sončka:)-

(odgovor članu BONI*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   končno
19.6.2005 22:01:36   
BONI*
Magi, sem tudi jaz mislila, da ko enkrat ven pokuka, potem je pa bolje, ampak naš je bil danes cel dan taka tečka tečna, da mu ni bilo para:(

:zmeden::zmeden::zmeden:

Lp, Boni

(odgovor članu BONI*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   končno
19.6.2005 22:01:42   
JASNA D
Ja res blagor vam! Moja ima že en teden tako rit, da bom znorela. Pa je vmes bilo že bolje, zdaj pa spet katastrofa. Ko sem že skoraj doktorirala z vsemi mažami vred, sem pa le danes popoldan končno videla, tisto kar sem cel teden iskala. V naslednjih nekaj dneh pričakujemo prvi spodnji enkici. Upam, da bo čimprej, ker je rita rdeča od tega :zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2:, glede na to, da ni nič novega jedla, previta pa je bila na 2 uri ali še pogosteje. Pa sem se ravno zadnjič "pohvalila", da ne zanucamo veliko plenic - ta teden so kar izpuhtele....

NO, pa še čestitke za zob!

Jasna

(odgovor članu BONI*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   končno
19.6.2005 22:04:43   
Magi*
ja kaj pa je to pol:zmeden::zmeden: mate mogoče že kar drugi zobek na pohodu:zmeden: al je pa spet kaj z luno v zvezi:zmeden:

(odgovor članu BONI*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   končno
19.6.2005 22:07:12   
Pikapolonica
Luka,

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:.

Pa ne preveč mamice grizit zdaj....

:pika:

(odgovor članu BONI*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   končno
19.6.2005 22:09:17   
BONI*
Magi:zmeden2::zmeden::zmeden2::zmeden:
Glede na to, da pravijo, da zobki rastejo v parih, mogoče res:zmeden2: Videti pa ni še nič

Jasna, a veš da ima Luka tudi že par dni čist rdečo pikasto rdečo ritko, pa mi ni bilo jasno od česa. Se mi še sanjalo ni, da bi to bilo lahko od zobka:zmeden2:

Lp, Boni

(odgovor članu BONI*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   končno
19.6.2005 22:14:16   
JASNA D
Ja, drugega nisem pogruntala, kot da bi bil lahko zob. Hrana definitivno ni, ker ni bilo nobenega ekserimentiranja, plenice prav tako ne (še ritko sem ji veliko na fraj pustila, ali pa je imela kar body brez plenice), kreme pa sem tudi vse sprobla. Še najbolj je zalegel "jekoderm". Najprej sem mislila, da so bile glivice, pa kanesten ni prijel....

Ja, res bom postala ga. doktor:)-:)-:)-:)-:)-

Jasna

(odgovor članu BONI*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   končno
20.6.2005 0:01:06   
Andra
Pa da se še mi pohvalimo , tudi naša Tjaša je dobila prva dva zobka, ko je bila stara točno 4 mesece in en teden.:bravo::bravo::bravo:
Kazala ni nobenih posebnih znakov, razen ogromno se je slinila in si vse potiskala v usta.

(odgovor članu BONI*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?