|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
27.11.2009 14:45:16   
ANABOJAN
drage moje,
od kar se je rodil moj Nik dobra dva meseca nayaj mi skoraj neuspe sodelovati v pogovorih, a preberem kar potrebujem, tokrat sem se odločila da vam napišem moj izkušnjo z dodajanjem mleka. Tudi meni ga je po prvem mesecu začelo primanjkovati in se moje telo ni odzvalo, kot je malček želel, začela sem mu z dodajanjem, en dan lahko samo 30ml, druič pet nič, nekaj dni mir, potem tri dni zaporedoma tudi dvakrat na dan.... no pileogromne količine čajev iz slo tržišča, počivala, jedla, no umes ugotovila da je moj malček alergik na mleko, in cel mesec porabila, da sem ugotovila, da je posledično alergik tudi na adaptirano mleko, ki mu ga dodajam....skratka uspeha nikakršnega z upoštevanjem vseh navodil in priporočil, ki so pri nas.... od pristavljanja na pol ure.... v italiji sem pa našla zadevo, ki dela čudeđe in sicer na ital. forumu sem našla da ga pediatri zelo priporočajo in da je edina stva ki res deluje in to je LACTOGAL, to je homeopatskozdravilo, brez vseh stranskih učinkov, ki pospešuje nastajanje mleka in preprečuje koleke pri dojenču.... drage moje vredno vsakega penija, 100 ml stane 17 € pije se trikrat na dan po 5 ml, daleč od obrokov. Dobite ga v lekarni na fernetičih, verjamem pa da tudi v avstriji....
Zadeva je ena a, pri meni je nardila mleko v enem samem dnevu.... če želite polno dojiti samo zabrišite flaške v smeti, tole je zakon....

Upam da vam bo pomagalo, kot je meni....

pozdravčke, objemčke

Ana in Nik

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 27.11.2009 18:25:53 >


_____________________________

_________________________________________________
Upanje je zadnje kar umre.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KO JE MLEKA PREMALO - OBSTAJA REŠITEV
27.11.2009 15:43:55   
tinx
super ,lepo da si to delila z ostalimi,upam ,da jih bo čim več to prebralo.je pa res težko ,če imaš težave z dojenjem.no želim vama veliko in dolgo cartanje med hranjenjem.

(odgovor članu ANABOJAN)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KO JE MLEKA PREMALO - OBSTAJA REŠITEV
27.11.2009 18:26:55   
veselka
se bom odpeljala ob priliki in poskusila user posted image tametil nam ne pomaga preveč.

hvala za info.

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu tinx)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KO JE MLEKA PREMALO - OBSTAJA REŠITEV
27.11.2009 18:42:24   
veselka
a je to lekarno drgač enostavno najt?

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KO JE MLEKA PREMALO - OBSTAJA REŠITEV
28.11.2009 10:47:07   
ANABOJAN
Te lekarne ne moreš zgrešiti, je cirka 100 metrov za bivšo slo-ita mejo in sicer na levi strani, tik za tablami, ki te popeljejo ali na avtocesto ali na fernetiče. Takoj čey mejo pa imaš parkirišče na desni, tako da se kar tja zapelji, cca 50 m čez mejo. pol pa čey cesto in se po levi spustiš malo dol peške, in to je to....

želim ti uspečno uporabo,meni kar teče mleko iz joške, če se samo nagnem, kar mi nikoli do sedaj ni.... jupiuser posted image

ana


_____________________________

_________________________________________________
Upanje je zadnje kar umre.

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KO JE MLEKA PREMALO - OBSTAJA REŠITEV
28.11.2009 10:53:43   
Anonimen
anabojanuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ANABOJAN)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KO JE MLEKA PREMALO - OBSTAJA REŠITEV
28.11.2009 16:17:28   
evangelie
Sem izvohala telefonsko (0039 040 212 733), mogoče bi bili pripravljeni tudi poslati po pošti...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KO JE MLEKA PREMALO - OBSTAJA REŠITEV
28.11.2009 16:42:04   
veselka
js sm se kr že učer odpeljala user posted image ... močno upam, da pomaga

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu evangelie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KO JE MLEKA PREMALO - OBSTAJA REŠITEV
28.11.2009 16:51:55   
bumerang
Nekaterim morda pomaga, meni definitivno ni. Tako da se je včasih potrebno tudi sprijazniti s tem, da mleka ni in da ni rešitve.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KO JE MLEKA PREMALO - OBSTAJA REŠITEV
28.11.2009 22:49:26   
blondy_81
Tudi sama se borim s pomanjkanjem mleka. Ves čas ga je bilo dovolj, kar naenkrat svoje hčerkice z obeh dojk ne morem nahraniti. Sem že vsa obupana in poskušam vse možno. Ali katera kaj ve, ali so pripravljeni poslati po pošti? Govorijo tam slovensko, ker italijansko se ne bi znala zmenit z njimi?


_____________________________

Naša pikica Manca nas je razveselila pet tednov prej: 2.11.2009 ob 23.04

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KO JE MLEKA PREMALO - OBSTAJA REŠITEV
29.11.2009 1:44:33   
Muca83
veselka, pa poročaj če ti kaj pomaga user posted image

_____________________________

Lana, 27.08.2009 (3.460 g, 50 cm, OG 37 cm)
6. mesec: 7.430 g, 67 cm
7. mesec: 8.240 g, 68 cm

(odgovor članu blondy_81)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
29.11.2009 14:35:19   
ANABOJAN
Takole je na stvari, v italiji govorijo slovensko, ali bi vam želeli posalti po pošti ne bi vedla.....
jaz sem sicer v ljubljani, vendar imam starše v sežani, torej ob meji in mi načeloma ni problem, da za koga kupim ko grem, a glede na to, da sste me že precej pokontaktirale po meilu osebno, bi vas prosila da tiste ki ste resne, mi pač pošljite meil, ter se bomo dogovorile, da v lekarno pravočasno naročim dvovolj zaloge... domov grem namreč enkart na teden in sem dol po cca 3 dni (pri mamici seveda), tako da bi potem prevzele pri meni v lj na rudniku.... verjamem da vsaki ne more 100 % delovati, amapak kar sem jaz prebrala na italjanskih forumih je baje to svetovna in edina učinkovita zadeva.... no jaz mu od takrat še nisem dodala, moje joške so polne in mi teče tudi ko pije na eni strani že iz druge prse, kar se mi do sedaj ni nikoli dogajao, verjamem, da vse tiste ki se močno trudite je to dobra opcija za poskusit.....
prav tako mu dajem njihove kaplijce z vitaminom a in d in sicer idroplurivit, ker je po naših imel obupne krče, sedaj pa je ok....

lp ana


_____________________________

_________________________________________________
Upanje je zadnje kar umre.

(odgovor članu ANABOJAN)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
29.11.2009 15:14:35   
veselka
ana,

a kej pravjo po kolkem času naj bi se poznalo, če pomaga

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu ANABOJAN)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
29.11.2009 16:34:21   
ANABOJAN
ejllla.....
glede na to a je to homepoatija je pač različno od človeka do člveka, meni je po 2 dneh bila očitna razlika, in še vedno je ... ti samo vztrajaj trikrat na dan eno veliko žlico v malo vode, počasi zadrži v ustih in popij, glej da je daleč od glavnih obrokov.... vsaj eno uro po, ali pol ure prej.....
obveščaj me.... držm pesti.....
ana

_____________________________

_________________________________________________
Upanje je zadnje kar umre.

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
29.11.2009 17:27:23   
blondy_81
anabojan kakšen je točen naziv tega zdravila? Mogoče mi ga bo lahko nekdo prinesel s fernetičev, zato bi rada bolj natančno vedla naziv.

_____________________________

Naša pikica Manca nas je razveselila pet tednov prej: 2.11.2009 ob 23.04

(odgovor članu ANABOJAN)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
29.11.2009 17:35:04   
tropical
Vredno je poskusit, če ne pomaga pa nč, vsaj eno upanje je.

(odgovor članu blondy_81)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
29.11.2009 17:43:11   
ANABOJAN
kot sem napisala, ime je LACTOGAL od Loacker remedia, je pa homeopatska zadeva, torej brez vsh stranskih učinkov... ja vsaki mamici ki bo pomagalo je pač super.....
držim pesti za vse vas....

_____________________________

_________________________________________________
Upanje je zadnje kar umre.

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
29.11.2009 17:48:47   
tropical
 
IZVIRNO SPOROČILO: ANABOJAN

kot sem napisala, ime je LACTOGAL od Loacker remedia, je pa homeopatska zadeva, torej brez vsh stranskih učinkov... ja vsaki mamici ki bo pomagalo je pač super.....
držim pesti za vse vas....



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ANABOJAN)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
29.11.2009 18:46:06   
ledenaa
In sestavine tega čudežnega zdravila je???

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
1.12.2009 21:00:17   
veselka
IZVIRNO SPOROČILO: ANABOJAN

ejllla.....
glede na to a je to homepoatija je pač različno od človeka do člveka, meni je po 2 dneh bila očitna razlika, in še vedno je ... ti samo vztrajaj trikrat na dan eno veliko žlico v malo vode, počasi zadrži v ustih in popij, glej da je daleč od glavnih obrokov.... vsaj eno uro po, ali pol ure prej.....
obveščaj me.... držm pesti.....
ana


zakaj mora bit stran od glavnih obrokov in zakaj je potrebno v ustih zadržat? js se kr nakremžim od alkohola notr.

drugače pa... se mi zdi, da se zadeva izboljšuje user posted image

< Sporočilo je popravil veselka -- 1.12.2009 21:01:10 >


_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu ANABOJAN)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
1.12.2009 21:03:09   
blondy_81
Jaz pa jutri dobim ta lactogal. Upam, da bo pomagalo. Kolikokrat dnevno se jemlje? So navodila v italijanščini?

_____________________________

Naša pikica Manca nas je razveselila pet tednov prej: 2.11.2009 ob 23.04

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
1.12.2009 21:44:50   
ledenaa
še vedno ne dobim odg
verjetno je pač ena sama reklama user posted image

(odgovor članu blondy_81)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
2.12.2009 8:19:17   
ANABOJAN
Draga leedena;

takole je stvar, najprej dobro premisli preden koga obtožiš da dela REKLAMO, namreč pri dvomesečniku nimam ravno časa viset na računalniku cele dneve, drugič lahko si greš pogledat bloge za dve leti nazaj kaj sem pisala, in ti najbrž ne bo na kraj pameti padlo da delam reklamo za nekaj, tretjič, večkrat sem napisala da gre za HOMEOPATIJO, ki će ne veš funkcionirana na bazi podobno se z podbnim zdravi, in ne gre za čudežne sesatvine, temveč elemente, ki spodbujajo naše telo, no če imaš že čas si malo o njej preberi, super vse splošna veda!!!!
četrtič utipakaj si ime zdravila na nemški ali italjanski googel in boš dobila strokovne nazive sestavin....
petič.... ne kradi upanja s takimi neumnosti tistim, ki jim nekdo lahko pomaga s svojim nasvetom, sej ni mus da bo delovalo na vseh, na meni je in sem to želela deliti s tistimi, ki imajo enako žlejo po polnem dojenju!!!!!

takole pa brez zamere, amapak take neumnosti, če takoj ne dobiš odgovora nekoga obtožit mi dvigne pisker do amena, pa brez zamere....

punce navodila so v ita. in nemščini
lp
ana

_____________________________

_________________________________________________
Upanje je zadnje kar umre.

(odgovor članu ANABOJAN)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
2.12.2009 8:23:19   
blondy_81
ANABOJAN se popolnoma strinjam s tem kar si napisala. In hvala bogu, da obstaja nekdo, ki pove še za kakšno zadevo, ki zna pomagat da ohraniš svoje mleko. Meni je to izrednega pomena, da otroka hranim s svojim mlekom.

_____________________________

Naša pikica Manca nas je razveselila pet tednov prej: 2.11.2009 ob 23.04

(odgovor članu ANABOJAN)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ko je mleka premalo - obstaja rešitev
2.12.2009 8:53:01   
ANABOJAN
res full me užalijo stvari ko ljudje nekaj sklepajo ka v naprej....
takole je navodila so pri vej homeopatiji nasplošno bolj skopa, običajna homeopatija jih sploh nima, enosatvno kupiš samo ampule, brez vsega, ker za vso razlago obsatajajo zdravniki homeopati, ki ti dajo točna navodila in za posameznika optimalno kombinacijo, no tukaj piše kako se uporablja, ne pa na kaj vse deluje, meni je razložila farmacevtka homeopatinja v lekarni.....
torej pospešuje proizvodnjo mleka.... meni je res svetovna stvar, jaz sploh ne znam opisat obutka kako sem srečna, ker sem mirna kadar dojim, ker vem da ima moj pikec dovolj, kadarkoli se mu zalušta, in ne al moram že v naprej pripravljat flaško, in al bom dovolj prpravla al bom že spet tričetrt zlila strn ( no ta futer itak ni tako poceni).... in to je to...
sporoči kako bo....
držim pesti....
lp
ana

_____________________________

_________________________________________________
Upanje je zadnje kar umre.

(odgovor članu blondy_81)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pomladna potepanja z dojenčki in malčki
Lepi pomladni dnevi kličejo po dolgih sprehodih z dojenčki in kavico s prijateljico, kajne? Da bodo daljši sprehodi udob...
Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?