|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ribez-kako, s čim...?
20.6.2005 19:18:54   
HuAnita
Sem našla podobon debato, ampak naj ji dam samega? Gotovo ga ne bo spravila po grlu. Kaj pa če dodam malo sladke in kisle smetane,pa kosmiče? Vam je to 'apetitlih'?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Ribez-kako, s čim...?
20.6.2005 19:39:16   
SašaR
Kako je ribez pri malih pikcih zrihtan ne vem še, vendar po mojem okusu je dober samo s sladkorjem; Drugače je preveč kisel!
Moje mnenje!
LP

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Ribez-kako, s čim...?
20.6.2005 20:22:14   
ZARA
Ni nujno Huanita,da ne bo marala...mogoče ji bo pa kiselkast okus všeč...ugibam!
Jst ji ga kuham kot kompot...

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Ribez-kako, s čim...?
21.6.2005 21:50:20   
HuAnita
Držala se še še bolj kislo od kisle kumarice:( Pa sem se pregrešila in ga sladkala s sladkorjem:((
Ampak ga dobi še jutri, z babano ga bo mogoče spravila dol...

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Ribez-kako, s čim...?
22.6.2005 12:33:29   
ribica.
Ja saj če ga ne spravi dol, ji daj raje kak slajši sadež. To da zraven sladkaš je sam še en nepotreben cuker. Včasih pa tudi po sebi sklepamo in mislmo, da če nam ni všeč, da tud tamalmu ne bo. Saj konc koncev, kumar ji tud ne sladkaš, jih pač ne je.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Ribez-kako, s čim...?
22.6.2005 12:59:07   
saratanja
!Hola!

Včerja sva z mojim 11 mesečnikom po vrtu hodila in sva kar tam odtrgala črni ribez. Sem bila prepričana, da ga bo samo izpljunil...pa ga ni. Celo prav z veseljem ga je jedel. Sva pa pred tem poskušala maline, pa so samo ven letele. Smo pa pri nas nori na češnje....samo vse majčke so postale čudno pisane:zmeden:

Nikar ne sladkaj prehitro. Mu ga pač ne dajaj in najdi kakšno drugo že samo po sebi sladko sadje. Saj je ravno v tem času tega največ. Za sladkanje bo še zadosti priložnosti:)

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?