|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj po porodu?
5.12.2009 10:40:01   
mammi
Kdaj po porodu ste šle prvič v trgovino oz ven??????????,
kdaj ste začele brat in gledat tv?????
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj po porodu?
5.12.2009 10:51:37   
bskrle
brati- 1 mesec ali kasneje, v trgovino spotoma, ko smo šli iz porodnišnice, za TV se ne spomim

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu mammi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj po porodu?
5.12.2009 10:56:11   
valentinčica30
Brala sem že v P, ker bi se mi drugače utrgalo med šterimi stenami, v trgovino že iz porodnišnice, ker moj dragi tak ne ve kaj v hladilnik sodi in ga je v času ko sem bila not izropal, pa tut TV sem gledala ob prihodu domov.
Posledic nobenih, čeprav, jih nekatere imajo.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj po porodu?
5.12.2009 12:28:50   
Tanik

IZVIRNO SPOROČILO: mammi

Kdaj po porodu ste šle prvič v trgovino oz ven??????????,
kdaj ste začele brat in gledat tv?????


10 dan urejat ene papirje, brala in gledala TV pa dosti kasneje ker so me oči bolele od poroda.

_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu mammi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj po porodu?
5.12.2009 13:02:08   
Anonimen
Kako to misliš kdaj od poroda gledat TV in brat? A se naj nebi smelo? Jaz sem koj ko sem domou prišla gledala TV, ker sem bila pač parkirana na kavču, brala sem pa že v porodnišnici. Malo na zrak sem šla pa prvič par dni po porodu v trgovino pa precej kasneje, ker sem se pač  pustila razvajat in so mi drugi nosili stvari, ki sem jih rabila. Predvsem je bil to moj dragi user posted image .

(odgovor članu Tanik)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj po porodu?
5.12.2009 13:06:21   
Anonimen
brala sem takoj, ze v porodnisnici. ven sve sle prvic na poti iz P, ker je bilo 21.8.peklensko vroce in smo se ustavili na kavici, da se malo preluftamo. za racunalnik in pred tv- prvi dan ko smo prisle iz P(mi je bilo dolgcas, ker je sel moj na piknik!user posted image ). ven sve sle naslesnji dan. v trgovino cez 3 dni.sem bila sama in nisem imela koga poslat.

< Sporočilo je popravil miska_mccute -- 5.12.2009 13:08:03 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj po porodu?
5.12.2009 16:11:44   
nuala
Brala ze v porodnisnici, TV ja itak ne gledam, na sprehod s psom isti dan, ko so me odpustili ( torej 3. dan ), v trgovino po 1 tednu.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu mammi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj po porodu?
5.12.2009 18:15:23   
ledenaa
ven že isti dan na sprehod z otrokom po več ur
Brat  in gledat tv takoj

(odgovor članu mammi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj po porodu?
6.12.2009 17:58:29   
SaaS
Brala knjigo sem pri prvem takoj v porodnišnici in potem veliko doma. Zdaj pri tretjem pa SAMO v porodnišnici user posted image .
Ven na sprehod je pa odvisno kdaj rodiš. Drugega sem rodila konec maja in sva šla lahko hitro ven in začela s sprehodi. Prvi in tretji pa sta rojena takle čas in je trajalo tri tedne, preden smo šli ven.
V trgovino pa nisem takoj hodila, so mi drugi nosili, kar sem rabila. Zdaj pri tretjem se spomnim, da sem šla od ginekologa pri 6 tednih še malo nabavit, kar sem rabila (in kar nisem rabilauser posted image )...

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj po porodu?
6.12.2009 18:24:29   
kaya2007
vse sem delala takoj po porodu. tudi izpit sem imela na faxu, kakšne 3 tedne po porodu, tako da sem se tudi učila.
ven sem šla že v porodnišnici, v šoping v avstriji user posted image (tam sem rodila)

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj po porodu?
6.12.2009 18:43:33   
kdusic
Vse sem delala takoj po porodu razen ven smo šli 7 dan ker je zunaj full pihalo...

_____________________________

31.8 09 smo dobili novega člana Svita.

31.9.09; 49cm, 2990g
25.9.09; 1. mesec; 54cm, 3950g
28.10.09; 2. mesec; 57cm, 5760g
1.12.09; 3. mesec; 64cm, 6780g
12.1.10; 4 mesec; 67cm, 7900g

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj po porodu?
20.12.2009 13:26:08   
annya
Ok, kdo si izmišljuje te bedarije????Ne smeš brat, gledat tv,iti ven???Ali kaj že???Ni priporočeno???Zakaj???
Brala sem še isti dan ko sem rodila, ker mi je bilo dolgčas ko je otročiček spal....tv gledala tisti dan ko sem prišla domov, se pravi 3 dni po porodu, zunaj sem bila tudi 3 dan po porodu in to na kratkem sprehodu (rodila sem maja in je bil lep topel sončen dan)...nikoli ni bilo nič narobe, ne z mano, ne z otročičkom...z očmi vse ok...sploh ne razumem tega...kr nekaj no...

(odgovor članu kdusic)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj po porodu?
20.12.2009 14:47:40   
sju
tud jest prič slišim....brala sem v porodnišnici...doma je bil pa mali tok priden da sem dojila če ne pa gledala tv

(odgovor članu annya)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj po porodu?
22.12.2009 11:27:25   
štrumfek
IZVIRNO SPOROČILO: valentinčica30

Brala sem že v P, ker bi se mi drugače utrgalo med šterimi stenami, v trgovino že iz porodnišnice, ker moj dragi tak ne ve kaj v hladilnik sodi in ga je v času ko sem bila not izropal, pa tut TV sem gledala ob prihodu domov.
Posledic nobenih, čeprav, jih nekatere imajo.


nekaj takega je bilo tudi pri meni ja

(odgovor članu valentinčica30)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj po porodu?
22.12.2009 12:18:53   
Najki
Rodila sem januarja in nisem smela ven vsaj 14 dni. Ker da je maternica kot odprta rana, ki se mora celit, zato je velika verjetnost prehlada maternice. Celo bi morala prelezat teh 14dni (sej z dojenjem prides zelo blizu temu user posted image ). Otrok gre z ocijem lahko takoj ven za 15min, potem pol urce, pa eno urco. Lahko je kmalu tudi 4 ure zunaj.

V trgovino sem sla po kaksnem mesecu, prej je hodil oci. S tamalim pa pozimi rajsi ne hodi v trgovine zaradi grip in podobnega. Kaksne dva meseca po porodu me je po vozickanju v klanec scipalo v trebuhu, ker sem naprezala raztegnjene misice. Tako da previdno.

Branje in TV ze takoj, nisem imela problemov, lahko pa da kaksne imajo. Konec koncev se med porodom zelo napenjajo tudi oci. Lahko da se dioptrija malo poslabsa za nekaj casa.

(odgovor članu mammi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?