|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avtodomarske družine
8.12.2009 10:24:48   
maša2008
Pozdrav,

mene pa zanima ali je tukaj tudi kaj avtodomarskih navdušencev in kam vse ste že potovali?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avtodomarske družine
9.12.2009 18:31:02   
minka@
Evo nas. Se radi potepamo....vi tudi?


(odgovor članu maša2008)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
9.12.2009 21:29:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu minka@)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avtodomarske družine
10.12.2009 9:42:24   
viv_
Mi smo tudi žal samo 1x do sedaj... Šli smo pa na Lago di Garda in v Zoo safari...

Delamo v tej smeri, da bi šli večkrat.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avtodomarske družine
10.12.2009 10:20:54   
maša2008
Mi izkoristimo vsak lep vikend. Sedaj gremo največkrat na Slovensko Primorje, čez poletje Gorenjska (Kranjska gora z okolico), Rogla, Logarska.... skratka vikend izleti po Sloveniji.
Krajši dopusti: Avstrija, Madžarska, Češka, Slovaška, Italija.
Daljši dopusti: Skandinavija, Nizozemska, Belgija... pa seveda Jadransko morje.
Ima pa naša najmlajša članica 2 leti, z avtodomarstvom pa je pričela pri 6 mesecih user posted image

(odgovor članu minka@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avtodomarske družine
10.12.2009 10:23:58   
maša2008
Ali greste za AD-jem kdaj tudi čez novoletne praznike - silvestrovanje? In kam?


(odgovor članu maša2008)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Avtodomarske družine
10.12.2009 10:25:51   
maša2008
Almera,
tale Nova Zelandija tudi nas mika? Za koliko časa ste šli in kakšne so cene najema avtodoma?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Avtodomarske družine
10.12.2009 22:12:44   
minka@
Ravno čez praznike ne, takrat smo radi doma...vmes med Božičem in Novim letom pa sure. Lani smo si pogledali Benetke, letos pa se destinacija še izbira. Nekaj bo (razen, če ne bo spet kakšna boleznina vmes-nam tamali kuha z razmaki po nekaj dni, pa spet; bošček).
Maša, vi ste pa super truper dosti že videli v tem letu in pol...sploh dosti imate teh daljših destinacij; bravo. Vidim, da vam sever diši....

(odgovor članu maša2008)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
12.12.2009 21:31:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maša2008)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Avtodomarske družine
15.12.2009 13:34:40   
ka tja
Pri nas AD najamemo za tritedenski poletni dopust.
Prvi v troje je bil v Grčiji (Peloponez) s petmesečnikom.
Drugi je bil kombinacija Elba in Češka.
Zelo komotno, saj imaš s sabo kopalnico, previjalno, spalnico in kuhinjo. Za hitro zadovoljevanje vseh potreb najmlajših. :)

LP

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Avtodomarske družine
12.2.2010 14:52:26   
maša2008
Ja mi imamo svoj AD - na srečo. Ampak že 2 meseca sameva saj nam tale zima ni prav nič naklonjena - viroza na virozo, če pa ni viroza pa se pojavi kaj drugegauser posted image

(odgovor članu ka tja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Avtodomarske družine
12.8.2010 13:06:04   
latris
Mene pa zanima kako je z vikend izleti in s krajšimi potovanji po Sloveniji in okolici. A spite po počivališčih ali greste v kamp?
Smo že zaarali eno prikolico in mislimo z njo potovati, pa še ne vem točno kje potem lahko prespiš.

(odgovor članu maša2008)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?