|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   po transferju
8.12.2009 14:08:14   
alekasandra
7 dan po transferju sem začela krvaveti zelo rahlo, zato sem se oglasila v bolnišnici, kjer so me pregledali ugotovili da krvavitev ne pomeni nič dobrega, vednar ni zaskrbljujoča. Jajčnike sem imela povečane. priporočali so mi strogo mirovanje. drugi dan sem začela močnejše krvaveti, zato sem se ponovno javila v bolnico, kjer so me sprejeli na oddelek. nato me je zelo neprijazna zdravnica pregledala in ves čas dajala takšne pripombe kot da sem bedak. predvidevala je da je to mestruacija in me poslala domov. seveda je naredila tudi test iz urina, pri prvem niso bili sigurni, češ da ne vedo, kaj kaže. so ponovili in nato rekli da je negativen. naslednji dan je krvavitev prenehala. praktično sem imela menstruacijo tri dni, drugače jo imam od 5  do 7 dni.svetovali so na se javim še čez tri dni na testu iz krvi.moram tako iti, da vidim kaj se dogaja z ostalimi tremi zarodki, če so jih uspešno zamrznili in naredili so nama tudi genske preiskave zakaj nama zarodki tako hitro odmirajo. punce kaj porečete na to zmedouser posted image

_____________________________

otroci so naše največje bogatstvo
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: po transferju
9.12.2009 8:03:08   
kajsica
aleksandra.....postopek izventelesne oploditve še ne pomeni, da si noseča, edino kar je je to, da so ti veš da so ti vstavili oplojeni jajčece.

Pe Et moraš počakati 15 dni s tem da je dan ET nulti dan in če do takrat ni M si potencialno noseča, ker je še potrebno počakati naslednjih 14 dni da ti to potrdijo na UZ. Tvoja vmesna krvavitev lahko pomeni, da je šlo za vgnezditveno ali če si imela 2 da se je eden poslovil, ali pa v najboljšem primeru, da je samo telo malo čudno odreagiralo. Veliko je deklet, ki malo zakrvavijo, pa so potem vseeno noseče.

Tako da draga, vem da je ta čas najbolj psihičen ko čakaš na rezultat, ampak je res potrebno počakati, da ti na kliniki potrdijo nosečnost. Žal je tako, da se celice ne ugnezdijo vedno. Povečane jajčnike imaš pa od stimulacije in punkcije.

Kar se pa zmrznjenčkov tiče.....če si imela res lepe celice, lepo razvite blastociste, potem bo sigurno katera romala še na hladno, drugače jih žal zavržejo.

Želim ti, da zagledaš en velik + na testu.

< Sporočilo je popravil kajsica -- 9.12.2009 8:05:50 >


_____________________________

Živiš lahko na 2 načina. Lahko se pretvarjaš, da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. (Albert Einstein)

(odgovor članu alekasandra)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: po transferju
9.12.2009 14:53:25   
alekasandra
žal je test negativen, ampak imamo enega eskimčka, ki je preživel  6 dan po transferju. veš žal je tako, da nam dajo vse premalo informacij in hvalabogu da imamo internet predvsem ringarajo, kjer se vedno najde katerega ki ti vse lepo razloži, kar je zlata vredno. kot vemo smo vse v istem čolnu in vztrajnost in upanje nas velikokrat pripelje do cilja. upanje je, kar zadnje umre. dokler upamo živimo. resnično sem vesela za vsako od vas, ki zanosi, ker me potem še navdaja z upanjem, da bo jaz naslednja. toliko upanjauser posted image kot ga imam sedaj ga še nisem imela, in to pomeni da bo možnost zanositve še večja, ker mislim, da če človek v nekaj verjame srčno, se to uresnici. zato vsem puncam oz ženskam pošiljam veliko žarkov upanja, da boste nekoč vse srečne nosečke in še bolj srečne mamice.user posted image

_____________________________

otroci so naše največje bogatstvo

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: po transferju
31.12.2009 17:22:21   
Taddy78
Uuu, pa sem le našla temo, saj imam podobno situacijo.

Danes, 8. dan po transferju sem začela krvavet, torej se pikica le ni prijela, ampak kot sem prebrala zgornji post, torej še vseeno obstaja čist, čist čist majhno upanje, da to ni taprava M?

Menstracije nikoli nimam ful močne, tako je tudi sedaj...saj pravim, jaz sem že obupala, ampak vseeno bi bila vesela kake pozitivne zgodbice...hmmm...a je katera bila kljub krvavitvam noseča?

(odgovor članu alekasandra)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: po transferju
31.12.2009 17:28:39   
marta82
Meni so lani vsatvili 2 blastocisti. 3. dan po transferju sem začela krvavet (kot pri menstruaciji) in bila prepričana, da ni uspelo. 12. dan je bil bHCG 424. Ena pikica se je poslovila, druga nas vsak dan razveseljuje.user posted image
In poznam še nekaj primerov, ko so punce krvavele in bile prijetno presenečene, žal pa več takšnih kjer je to res pomenilo konec postopka. Čisto za obupat ni, res pa je da nobena takšna krvavitev ni ravno vzpodbudna. Vse dobro punce.user posted image

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: po transferju
31.12.2009 17:36:58   
Taddy78
Meni so pa vstavli samo enega, ker naj bi bil najbolje razvit (ostal je še 1 zamrznjenček), pa prvi postopek je, jah pa premlada sem še...

Sicer imam sina (po naravni poti), ampak sem vseeno zelooo user posted image

Marta82 zanima me samo...ti si počivala tako kot so rekli?

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: po transferju
31.12.2009 17:41:32   
marta82
Zakaj bi bila premlada?

Meni so rekli, da lahko normalno živim, odsvetovali so samo šport, dvigovanje težkih stvari ipd. Tako da sem normalno hodila na sprehode, kavice ipd. Tako čas hitreje mine.user posted image Bil pa je to moj 4. ICSI postopek + vmes 2x zamrznjenček.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: po transferju
31.12.2009 17:57:09   
Taddy78
Naj bi nekako imeli omejeno, da vstavljajo po dva ženskam po 35.letu, oz. če ima za sabo že 2.neuspela postopka...no potem pa sem tisti dan, ko smo imele transfer (vsem razen meni so vstavli po 2) zvedela, vse kar sem omenila pogojuje tudi to, kako so razviti zarodki.

Torej glede na moja leta in da gre za prvi poskus, bi mi vstavli 2 samo če bi bila slabše razvita,ker pa je bil 1 zelo dobro, so vstavli samo enega.

Samo kako je to hudo...imela sem 11 celic, oplodilo se jih je 7, peti dan je bil samo 1 za vstavit, na dva so čakali če ju lahko zamrznejo, torej je še tu ostal samo en eskimček...

Aja, pa nam so rekli, da priporočajo počitek do 12.tedna nosečnosti (seveda če se prime) in nič sexa do 2.mesecev nosečnostiuser posted image

Pa že imate bebiko, ali si še noseča?

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: po transferju
31.12.2009 18:12:32   
marta82
Imava sinčka starega 11 mesecev.user posted image

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: po transferju
17.1.2010 19:08:30   
didi85
Jaz bi pa nekaj vprašala, verjetno bo vprašanje malo smešno ampak vseeno. Zanima me ali je kakšen znak v primeru ko zarodek... kak naj rečem.. pač gre ven oz. se ne obdrži. ali začneš isti dan npr. krvaveti ali kako? Namreč sama sem bila pred 4 dnevi na transferju sicer krvavela nisem čisto nič samo imam pa tak občutek kot da zarodka ni več noter.

Hvala za odgovore

Lp,

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: po transferju
1.2.2010 21:55:07   
Taddy78
Res je malo smešno vprašanje...če se zarodek ne prime, zaradi tega ne moreš krvavet (lahko samo pride redna menstruacija, kot pri meni). Da pa imaš občutek, da zarodka več  ni noter? Saj ko so ti ga vstavili ga tudi nisi čutila, tako da ga 4.dni po transferju tudi ne moreš...

No, glede na datum kdaj si pisala, verjetno že veš če si nosečka ali ne-upam da je ratalo!

(odgovor članu didi85)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: po transferju
2.2.2010 9:26:28   
didi85
Jezus zdaj šele vidim kakšne bedarije sem pisala takrat... Jao heheheuser posted image user posted image

Drugače pa ja je ratalo. user posted image

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?