|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 11:59:18   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=170192

Tole igraco mu bom kupila upam,da bo to pomagalo...mu jo bom dala takrat ko bo tecnaril v sedezu...ker drugace je mihailo res priden in tako joka samo ce ga kaj boli tko da ,ne vem kaj ga tako moti...voznje je bilo 4h..3h je spal potem je pol urce bil pol urce sem ga imela pri sebi user posted image ...no saj ga ne bom vec dajala ven in tudi zdaj ga ne bi,sem rekla kar naj tecnari iz sedeza ne gre ven zaradi varnosti ,ampak je moj moz rekel -daj ga ven ,da ne bo jokal...ko mihailo zajoka je njemu takoj panika...ampak ne bo vec sel ven ,to sigurno....


TArja je začela uživat v vožnji ko smo ji dali ta velik sedež..pa otroške pesmice....


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 4776
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 12:00:21   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

sjmm a je tale jogurtov peciv s koščki čokolade kej na hitrco? A pride v poštev jedilna čokolada al morjo biti  tisti koščki kupljeni? Dej če si tok dobra pa če se ti da napiši recept mam dons voljo kak pecivček spečt bo šlo k fižolovi juhici user posted image


oj, urša...zlo na brzake..čokolade..sploh ni važn čist prosto po prešernu:

EVO RECEPT:

1 lonček jogurta po želji, jz dam kr navadnega ali vanilijevega...ta lonček je tud merica za ostale sestavine
1 lonček sladkorja, jz dam rjavega, ker pač tega uporablamo + vanilin sladkor
2 lončka moke ( jz namešam 1 l bele in 1 lonček polnozrnate pirine..drgač po želji!!)+ pecilni
4 cela jajca
naribana lim bio limone...če želiš, lahk tud pomaranče..sploh pa ni nujno
1dl sončničnega ali kokosovega olja ali mleko..po želji zaradi maščobe
dodatki : npr. koščki čokolade, naribani jabolko, pretlačena banana, koščki suhega sadja, rozine........ipd

POTEK: jajca in sladkor penasto umešaša, dodaš olje ali mleko, nato jogurt ...mixaš bolj počasi in nato po žlicah še moko, brez miksanja na koncu narahlo umešaš poljubne dodatke

Zliješ v namaščen in pomokan pekač nekje tak kot za torto ali kak kolaček ali pa napolniš posodice za mufinse, seveda v papirčke....po želji na konco, ko je pečeno in ohlajeno poliješ še s stopljeno belo ali črno kuverturo

ideja...jaz včasih pol moke zamenjam z rožičevo ali kokosovo in je prov fajn sprememba

PA DOBER TEK!!!!!!Rabiš glih ene 15 minut in ene pol urce, da se speče!!!!!!!


sjmm tole bom pa jaz dons nardila user posted image user posted image user posted image user posted image Zvečer poročak kako so bili zadovoljni. Kok koščkov čokolade pa približno daš? Npr: 100g?



no..da še jst pokomentiram...da boste vidli kako je lahko kuha zakomplicirana...user posted image user posted image
KOlk časa se peče na kolk temperature...kako veš da je pečeno...
kaj je to kuvertura



peče se pol urce na 180 stopinj, če je ventilatorska pečica lahk na malo manj...beri 160, pečeno je lepo lato rjavo in robovi malo odstopijo od pekače...kuvertura pa je fina čokolada za razne oblive ali za osružke za okrasitev


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4777
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 12:00:23   
Urša08
Katjuša jaz sem ti poslala slikico, če sem prepozna pa kr ignoriraj. Sam sem ti poslala Žiga pri 10m, ker smo očitno pri 9 zelo mal fotkal in sploh nimam pametne slikiceuser posted image A smem ? A rajš kako pri 9 najdem pa boš vn zrezala Žiga? 

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4778
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 12:01:45   
Urša08
sjmm sej namest kuverture lahko kr z jedilno čokolado polijem čez pa je 

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4779
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 12:01:49   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

hej

urša-zlikala sem 10kom srajc to je vse...ostalo še čaka, sem pa v soboto zlikala otroške cunje, pa me spet en stroj njih čaka za zlikatuser posted image ......ja zgleda da smo se vse zmenle za fižolovo župouser posted image user posted image user posted image user posted image ...sam pri nas je hana dones še ne bo papila, za njo se kuha drugo kosilo

ajvy-niti slučajno da nebi nehala s tvojimi napotki, te bom okregalauser posted image

sjmm-za nas bolj ta lesene a lahko napišeš na kok stopinj pečeš pecivo in kok časa....a je jajca treba kej posebaj mešat beljak rumenjak al vse skupaj

mihailo-ej jest sem tud pristaš tega da je otrok v avtosedežu....ampak sej ti veš kaj je prav....mi mamo zimsko vrečo na pegu na mareli pa ne...jo pa več uporabljamo kot ta velzga


jajca kr cela...zato je tud bol izi bizi


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4780
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 12:02:21   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

sjmm sej namest kuverture lahko kr z jedilno čokolado polijem čez pa je 


seveda...kuvertura je bol za fine priložnosti


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4781
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 12:03:21   
Katjusa
Mihailo naš je od rojstva jokal tko da vem kako je pa sem se sama vozla 6 ur z njim in florjanom v avtu..... nikoli nisme pomisla, da bi ga vzela na roke...... sej bo minilu še zdej kadar je utrujen joka in se stegujem nazaj da mu dudo popravim (kadar ne vozim), če vozim pač malo joka ko lahko se ustavim in mu dam dudo..... včasih dam pa florjana na srednji sedež (prestavim njegov stol na sredino) in mu on da dudo..... če želi si pa itak že sam zna tud dudo vzet......  eni ne morejo zaspat brez, da jih peljejo en krog eni pač ne marajo vožnje, moja dva sta oba takšna da ne rada zaspita..... ampak druga jima ne preostane..... imamo pa sedež kjer lahko naklon spustim  in je zelo fino......
z njim zadaj ne sedim ker niti ni enostavno k sta že tko 2 sedeža not.... jajčko sme si včasih dala spredaj no od kar je pa v sedežu je pa vse drugače..... je pa že malo boljše ker se zamoti tudi če radijo damo mal bolj na glas (vsaj mal lažje najdem prostor kjer se ustavimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4782
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 12:04:19   
Urša08
Punce a mate že vse otroke v avtosedežih? Jao jaz Žiga še kar v lupinci prevažamuser posted image user posted image user posted image user posted image

tanci uf groza tok srajc user posted image pridna, pridna. Sej pri nas Žiga tud še ne bo tega papcal, zanj se kuha mešana zelenjavica z rižem

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4783
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 12:06:46   
sjmm
.mali spi...upam, da bo kej not prinesel od ponoči...je bil kar sitkan...bo treba kej ven , pa čeprav nosek še pušča

Katjuša.....danes ali pa najkasneje jutri bi ti na mail poslala slikco za voščilniceno,


zdej grem pa kuhat...dans mal več dela, ker bo juhica z zdrobovimi cmočki..mi je ta velka naročila

pol mal kasneje, ko Jan pride s košarke pa bomo imeli krompirjevo musako z zelenjavnim nadevom in sirčkom...bom kr Maju tud probala dat..itak bo že juhco jedel in cmočki so kar nasitni

no, fajn bodite...vas še kej prečekiram!!!!!!!!

Ajvy...tvoji komentarji so obvezni!!!!!!


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4784
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 12:08:45   
Urša08
sjmm s tole musako si pa zdej men čist lušte nardilauser posted image user posted image user posted image user posted image lepo se mejte user posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4785
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 12:09:28   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Punce a mate že vse otroke v avtosedežih? Jao jaz Žiga še kar v lupinci prevažamuser posted image user posted image user posted image user posted image

tanci uf groza tok srajc user posted image pridna, pridna. Sej pri nas Žiga tud še ne bo tega papcal, zanj se kuha mešana zelenjavica z rižem




naš je že kar mesec in pol v navadnem sedežu se ni več stlaču v lupinco k je imel 72 cm in skor 9 kg....smo imeli eno tako k je bila drugač tudi globoka košara...ni bla prov dolgo v uporabi...JANE slalom


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4786
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 12:10:09   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

sjmm s tole musako si pa zdej men čist lušte nardilauser posted image user posted image user posted image user posted image lepo se mejte user posted image



hi, hi, hi, ...to boš pa jutr kuhala, ha, ha, hauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4787
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 12:10:42   
Urša08
Grem do konca kosilčka pripravit, pa pecivo narest.

se še tipkamo

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4788
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 12:13:04   
MIHAILO

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

Mihailo naš je od rojstva jokal tko da vem kako je pa sem se sama vozla 6 ur z njim in florjanom v avtu..... nikoli nisme pomisla, da bi ga vzela na roke...... sej bo minilu še zdej kadar je utrujen joka in se stegujem nazaj da mu dudo popravim (kadar ne vozim), če vozim pač malo joka ko lahko se ustavim in mu dam dudo..... včasih dam pa florjana na srednji sedež (prestavim njegov stol na sredino) in mu on da dudo..... če želi si pa itak že sam zna tud dudo vzet......  eni ne morejo zaspat brez, da jih peljejo en krog eni pač ne marajo vožnje, moja dva sta oba takšna da ne rada zaspita..... ampak druga jima ne preostane..... imamo pa sedež kjer lahko naklon spustim  in je zelo fino......
z njim zadaj ne sedim ker niti ni enostavno k sta že tko 2 sedeža not.... jajčko sme si včasih dala spredaj no od kar je pa v sedežu je pa vse drugače..... je pa že malo boljše ker se zamoti tudi če radijo damo mal bolj na glas (vsaj mal lažje najdem prostor kjer se ustavimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



jaz tudi ne sedim z njim zadaj in je ok glede dude jo ima na vrvci in si jo sam daje v usta...na kratke voznje npr2h sploh ni problema sam do bosne 7,8h in do avstrije 4h je pa tecnaril...na kratke relacije nikoli ...ja vcasih se buni preden ga zavezem amak se tut pomiri dam dudo in je ok...punce jaz govorim o dolgih voznjah ne o kratkih...tu imamo probleme...

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4789
   [Brisano sporočilo]
14.12.2009 12:17:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sjmm)
  Neposredna povezava do sporočila: 4790
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 12:19:16   
tanci29
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Punce a mate že vse otroke v avtosedežih? Jao jaz Žiga še kar v lupinci prevažamuser posted image user posted image user posted image user posted image

tanci uf groza tok srajc user posted image pridna, pridna. Sej pri nas Žiga tud še ne bo tega papcal, zanj se kuha mešana zelenjavica z rižem



mi se tudi še vozimo v lupinici

srajce ja , sej me še čakajo...pa drugi kupi tud.....grem kar zdele še mal k je hana glih zaspala....kosilčka so kuhana, tko da mam mal cajta se spet s prjatlom poment

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4791
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 12:24:14   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO


IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

Mihailo naš je od rojstva jokal tko da vem kako je pa sem se sama vozla 6 ur z njim in florjanom v avtu..... nikoli nisme pomisla, da bi ga vzela na roke...... sej bo minilu še zdej kadar je utrujen joka in se stegujem nazaj da mu dudo popravim (kadar ne vozim), če vozim pač malo joka ko lahko se ustavim in mu dam dudo..... včasih dam pa florjana na srednji sedež (prestavim njegov stol na sredino) in mu on da dudo..... če želi si pa itak že sam zna tud dudo vzet......  eni ne morejo zaspat brez, da jih peljejo en krog eni pač ne marajo vožnje, moja dva sta oba takšna da ne rada zaspita..... ampak druga jima ne preostane..... imamo pa sedež kjer lahko naklon spustim  in je zelo fino......
z njim zadaj ne sedim ker niti ni enostavno k sta že tko 2 sedeža not.... jajčko sme si včasih dala spredaj no od kar je pa v sedežu je pa vse drugače..... je pa že malo boljše ker se zamoti tudi če radijo damo mal bolj na glas (vsaj mal lažje najdem prostor kjer se ustavimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



jaz tudi ne sedim z njim zadaj in je ok glede dude jo ima na vrvci in si jo sam daje v usta...na kratke voznje npr2h sploh ni problema sam do bosne 7,8h in do avstrije 4h je pa tecnaril...na kratke relacije nikoli ...ja vcasih se buni preden ga zavezem amak se tut pomiri dam dudo in je ok...punce jaz govorim o dolgih voznjah ne o kratkih...tu imamo probleme...

naš bi na dolge znoreluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sej te razumem sam, če grete na tako dolgo vožnjo morate planirat daljše postanke..... otrokom se ful dogaja v teh "mesecih" in da mora tolk časa presedet čist pripet......
sej te čist razumem in vem, da ni lahko.......
pomoje se bo navadu sploh glede na to da se dosti vozite.....
pri igračah, ki jih dajete v avtomobile je treba pazit, da otrok ne gleda preveč dol ker jim je potem lahko slabo........

mihailo sej te ne kregam, ti si mami in najbolj več kaj in kako mihailo potrebuje in če bi ti blo vseeno nam nebi potožla kako ti je hudo in nam sploh povedala kako si rešla situacijo...... sam hočem rečt, da te razumem in da vem kako je....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

drugače je pa tko otroci so si med sabo ful različni in tud en otrok nima 2 situacij istih..... lahko da bo prav užival, ko boste prihodnjič šli kam in potem anslednjič spet težava..... vedno je treba računat s tem in če je možno da se kje ustavite greste na kako kavo, da lahko mal okol pohodi, da se malo poigra na tleh in potem nadajujete......

Florjan je po 4 urah vožnje začel tud tečnarit ko smo šli ma morje.... pred nami je blo še 2 uri vožnje pa je bil star 3 leta, ampak zaspat ni hotu in je tečaru pa še beni zraven jst pa sama v avtu...... no in je flori zaspal 10 km pred ciljemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 4792
   [Brisano sporočilo]
14.12.2009 12:24:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4793
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 12:28:21   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

SJMM jst sm si kr ekstra mapo v računalniku nardila: SJJM RECEPTIuser posted image user posted image user posted image

KATJUŠA držim pesti za bajtico......OKNA PA VRATA OBVEzNO NOVA!!!! prihranili boste na kurjavi v 3h letih!!!!!!.....s fasado počakajte in jo nardite eno leto po tistem, ko se boste vselili, da se bajta presuši.........sm čist not padla z vašo obnovouser posted image user posted image user posted image ....pa v štaru obvezno naredite še lukno za bazenuser posted image

Jst še zmeri nism nč pametnega nardila, Rokso se je med tem že zbudil.....kuhat mi dons ni trebauser posted image , za Roksota mam že prštiman

JUTTA  za LCD izbirava med LG in Philips cca 107 cm, rabiva še en ta najbl pocen DVD glede na to, da ga bo v večini uporabljal Majkluser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image fasado bomo verjetno delal pred zimo zaradi izolacijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   lukna za bezenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja bi blo fino ampak okolico bomo rihtal po vselitvi, glede na to da teren visi bomo delal verjetno 3 široke terase tko nad 5 m širine in vs rednji je v planu bazenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image če ne drugega vsaj montažni.....

no ampak pred vsem tem mormo bajto videtuser posted image user posted image user posted image user posted image na socialni pravjo, da je tip sam odgovoren in zdej ne vema kaj boma........ a nej grema ponj pa potem nazaj vozma al kako nimama pojma.... njegov brat pa noče nič s tem, čeprav mu je on dal ključeuser posted image user posted image user posted image user posted image pa nebi rekla k se  nebi poznal.....user posted image user posted image user posted image user posted image sma kr mal žalostna...... verjetno se bo mal dlje vse skupaj zavleklo ampak od planov ne boma odstopla brez razloga

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4794
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 12:37:21   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: sjmm
Katjuša.....danes ali pa najkasneje jutri bi ti na mail poslala slikco za voščilniceno,


veljauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4795
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 12:38:13   
Katjusa
punce kakšne pečete kaj kekseke (tkod a jih z modelčki delaš) da bi lahko s florčijem kej spekla? obužujemo pa okus po kokosu no vsaj jstuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al pa kaki koščki čokoladeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4796
   [Brisano sporočilo]
14.12.2009 12:38:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4797
   [Brisano sporočilo]
14.12.2009 12:39:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4798
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 12:39:27   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

Katjuša ne ne ne fasade takoj....ti ukazujemuser posted image .....obvezno počakat ENO ZIMO.....če bote dal takoj fasado na vam bo fajhtnoba NOTER usekala IN BOTE MEL VSE PLESNIVE STENE.

BOM PISALA BOŽIČKU D VAM ZA BOŽIČ PRINESE KLJUČE OD BAJTE, DA JO VSAJ NOTR VIDITEuser posted image user posted image user posted image


oooo hvala.......
a ne bo ful mrzlo not brez fasadeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kaj pa če sam kurimo not pa še ne živimo? da bi se potem drugo zimo sušilauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4799
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 12:39:51   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

grem zdej slikat Roksota, ker nimam nobene pametne slike

imap pa pameten avataruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?