|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cena vrtca poleti
22.6.2005 22:56:55   
Anonimen
Punce, sigurno se katera na to spozna, pa me zanima, če katera ve nslednje:
jaz bi rada, da je Tia spet nekaj časa doma z mano, pa mi ni čisto jasno ali cena za 1 mesec odsotnosti velja od 1. do zadnjega v mesecu ali lahko manjka recimo od 15. do 15. in je kljub temu nižja cena, vsaj zdaj poleti.
Zelo vam bom hvaležna za vsako informacijo! :bravo:
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Cena vrtca poleti
22.6.2005 23:07:24   
ciciban
Odsotnost se steje po dnevih in ne po m.Torej je lahko od 15.-15.Nam so mislim da napisali,da se steje ce manjka vsaj 14 tekocih dni skupaj,sicer se odsteje samo malica!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Cena vrtca poleti
22.6.2005 23:10:19   
Anonimen
Najlepša hvala!
Bom pa še jutri za vsak slučaj vprašala v vrtcu, da se prepričam, ker bi se mi zelo poznalo na položnici, če bi Tia lahko bila doma.
Hvala!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Cena vrtca poleti
22.6.2005 23:12:55   
ciciban
Je pa to od obcine odvisno-nimajo vsi enako!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Cena vrtca poleti
23.6.2005 7:29:15   
darjatimci
Odštejejo samo hrano in to ni prav s tem se nikoli nisem strinjala kot tudi drugi starši ne,če otroka ni mu ne morejo zaračunati programa in plenic in vse kar spada zraven,kaj pa če smo mi samo nevedni in mogoče manj plača občina,ki ti krije razliko do polne cene,bi se bilo pametno pozanimat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Cena vrtca poleti
23.6.2005 8:29:32   
Luni
Pri nas lahko rezervacijo uveljavljaš samo za koledarski mesec odsotnosti, drugače ti odštejejo samo hrano.... Aha, rezervacija za en mesec znaša 15.000 SIT :grrr:

:muca:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Cena vrtca poleti
23.6.2005 9:55:30   
Pajaca
V kr šteje odsotnost 30 koledarskih dni ali več (torej tudi 15-15). Plačaš pa 40% redne cene ki jo drgač plačuješ. Če manjka po dnevih odštejejo 250sit na dan... kar znese 6500 na mesec... očitna razlika. Jo pa moraš to odsotnost prej napovedati.

Najbolje da kličeš v svoj vrtec, ker je od občine do občine drugače.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Cena vrtca poleti
23.6.2005 16:18:14   
Anonimen
Punce, hvala vam. Danes sem vprašala v vrtcu in je vseeno, od katerega do katerega v mesecu otroka ni, samo en mesec mora biti vmes, pa še to samo od 1.6. do 1.9., cena rezervacije pa je nekaj več kot 12.000, za tiste, ki plačujemo manj kot 50% cene. Je pa to vrtec Miškolin, Ljubljana Polje.

Upam, da ste še žive v tej sopari, jaz že komaj diham,
Simona

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Cena vrtca poleti
28.6.2005 16:29:04   
Samo
Pri nas je polna cena. Samo hrano ti odštejejo. Zdaj bomo dva mesca plačevali po 35.000 SIT za prazen nič. Prednost periferije, kaj čemo :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?