|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majhen trebuh
20.12.2009 10:49:41   
Tanik
še ena se javlja k so me živcirali da imam majhen trebuh, pa sem rodila fanta 50 cm in 3050 g. to sploh ni merilo trebuh-otrok.
tako da nič paničarit, vse je OK.

_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Majhen trebuh
20.12.2009 10:53:07   
Jessy
Zvezdici, pred dvema tednoma sem videla bivšo sosedo. Če ne bi povedala, da je noseča, sploh najbrž ne bi opazila. Pazi zdaj! Rok ima 22. 12.!!! Saj potem sem postala bolj pozorna na njen trebušček in malce se ga je res videlo, ampak je tak, kot vi vila okrog 24. tedna. Nisem se ji mogla načuditi, jaz pa kot nilski konj!
V glavnem, ni panike! Ti samo uživaj, ker si zato bolj vitalna!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Majhen trebuh
20.12.2009 10:58:57   
Zvezdici
tanik - še ena za v klub mejhnih bušijev user posted image .
jessy
- ja ta je dobra, da ima čez 2 dni rok, pa se ji sploh ne vidi user posted image .

_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Majhen trebuh
20.12.2009 13:28:59   
želva
Kot so že rekle, ne se sekirat, jaz sem šla po svoje prve nosečniške hlače v 7. mesecu, prej sem vse normalno nosila. In obe punci sta zdravi

_____________________________

Vedno več nas je!

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Majhen trebuh
20.12.2009 13:40:02   
Jessy
Zvezdici, točno tako je! Čez 2 dneva ima rok. Res en mini, mini trebušček. Takega sem jaz imela v 4. mesecu. user posted image  Malčk sem ji pa zavidala, no...sem sama res že zeloooo okrogla in neokretna.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Majhen trebuh
20.12.2009 13:44:27   
Taddy78
Velikost trebuščka pa res ni pomemben...naj ti povem zanimivo zgodbico...svakinja je bila že v 8.mesecu nosečnosti, in sicer je imela kar velik trebuh, pa še vseeno ne nekaj pretiranega. In v tistem času je prišla k nam tudi bodoča mamica, ki je sicer imela rok malo kasneje in se je svakinja primerjala, čez kaki mali trebuh ima, saj je imela res samo mali hribček...in kakšna je bila na koncu razlika? Svakinja je rodila fantka 51cm in 3400g, ta ženska pa punčko 52cm in 4200g...tako da user posted image

Sama sem tudi imela ogromnega, ampak sem nosila fuuuul spredaj, pa še med tamanjšimi sem (takrat sem bila še tudi suhica), je pa poba imel 4030g user posted image

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Majhen trebuh
20.12.2009 13:47:42   
Taddy78
Še to...če ne drugo boš malo prihranila...sama sem prvič konfekcijo zamenjala pri 3.mesecih. V 5.mesecu sem kupila prav nosečniške hlače, ki naj bi se nosile do konca, pa so me v 7.mesecu tako tišale, da sem jih lahko samo pospravla...je pa tudi res, da sem se zredila za 23kg, kar je pa spet druga zgodba user posted image

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Majhen trebuh
20.12.2009 14:06:38   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: veronikab


IZVIRNO SPOROČILO: n.nati

Ne se sekirat, jaz sem tudi imela zelo majhen trebuh, ko sem bila tik pred porodom so nekateri mislili, da sem v kakšnem 5-6 mesecu.


Se podpišem pod to. Je pa tudi mene motilo, ker so vsi imeli toliko za povedat čez moj 'majhen trebuh'.



Je pa tudi res, da ljudje kar nekaj govorijo. Tisto 1-2 izkušnji, ki jih imajo sami z nosečnostjo, pa hitro pozabijo, kako točno je bilo - zato potem kar na hitro komentirajo, "že greš rodit" ali pa si "v 2. mesecu". Mislim - jaz nobene ne poznam, ki bi prišla rodit, pa se ji ne bi zares poznala nosečnost, pa sem videla že veliko nosečnic tik pred porodom, kakor tudi vem, da se večini 2. mesec nosečnosti sploh ne opazi, tako da - veliko tega je tudi kar blebetanja na hitrico... tako da res čisto nič ne pomeni glede velikosti otročička...


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu veronikab)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Majhen trebuh
20.12.2009 14:10:05   
Zvezdici
jessy - saj res.. se pritožujem nad mejhnim bušijem, namesto, da bi bila zadovoljna, da lahko vsaj vse normalno delam user posted image .
taddy - dober primer, da velikost še nič ne pomeni. user posted image user posted image user posted image Pa res pomeni, kar pravijo, da videz vara user posted image .




_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Majhen trebuh
20.12.2009 14:18:37   
Petka09
No, jaz sem tut mela mali trebuh vse do konca. In posledično je tut pupa bla mala: 2500g in 49cm, obseg glavice 33cm. Vendar me to nikoli ni skrbelo, še fajn se mi je zdelo, da mam mali trebuh. Pa ginekolog bi ti itak rekel, če bi blo kaj narobe oz. bi bil otrok premajhen al pa kej. Tako da se res nimaš kaj sekirat.

Ljudje bodo pa vedno govorili v smislu: joj, kako maš mejhn trebuh... al pa joj, a že greš rodit? Folk pač...

Jaz sm bla kr ponosna na mali trebušček, ker sem se lahko normalno sklanjala, normalno kaj delala in.... tut "tamalo" sm si še tuk vidla, da sm jo lahko pobrila in jo poštimala, hehehehe.

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Majhen trebuh
20.12.2009 20:10:28   
Zvezdici
Petka - ja vsaj nekaj dobrega, da se lahko urediš ''tam spodaj'' kolikor vredu, ker še vse vidiš user posted image .

_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Majhen trebuh
20.12.2009 20:15:37   
altaja
Moj trebušček je bil tud med manjšimi in mi je blo to super.  Fantek v njem pa ni bil majhen.. mel je čez 4 kg, obseg glavice pa kar 38cm. user posted image

_____________________________

you're so funny, you're so fine, you're so perfect, you're so mine...
-------------------------------

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Majhen trebuh
20.12.2009 20:16:40   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdici

Sem v 27. tednu noosečnosti. In sicer me zanima, če ima še katera majhen trebuh.
Malo me moti, ker mi vsak reče, da me za 6 mesecev ni nič skupaj. Ko se vsedem, pa trebuščka res skorajda ni.

Saj nisem paničar ali karkoli.
Samo res me zanima, če je pri kateri enako? G mi sicer je izmerila trebuh in pravi, da vse štima, da je dovolj velik. Tudi na splošno pravi, da vse štima.

Vem, da je pri vsaki drugače in odvisno od vsake user posted image , pa vseeno me zanimajo še vaše izkušnje tistih, ki imate za 27. teden majhen trebušček.
Včasih, se user posted image še tako premakne, da trebuščka skorajda ni.

Upam, da nisem preveč smešna s tem vprašanjem. user posted image



user posted image

Nisi, ne -me spominjaš name.
Tole je moj buši 2 dni pred PDP-jem (pa še mal ga ven rinem, da se bo ja opazo user posted image ). Pa je ven prišla pupa težka 3100g in 50 cm velka.

user posted image

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Majhen trebuh
20.12.2009 20:17:30   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: Petka09

Ljudje bodo pa vedno govorili v smislu: joj, kako maš mejhn trebuh... al pa joj, a že greš rodit? Folk pač...

Jaz sm bla kr ponosna na mali trebušček, ker sem se lahko normalno sklanjala, normalno kaj delala in.... tut "tamalo" sm si še tuk vidla, da sm jo lahko pobrila in jo poštimala, hehehehe.


user posted image user posted image user posted image
Oja - podpis kar pod se to  user posted image

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Majhen trebuh
20.12.2009 21:12:35   
Ploha

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Ja, en, samo res bodi vesela. Jaz sem sicer obratne sorte, jaz sem imela fuuuuuul velik trebih, mene so pa vsi spraševali, če grem rodit, ko sem bila ... kaj pa vem, 6 mesecev noseča. Da ne govorim kako je bilo na kakšnih službenih zadevah, ko sem bila že na porodnipki in še noseča. To so kar brez sape ostali, ko so me zagledali. Pa ful je v napoto tak trebuh, res. To v tistih humorističnih nadaljevankah, kakšnih angleških, kjer nosečnica od spredaj kakšne stvari na pultu v kuhinji naradi trebuha ne doseže - to je čista resnica, se je treba postrani obrnit, pa od strani vzet stvar, da jo dosežeš. To je šele moteče.
Tako da res, bodi kar hepi, da imaš manjši trebušček. Pa še kože ne boš imela kaj prida raztegnene, to je še en plus.


evo, enako je bilo pri meni...ogromen trebuh...

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Majhen trebuh
20.12.2009 21:16:04   
Zvezdici
serendipity - joj kok lep buši! user posted image user posted image Jaz ga tudi včasih še malo ven porinem, čeprav ne gre kaj dosti ven user posted image .

_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Majhen trebuh
20.12.2009 21:31:00   
tulpek
kot ste že ugotovile, sama velikost bušeja nima kaj veliko zveze z velikostjo user posted image , če ne gre v ekstreme seveda. sestri so predvsem razne stare mame in ostale starejše ženske težile, kaj nič, ne je, da hujša, da bo otrok zahiran... ker je imela manjši trebuh, kot bi pričakovali. se je poznal, a je bil za ksakšna 2 mesewca manjšo, kot pri večina. mali se je pa rodil z 57cm, 4,3 kg. potem so vsi utihnili user posted image

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Majhen trebuh
20.12.2009 21:43:14   
poli*
Meni je Gin. na enem izmed pregledov (verjetno v 7. mesecu) rekla, da imam manjši trebuh tudi zato, ker nimam špeha user posted image . In od takrat se bila še bolj ponosna na moj buši user posted image . Aja, ko sem šla rodit je bil obseg 95 cm. No, je bil pa čisto primeren za mojo postavo.

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Majhen trebuh
21.12.2009 12:08:58   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdici

serendipity - joj kok lep buši! user posted image user posted image Jaz ga tudi včasih še malo ven porinem, čeprav ne gre kaj dosti ven user posted image .


user posted image Hvala. No, kar se pa tiče raztegnjene kože - ko se je vse usedlo od poroda je ni bilo in je ni nič. Res ne. Tak, da - kar uživaj v tem. user posted image

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Majhen trebuh
23.12.2009 20:58:50   
TIBIDABO
ojla,

še ena tukej, ki je imela majhen trebuhuser posted image , svoje prve nosečniške hlače sem začela nositi šele v 8. mesecu, poletna krila iz HM sem pa kr normalna nosila, meni se je začelo komaj poznat v 6.mes, prej sem bila čist ravna...sem sicer majhna, 162cm, štartala sem z 56kg in se v celi nosečnosti zredila za 7 kg, pa sem jedla 6-7x na dan, a kile niso in niso šle gor... ja tudi mene so sekirali, da bo dete drobno...ker sem  bila tak suha, a nobeden od naju s partnerjem ni zelo velik... pa sem rodila punčko, težko 3060g in veliko 50 cm, je bil pa zato porod zelo enostaven, hiter.. za moje pojme čist ok velikosti otroka na moje proporce...pa je tamala v 2 mes se zredila za 2300g on zrasla za 7 cm!!! samo z dojenjem, jupiiii

jaz se nisem zaradi opazk drugih nič sekirala, so bile druge manj noseče z večjimi trebuhi, jaz sem se v svoji koži odlično počutila in komaj čakam, da bom spet noseča...

UŽIVAJ V BUŠIJU!!!! ČIM VEČ BOŽAJ!!!

LP

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Majhen trebuh
24.12.2009 11:08:39   
Isabelle
Js mam tudi ful majhen trebuh.Do 4.meseca sploh ga nism imela, pol je začel malo rasti.Imam še 3 tedne do roka, moj trebuh je pa kot da bi bila v kakem 6-7 mesecu.
Na začetku sem se ful sekirala, sploh od 4 meseca naprej ker sploh ni hotu rast.Pa sem bla na uz-ju, zdej sem imela že 2x ctg in je vse ok.
Ko zdej pomislim je še lepše da je trebuh majhen, ker me je komi zdej začel malo ovirati in vse bolj težko delam.Si ne predstavljam da bi to bilo že ene 3 mesece nazaj.
Tko da je prou fajn imet majhen trebušček. user posted image

(odgovor članu TIBIDABO)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Majhen trebuh
25.12.2009 15:25:19   
mišamaša77
Živjo, ja tudi jaz sem že v 17 tednu, pa še ni nič kaj videti, razen prsi ki so za 3 št večjeuser posted image . ljudje sploh ne verjamejo da sem res  ( toliko ) noseča. Vse hlače so mi še normalno prav, ratal je samo "šlaufek okrog trebuhauser posted image .  Jaz upam da ostanem pri majhnem trebuhu, imam dosti težav že z vsakodnevno slabostjo in bruhanjem, nespanjem ponoči in omedlevicami!

(odgovor članu Isabelle)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Majhen trebuh
25.12.2009 17:49:11   
Zvezdici
mišamaša77 - pri meni enako. Moji baloni so bolj zrasli kot pa trebuh user posted image . Za skoraj 2 košarici večji so!!! Groza. Samo upam, da tako ne ostane!
Saj meni tudi ne vrjamejo, da sem v 7. mescu. SAj pravim, sošolka me je prejšni teden vprašala če sem v 2. ali 3. mesecu user posted image .

Samo res.. če dobro razmisliš so majhni bušiji zakon! Še posebej, ker po porodu (no če ne bo več kaj dosti zrasel do konca) ni preveč raztegnjene kože user posted image .
Ja majhni bušiji so super user posted image . Si zmišljujem ane user posted image .


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu mišamaša77)
Neposredna povezava do sporočila: 48
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?