|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pretresena
23.6.2005 21:38:44   
tasika12
Joj,
punce kaj se pa je meni danes zgodilo, da celi dan že ne pridem k sebi. Ta malač, ki je stara dobre tri mesece mi je padla z previjalne mizice, pa nisem daleč vstran stopila. Ne morem verjet da se je lahko tako skobacala. Kar naenkrat je zropotalo in jaz v šok in seveda krik na pomoč... in jok in stok. Hvala bogu da ni nič hudega - vsaj upam zaenkrat kaže vse v redu. Mislim da me je kar groza in si ne bi oprostila za nič na svetu če bi se zgodilo kaj hujšega, zato punce res tudi če mislite da ne se ne more prekobaciti ne tvegajte. Res mi je pri srcu bilo zelo grozno, tako da sem še dolgo kasneje samo jokala. Res pazite na svoje dojenčke, mene je to sedaj zelo izučilo.
Pozdrav
Nataša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   pretresena
23.6.2005 21:45:23   
ZARA
Tasika12...pomoje skoraj ni otroka ki ne bi padel s previjalne,kavča,postelje...
Men je prejšnji teden Zara skoraj padla s previjalne,ko je zamahnila z nogami in se prevagala,sem jo zadnji,ampak zadnji hip ujela...je že padala...sploh nisem vedela, da mam take reflekse...
Sicer ji ni bilo nič,se je pa zelo ustrašla,z mano vred...pa sva obe pa mal jokale,pol je pa nazaj zaspala...tresla sem se pa po tem še ene par ur...grozen občutek,vem!!

(odgovor članu tasika12)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   pretresena
23.6.2005 21:51:23   
valči
Tudi nama se je pri sinu to zgodilo,ko je bil enako star,kot tvoja,najhuje je bilo,ker sva oba z možem stala zraven in se hecala...

Bilo je grozno,sem se lep čas tresla in jokala,malemu na srečo ni bilo nič;tako da res moramo paziti na sončke,pomiri se!

(odgovor članu tasika12)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   pretresena
23.6.2005 21:53:23   
JASNA D
Meni hvala bogu s previjalne ni noben padel, s postelje pa že. Ampak postelja je zelo nizka. Se pa to res tako hitro zgodi...

Jasna

(odgovor članu tasika12)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   pretresena
23.6.2005 21:56:55   
HuAnita
mENI JE NEKAJ TEDNOV NAZAJ. šE ZDAJ ME ZMRAZI, KO (zadavila bom :love:, ker nikoli ne izklopi caps lock) pomislim, kako je morala treščiti, stara 7,5m takrat:(( :(( :(( :(( :(( :((
Zaenkrat ji ni nič, sva pa šli k zdravnici.

(odgovor članu tasika12)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   pretresena
23.6.2005 22:14:04   
babylove
Žalostno je, da mora otrok najprej past, da mamico izuči. Ko se previja, mora biti ena roka zmeraj na otroku, tudi če se samo skloniš, da vzameš kaj s poličke na previjalni. 8)

Meni je padel s postelje (30cm) pred 2 dnevoma in sem še danes jezna sama nase. Sem tudi takoj zdravnika klicala, če naj ga prinesem pokazat.

(odgovor članu tasika12)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   pretresena
23.6.2005 23:35:02   
skuštrana
Men je kak mesec nazaj padla s klopi..Kar preko moje roke se je zvrnala. Hvala bogu je padla na travo, ni blo nič sam ustrašla se je pa full..No, menda sem se jaz še bolj!!1

(odgovor članu tasika12)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   pretresena
24.6.2005 7:18:07   
puncica
ja naša je tud s postle padla, pa jst se tuširala, pa na sred je bla, sem se še cel dan tresla sicer ni nič bilo ampak vseen. Zdej ima pa itak same buške pa modrice, ko tak laufa okol, pol jo pa vrže:((

(odgovor članu tasika12)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   pretresena
24.6.2005 9:39:37   
Anonimen
moja se nama je pa zanč dobesedno vrgla s pojstle in z glavo prletela v njeno pojstlco do tal ni pršla ker jo je mož ki je stal zravn s fotoaparatom v rok ujel z nogo :zmeden: posledica je bla črna buška na glav, pa ene pol dneva je bla čist mirna. k je jokala sploh ni blo slišat k jok ampak k eno kreganje :)

lp, lara

(odgovor članu tasika12)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?