|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rok uporabe
24.6.2005 9:22:02   
lex
Hojla!
Jaz bom spet malo zatežila z adaptiranim mlekom in sicer:
Zanima me ali je lahko kaj narobe z adaptiranim mlekom, če je odprt več kot tri tedne? Ali ga še lahko uporabim?
Hvala in častim:kava:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   rok uporabe
24.6.2005 9:40:19   
Jančika_
Jaz ga porabim do konca, tudi če je odprt že več kot tri tedne. Pravzaprav itak nikoli ne vem, kdaj sem ga odprla, tako da na to sploh ne mislim.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   rok uporabe
24.6.2005 9:43:27   
Primoza
Jaz ga ne bi uporabljal.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   rok uporabe
24.6.2005 10:59:24   
Nia30
Mislim da se mleko porabi v treh tednih tudi če popije samo eno flaško na dan. Če pa bi slučajno ostalo odprto dlje časa, ga jaz ne bi več uporabljala - je le mleko in razni dodatki.

Pa ko smo že pri roku uporabe - kaj pa riževi in drugi kosmiči, ki jih tudi moraš porabit v 3 tednih??? Jaz mu te kosmiče dam k sadni kašici - to sta 2 žlici na dan in ni variante, da spraznim vrečko v treh tednih. Glede na to, da tu notri ni nič drugega kot žita se mi pa zdi čudno, da morš tak hitro porabit.

Primoza, di boš ziher vedel. Kako je s tem?

lp

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   rok uporabe
3.7.2005 23:47:50   
spacey
Ti roki uporabe so itak pretiravani...mislim ta rok mora bit, ker je po zakonu tako določeno. Za mleka pa mislim, da so tudi malo pretirana, saj se od mleka do mleka razlikuejo (preverjeno: Novalac samo 2 tedna!) in meni se zdi, da so bolj tržna caka, niša. :)

Lp in to je le moje mnenje. :rozica:

:kuza:

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   rok uporabe
4.7.2005 6:50:26   
Primoza
Važno je, da jih tesno zapreš in hraniš na suhem. V tem primeru zdržijo dlje. Če pa se navlažijo so lahko osnova za "gojišče" bakterij in raznih plesni.

Pri mleku je zgodba podobna.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?