|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Porodnišnica v LJ - hrana
24.6.2005 9:51:17   
Anonimen
Lep pozdrav!

Pred skoraj osmimi leti sem svojega prvega otroka rodila v porodnišnici v LJ...

Ena od stvari, ki se je najbolj spominjam od treh dni bivanja tam, je to, da sem bila stalno lačna...

Kar je normalno za po porodu...

Problem pa je nastal, ker je imela porodnišnica 3 obroke dnevno, ki so bili sicer dobri, ampak porcije pa tako zelo majhne, da niso bile omembe vredne...

Če ne bo šlo drugače, bom tokrat tudi rodila v LJ, ampak...

A katera ve, a se da proti doplačilu dobiti več hrane? Groza me je, če pomislim, da bi bila spet 3 dni ali še več lačna... Takrat mi niso niti pustili, da si hrano naročim (dostava) ali da mi jo prinese kdo od domačih...

Morda veste, kako je zdaj s tem?

V nasprotnem primeru bom raje rodila doma - me vsaj od lakote ne bo pobralo...

Pa-pa!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Porodnišnica v LJ - hrana
24.6.2005 9:57:46   
CatJa
Meni pa hrana se kaksen teden po porodu sploh ni teknila :zmeden2: So odnasali bolj ko ne polne pladnje.

Sicer pa laufa tudi halo pica :)-

Mal heca! :rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Porodnišnica v LJ - hrana
24.6.2005 9:58:31   
Spark
Jaz sem rodila v Ljubljani, pa nisem imela občutka da je bilo premalo hrane. Pa jaz sem še full požerušček. Res je da niti ni bila tako slaba. Se pač nisem obremenjevala s tem. Pa saj gremo rodit v porodnišnico in ne v hotel.
Moji sosedi pa ni bila ta hrana kaj preveč všeč. Pa ji je potem njen:love: nosil pečenega piščanca, pa nevem kaj še vse. Znajdi se po svoje.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Porodnišnica v LJ - hrana
24.6.2005 9:58:42   
ciciban
Ojla!
Men osebno so se zdele porcije kar normalno velike-jaz lacna nisem bila-je pa bila moja cimra stalno lacna-so ji pa domaci nosil hrano-ni bilo nobenega problema!!! Samo pojedla je pa ab normalno velik! Poleg useh obrokov se najmanj 2 sendvica in hamburger ali pa sirov burek,ce ne dva!!Pa politanke,piskote.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Porodnišnica v LJ - hrana
24.6.2005 10:01:25   
Magi*
mogoče se je pa zdaj to spremenil:zmeden2: jaz namreč nisem mogla nikole vsega pojesti, pa sem sicer kar dober jedec. me je bilo pa tako strah, da bom tam lačna (ker je bila tudi moja mama, sicer pred dobrimi 30. leti;)), da sem si s sabo vzela ful zalog, ki sem jih nedotaknjene potem domov prinesla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Porodnišnica v LJ - hrana
24.6.2005 10:01:57   
darjatimci
Tudi jaz sem rodila s podobno razliko in se mi je zdelo,da so zdaj večje porcije,pa še dodatki,tudi mleko se posebej dobiva in nasploh več tekočine smo imele.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Porodnišnica v LJ - hrana
24.6.2005 10:09:36   
Anonimen
Lep pozdrav!

Nič več me ne bo skrbelo, samo potrdite mi, da si lahko zaloge prinesem s sabo ali pa si naročim kaj od Halo Katre...

Ne pričakujem hotelskih uslug, ampak lačna pa prav tako ne nameravam biti...

Pa-pa!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Porodnišnica v LJ - hrana
24.6.2005 12:45:17   
puncica
Men se je zdel da je dost hrane, tiste alpske mlekce na slamco sem imela polno omaro:)- Sicer je pa blo takole 3 glavni obroki, pa dve malci, ko si dobil mlekec pa jabolko al neko sadje, al pa jogurt. Skratka jaz sem jedla ko zastavo tam, sem bla ful lačna:ups: vse tri dni in je bilo dosti res. Pa še hrana mi je teknila začuda.

Men je bila hrana čist ok. Sicer ti pa lahko kdo doma prinese kaj pa poješ.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Porodnišnica v LJ - hrana
25.6.2005 9:17:02   
taška30
Jaz sem rodila 2 meseca nazaj v Lj in se mi je zdelo da je hrane fuuul - preveč. Non stop nekaj nosijo.
Me je pa res presenetilo, da smo dobili za jest (jaz sem imela sicer vegetarijanski meni) tudi stvari, ki naj bi se jih izogibal če dojiš: jabolko, zeleno solato s kuruzo, pomarančo...sem vse pojedla, no pomaranče nisem. Je pa zanimivo da kolegice v sobi, ki so imele pa navaden meni, pa niso dobile svežega sadja, ampak kompot - to mi še do danes ni jasno, zakaj :zmeden:
LP, Taška

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Porodnišnica v LJ - hrana
27.6.2005 18:08:42   
leah
Meni so imeli pa v Postojni fulllll dobro hrano.:bravo::bravo:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Porodnišnica v LJ - hrana
27.6.2005 18:14:55   
Gina
meni je bila tudi v Po. hrana fajn. Pa prinesli so mi od doma kakav in instant kavo, pa sem si jo vsak dan ob popoldanskem mleku še notri stresla.9nebesa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?