|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prve snežinke 2010!!
1.6.2010 16:49:16   
nincrli
kwa zej, a še nismo prve snežinke 2. del odprle, ma smo čvekeuser posted image
mam spet eno vpr. naš požeruhec poje celo kašico-tamalo in je še lačen, a je to normalno? kolk naj bi sploh pojedel, če mu zamenjaš en obrok s kašicouser posted image sem mu mogla mleko zraven narest, sicer čez eno uro, sam je tulil kot da že 3 dni ne bi kaj jedel...


_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu grahek85)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Prve snežinke 2010!!
1.6.2010 17:44:33   
alex17
nincrli, to sem pa ravno včeraj prebrala, mislim da v Veliki knjigi o dojenčku, da ko poje veliki 190g kozarček, to pomeni cel obrok in se ne daje več mleka zraven. no, mi smo šele na polovici tamalga kozarčka tako da še vedno potem dojim. bova zdaj še 2-3 dni na breskvi+rižu, potem pa res na zelenjavo da se ne bo preveč na sladek okus navadu.
a zvečer riževo kašico jim dajete po žlički?? jaz sem obupala ker to tolk traja+je ful packarije in zvečer raje vidim da hitro poje in potem še podojim da gre spat, zato mu dajem po flaški. sicer ostalo pa vse po žlički itak.

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Prve snežinke 2010!!
1.6.2010 17:55:14   
Zala01
IZVIRNO SPOROČILO: nincrli

kwa zej, a še nismo prve snežinke 2. del odprle, ma smo čvekeuser posted image
mam spet eno vpr. naš požeruhec poje celo kašico-tamalo in je še lačen, a je to normalno? kolk naj bi sploh pojedel, če mu zamenjaš en obrok s kašicouser posted image sem mu mogla mleko zraven narest, sicer čez eno uro, sam je tulil kot da že 3 dni ne bi kaj jedel...



Nincrli, našemu že skoraj 1 mesec ne zadostuje več tamali lonček zelenjave za 1 obrok. En obrok je en velik lonček,mislim da 200ml.


_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Prve snežinke 2010!!
1.6.2010 17:57:14   
sisi77
ojla na hitro se javljam

naš krst v nedeljo je tudi uspel. mali je bil tako priden da folk sploh ni mogel verjeti. so rekli da tako pridnega otroka še niso videli. mami pa ati pa ponos do nebes user posted image user posted image

me je pa danes moj user posted image presenetil full. je prišel prej iz službe in povedal da si je do pondeljka vzel fraj in da lahko malo na obalo pičimo. Tak da že pakiram, jutri pa smo že v Portorožu. user posted image user posted image user posted image . Sicer je napoved vremena malo bolj slaba samo mi bo vseeno malo oddiha pasalo, ker sedaj je blo full letanja okrog krsta. slikice prilepim drug teden. no se vidimo v drugem delu. čao


_____________________________

Anej 21.12.2009 - največja ljubezen mamice in atija!

(odgovor članu alex17)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Prve snežinke 2010!!
1.6.2010 18:44:51   
Gwendolen
IZVIRNO SPOROČILO: nincrli

kwa zej, a še nismo prve snežinke 2. del odprle, ma smo čvekeuser posted image



No, katera ga bo???user posted image


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Prve snežinke 2010!!
1.6.2010 18:52:45   
ellie
grahek85 kako si izvedla to, da si zmešala riževe kosmiče s tvojim mlekom...si ga kaj pogrela al kako?user posted image  ker se verjetno ful hitro ohladi..

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Prve snežinke 2010!!
1.6.2010 18:52:54   
naja6
kolk naj bi sploh pojedel, če mu zamenjaš en obrok s kašicouser posted image sem mu mogla mleko zraven narest, sicer čez eno uro, sam je tulil kot da že 3 dni ne bi kaj jedel...

Jaz mu sicer pripravkjam GH doma,in bi rekla,da poje ene 200ml,če ne več in včasih ima mir 4 ure,če pa ne  dam krompirja zraven,pa tudi čez 2 uri joče za jest,tak da,jaz mu dam koliko pač zahteva

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Prve snežinke 2010!!
1.6.2010 18:54:08   
naja6
Ugi, čestitke za Larinih 5 mesecevuser posted image .

Čestitke tudi iz naše strani,naš Patrick pa jih bo imel 5 pojutišnjem

(odgovor članu grahek85)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Prve snežinke 2010!!
1.6.2010 18:55:49   
naja6
a zvečer riževo kašico jim dajete po žlički?? jaz sem obupala ker to tolk traja+je ful packarije in zvečer raje vidim da hitro poje in potem še podojim da gre spat, zato mu dajem po flaški. sicer ostalo pa vse po žlički itak.

Kakor kdaj,če je velika lakota mu dam na flaško,če pa ni take sile,pa na žličko,ampak nikoli toliko,da še na veh ne bo dobil flaške,ker se mi zdi bolj miren(kot dojeni otroci po zizi)

(odgovor članu naja6)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Prve snežinke 2010!!
1.6.2010 19:35:53   
grahek85
IZVIRNO SPOROČILO: ellie
grahek85 kako si izvedla to, da si zmešala riževe kosmiče s tvojim mlekom...si ga kaj pogrela al kako?user posted image  ker se verjetno ful hitro ohladi..


Mamo take fine lončke od Tommee tippee, so ozki in visoki. Not sem si direkt stisnila mleko, potem sem pa kar zmešala suhe riževe kosmiče not. Meni se ni zdelo, da bi sepreveč shladilo, ker je blo vse na hitro pa tudi vsega skupaj je blo za 6 žličk. Sem pa že razmišljala, kako bom kasneje, ko bo tega več in sem se odločila, da bom ta lonček dala v večjega s toplo vodo. Potem bom pa z žličko kontrolirala.


_____________________________

Najina mala velika ljubezen

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Prve snežinke 2010!!
1.6.2010 19:39:34   
grahek85
IZVIRNO SPOROČILO: Gwendolen

IZVIRNO SPOROČILO: nincrli

kwa zej, a še nismo prve snežinke 2. del odprle, ma smo čvekeuser posted image



No, katera ga bo???user posted image




Evo drage moje, lahko čvekamo dalje na novi temi user posted image


_____________________________

Najina mala velika ljubezen

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Prve snežinke 2010!!
1.6.2010 19:47:41   
grahek85
To je pa lonček:

user posted image


Res je fini za mleko stiskat, glih prav velik.

_____________________________

Najina mala velika ljubezen

(odgovor članu grahek85)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Prve snežinke 2010!!
1.6.2010 20:39:13   
alex17
evo, naš mišek je zaspal med papanjem po flaški in to že malo čez 8 kar se res redko zgodi (je tolk na joško navajen user posted image ), mu je danes kašica lepo pasala user posted image
grahek, če smem vprašat-zakaj pa kašici dodajaš svoje mleko in nimaš une ki se meša z vodo? jaz sem nabavila kašico ki že vsebuje AM in se mi zdi ful bolj kamot, pa še mleko mi za dojenje ostane, preveč ga pa podnevi itak nimam. ne vem no, samo zanimivo se mi zdi da tako delaš user posted image

sisi77, uau, uživajte na morju, ti bomo fovš! user posted image   a to grete v kak apartma al hotel? me sam tko zanima, ker gremo mi čez 3 tedne v Fieso user posted image user posted image user posted image

smo šli prejle vsi trije nabirat gozdne jagode ki jih je ful blizu nas in sem potem spekla borovničevo-jagodno-skutni štrudel, je super ratu user posted image   in sem se napokala itak user posted image oči je šel pa v nočni šiht, bova z miškom sama.

(odgovor članu grahek85)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Prve snežinke 2010!!
1.6.2010 21:19:16   
marijaa
Jaz sem Patriku celo do enega leta vse mlečne kašice pripravljala z mojim mlekom, tudi čokolino, pa pire krompir, pa v svoje mleko sem kruh drobila. No tema dvema pa dajem riževo, ki že vsebuje AM, včeraj in danes sem not jima zmiksala še banano in sta raje jedla kot samo riževo kašico. Alina poje okrog 200 ml sigurno, Tian kakih 150, jima tudi dajem večinoma le doma pripravljeno Gh. Kdaj boste pa začele uvajat živila, ki vsebujejo gluten? Jaz bom začela po 6 mescu, tako okrog 7 mesca zgoščevat zelenjavo z moko, pol bom pa počasi dajala tudi kruh, pa kasneje tudi kakšen piškot.

_____________________________

Sedaj nas je pa toliko kot prstov na roki.

(odgovor članu alex17)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Prve snežinke 2010!!
1.6.2010 22:07:55   
egleria
jaz sem mu dajala zdaj 3 dni zapored banano in jo ma ful rad.. potem pa še zmeri hoče zizo za pocartat user posted image
naš pa ne mara riževe kašice, pa ne vem zakaj.

(odgovor članu marijaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Prve snežinke 2010!!
2.6.2010 7:21:55   
Zala01
Kaj banano se surovo samo zmiksa, verjetno?! Za banano se pa res ne spomnim, kdaj sem jo prvič dala prvemu sinčku...

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Prve snežinke 2010!!
2.6.2010 8:44:43   
egleria
IZVIRNO SPOROČILO: Zala01

Kaj banano se surovo samo zmiksa, verjetno?! Za banano se pa res ne spomnim, kdaj sem jo prvič dala prvemu sinčku...


jaz mu kr strgam z žličko..

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Prve snežinke 2010!!
2.6.2010 9:29:21   
Zala01
IZVIRNO SPOROČILO: egleria

IZVIRNO SPOROČILO: Zala01

Kaj banano se surovo samo zmiksa, verjetno?! Za banano se pa res ne spomnim, kdaj sem jo prvič dala prvemu sinčku...


jaz mu kr strgam z žličko..



egleria hvala za nasvet. Dejva se še midve preselit na snežinke2. user posted image


_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Prve snežinke 2010!!
2.6.2010 10:08:40   
grahek85
Evo punce, jaz bi kr zaključila tole temo, da ne bo kakih nesporazumov - lepo vabljene na drugi del user posted image

_____________________________

Najina mala velika ljubezen

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Prve snežinke 2010!!
2.6.2010 14:45:58   
Encijan
A lahko damo še link zraven:

http://www.ringaraja.net/forum/Prve_sne%C5%BEinke_2010_-_2%25_del/m_5177411/tm.htm

Se "vidimo" v drugem delu.

(odgovor članu grahek85)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?