|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:20:23   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

aja DOBER DAN.... z moje strani zadnjič ko sem na porodniški...

danes torej, se zaključuje eno pomembno in lepo obdobje. Bilo je lepo, bili so lepi dnevi, včasih tudi kratke noči. Vesela sem, da sem vsako mojo dobro in slabo izkušnjo delila z vami. Hvala, da ste me sprejele medse.... STE NAJBOLJŠE, ENKRATNE IN NEPONOVLJIVE.
 
Z nekaterimi sem spletla močno prijateljstvo, ki bo zame osebno nekaj večnega in nemiljivega, ne glede na to, da se tukaj na forumu naše druženje zmanjšuje, bojo pa osebni stiki toliko bolj močnejši.
 
Vsem želim čimveč lepih trenutkov z vašimi otročki, z bližnjimi, predvsem pa čuvajte se. Bodite srečne in zdrave, uživajte v vsakem dnevu posebej.
 
HVALA, KER STE BILE Z MENOJ, HVALA, KER STE SE Z MENOJ SMEJALE, KER STE Z MENOJ JOKALE, HVALA, KER STE MI STALE OB STRANI IN HVALA, KER STE ME PODPIRALE.
 
RADA VAS IMAM!!


no no bejba kam se poslavljaš, aja za zadnji dan porodniške...drugače se še kej beremo in vidimo

nč jest bom pa tkole napisala

hvala tebi za zabavne poste, za hece in nehece. hvala da si nas izbrala in klepetala z nami, da si nas poslušala in nam delila svoje nasvete...
joj zdej pišem v množini pa sej mislim da se jih večina strinja. imele smo se super in imele se bomo super.
včasih se mi sliši smešno da se družimo na forumu, ampak ko si enkrat in je to droga, lepa , opojna. res sem vesela da smo se tukaj našle. naj ti zadnji dan porodniške mine res lepo. uživaj v njemu.user posted image user posted image user posted image
totalen podpisuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:21:37   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

user posted image user posted image user posted image
za otroške moram vpisat tiste podatke ki smo jih lani dobili domov iz služ,ali sem jaz narobe zastopila???


nič nisem zdrihtala od papirjev,ker moj dobi izpisek plač šele 25.1. in bom zgleda zaden dan letala okoliuser posted image user posted image user posted image


čebela vpisuješ podatke za 2008 - to mata oba s tvojim domauser posted image

aha pol sem prav zastopilauser posted image user posted image user posted image ......samo mi je čudno,ker Hana je letnik 2009user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:21:59   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

aja DOBER DAN.... z moje strani zadnjič ko sem na porodniški...

danes torej, se zaključuje eno pomembno in lepo obdobje. Bilo je lepo, bili so lepi dnevi, včasih tudi kratke noči. Vesela sem, da sem vsako mojo dobro in slabo izkušnjo delila z vami. Hvala, da ste me sprejele medse.... STE NAJBOLJŠE, ENKRATNE IN NEPONOVLJIVE.
 
Z nekaterimi sem spletla močno prijateljstvo, ki bo zame osebno nekaj večnega in nemiljivega, ne glede na to, da se tukaj na forumu naše druženje zmanjšuje, bojo pa osebni stiki toliko bolj močnejši.
 
Vsem želim čimveč lepih trenutkov z vašimi otročki, z bližnjimi, predvsem pa čuvajte se. Bodite srečne in zdrave, uživajte v vsakem dnevu posebej.
 
HVALA, KER STE BILE Z MENOJ, HVALA, KER STE SE Z MENOJ SMEJALE, KER STE Z MENOJ JOKALE, HVALA, KER STE MI STALE OB STRANI IN HVALA, KER STE ME PODPIRALE.
 
RADA VAS IMAM!!


no no bejba kam se poslavljaš, aja za zadnji dan porodniške...drugače se še kej beremo in vidimo

nč jest bom pa tkole napisala

hvala tebi za zabavne poste, za hece in nehece. hvala da si nas izbrala in klepetala z nami, da si nas poslušala in nam delila svoje nasvete...
joj zdej pišem v množini pa sej mislim da se jih večina strinja. imele smo se super in imele se bomo super.
včasih se mi sliši smešno da se družimo na forumu, ampak ko si enkrat in je to droga, lepa , opojna. res sem vesela da smo se tukaj našle. naj ti zadnji dan porodniške mine res lepo. uživaj v njemu.user posted image user posted image user posted image

pa zakaj sme jst kej pisala k pa tanci zna veliko lepše napisat...... PODPISuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:22:12   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

aja DOBER DAN.... z moje strani zadnjič ko sem na porodniški...

danes torej, se zaključuje eno pomembno in lepo obdobje. Bilo je lepo, bili so lepi dnevi, včasih tudi kratke noči. Vesela sem, da sem vsako mojo dobro in slabo izkušnjo delila z vami. Hvala, da ste me sprejele medse.... STE NAJBOLJŠE, ENKRATNE IN NEPONOVLJIVE.
 
Z nekaterimi sem spletla močno prijateljstvo, ki bo zame osebno nekaj večnega in nemiljivega, ne glede na to, da se tukaj na forumu naše druženje zmanjšuje, bojo pa osebni stiki toliko bolj močnejši.
 
Vsem želim čimveč lepih trenutkov z vašimi otročki, z bližnjimi, predvsem pa čuvajte se. Bodite srečne in zdrave, uživajte v vsakem dnevu posebej.
 
HVALA, KER STE BILE Z MENOJ, HVALA, KER STE SE Z MENOJ SMEJALE, KER STE Z MENOJ JOKALE, HVALA, KER STE MI STALE OB STRANI IN HVALA, KER STE ME PODPIRALE.
 
RADA VAS IMAM!!


no no bejba kam se poslavljaš, aja za zadnji dan porodniške...drugače se še kej beremo in vidimo

nč jest bom pa tkole napisala

hvala tebi za zabavne poste, za hece in nehece. hvala da si nas izbrala in klepetala z nami, da si nas poslušala in nam delila svoje nasvete...
joj zdej pišem v množini pa sej mislim da se jih večina strinja. imele smo se super in imele se bomo super.
včasih se mi sliši smešno da se družimo na forumu, ampak ko si enkrat in je to droga, lepa , opojna. res sem vesela da smo se tukaj našle. naj ti zadnji dan porodniške mine res lepo. uživaj v njemu.user posted image user posted image user posted image
totalen podpisuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

tanci res lepo napisano user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Se strinjam

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:22:25   
Onasiss
čebel@...vau, to je full enih čuftov....user posted image ...a lahko napišeš recept kako jih delaš!!!plis...pa user posted image user posted image user posted image user posted image računalni....

sjmm, urša...kje pa sta se včaraj srečali??? a v Ljubljani al kje????

katjusa...da boš vedela IMAŠ ZLATO MAMI, pa reč kar češ....user posted image user posted image user posted image

Jutta...Vidu vse naj naj, da se stanje čimprej normalizirauser posted image user posted image

tanci....to je obdobje, sicer pa veliko k temu pripomore vrtec.Sicer pa ti priporočam, da mu daš sok in vtrajaš pri tem,da drugega pač nimaš.

claud....user posted image user posted image user posted image   ne-dojenjeuser posted image


_____________________________

So what....

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:22:48   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

user posted image user posted image user posted image
za otroške moram vpisat tiste podatke ki smo jih lani dobili domov iz služ,ali sem jaz narobe zastopila???


nič nisem zdrihtala od papirjev,ker moj dobi izpisek plač šele 25.1. in bom zgleda zaden dan letala okoliuser posted image user posted image user posted image


čebela vpisuješ podatke za 2008 - to mata oba s tvojim domauser posted image

aha pol sem prav zastopilauser posted image user posted image user posted image ......samo mi je čudno,ker Hana je letnik 2009user posted image user posted image


nima veze

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:23:21   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

čebel@...vau, to je full enih čuftov....user posted image ...a lahko napišeš recept kako jih delaš!!!plis...pa user posted image user posted image user posted image user posted image računalni....

sploh ne govoruser posted image ........bom napisala,samo Hano dam spatuser posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:23:22   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss
katjusa
...da boš vedela IMAŠ ZLATO MAMI, pa reč kar češ....user posted image user posted image user posted image

res jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:23:41   
Urša08
onasiss srečali sva se v merkatorju v šiškiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:24:01   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

user posted image user posted image user posted image
za otroške moram vpisat tiste podatke ki smo jih lani dobili domov iz služ,ali sem jaz narobe zastopila???


nič nisem zdrihtala od papirjev,ker moj dobi izpisek plač šele 25.1. in bom zgleda zaden dan letala okoliuser posted image user posted image user posted image


čebela vpisuješ podatke za 2008 - to mata oba s tvojim domauser posted image

aha pol sem prav zastopilauser posted image user posted image user posted image ......samo mi je čudno,ker Hana je letnik 2009user posted image user posted image


nima veze

tenksuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:24:08   
Katjusa
dobla sem odločbo za znižanje plačila vrtca in smo še vedno v 1 razreduuser posted image user posted image user posted image user posted image sem ful veselauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:24:27   
Urša08
punce mal pavze - jaz morm Žigcu dat sadjeuser posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:24:38   
Katjusa
urša si dobila pošto? si jih že nabrala 50.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:25:13   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

punce mal pavze - jaz morm Žigcu dat sadjeuser posted image user posted image user posted image user posted image  

naš še kr spi še zajtrka ni imeluser posted image
dober tek:)

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:25:43   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

user posted image user posted image user posted image
za otroške moram vpisat tiste podatke ki smo jih lani dobili domov iz služ,ali sem jaz narobe zastopila???


nič nisem zdrihtala od papirjev,ker moj dobi izpisek plač šele 25.1. in bom zgleda zaden dan letala okoliuser posted image user posted image user posted image

Če oddajaš otroške jan, feb ali marca vpisuješ podatke za predpreteklo leto. Poglej v navodila. Informativni izračun dohodnine za leto 2008 pa imaš doma!!!

_____________________________

So what....

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:27:08   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

no no bejba kam se poslavljaš, aja za zadnji dan porodniške...drugače se še kej beremo in vidimo

nč jest bom pa tkole napisala

hvala tebi za zabavne poste, za hece in nehece. hvala da si nas izbrala in klepetala z nami, da si nas poslušala in nam delila svoje nasvete...
joj zdej pišem v množini pa sej mislim da se jih večina strinja. imele smo se super in imele se bomo super.
včasih se mi sliši smešno da se družimo na forumu, ampak ko si enkrat in je to droga, lepa , opojna. res sem vesela da smo se tukaj našle. naj ti zadnji dan porodniške mine res lepo. uživaj v njemu.user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   hvala... user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:28:43   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

dobla sem odločbo za znižanje plačila vrtca in smo še vedno v 1 razreduuser posted image user posted image user posted image user posted image sem ful veselauser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:29:32   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

VIDU vse najlepše za 11 mesecev
 
user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:30:01   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

user posted image user posted image user posted image
za otroške moram vpisat tiste podatke ki smo jih lani dobili domov iz služ,ali sem jaz narobe zastopila???


nič nisem zdrihtala od papirjev,ker moj dobi izpisek plač šele 25.1. in bom zgleda zaden dan letala okoliuser posted image user posted image user posted image

Če oddajaš otroške jan, feb ali marca vpisuješ podatke za predpreteklo leto. Poglej v navodila. Informativni izračun dohodnine za leto 2008 pa imaš doma!!!
pol se prav zastopila uno teto po telefonuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .......bom popoldne odnesla na socialo,ker ne vem kje ima moj možek pospravljene te dokumente(še on ne veuser posted image )user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:32:38   
Onasiss
joj...res tale dan... kar jokam... mi je full hudo, user posted image  če pomislim kako se je vse skupaj fino izteklo... dobila tako delovno mesto z idealnim urnikom (od 7,30 do 15,30), dobili vrtec,  joj res... po drugi strani pa ...vsega lepega je enkrat konec...

_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:33:26   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

dobla sem odločbo za znižanje plačila vrtca in smo še vedno v 1 razreduuser posted image user posted image user posted image user posted image sem ful veselauser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:33:58   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

joj...res tale dan... kar jokam... mi je full hudo, user posted image  če pomislim kako se je vse skupaj fino izteklo... dobila tako delovno mesto z idealnim urnikom (od 7,30 do 15,30), dobili vrtec,  joj res... po drugi strani pa ...vsega lepega je enkrat konec...

sej si si zaslužlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:35:12   
Onasiss
Med tem ko sem enega prejšnjih postov pisala je moj Tyson krožnik razbil... se je dvignil na prste in full stegnila roke da je dosegla krožnik in vrgla od navdušenja krožnik potem na tla, kjer se je potem razbil.... no za srečo zadnji dan....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:35:33   
Katjusa
naš mali princ se je zbudil..... je spal od 20 do 10:30.....  14,5 uruser posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:36:38   
Čebel@
ČUFTI:

sestavine:
-1 kg mešanega mletega mesa(to je  cca. za 4 odrasle osebe)
- jajce
-1 čebula
-1l paradižnikove omake(tetra pak)

Prepraženo čebulo in jajce primešaš k mesu in narediš kroglice.
Omaka:V posodo dam par kapljic olja in čez zlijem paradižnikovo omako in počakam da zavre.Dodam ajvar ali kečap in cca. 3 deci vode,začinim(sol in začimbe za sarme) in počakam da zavre.Nato dam z žlico čufte v omako(omaka mora obvezno vreti ker drugače čufti razpadejo!) in kuham cca. 30 minut na zmernem ognju v pokriti posodi.

to je touser posted image

aja:lahko daš na olje predno zliješ omako,tudi žlico sladkorja in počakaš da kalmelizira,ampak ja cuker vedno  zažgem zato dam raje ajvar ali pa kečap

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?