|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prvi piškot
13.1.2010 11:10:44   
simonalokar
mamice z alergijam pomoč prosim

kje bi lajhko dobila baby piškote brez gluten jajc in KMuser posted image user posted image user posted image kje jih ve kupujete in ali sploh kupujete sem jih iskala pa so me prodajalke sam čudno gledale iskala v mekator centru pa inter špar tudi v lekarno sem šla vprašat p animajo. mkje jih ve kopujete.

najlepša vam hvala


_____________________________

Blaž 10.03.2006
Maja 6.08.2009
1 mesec 4050 56 cm
2 m 6350 57 cm
3 m 7350 61,5cm
6 m 8900 66cm
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prvi piškot
13.1.2010 14:20:12   
K_a_t_j_a
V dm imajo takšne piškote, tudi v Merkatorju in Šparu jih dobiš med dietnimi izdelki.

_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu simonalokar)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prvi piškot
13.1.2010 14:29:40   
simonalokar
sem gledala pa imjo al z jajci al pa z KM, ČISTO BREZ 3 SESTAVIN JIH NISEM zasledila



_____________________________

Blaž 10.03.2006
Maja 6.08.2009
1 mesec 4050 56 cm
2 m 6350 57 cm
3 m 7350 61,5cm
6 m 8900 66cm

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prvi piškot
13.1.2010 14:37:49   
Hope2
Povečini so ti piškoti z glutenom, vsaj tiste ko sem jaz gledala. Koliko pa je star otrok in zakaj ne glutena. Največkrat so to pirini piškoti. Ali pa nimajo glutena in imajo mleko ali jajca. Sem sicer našla piškote brez vseh 3 sestavin, ampak ne vem ali so za dojenčke. http://www.biohrana.si/piskoti.html

pojdi v kalček še pogledat, jaz sem tam veliko stvari našla

(odgovor članu simonalokar)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prvi piškot
13.1.2010 15:02:11   
ana b
trgovina bios m v Ljubljani na Litijski cesti

(odgovor članu simonalokar)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prvi piškot
13.1.2010 21:16:35   
bjondi
IZVIRNO SPOROČILO: simonalokar

mamice z alergijam pomoč prosim

kje bi lajhko dobila baby piškote brez gluten jajc in KMuser posted image user posted image user posted image kje jih ve kupujete in ali sploh kupujete sem jih iskala pa so me prodajalke sam čudno gledale iskala v mekator centru pa inter špar tudi v lekarno sem šla vprašat p animajo. mkje jih ve kopujete.

najlepša vam hvala




Sicer ne vem kaj je to KM...

Jaz sem jih danes kupila v DM so od 4.m dalje imenujejo se plasmon in je na škatli narisano da se jih lahko da v mleko ,ker so hitro topni...

Evo če ti kaj pomaga kaj vsebujejo;
koruzni škrob,sladkor,posneto mleko v prahu,rastlinsko olje,maslo,mlečni proteini,diastazirana riževa moka,kvasovke,vitamini,lecitin,naravne arome.

Upam da sem ti kaj pomagala.

(odgovor članu simonalokar)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prvi piškot
13.1.2010 21:17:49   
šrimpf
KM je kravje mleko, torej zgornji piškoti odpadejo

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prvi piškot
13.1.2010 21:35:26   
bjondi
Aha hvala ...sam kako pa lahko dajo kravje mleko v piškote za štirimesečnike???a ni to mleko ,kot so Aptamil in ostali...dojim pa nisem ravno bistra na tem področju...

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prvi piškot
14.1.2010 5:53:59   
simonalokar
HVALA VAM

glutena ne sme ker je imel ati alergijo na gluten zato moramo do enega leta paziti da ne bo užila nobenega glutena da se ji ne razvije alergija. prav tako ne sme jseti jajc ter KM.

bom šla pogledat v kalček

hvala vam


_____________________________

Blaž 10.03.2006
Maja 6.08.2009
1 mesec 4050 56 cm
2 m 6350 57 cm
3 m 7350 61,5cm
6 m 8900 66cm

(odgovor članu simonalokar)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prvi piškot
14.1.2010 10:27:16   
manna
bjondi, saj aptamil pa to je tudi kravje mleko. Saj ga predelajo, da ni toliko alergeno. Seveda za tiste ki so alergični na kravje mleko, taki piškoti vseeno odpadejo. 

(odgovor članu simonalokar)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prvi piškot
14.1.2010 12:06:12   
štrumfek
IZVIRNO SPOROČILO: bjondi

IZVIRNO SPOROČILO: simonalokar

mamice z alergijam pomoč prosim

kje bi lajhko dobila baby piškote brez gluten jajc in KMuser posted image user posted image user posted image kje jih ve kupujete in ali sploh kupujete sem jih iskala pa so me prodajalke sam čudno gledale iskala v mekator centru pa inter špar tudi v lekarno sem šla vprašat p animajo. mkje jih ve kopujete.

najlepša vam hvala




Sicer ne vem kaj je to KM...

Jaz sem jih danes kupila v DM so od 4.m dalje imenujejo se plasmon in je na škatli narisano da se jih lahko da v mleko ,ker so hitro topni...

Evo če ti kaj pomaga kaj vsebujejo;
koruzni škrob,sladkor,posneto mleko v prahu,rastlinsko olje,maslo,mlečni proteini,diastazirana riževa moka,kvasovke,vitamini,lecitin,naravne arome.

Upam da sem ti kaj pomagala.


Vsebujejo pa tudi GLUTEN in MLEKO (kar si pozabla napisat... )

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prvi piškot
14.1.2010 12:12:40   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: simonalokar

HVALA VAM

glutena ne sme ker je imel ati alergijo na gluten zato moramo do enega leta paziti da ne bo užila nobenega glutena da se ji ne razvije alergija. prav tako ne sme jseti jajc ter KM.

bom šla pogledat v kalček

hvala vam



Potem pa edino tiste, ko sem zalimala link, tiste nimajo nič.

Sem pa jaz v kalčku kupila našemu tudi kot neke koruzne smokije, ene 10cm dolgi smoki, se lepo stopijo v ustih, pa nima nič od naštetega not, samo koruzo in sol. Niso sladki, je pa za grickat in za zamotituser posted image . Najbolje da greš sama in vsako deklaracijo posebej prebereš, pa pazi in beri tuje deklaracije, ker slovenske so zelo slabo oz površno napisane. Sem iskala za nečaka (alegija na sojo in laktoza), na slovenski ni nič pisalo, na originalni pa takoj. Vso srečo.

Pa poglej še v mullerju na oddelku za diete, mislim, da sem ene zadnjič tudi videla, ki bi mogoče bili primerni (edino za jajca nisem ziher).

(odgovor članu simonalokar)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: prvi piškot
14.1.2010 12:59:15   
simonalokar
najlepša hvala vsem
sem klicala v kalček trgovino in prav baby piškotov ni so pa druge vrste tko da bom šla tja v nakup bo pa tudi trgovka ki se na to pozna in sva se dogovorile

še enkrat hvala vsem nisem vedela za to trgovino



_____________________________

Blaž 10.03.2006
Maja 6.08.2009
1 mesec 4050 56 cm
2 m 6350 57 cm
3 m 7350 61,5cm
6 m 8900 66cm

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: prvi piškot
14.1.2010 14:50:46   
bjondi
IZVIRNO SPOROČILO: štrumfek

IZVIRNO SPOROČILO: bjondi

IZVIRNO SPOROČILO: simonalokar

mamice z alergijam pomoč prosim

kje bi lajhko dobila baby piškote brez gluten jajc in KMuser posted image user posted image user posted image kje jih ve kupujete in ali sploh kupujete sem jih iskala pa so me prodajalke sam čudno gledale iskala v mekator centru pa inter špar tudi v lekarno sem šla vprašat p animajo. mkje jih ve kopujete.

najlepša vam hvala




Sicer ne vem kaj je to KM...

Jaz sem jih danes kupila v DM so od 4.m dalje imenujejo se plasmon in je na škatli narisano da se jih lahko da v mleko ,ker so hitro topni...

Evo če ti kaj pomaga kaj vsebujejo;
koruzni škrob,sladkor,posneto mleko v prahu,rastlinsko olje,maslo,mlečni proteini,diastazirana riževa moka,kvasovke,vitamini,lecitin,naravne arome.

Upam da sem ti kaj pomagala.


Vsebujejo pa tudi GLUTEN in MLEKO (kar si pozabla napisat... )



...piše na škatli na veliko brez glutena... a posneto mleko v prahu ni mleko?...

< Sporočilo je popravil bjondi -- 14.1.2010 14:51:32 >

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: prvi piškot
14.1.2010 15:25:47   
štrumfek
pol pa nevem očitnoo jih je čeč vrst... jaz imam isto plasmon samo ti vsebujejo gluten... No ja sej je možno da jih je več vrst

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: prvi piškot
14.1.2010 16:50:18   
manna
Ja teh plasmon je več vrst, eni so brez glutena, eni z glutenom. Eni so majčkeni (ene 3 cm dolgi), eni pa daljši. Vsi pa vsebujejo mleko v prahu, sladkor. Vsi so ful dobro topni v mleku.

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: prvi piškot
14.1.2010 21:36:15   
bjondi
Hvala manna...

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: prvi piškot
15.1.2010 5:52:37   
simonalokar
tisti ki pa iščete baby piškote brez glutena, KM, jajc in soje - se dobi v trgovini Mama terra v Kamniku

_____________________________

Blaž 10.03.2006
Maja 6.08.2009
1 mesec 4050 56 cm
2 m 6350 57 cm
3 m 7350 61,5cm
6 m 8900 66cm

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: prvi piškot
20.1.2010 20:24:56   
pa_ty84
jaz sem jih včeraj glih kupla v baby centru.tam jih ziher dobiš!user posted image user posted image

(odgovor članu simonalokar)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?