|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sistematski pregled pri 3 letih
13.1.2010 11:28:33   
2.2.
moja 3 letnica se je tam tako prestrašila da ni hotla niti na tehtnico stopit ne izmerit, ne srečka poslušat, ne ušeska nič, nič. je rekla da so tete grde.....mislim doma smo jo pripravljali da gremo k teti zdravnici da se bo igrala itd. res pa je da ni bila nikoli bolana češ da se bi ji zdravnice zamerile. in kaj zdaj??? v vrtec še ne hodi , vendar zdaj je pa res zbolela pravi da jo grlo boli pa vročino ima....in je rekla da ne gre k zdravnici in nikakor jo ne moremo pregovorit, ker vem ko bomo tam prišli nebo se dala nič pogledat....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sistematski pregled pri 3 letih
13.1.2010 11:35:25   
ledenaa
že stotič-otrok pri tem nima besede.
pač se ji pove  in če se strinja ali ne se gre k zdravnici
kako se ne bo nič dalo pogledat
kako zdravniki pregledajo otroka ko je bolan?
usta se mu še zmeraj lahko odpre,uha pregleda,posluša srce itd
Kompliciranje 100 na uro

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sistematski pregled pri 3 letih
13.1.2010 12:34:31   
bskrle
mislim doma smo jo pripravljali da gremo k teti zdravnici da se bo igrala

Pri zdravniku se ne igra, to pa otroku že lahko poveš, povej, kaj se tam v resnici dogaja, pojdita kaj v zd dom, le pogledat. Ampak o b akih urah, ko ni ljudi, npr. zvečer okoli pol sedmih


_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sistematski pregled pri 3 letih
13.1.2010 13:00:49   
liliana
Naša se je pri zdravniku nekaj času tudi drla.....na zadnjem sistematskem je tudi niso mogli izmeriti in stehtati, ker je ušla iz tehtnice......Zdravnica pa ji je vseeno vse pregledala.....kljub temu, da se je drla.....ušesa, grlo, poslušala srčeka.......le tisti del, ko jo je spraševala tisto, kar bi otrok pač v tisti dobi naj znal, je bil bolj klavrn.....vendar se pediatrinja ni nič sekirala, jaz pa tudi ne.....

Ko pa smo bili nazadnje pri dežurnem, pa je bila pridna kot miška......je pa res, da pred tem skoraj leto dni nismo bili pri doktorju in je verjetno od zadnjega obiska vse pozabila.......user posted image

Po moje je najboljše, da se jim nič kaj na dolgo in na široko ne razlaga prej, še posebno, če se bojijo.....greš in pika.....


< Sporočilo je popravil liliana -- 13.1.2010 13:02:07 >

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sistematski pregled pri 3 letih
13.1.2010 13:19:58   
2.2.
saj takrat je rekla da gre in brez problema in tam tudi . ko pa jo slečem in da jo dam na tehtnico se me je prijela okoli vratu in ni šans da popusti. pri zdravnici pa je vse lepo povedala kaj jo je vprašala samo merit srčka pa ni in ni pustila, kaj šele ušesa, ko lahko mim grede obrne glavo. ma upam da je res samo obdobje ker nikooooli nisem imela teh problemov.
no sicer so pa rekle da se jom ne gre za ta pregled njh najbolj zanima če otrok vidi,. če je pa kaj bolan pa se bi že prej kaj oglasile. in eto zdaj je bolana in dva dni po sistematskim ni šans k zdr. bo poskusil možek, ker njega posluša bolj kot mene....no bomo videli. So pa tudi pri nas sestre bojl tako tako do otrok....

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sistematski pregled pri 3 letih
13.1.2010 15:03:26   
naja78
3 letniku ne moreš dopovedovet in mu zaupat,ker kao on tako misli.daš mu že vedet,ja itak.samo da pa bi mu verjel.saj nakladajo ko male driskice.user posted image user posted image
it k zdr.in pika,tu ni cincanja,mož,jaz,babi dedi.če se gre se gre.jaz se ne pustim nategovati.user posted image

saj bo.user posted image

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sistematski pregled pri 3 letih
13.1.2010 15:09:25   
sazi
Moj sinko je kra naprej bolan in smo posledičnoi veliko pri naši P. Smo imeli obdobja, ko je jokal že, ko je stopil v ZD, zdaj pa včasih gre prav dobre volje, včasih pa še vedno "ne pusti" nič pogledat - pa mu vseeno P uspe pogledat ušesa in grlo in poslušat srce.
Kot pravi ledenaa - tu otrok pač nima besede - če je treba kaj pogledat in preverit je treba. Na žalost včasih tudi malo na silo. Sama res ne bi hotela, da sin dobi AB kar tako ,pa čeprav morda nima vnetih ušes ali obratno - da jih ne dobi, čeprav bi jih potreboval. Naredim vse, da mu P ušesa lahko pogleda.


(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sistematski pregled pri 3 letih
13.1.2010 15:10:49   
sazi
Aja,m pa še to - morda res bolje, da jo pelje mož - vsaj pri nas je bilo tako, čeprav ga je peljal k zdravniku natanko 1x (od vsaj 30x). Namreč, ko sem bila v porodnišnici po drugem porodu, je malega k P peljal mož. V laboratoriju ni niti pisknil, pri meni je pa vedno kričal tako, da so ga lahko slišali iz 5. nadstropja v 1.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sistematski pregled pri 3 letih
13.1.2010 19:37:56   
Najaa
Naša ko gre h zdravniku že ve, da bo dobla štampiljko in gre rada. Še ko je bila čisto fertik zarad bruhanja in viroze, ma komaj je stala no, še takrat ni pozabla sestri rečt za štampiljko. user posted image

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sistematski pregled pri 3 letih
13.1.2010 21:32:44   
Lana_s
Ja, štampiljke so zakon. Naš vedno gre domov ves poštemplan user posted image Pred tem pa se seveda obvezno na ves glas joče, krili, maha - na koncu so pa kot najboljši prijatelji - samo da mu štampiljko dajo :)




_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sistematski pregled pri 3 letih
15.1.2010 9:45:16   
livia
Kupi ji pribor za zdravnice in naj ona tebe doma pregleduje.
Pri zdavnici se pa res ne igramo, tako da si ji verjetno sama napačno predstavo naredila. Igrala se bo pri psihologu, ki naj bi ga vsak otrok okoli 3 leta obiskal. Tam se bo pa res igrala z vsemi mogočimi didaktičnimi igračami.
Predstavi ji zdarvico kot človeka, ki ji bo pomagala, če jo kaj boli in dala zdravilo, da ne bo več bolna in se bo lahko spet igrala. Igrajta se namišljene igrice, da zboli njen dojenček-igračka in ga ona pozdravi. Mu pogleda ušesa, grlo, posluša pljuča,... Mi se to igramo od prvega leta dalje in ni nobenih strahov pred zdravnicami, pa smo bili tudi že v bolnici za 3 dni, kjer so jo non stop špikali in imela je nastavek za infuzijo, pa ni bilo problemov.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sistematski pregled pri 3 letih
20.1.2010 8:31:45   
2.2.
ima set za igranje doma in smo jo pripravljali na vse načine. pač se je prestrašila saj so same sestre rekle da je reva čist prestrašena, da bomo že drugič....samo ni to način

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?