|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pranje lupinice Maxi cosi cabriofix
27.6.2009 12:52:41   
katuska
Mene pa zanima,če je katera prala to jajčko. Kako se jo razstavi in na koliko stopinj ste jo prale? Nimam navodil,ker sem kupila rabljeno.

< Sporočilo je popravil katuska -- 27.6.2009 12:53:13 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pranje lupinice Maxi cosi cabriofix
27.6.2009 13:27:55   
Anonimen
Razstavi se jo z veliko potrpljenja (prav tako sestavi) user posted image ... ampak ko se enkrat zverziraš, jo imaš v minutki sneto in v ene 5ih minutah nazaj nataknjeno.
Jaz jo perem na kratkem programu na 40°C in je ok ... res pa je, da se je sedaj po enem 15. pranju začel luščiti napis.

< Sporočilo je popravil Otika -- 27.6.2009 13:29:34 >

(odgovor članu katuska)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pranje lupinice Maxi cosi cabriofix
27.6.2009 13:50:06   
katuska
Nam jo je uspelo razstaviti v kake pol ure.user posted image Upam,da bo skupaj šlo hitreje. A strehico si tudi dala zraven prat, ko ima nek lok notri? Malo me skrbi, da ne bom kaj zamuštrala.

< Sporočilo je popravil katuska -- 27.6.2009 13:51:38 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pranje lupinice Maxi cosi cabriofix
27.6.2009 14:05:43   
Anonimen
Ne strehice pa nisem dala prat.

(odgovor članu katuska)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pranje lupinice Maxi cosi cabriofix
27.6.2009 14:25:12   
zmajaz
Je dosti bolj praktično, če kupiš bombažno prevleko za lupinico in potem samo to daješ prat - sname in natakne se v minutki.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pranje lupinice Maxi cosi cabriofix
27.6.2009 17:05:24   
malaMravljica
se oravicujem, da ne dajam odgovora, sam ker govorite o tej lupinici in ste same uporabnice tukaj bi nekaj vprasala. Kaj ve vse uporabljate to lupinico na tistem iso fix podstavku ali jo imate kar s pasom namontirano notri?

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pranje lupinice Maxi cosi cabriofix
27.6.2009 17:15:44   
katuska
Mi je zaenkrat še ne uporabljamo (še čakamo na uporabnikauser posted image ), potem jo bomo pa kar s pasovi. Kot sem gledala jo čisto enostavno namestiš, sploh pa se mi zdi ta isofix podstavek predrag.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pranje lupinice Maxi cosi cabriofix
27.6.2009 18:08:04   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

se oravicujem, da ne dajam odgovora, sam ker govorite o tej lupinici in ste same uporabnice tukaj bi nekaj vprasala. Kaj ve vse uporabljate to lupinico na tistem iso fix podstavku ali jo imate kar s pasom namontirano notri?


pri prvem sma jo pripela samo s pasovi, sedaj jo boma tudi, ne vzame ti več kot pol minute dela.

Oprala jo bom pa sedaj drugič in že kar vidim, kako se bom **** z onimi kratkimi gumicami ob strani user posted image user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pranje lupinice Maxi cosi cabriofix
27.6.2009 18:55:28   
zmajaz
Mi jo tudi vežemo kar s pasom - smo jo pri ta prvi, zdaj pri drugem pa isto.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pranje lupinice Maxi cosi cabriofix
28.6.2009 21:27:45   
Anonimen
Mi imamo iso-fix bazo in vsakič ko nameščam lupinico v kak drug avto, ki te baze nima, se zahvaljujem vsem možnim bogovom, da smo jo kupili (vzeli smo jo prek paketa za novorojenčke, kjer je cenejša). S pasovi se vedno mučim in mučim ... boknedaj, da pada dež ... na bazo pa dobesedno samo postaviš, naredi klik in to je to.

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pranje lupinice Maxi cosi cabriofix
29.6.2009 19:22:54   
malaMravljica
Hvala za odgovore.

Otika, saj ti verjamem, da je lazje s tem podstavkom, sam men je tako drag za tistih par mesecev. Pa nas uporabnik lupinice pride itak jeseni in pol bo kmalu snezilo in ne bo krize z dezjem user posted image   Saj meni se je v trgovini zdelo tudi cist preprosto s pasom jo pripet, pa verjetn ko jo ze parkrat pripnes prides v prakso in je takoj. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pranje lupinice Maxi cosi cabriofix
29.6.2009 22:23:54   
Anonimen
Men se 124€ ni zdelo tako veliko za zadevo, ki jo bomo uporabljali vsaj 10 mesecev če ne več. Pa še štorasta sem ko 100 user posted image in ta baza ti skoraj onemogoči, da bi lupinico napačno namestil v avto. Itak jo pa lahko za praktično isti denar lahko potem prodaš naprej.
Verjamem pa, da se da tut ful zverzirat v tem pripenjanju s pasovi ... samo men ni in ni šlo ... sploh pa hitro ne.

(odgovor članu malaMravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pranje lupinice Maxi cosi cabriofix
2.1.2010 15:47:41   
Ksantipa77
Jaz sem dala tud strehico stran, zdaj jo pa ne znam dati nazaj. Mi lahko kdo pomaga, kako naj jo dam nazaj na lupinico?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pranje lupinice Maxi cosi cabriofix
16.1.2010 11:32:28   
timnala
Jaz pa ne znam spodaj sneti dol..tam, ko so pasovi. Vse je skup zasito in nimam pojma kako narediti..tisti del med plastiko je pa tako majhen, da enostavno mi ni jasno kako odhakljat.. user posted image

_____________________________

Nace je moja velika ljubezen v malem...

(odgovor članu Ksantipa77)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pranje lupinice Maxi cosi cabriofix
16.1.2010 11:35:47   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: timnala

Jaz pa ne znam spodaj sneti dol..tam, ko so pasovi. Vse je skup zasito in nimam pojma kako narediti..tisti del med plastiko je pa tako majhen, da enostavno mi ni jasno kako odhakljat.. user posted image


Kje spodaj? Nič ni zašito... Kar dobro poglej pa mal se pomatraj, pa bo šlo. Prvič je res znanstvena fantastika, ko pa ti enkrat rata, ni več težav.

(odgovor članu timnala)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pranje lupinice Maxi cosi cabriofix
16.1.2010 13:08:56   
viva
http://www.ringaraja.net/forum/kako_sneti_prevleko_za_lupinico_maxi_cosi/m_4501436/tm.htm


(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pranje lupinice Maxi cosi cabriofix
16.1.2010 13:46:00   
Ksantipa77
Kaj pa strehica? Imate kakšno rešitev?

(odgovor članu viva)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pranje lupinice Maxi cosi cabriofix
16.1.2010 16:43:22   
timnala
Zlate ste in HVALA! Ravno tist spodaj me je mucilo user posted image

_____________________________

Nace je moja velika ljubezen v malem...

(odgovor članu Ksantipa77)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pranje lupinice Maxi cosi cabriofix
17.1.2010 8:44:58   
timnala
Uf..me veseli, da se to tako redko dela.. Pravkar sem jo gor dala nazaj in se ubijala s tistimi majhnimi elastikami, ki se morajo zahakljat na mali plasticen strcelj.. user posted image

Me pa caka se strehica..a tisto elastiko zahakljam na isti del (tisti strcelj, kamor sem zahakljala male elastike - cisto zraven zacetka rocaja za nosit)?


_____________________________

Nace je moja velika ljubezen v malem...

(odgovor članu timnala)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pranje lupinice Maxi cosi cabriofix
17.1.2010 9:08:48   
Ksantipa77
to se tud jaz sprašujem, ker se mi zdi malo majhen tisti kaveljček...

(odgovor članu timnala)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pranje lupinice Maxi cosi cabriofix
17.1.2010 10:22:02   
Anonimen
Tole sem še najdla.. mi je ZELO pomagalo :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=eUacYTtDqt8

(odgovor članu Ksantipa77)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Pranje lupinice Maxi cosi cabriofix
18.1.2010 8:08:53   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: nikica85

Tole sem še najdla.. mi je ZELO pomagalo :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=eUacYTtDqt8


meni tole stran ne odpre, bi mi pa zelo pomagalo, ker imam že 2 dni napol razstavljeno in ne morem snet pri nogicah trakecuser posted image . Sem gledal une slikce na enem zalimanem linku, ampak mi ni nič jasno, bi moral bit zraven še opis. stupid meuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Pranje lupinice Maxi cosi cabriofix
18.1.2010 9:35:44   
Anonimen
hope2:
pojdi na youtube in vpiši: maxicosi sitzbezug

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Pranje lupinice Maxi cosi cabriofix
18.1.2010 17:49:03   
timnala
Hope2 - tudi jaz sem mislila, da je vse skupaj zasito, ampak na tistem prvem linku je lepo pokazano, da so tudi tam spodaj pri nogicah hakljcki, kjer je tisti siv trak zahakljan..malce podrobneje poglej tam, ko kaze z izvijacem - trak je zasit tako, da je luknja..v tisto luknjo pa z vsake strani gre en tak crn plasticen "kaveljcek" iz ogrodja lupinice.

hm..tole najbrz ni najbolj razumljivo napisano..

Strehico sem pa zahakljala s tisto elastiko ne na kaveljcek, ker je res premali in ni sans, da se trofis luknjo, ampak na en del nizje..samo nategnes elastiko in se sama zastopa v tisto vdolbinco..ce ne boste nasle, bom poslikala. user posted image


_____________________________

Nace je moja velika ljubezen v malem...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Pranje lupinice Maxi cosi cabriofix
19.1.2010 11:38:00   
Hope2
Hvala, mi je zvečer odprlo link. Res simple, bolj ne bi moglo bituser posted image

In ker nisem vedela kako, so mi une slikce bile vse iste, mi sploh ni bilo jasno, kaj so zdaj tu narediliuser posted image , zdaj ko vem, se zdim sama sebi smešnauser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 19.1.2010 11:39:07 >

(odgovor članu timnala)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?