|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Punce, nasvet prosim
30.6.2005 10:59:33   
kikica
Sem v neusmiljenim lovom za otroškim avtosedežem, skupine 9-18 kg, ki ga rabim v roku enega tedna. Z iskalnikom sem že nekaj tem pregledala in ugotovila, da uporabnice pohvalite Maxi Cosi Priori. Tud men je ta najbolj padel v oko. Imam možnost dobiti enega še iz akcije, Maxi Cosi Priori. Zdaj pa me zanima, je sploh kakšna razlika med navadnim modelom(prejšnjim) in XP, razen materiala? Ma se mi zdi da so trgovke čist zgubljene okrog tega. Kaj menite? Brez veze se mi zdi metat denar skozi okno, če ni bistvenih razlik.Pa še to (vprašanje za uporabnice), se stabilno pritrdi avtosedež v avto? Men je trgovka nekaj govorila da ne preveč:zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Punce, nasvet prosim
30.6.2005 11:36:53   
Pinga
Priori XP naj bi imel boljšo bočno zaščito.
Mi smo se odločili za nakup omenjenega sedeža na osnovi avto testov, saj naš ati redno spremlja vse avto revije in je bil ocenjen z najvišjimi ocenami.

(odgovor članu kikica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Punce, nasvet prosim
30.6.2005 11:39:25   
Pinga
Pa še to sem pozabila
Sedež se čisto enostavno pritrdi v avto in je fiksen. Tudi nam je prodajalka pri nakupu vsiljevala druge firme avtodežev, vendar smo bili od vsega začetka odločeni kaj želimo.

Pa dobro izbiro ti želim.

(odgovor članu kikica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Punce, nasvet prosim
30.6.2005 11:54:37   
Olivija
a ni finta v tem, da ima XP še eno ročko s katero lahko bolj pas zategneš in je sedež bolj fiksen.
V glavnem, mi ga imamo in smo ful zadovoljni.

LP

(odgovor članu kikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Punce, nasvet prosim
30.6.2005 11:58:55   
CatJa
Mi tudi. Ga imamo in smo zadovoljni.

(odgovor članu kikica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Punce, nasvet prosim
30.6.2005 12:03:22   
kikica
Olivija in CatJa, imate ve priori ali priori XP? Ga bom polomila ce kupim sam priori?

(odgovor članu kikica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Punce, nasvet prosim
30.6.2005 12:16:59   
CatJa
Men se zdi da Priori XP. Januarja je bil v akciji v Baby centru, ce se ktera spomni.
So pa ti avtosedezi takoj za Romerjem najboljsi, tako da polomit ga glih ne mores kej dost.

LP, :rozica:

(odgovor članu kikica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Punce, nasvet prosim
30.6.2005 14:44:21   
Antigona
Ojla!

Sicer nimam nobenega sedeža, ker je moj :duda: še v trebuščku. Sem pa ravno danes dobila katalog od baby centra in imajo v akciji (od 1.7.) Römer king TS in sicer znižan iz pribl 50 tisoč na 35.990,00 sit. Kakšne so pa njegove ocene pa ne vem. Pišem samo v vednost...

Lp
:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu kikica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Punce, nasvet prosim
30.6.2005 15:27:37   
Olivija
XP, sej po moje prav polomila ga ne boš, ker ne more bit prejšnji model tolk slabši. Probaj ga namontirat v avto, da boš vidla, kako se fiksira in če je res dobro pripet.

(odgovor članu kikica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Punce, nasvet prosim
30.6.2005 16:56:11   
Mina1
Podpišem se pod Lagunin post.

Mi imamo Maxi Priori XP Topline;) - izredno zadovoljni.

Sedež XP je še bolj izpopolnjen, super varen in fixen, torej v avtu stabilen.


pa-pa Mina1

(odgovor članu kikica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Punce, nasvet prosim
1.7.2005 13:57:16   
daisy
kikica
romer je glede varnosti najbolje ocenjen pa še akcija je v BC.

(odgovor članu kikica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?