|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zanositev po laparo ih histero
25.1.2010 13:17:23   
Anonimen
Ojla. Končno sem dočakala laparo in histero, kjer so mi našli napako (upam) za doslej neuspelo zanositev. Imam nekaj vprašanj za vas, ki ste dale to skozi. Koliko časa po posegu ste začele z odnosi (meni ni nč rekel, naj počakam kot drugim, torej sklepam, da lahko začnem, ko se bom ok počutila, kaka 2 tedna po posegu) in predvsem kdaj vam je uspelo zanositi? Močno upam, da sedaj uspe, glede na to, da so po G besedah napako odpravili. Ali naj počakam eno M ali kar začneva delat na tem, ko bo 2 tedna mimo, če M še ne bo?
Imate kakršen koli nasvet zame? Kakšna izkušnja? Hvala.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zanositev po laparo ih histero
25.1.2010 13:20:31   
baguSka
mi2 sva zacela takoj.. od tega je ze vec kot 2 leti in se nisva zanosila..

vama pa zelim vec srece!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zanositev po laparo ih histero
25.1.2010 13:22:13   
baguSka
da lahko začnem, ko se bom ok počutila, kaka 2 tedna po posegu


samo tole sem hotla se komentirat... user posted image user posted image sem se full nasmejala, ko si napisala da ves da se bos sele 2 tedna po posegu pocutla ok.. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zanositev po laparo ih histero
25.1.2010 13:44:02   
baguSka
Aja pa se to: men se je pregrada baje ze nazaj zarastla.... tko da: CIMPREJ ZACNITA!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zanositev po laparo ih histero
25.1.2010 13:48:40   
marta82
Meni so po histeroskopiji in odstranitvi pregrade rekli, da priporočajo 2 meseca pavze. Res pa da sem šla jaz na ICSI.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zanositev po laparo ih histero
26.1.2010 10:13:31   
urshak
Meni je po laparo ratalo kar po prvi menstruaciji. Kot po čudežu. Prej pa 7 let ničuser posted image

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zanositev po laparo ih histero
26.1.2010 10:17:14   
baguSka
ooo nice!user posted image

(odgovor članu urshak)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zanositev po laparo ih histero
26.1.2010 10:21:34   
Urshy78
histeroskopijo sem imela novembra 2008 (pregrada), laparoskopijo novembra 2009 (endometrizoa), vendar mi v tem času na žalost še vedno ni uspelo zanositi.

po operaciji sva počakala eno user posted image , preden sva začela delati user posted image

< Sporočilo je popravil Urshy78 -- 26.1.2010 10:22:42 >


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zanositev po laparo ih histero
26.1.2010 20:43:57   
Anonimen
Po laparoskopiji sem dobila samo eno menstruacijo potem pa 9 mesecev ničuser posted image . Odkrili pa so mi endometriozo in ta zarišča požgali. Med operacijo se fasala fajno vnetje, sem ga pozdravila, dobila menstruacijo in zanosila. Tak da punce ne obupat. Sedaj pa imam 6 mesecev starega falota.

(odgovor članu Urshy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zanositev po laparo ih histero
26.1.2010 20:54:54   
Anonimen
Živjo!

Jaz sem imela histero in laparo v juniju 07, zanosila sem pa decembra 07. S spolnimi odnosi sva pričela 6 tednov po operaciji user posted image ...ja, saj vem, mi je tudi G rekel, kaj sem tako dolgo "stradala" svojega moža user posted image , vendar sem se držala napisanih pravil, ki sem jih dobila v bolnici. Itak tudi če bi prej, ne bi bilo nič, ker se mi je M vzpostavila šele avgusta, potem pa sem po treh krogih zagledala user posted image user posted image .
Mislim, da laparo ni taka težava, kdaj po njej spet spolni odnosi, pri histero pa odvisno, kako velika je bila pregrada, ker gre le za poseg na maternici in verjetno bolje, da se fajn poceli, kot pa da prehitevaš stvari...ampak tu ima spet vsak G svojo teorijo in vsaka pacientka svoj prav.

Boš videla, kdaj ti bo sploh pasalo. Pa srečno in da čimprej ugledaš magični +!

Lp.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zanositev po laparo ih histero
27.1.2010 11:13:06   
Kliki
Oj!
Jast sem imela sicer samo laparo in so mi rekli naj počakam do prve M. Moram povedat da se je po laparo takoj spet uspostavila na redne tire.

Sedaj je malo več kod leto in je z mano vse OK, zaosila pa še nisem.

Psiha pri obeh dela svoje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zanositev po laparo ih histero
28.1.2010 1:00:25   
nataska23
samo tole sem hotla se komentirat... sem se full nasmejala, ko si napisala da ves da se bos sele 2 tedna po posegu pocutla ok..


Jaz sem imela 14.1 laporo in histero in sem sele vceraj prisla iz bolnice, komplikacije, ne bi zdaj o tem... tak da res nevem kaj ti je blo tlele tok smesnga, vsaka zenska drgac prenasa bolecino in operacijo, to je le poseg v telo in ne kr neki lari fari, se najmanj pa ni smesn

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zanositev po laparo ih histero
28.1.2010 8:48:24   
cacaca
ojla

jaz sem imela oboje decembra 09 pa so rekli da je treba počakat 2 meseca, zaradi pregrade...ima pa vsaka drugače...to je odvisno tudi od gin, ki te je operiral, od tvojega posega in najbolj od tvojega telesa....

se pa baje bolj počasi celi v zimskem času kot v poletnem, tko so meni rekli

lep pozdrav

(odgovor članu nataska23)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zanositev po laparo ih histero
29.1.2010 14:58:24   
tamauček
Pozdravljene.
Lamparo in histero sm mela septembra09, migala sva migala kar hitro po po, mislim da 14 dni.
Za enkrat se še ni nič prijelo. Upava da nama bo do poletja uspelo, drugače greva pa na epruvetko.

(odgovor članu cacaca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zanositev po laparo ih histero
29.1.2010 15:04:52   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: nataska23

samo tole sem hotla se komentirat... sem se full nasmejala, ko si napisala da ves da se bos sele 2 tedna po posegu pocutla ok..


Jaz sem imela 14.1 laporo in histero in sem sele vceraj prisla iz bolnice, komplikacije, ne bi zdaj o tem... tak da res nevem kaj ti je blo tlele tok smesnga, vsaka zenska drgac prenasa bolecino in operacijo, to je le poseg v telo in ne kr neki lari fari, se najmanj pa ni smesn


in kako lahk ze vnaprej dolocis kok casa rabis da se fajn pocutis!? sploh po takem posegu??user posted image

(odgovor članu nataska23)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zanositev po laparo ih histero
29.1.2010 15:28:16   
ziva1
Imela sem laparo in histero februarja 2009, imela sem pregrado, začela delati na user posted image takoj po prvi M, zanosila pa sem v septembru 2009. Srečno

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zanositev po laparo ih histero
29.1.2010 17:12:22   
jona klara
jaz sem imela laparo decembra 2008, rekli so, da naj počakam dva ciklusa, po enem letu še ni uspelo, grem na ivf

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: zanositev po laparo ih histero
31.1.2010 11:32:29   
Vita27
Lep pozdrav.
Sicer vem, da je ta tema že zguljena, bi pa vseeno bila hvaležna iz srca za vaše napotke, in sicer zanima me celoten postopek ambulante za zdravljenje neplodnosti. Z partnerjem že pet let delava na bebici in še vedno ni nič zato sva poiskala zdr.pomoč. Sedaj sva sicer še na začetku tako,da dokončnega mnenja še nimava, bi naj šlo pri meni za pregrado v materničnem vratu (dolga bi naj bila 1 cm) ves maternični vrat pa je širok oziroma dolg 6-8 cm zato me zanima, ali je to lahko razlog in kaj menite o operativnem posegu. Sicer še ni jasno rečeno, da ga bodo opravili ampak me vseeno zanima kako to poteka, kaj lahko pričakujem in kolikšne so možnosti nato za zanositev ...
V pričakovanju odgovora vam želim vse dobro in le najlepše... Pa hvala že vnaprej..

(odgovor članu tamauček)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: zanositev po laparo ih histero
1.2.2010 9:58:25   
MarinaG
Pozdravljeni!

Sem čisto sveža članica in tudi jaz upam in čakam da zanosim.
Z fantom se trudiva več kot leto dni, lani februarja so mi naredili hidrolaparoskopijo in laparoskopijo kjer so mi ugotovili da je samo levi jajcevod prehoden, desni pa popolnoma nefunkcionalen, kajti imela sem ogromno nekih zarastlin. Zdravnica mi je rekla da je zelo mala verjetnost da zanosim po naravni poti, čeprav sva midva od takrat še poskušala. Ker pa ni videt, da bo kaj uspeha, sva se odločila da grema v postopek za umetno in zdaj čakava na maj, takrat sem namreč naročena, verjetno bo to le informativen pogovor.
Moram povedat, da mi to, da imam zanič jajcevode ni vzelo poguma, ker poznam različne primere ki so bili kljub težavam uspešni.
Če ima katera izkušnjo z umetno oploditvijo, bi lepo prosila če mi lahko malo opiše kako poteka, čisto informativno.

Za vse ki se trudite ( z menoj vred ), ne obupat, tudi me bomo med srečnicami ki so že mamice.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: zanositev po laparo ih histero
13.2.2010 21:53:10   
cuddy
Meni so tudi v začetku januarja naredili laparo in histero. Imela tudi ciste na jajčnikih in endometrioze.
Rekel dr. Pavlin, da takoj v akcijo. Prva M po operaciji je bila vse skup nič, februarska pa ultra močna. Bomo videli, koliko časa bomo čakali +.




_____________________________

I'm not always RIGHT, but I'm never WRONG!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: zanositev po laparo ih histero
14.2.2010 19:04:02   
Anonimen
marta82 ali mi lahko poveš ko si bila na histeroskopiji kdaj točno si začela s terapijo za ICSI?( po dveh mescih ali si po dveh mescih že imela punkcijo)

(odgovor članu marta82)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: zanositev po laparo ih histero
15.2.2010 22:16:01   
športnica
jsz sem imela poleti 2009 laparo in histero. pregrado in endometriozo. dr. tomaževič je rekel naj počakava še eno menstruacijo pol pa akcija. ginekologinja pa da naj počakava vsaj dva meseca. od takrat nama še ni uspelo. sva v postopku za IVF pri dr. vlaisavljeviču. začneva drug teden.

srečno bejbe

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: zanositev po laparo ih histero
11.3.2010 10:54:16   
tweety83
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ojla. Končno sem dočakala laparo in histero, kjer so mi našli napako (upam) za doslej neuspelo zanositev. Imam nekaj vprašanj za vas, ki ste dale to skozi. Koliko časa po posegu ste začele z odnosi (meni ni nč rekel, naj počakam kot drugim, torej sklepam, da lahko začnem, ko se bom ok počutila, kaka 2 tedna po posegu) in predvsem kdaj vam je uspelo zanositi? Močno upam, da sedaj uspe, glede na to, da so po G besedah napako odpravili. Ali naj počakam eno M ali kar začneva delat na tem, ko bo 2 tedna mimo, če M še ne bo?
Imate kakršen koli nasvet zame? Kakšna izkušnja? Hvala.


6 tednov po obeh posegih sem imela pregled in mi je G odkril cisto,tako da sem morala še malo počakati. Cista je počila in drugi mesec po operaciji sem zanosila in danes sem ponosna mamica skoraj trimesečne hčerkice.
Tako da le pogumno!!! Sem pa pristaš da počakaš 6 tednov oziroma kolikor ti je pač predlagal ginekolog.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?