|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kozmetika Essence
2.12.2009 9:15:05   
Bojana82
No, naj še tukaj vprašam, če mi bo katera odgovorila user posted image .....zanima me, če ima katera izkušnje s to kozmetiko Essence in če se jo dobi še kje drugje razen v Milerju?!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kozmetika Essence
2.12.2009 10:07:37   
Rožica I
V DM. Včasih si kupim kakšno senčilo za veke (čeprav najraje pa uporabljam L'orealovo) ali oljni svinčnik za obnohtno kožico. Čisto solidno.

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kozmetika Essence
2.12.2009 21:01:02   
mayci
Meni je ta kozmetika super, sploh za tako ugodno ceno, imam skoraj vso dekorativno kozmetiko od njih (samo maskare ne). Le odstranjevalec laka mi ni bil všeč, drugo je pa user posted image .
Jaz jo vedno kupujem v Muellerju.

< Sporočilo je popravil mayci -- 2.12.2009 21:02:02 >


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kozmetika Essence
4.12.2009 6:55:18   
citrončica
V Nami sem si kupla eno senčko in en glos, pa je OK!

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kozmetika Essence
14.12.2009 20:17:35   
Moyca_
men je ok

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kozmetika Essence
21.12.2009 14:18:58   
phelps
Jaz imam tudi eno senčko in glos pa se mi zdi solidno (sploh glede na ceno)... Všeč so mi tudi "minipaketki" npr. etui pilice in škarjic za nohte v miniaturni torbici (idealno za v torbo), ipd..

_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kozmetika Essence
21.12.2009 20:34:18   
Nyah*
user posted image user posted image Meni so laki cisto cool, pa odstranjevalec tudi, tisti, ki je z vonjem gozdnih sadezev, pa se sminko, tako za v zep, nevtralne barve, namesto labele, sem si kupila, je bla smesno poceni, pa je cisto fajn.
Sem pa videla to firmo sedaj tudi v Tus drogerijah.

LP

(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kozmetika Essence
24.12.2009 23:29:18   
črticaa
men je ful kul,....... so eni redhik ki imajo odstranjevalec laka brez acetona,........ sm ful zadovoljna s senčkam,..pa en pudr mam pa je tud ok,....... laki pa sploh,...jz kupm vse barve poj pa mal rišm,..in me je ful kul ker se ne lušči

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kozmetika Essence
20.1.2010 20:20:07   
matejchy
Js sm tud zadovolna z izdelki in s cenouser posted image

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kozmetika Essence
21.1.2010 10:59:58   
malania
Kot so že povedali, jo imajo tudi v DM-ju.
Jaz imam lip gloss, pa nek ''lak'' oz. olje za utrjevanje nohtov, pa mi je qul.

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kozmetika Essence
3.2.2010 16:48:54   
punci
jaz imam skoraj vse od mascare, senčil, lip glossa, lak za nohte, pilica za nohte ona v 6 korakih je svetovna, on set za štempljanje nohtov, olje za obnohtno kožico, puder, krema proti mozoljem. Za ta cenovni razred se mi zdijo izdelki super 

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kozmetika Essence
3.2.2010 17:01:12   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: punci

on set za štempljanje nohtov, 




Kakšno štemmplanje nohtov? A to so kakšni vzorci...

(odgovor članu punci)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kozmetika Essence
4.2.2010 18:10:45   
punci
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: punci

on set za štempljanje nohtov, 




Kakšno štemmplanje nohtov? A to so kakšni vzorci...


v bistvu nekaj podobnega temu http://www.mimovrste.com/artikel/1480186937/q=konad/konad-set-c
za 3€ imaš noter štampiljko, strgalo in šablono z 7 motivi. V bistvu vse kar rabiš, edino lake si moreš še potem kupit. Tukaj na mimovrste imaš še neke lake zraven, tega jaz nimam, sem si posebej naročila srebrnega in zlatega tukaj. Drugače pa baje se dato tudi z malo starejšimi laki prakticirat ki so že bolj gosti, samo tega še nisem jaz sprobala. Nardiš pa isto kot je tam na linku v tistem filmčku prikazano, namažeš, s strgalom čez in odtisneš =)

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kozmetika Essence
4.2.2010 18:39:30   
Felicita
user posted image a to dejansko deluje? in kok prakse morš met da to nekak zgleda? mislm sicer mam nikakve nohte, ampak tole mi pa uber kjut zgleda... dej še mal informacij user posted image

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu punci)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kozmetika Essence
4.2.2010 18:46:24   
mika
Hvala punci, za  štampiljke nisem vedelauser posted image .

Kupujem nalepke za nohte, sam to je bolje, ker je za večkratno uporabo.

(odgovor članu punci)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kozmetika Essence
4.2.2010 18:49:12   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

user posted image a to dejansko deluje? in kok prakse morš met da to nekak zgleda? mislm sicer mam nikakve nohte, ampak tole mi pa uber kjut zgleda... dej še mal informacij user posted image


Sej na kratke nohte tud lepo pride. jaz imam sicer dolge, pa mi večkrat kateri poči in skrajšam pol vse . kot sem zg. napisala, sem uporabljala nalepke in tudi na krajših notih  lepo zgleda.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kozmetika Essence
5.2.2010 4:55:49   
punci
Felicita jap dejansko deluje, res lepo pride. Evo takole izgleda ta set link

sta pa dva različna ( no saj nazadnje so jih imeli v Mullerju ko sem jaz bila) ampak en ima čisto take obične motive, ta je pa full lepi z rožicam. In res deluje, samo pobarvaš motiv, potegneš s strgalom, si nardiš odtis na štampiljko in preneseš na noht. In je zelo lepo, pa res čisto lahko. Ne rabiš bit noben mojster. Edino pazi če si boš kupila, šablona ima 2 prozorne folije, k jih moraš pred uporabo odstranit. Jaz sem najprej mislila da sem čorava ko mi ni nič ratalo, pol pa sem na nekem forumu zasledila da sta dve folije no pol pa je u prvo šlo brez težav.

Jaz sicer imam svoje nohte prevlečene z gelom in zato tudi malo daljše in full dober izpade. Čeprav jaz si ponavadi dam samo odtis na prstanca ker ne maram po vseh nohtih imet porisano. Pa čist tak za primerjavo, zadnjič sem bila pri kozmetičarki, kamor grem 1x na mesec na geliranje, pa pri njej recimo stane poslikava 5 € in ima točno tisti set od Konada iz mimovrste. In če si malo preračunaš dat 5 € njej za enkrat ali pa 3 € pa imaš v neskončnost sama doma v uporabi user posted image

< Sporočilo je popravil Shorty RR -- 6.2.2010 12:25:44 >

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kozmetika Essence
5.2.2010 5:44:48   
d3lfink4
Wauuu, kok je pa tole lepo :-)) Morem probatuser posted image Hvala za idejo, sporočim, ko kupim in probam, če deluje! 

(odgovor članu punci)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kozmetika Essence
5.2.2010 7:15:22   
Felicita
u, hvala res, letim ponje user posted image torej pol u bistvu morm še kak svoj lak mal postarat (al tut z navadnimi deluje?) in to je to, lahko štempljat začnem... super user posted image

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu d3lfink4)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kozmetika Essence
5.2.2010 8:07:48   
punci
evo sem probala (mi firbec ni dla miru user posted image )  kar z enim od Essence nek črn pa je šlo tut vse brez težav, pa sem ga kupila kaki mesec nazaj tak da še ni star.  Edino z onimi ko so z bleščicami pa ne vem kak bi se obneslo. Bo ena sprobala pa poročala

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kozmetika Essence
6.2.2010 12:15:53   
Felicita
jest sm tut včeri probala, noro user posted image sicer sm si kupla en pocen črn lak, pa izpade tak, temno siv, mam pa enga temno rdečega, tist je pa super... čist pozitivno presenečena, super user posted image res nobena umetnost, tut za take antitalente kot sm jest user posted image

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu punci)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kozmetika Essence
6.2.2010 12:59:20   
aurora_5
IZVIRNO SPOROČILO: punciEdino pazi če si boš kupila, šablona ima 2 prozorne folije, k jih moraš pred uporabo odstranit. Jaz sem najprej mislila da sem čorava ko mi ni nič ratalo, pol pa sem na nekem forumu zasledila da sta dve folije no pol pa je u prvo šlo brez težav

Kako 2 foliji? Js sm vidla samo 1 - tisto sem odstranila. Ne vidim pa tadruge folije, oz. je nikakor ne morem postrgati stran user posted image user posted image s čim si jo pa postrgala stran? Mi lahko, prosim, zaupaš? Sem se prejle lotila štempljanja in ni ok izpadlo. V motiv gre premalo laka, ko s strgalom potegnem čez, odstranim skoraj ves lak in itak na nohtu ne pride lepo user posted image user posted image prosim prosim, kako se odstrani še ta druga folija? user posted image najlepša hvala user posted image


(odgovor članu punci)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kozmetika Essence
6.2.2010 13:20:49   
aurora_5
Pa še eno vprašanje: zakaj je "slikca" na nohtu tako svetla? Torej, zakaj barva ni izrazita? Je mogoče kriv lak? S kakšnimi laki delate? Verjetno bolj gostimi user posted image
Hvala vsem za mnenja user posted image

(odgovor članu aurora_5)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kozmetika Essence
6.2.2010 18:05:31   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: aurora_5

Pa še eno vprašanje: zakaj je "slikca" na nohtu tako svetla? Torej, zakaj barva ni izrazita? Je mogoče kriv lak? S kakšnimi laki delate? Verjetno bolj gostimi user posted image
Hvala vsem za mnenja user posted image



ja, lak je kriv, morjo bit zlo močni laki in zlo viskozni...


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu aurora_5)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kozmetika Essence
8.2.2010 7:46:26   
punci
IZVIRNO SPOROČILO: aurora_5

IZVIRNO SPOROČILO: punciEdino pazi če si boš kupila, šablona ima 2 prozorne folije, k jih moraš pred uporabo odstranit. Jaz sem najprej mislila da sem čorava ko mi ni nič ratalo, pol pa sem na nekem forumu zasledila da sta dve folije no pol pa je u prvo šlo brez težav

Kako 2 foliji? Js sm vidla samo 1 - tisto sem odstranila. Ne vidim pa tadruge folije, oz. je nikakor ne morem postrgati stran user posted image user posted image s čim si jo pa postrgala stran? Mi lahko, prosim, zaupaš? Sem se prejle lotila štempljanja in ni ok izpadlo. V motiv gre premalo laka, ko s strgalom potegnem čez, odstranim skoraj ves lak in itak na nohtu ne pride lepo user posted image user posted image prosim prosim, kako se odstrani še ta druga folija? user posted image najlepša hvala user posted image




hm kako ti naj to razložim user posted image em recimo probajva tako, na tem srebrnem torej na šabloni moraš imeti samo 7 motivov rožic, morda so kje okrog kakšne črne črke ali pa pikice ali pa kaj takega? Te še imaš vedno eno folijo gor, ker je na foliji napis. Jaz sem ta drugo spravila s šivanko dol, da sem šla praskat tam okrog roba in okrog rožice (pazljivo, da ne uničiš motiva mu nardiš kakšen ris recimo) in sem potem na tak način ugotovila da pa še hudič res ima eno folijo. Ker jaz tut nisem vidla druge folije pa da me ubiješ,, šele ko sem na forumu prebrala , pa še pol je trajalo da sem jo sploh "zagledala" in posledično odstranila. Huh ne vem če sem ti bla sploh kaj v pomoč user posted image

(odgovor članu aurora_5)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?