|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tiste ki imate Freestyle 3 XL Quinny
3.7.2005 10:16:13   
wawa
Nekaj me resno zanima, in tega podatka nikjer ne izsledim, v Baby centru kjer jih prodajajo pa veste kako prijazne so prodajalke, torej dva vprašanja:

1. ali se ta voziček raztegne v ravnino, torej ali je brez košare primeren tudi za majhnega otroka?

2. ali se da v okviru te kolekcije kupiti kako zimsko vrečo, ker mam rok novembra me zanima, če bi ga lahko uporabljala tudi brez košare in ali ga katera je?????

Še to v sončku je 79.ooo,oo SIT ali je to ugodno??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   tiste ki imate Freestyle 3 XL Quinny
3.7.2005 11:11:22   
asso
1. Ja, voziček se raztegne v ravnino in je primeren za majhnega otroka.
2. Ja, da se kupiti tudi zimsko vrečo.

Jaz sem za novorojenčka uporabljala globoko košaro precej časa. Jaz sem tudi rodila novembra in čeprav prvi mesec ni bilo mrzlo je prišla globoka košara zelo v poštev. Uporabljala sem jo tudi za spanje :duda: čez dan v stanovanju in to kar prva dva do tri mesece.
Če se boš pozimi dosti sprehajala okoli je globoka košara zelo primerna, veliko bolj ščiti :duda: kot sama zimska vreča.
Drugače pa mislim, da lahko uporabljaš tudi brez košare, odločitev je tvoja.
Meni sploh ni žal, da sem dokupila samo košaro, verjetno če jo ne bi takoj jo bi kar kmalu dokupila.

Cena ne vem, če je ugodan, najbrž, da ja. V Italiji vem, da je cena za komplet (športni del + košara + avtosedeš + torba) 620€ (150.000 SIT).

Lp asso

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   tiste ki imate Freestyle 3 XL Quinny
3.7.2005 20:34:09   
viv_
Freestyle 3XL stari modeli ne grejo v povsem ležeč položaj - novi (kjer je sprednje kolo vrtlivo za 360 stopinj)pa grejo.

Pravtako stari model 3 XL ne moreš obračat sedežnega dela - otrok vedno gleda v smeri vožnje, ne moreš ga obrniti proti sebi in nima varnostnega loka, otrok mora bit vedno privezan z naramnicami.

lp

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   tiste ki imate Freestyle 3 XL Quinny
4.7.2005 13:07:07   
lin
Mi ga mamo in smo ful zadovoljni z njim.
1.Voziček se NE raztegne v ravnino in zato ni primeren od rojstva naprej,temveč od enega 3 mes dalje,no vsaj mi smo našo Lin dali v športni del pri 3 mes.Se pa ti splača kupiti rabljeno košaro,ker so vse zelo malo rabljene in dobro ohranjene pa za pol cene jih dobiš.
2.da se kupiti tudi Zimsko vrečo,nahrbtnik,torbo,dežno pregrinjalo.
Mi smo kupili zimsko vrečo od Haucka ker je univerzalan in je lepo pasalo na voziček je pa bila skoraj pol bolj poceni kot original od Quinnyja.
3.dobra cena v sončku,samo za vsak slučaj ko se boste določli za nakup,pokukaj še v Bc če majo tam kakšno akcijo ker se zna zgodit da ga majo v akciji in mogoče še malo ceneje,vem da je bil enkrat v akciji za 69.000 v Baby centru.
P.s.Če te zanima jaz prodajam zimsko vrečo ac-univerzalno,in nahrbtnik Quinny za ugodno ceno,piši mi na privat,no sevda če si interesent.
Srečno

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   tiste ki imate Freestyle 3 XL Quinny
4.7.2005 13:09:21   
lin
Punce vi ste pa malo zamešale,Quinny Freestyle 3 xl se NE da v ležeči položal, v ležeči položaj se DA Quinny Comfort!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(kateri ima tudi sprednje kolo vrtljivo za 360 stopinj!)-Comfort!!!!!!!!!

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   tiste ki imate Freestyle 3 XL Quinny
4.7.2005 19:33:15   
a&m
Se strinajm z Lin.
Mi imamo 3xl COMFORT, in le comfort se da v ležeči položaj!!!!!!!!

lp:)

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   tiste ki imate Freestyle 3 XL Quinny
4.7.2005 19:34:08   
a&m
Uporabljamo ga od rojstva naprej, z zimsko vrečo(košare nisem kupovala), je vreča zadostovala.

:)

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   tiste ki imate Freestyle 3 XL Quinny
4.7.2005 20:33:37   
wawa
A&m a potem ste comforta čisto lepo raztegnili vrečo notri dali pa mir, ni bilo nobenih problemov??

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   tiste ki imate Freestyle 3 XL Quinny
4.7.2005 20:49:14   
a&m
Ja, rodila sem v začetku decembra in ni bilo nič težav.Voziček sem dala v čisto ležeči položaj, noter vrečo, in je bilo čisto o.k..Nobenih težav.

Se mi je zdelo brez veze kupovat košaro za tistih par mesecev.

lp

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   tiste ki imate Freestyle 3 XL Quinny
4.7.2005 22:17:28   
lin
Se strinjam z a&m!
Le comfort se da v ležeči in če se odločite zanj nerabiš košare

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?