|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 7:59:51   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: water lily
Sam to mrhovinarjenje nad slikami mi je pa ogabno. V bistvu ne razumem ljudi....isto k je nesreča na cesti....folk ful žlajfa, ne da bi pomagu, da bi bulu

V vsakem od nas je nekaj mazohista. Nekateri to priznajo (sebi in drugim), nekateri pa ne.
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Curljanje takšnih fotk po netu je pa nagnusno in če bi zaradi česa morala gospa Kresal odstopit je zarad tega. Slika je prišla iz policistovega fotoaparata.

Če že, potem bi moral policist dobiti odpoved, ne pa, da odstopi gdč. Kresal. Saj mu ni ona naročila, naj da fotografijo v javnost, povrhu vsega pa je nemogoče, da bi lahko nek minister nadzoroval dejanja vseh svojih zaposlenih, sploh pa izven delovnega časa.
Kaj je to objektivna odgovornost pa ti še nisi slišala al kako?

Če bi morali ministri odstopati oz. bi jih bilo treba odstavljati zaradi objektivne odgovornosti glede vsakega svojega zaposlenega, potem je popolnoma nesmiselno, da sploh kdajkoli sestavljamo vlado oz. postavljamo ministre, saj bi jih lahko, glede na dejanja zaposlenih na vseh področjih, menjavali tedensko.
IZVIRNO SPOROČILO: KT
če bi bil morebiti Baričevič vaš brat, oče ali katerikoli od bližnjih - kaj bi naredili - skušali pomagati, domnevam

Kar se mene tiče, domnevaš narobe. Jaz bi se obnašala popolnoma enako, kakor se sedaj, samo s tem dodatkom, da bi me bilo povrhu vsega še sram, da imam takšnega človeka v sorodstvu. Pa ne zaradi spremembe spola, da ne bo pomote, temveč zaradi psov.
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz
samo poglej, kako je končala njegova partnerica

Zora Rotar je uradno umrla zaradi kapi in dvoma o vzroku smrti ni (pa tudi ravno najmlajša ni bila več). Vedno pa se lahko vprašamo, zakaj jo je kap.
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_
Ampak ljudje božji, a res nimate lastnih skrbi in problemov, da se imate toliko časa in tako podrobno poglabljati v ta primer, ga analizirati z leve in desne dneve in dneve

Imamo jih, imamo, ampak za nas ne obstajajo takšni sumi, kakor za go. Baričevič, torej so naši problemi manj zanimivi (za javnost pa sploh ne).

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 8:30:50   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


Kakorkoli se načeloma strinjam, da je svinjarija, če je vse to res, samo ne morem mimo dejstva, da sta bila Plut in Trobec pravnomočno obsojena morilca, Baričeviču pa krivda za seks s psi žal še ni dokazana in do takrat je tak človek v svobodni državi nedolžen in do takrat se mi zdijo mediji ala požarreport gnusni, prav tako izlivi besa kot je tvoj.


Ah kalbo no, nehaj s takimi, ker javnost in raja ni tako naravnana kot ti. Ta dogodek je NAGNUSEN in nagnusni so vsi, ki so vpleteni. Meni gre na bruhanje samo da pomislim na zoofilijo, ki se je dogajala v njegovi hiši. Ni več važno, da je umrl hude smrti, ampak kaj je v času življena storil. In prav je, da je prišlo v javnost. Nehaj pa s takimi pravnimi, da dokler se mu ne dokaže, ni kriv. JE KRIV, ali bo obtožen ali pa ne.

Kje ste pa vsi tisti, ki ste v štartu pljuvali po psih? Žal mi je, ker je bilo tako, ampak ne vem, zakaj ste se sploh oglašali, če narave psov ne poznate. Jaz sem že od začetka dvomila v to, da so napadali brez razloga. Nisem si pa mislila, da so bili zlorabljeni. Naj mirno počivajo in upam, da so v svetu brez bolečin.

Ubogi psi v tem primeru, res. Žal mi je samo za Megliča, ki bi zares moral dobiti odškodnino, oba akterja sta pa žal pokojna.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 8:36:18   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: miapia


Kje ste pa vsi tisti, ki ste v štartu pljuvali po psih? Žal mi je, ker je bilo tako, ampak ne vem, zakaj ste se sploh oglašali, če narave psov ne poznate. Jaz sem že od začetka dvomila v to, da so napadali brez razloga. Nisem si pa mislila, da so bili zlorabljeni. Naj mirno počivajo in upam, da so v svetu brez bolečin.



tukaj.
in še zmeraj mi taki psi niso všeč.

in kaj zdaj? sem  zato slab človekuser posted image

in ko gledam vso ploskanje in "všeč mi je" na FB v eni skupini ob vseh teh pitbullih.....me še vedno stisne in ne morem si kaj, da pri pit bulu ne pomislim, fak, kaki grdi pes....user posted image  

tak, miapia....zdaj pa maš čas, da se kuriš cel danuser posted image  ampak vseeno to ne spremeni dejstva, da ne maram takih psov in ne njihovih lastnikov, ki se do okolice obnašajo nonšalantno ko jih prosto šečejo.
in še enkrat bom ponovila: brez kančka slabe vesti puf, če se tak ali kakšršenkoli pes zažene v mene ali mojega otroka.

in to, da so bili ti trije zlorabljani, ne spremeni mojega razmišljanja. grozno pač.

kot tudi pomislim in mi je žal, ko preberem, da je zlorabljan človek. na kakršenkoli način.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 8:42:57   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: rija

tukaj.
in še zmeraj mi taki psi niso všeč.

in kaj zdaj? sem  zato slab človekuser posted image

in ko gledam vso ploskanje in "všeč mi je" na FB v eni skupini ob vseh teh pitbullih.....me še vedno stisne in ne morem si kaj, da pri pit bulu ne pomislim, fak, kaki grdi pes....user posted image  

tak, miapia....zdaj pa maš čas, da se kuriš cel danuser posted image  ampak vseeno to ne spremeni dejstva, da ne maram takih psov in ne njihovih lastnikov, ki se do okolice obnašajo nonšalantno ko jih prosto šečejo.
in še enkrat bom ponovila: brez kančka slabe vesti puf, če se tak ali kakšršenkoli pes zažene v mene ali mojega otroka.

in to, da so bili ti trije zlorabljani, ne spremeni mojega razmišljanja. grozno pač.

kot tudi pomislim in mi je žal, ko preberem, da je zlorabljan človek. na kakršenkoli način.

V redu rija, če ti niso všeč, samo to ni razlog, da pljuvaš po njih. pustiš jih pri miru, pa je. Na živce pa mi gre, ker "zdrav in normalen" pes ne bo napadel, ker mu je lastnik in človek avtoriteta. tako kot te kača ne bo pičila, če ne bo ogrožena, ampak bo raje zbežala. Se pa strinjam s tabo v vsem in ne bom nič kurila, samo največ imajo pač povedati tisti, ki nimajo pojma o življenju, naravi in lastništvu psov. Jaz se ne vtikam v lastnike mačk, ker nimam pojma, ker nikoli ne bom lastnica mačke, čeprav so mi kot živalice všeč, samo nočem je pa doma v hiši.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 8:45:03   
rija
ok, miapia...potem pa mi gredo na jetro neodgovorni lastniki.user posted image

sploh tisti, ki vneto trdijo, da dajo roko v ogenj za svojega psa. to mi o njih pove vse.

aja, pa nisem pljuvala....samo izrazila, da mi niso všeč.user posted image  in da ne maram takih psov v svoji bližini.

< Sporočilo je popravil rija -- 13.2.2010 8:46:44 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 8:47:41   
rija
tak, zdaj pa grem pustovatuser posted image

dovolj mam cuckov, pso******.....in podobnega sranja.....user posted image

da ne bo kakega brisanja po nepotrebnemuser posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 13.2.2010 8:48:55 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 8:56:03   
Dashenka
Ah kalbo no, nehaj s takimi, ker javnost in raja ni tako naravnana kot ti. Ta dogodek je NAGNUSEN in nagnusni so vsi, ki so vpleteni. Meni gre na bruhanje samo da pomislim na zoofilijo, ki se je dogajala v njegovi hiši. Ni več važno, da je umrl hude smrti, ampak kaj je v času življena storil. In prav je, da je prišlo v javnost. Nehaj pa s takimi pravnimi, da dokler se mu ne dokaže, ni kriv. JE KRIV, ali bo obtožen ali pa ne.


Res ste nemogoči - ustavite konje in se vsaj malo zamislite kakšne klanfate.
Pa saj ne živimo v srednjem veku, kjer so histerične babe dajale sežigat folk na grmade.
Kaj pa pravna država, pa to? A na to pa se sladko požvižgate?

Ste brez najmanjšega čuta za pieteto.
Ko človek bere tole gnojnico lahko zaključi le to, da za marsikatero od vas velja, da poleg mrhovinark na dan leze tudi to, da niste nič drugega, kot ene navadne nekrofilke.

Glede psov pa - DA bulmastifi, pitbulti, in podobne pasme so NAGRAVŽNI psi, pasme so skrižali z enim samim namenom in sicer vzredit ubijalske pse.


(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 8:58:51   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka
niste nič drugega, kot ene navadne nekrofilke.

Pa si ti prepričana, da veš, kaj pomeni ta beseda? Nekrofil doživlja seksualno zadovoljstvo ob ali na mrtvem človeku. Močno dvomim, da je kateri od nas prišlo, ko je videla omenjeno fotografijo. user posted image

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 9:05:13   
Dashenka

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka
niste nič drugega, kot ene navadne nekrofilke.

Pa si ti prepričana, da veš, kaj pomeni ta beseda? Nekrofil doživlja seksualno zadovoljstvo ob ali na mrtvem človeku. Močno dvomim, da je kateri od nas prišlo, ko je videla omenjeno fotografijo. user posted image


Ne vem sicer če vam je prišlo, po zapisanem sodeč pa vsaj polovico močno rajcauser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 9:07:29   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka
niste nič drugega, kot ene navadne nekrofilke.

Pa si ti prepričana, da veš, kaj pomeni ta beseda? Nekrofil doživlja seksualno zadovoljstvo ob ali na mrtvem človeku. Močno dvomim, da je kateri od nas prišlo, ko je videla omenjeno fotografijo. user posted image
Daleč od tega da bi mi prišlo, sploh da bi pomislila na kaj takšnega.user posted image Cartanje hišnih ljubljenčkov je ena da jih zlorabljaš pa čist nekaj drugega.In prav je da je vse to prišlo ven sz slikami vred čeprav so samo za dober želodec.Da vemo med kakšni ljudje živijo med nami. 

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   [Brisano sporočilo]
13.2.2010 9:18:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 9:43:23   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka

Res ste nemogoči - ustavite konje in se vsaj malo zamislite kakšne klanfate.
Pa saj ne živimo v srednjem veku, kjer so histerične babe dajale sežigat folk na grmade.
Kaj pa pravna država, pa to? A na to pa se sladko požvižgate?

Ste brez najmanjšega čuta za pieteto.
Ko človek bere tole gnojnico lahko zaključi le to, da za marsikatero od vas velja, da poleg mrhovinark na dan leze tudi to, da niste nič drugega, kot ene navadne nekrofilke.

Glede psov pa - DA bulmastifi, pitbulti, in podobne pasme so NAGRAVŽNI psi, pasme so skrižali z enim samim namenom in sicer vzredit ubijalske pse.



Svaka ti čast. Žal mi je da tako razmišljaš. Saj ni važno, kako so jih skrižali in zakaj. Tudi Hitler je imel svoje poskuse - na ljudeh. Pa še marsikdo drug. zato psi niso krivi, ampak ljudje in ne govoriti o sočutju in bedarijah, kot je nekrofilija. Da se je pa mastifom scufalo, je pa človek kriv in ne vem, zakaj so ti psi še vedno zveri, pravo zver pa opravičujete. Katastrofa, kje živimo.


_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 10:03:36   
zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka
Res ste nemogoči - ustavite konje in se vsaj malo zamislite kakšne klanfate.
Pa saj ne živimo v srednjem veku, kjer so histerične babe dajale sežigat folk na grmade.
Kaj pa pravna država, pa to? A na to pa se sladko požvižgate?

Ste brez najmanjšega čuta za pieteto.
Ko človek bere tole gnojnico lahko zaključi le to, da za marsikatero od vas velja, da poleg mrhovinark na dan leze tudi to, da niste nič drugega, kot ene navadne nekrofilke.

Ja - prav zares - najbojlše zdaj krivdo preusmeriti na tiste, ki si dovolimo komentirati doganjanje in izraziti svoj gnus nad njim - in ker nismo tiho, smo zdaj mi nesramneži, mrhovinarji, krvoločneži .... g. B pa uboga nedolžna žrtev. user posted image

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 11:49:54   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz
Ja - prav zares - najbojlše zdaj krivdo preusmeriti na tiste, ki si dovolimo komentirati doganjanje in izraziti svoj gnus nad njim - in ker nismo tiho, smo zdaj mi nesramneži, mrhovinarji, krvoločneži .... g. B pa uboga nedolžna žrtev. user posted image


Krivda nima veze s nacinom komuniciranja ter komunikacijskim ozadjem. Sicer pa, kot bi vecina pozabila kaj loci razgledanega cloveka od primitivca - nacin kako komunicira. 

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 12:20:19   
pridna_janja
ps. se opravičujem za vejice pravopis in bla bla

nimaš zakaj jaz tudi ne uporabljam vejice user posted image drugač pa se podpišem user posted image user posted image user posted image user posted image prav imaš


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu sinnerka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 12:36:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
To kar se je pa Baričeviču zgodilo po smrti je pa navadna svinjarija, pa če je bil ženska al ne, pa če je natepaval uboge kužke al pa ne. Razgaljenih fotk svojega razmesarjenega telesa v javnosti si ni zaslužil, prav tako ne grozne smrti.

Zaslužil ali ne zaslužill ... DEJSTVO je, da se mu to ni kar tako ZGODILO, ampak je ČISTO VSE, kar se je zgodilo in se zdaj dogaja sprožil OSEBNO SAM s svojim gnusnim ravnanjem.



se strinjam s tabo zmajaz.In kaj zdaj,ce njegova slika krozi po netu?Njemu zato ne bo nic slabse,oz.bolje.
Bi bila pa ta "kazen" veliko bolj na mestu pri pedofilih.

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 12:39:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka

Ah kalbo no, nehaj s takimi, ker javnost in raja ni tako naravnana kot ti. Ta dogodek je NAGNUSEN in nagnusni so vsi, ki so vpleteni. Meni gre na bruhanje samo da pomislim na zoofilijo, ki se je dogajala v njegovi hiši. Ni več važno, da je umrl hude smrti, ampak kaj je v času življena storil. In prav je, da je prišlo v javnost. Nehaj pa s takimi pravnimi, da dokler se mu ne dokaže, ni kriv. JE KRIV, ali bo obtožen ali pa ne.


Res ste nemogoči - ustavite konje in se vsaj malo zamislite kakšne klanfate.
Pa saj ne živimo v srednjem veku, kjer so histerične babe dajale sežigat folk na grmade.
Kaj pa pravna država, pa to? A na to pa se sladko požvižgate?

Ste brez najmanjšega čuta za pieteto.
Ko človek bere tole gnojnico lahko zaključi le to, da za marsikatero od vas velja, da poleg mrhovinark na dan leze tudi to, da niste nič drugega, kot ene navadne nekrofilke.

Glede psov pa - DA bulmastifi, pitbulti, in podobne pasme so NAGRAVŽNI psi, pasme so skrižali z enim samim namenom in sicer vzredit ubijalske pse.




O madona,kaj pa je s tabouser posted image

(odgovor članu Dashenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 13:02:45   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka
niste nič drugega, kot ene navadne nekrofilke.

Pa si ti prepričana, da veš, kaj pomeni ta beseda? Nekrofil doživlja seksualno zadovoljstvo ob ali na mrtvem človeku. Močno dvomim, da je kateri od nas prišlo, ko je videla omenjeno fotografijo. user posted image

Ne vem sicer če vam je prišlo, po zapisanem sodeč pa vsaj polovico močno rajcauser posted image

Upam, da se bo javil kdo od te polovice (sama namreč na spadam mednje, kajti pogledati nekaj, kar te zanima, zame ni enako, kakor zrajcati).

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 14:01:22   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_
In zdaj naj bi celo ustanovili preiskovalno komisijo in se bodo v nedogled ukvarjali s tem primerom... ko bi le na kakšnih drugih področjih Slovenci bili tako " prizadeti" in bi se čutili dolžni o zadevah govoriti, da bi bilo pravici zadoščeno. Mater, dnevno se pri nas dogajajo SVINJARIJE... posilstva, zlorabe otrok, nasilje.. kje je takrat vsa ta zgroženost in bes nad podlostjo storilcev. Zakaj takšne zgodbe v slovenski javnosti ne odjeknejo tako bliskovito? Samo kakšen "oh" in " user posted image "...




Se absolutno strinjam s tem!!!!!!
Sej je prav, da je to vse prišlo v javnost...ampak resnično-če bi se ravno tako po vseh forumih tako zelo zgražali nad pedofili, nad morilci, posiljevalci itd. itd...-verjemite mi, čez 5 let se ne bi nihče več zgražal nad tem, da je pedofil dobil 5 mesecev (pogojne) kazni. Ker bi bila vlada že zdavnaj primorana zarad javnega linča uvest najstrožje kazni.
Mah...žalostno vse skupaj...in primer Baričeviča in pedofilov...user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 14:07:10   
cezar
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka
niste nič drugega, kot ene navadne nekrofilke.

Pa si ti prepričana, da veš, kaj pomeni ta beseda? Nekrofil doživlja seksualno zadovoljstvo ob ali na mrtvem človeku. Močno dvomim, da je kateri od nas prišlo, ko je videla omenjeno fotografijo. user posted image


Ne vem sicer če vam je prišlo, po zapisanem sodeč pa vsaj polovico močno rajcauser posted image

Ti pa maš lovske..... A si prepričana o čem pišemo??? user posted image user posted image

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 14:35:44   
Oceania

IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka
niste nič drugega, kot ene navadne nekrofilke.

Pa si ti prepričana, da veš, kaj pomeni ta beseda? Nekrofil doživlja seksualno zadovoljstvo ob ali na mrtvem človeku. Močno dvomim, da je kateri od nas prišlo, ko je videla omenjeno fotografijo. user posted image


Ne vem sicer če vam je prišlo, po zapisanem sodeč pa vsaj polovico močno rajcauser posted image


A si ti pacientka?user posted image

_____________________________

Fornication Under the Consent of the King.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 14:42:01   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka


Ne vem sicer če vam je prišlo, po zapisanem sodeč pa vsaj polovico močno rajcauser posted image

No comment. Ni tega vredno. Pravzaprav ja. na bruhanje mi gre cela zadeva, naježim se vsakič, ko na ta dogodek pomislim, ko pomislim na to, da Baričeviča nekateri zagovarjajo, po drugi strani se pa dogajajo grozote po svetu, ki so zelo nizko kaznovane ali pa sploh ne, vpleteni pa niso ljudje, ampak nedolžne človeške žrtve, ki ne dobija zadoščenja niti v tem, da je storilec hudo kaznovan, ali pa mu zločin ni dokazan in je nedolžen, kot bi rekel kalbo. Žrtve nasilja in raznih nesreč oz. njihovi svojci se pa v večini primerov narobe pišejo in so premalo vplivni, da bi karkoli dosegli.

Še enkrat ... sram naj bodi vse, ki so v to vpleteni, pa naj se pišejo kakorkoli že in naj bodo ne vem kako dobri v svojem poklicu. To so bolni ljudje, ki potrebujejo pomoč, da poštimajo svoje glave.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 15:04:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lady Birdkiller


IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka
niste nič drugega, kot ene navadne nekrofilke.

Pa si ti prepričana, da veš, kaj pomeni ta beseda? Nekrofil doživlja seksualno zadovoljstvo ob ali na mrtvem človeku. Močno dvomim, da je kateri od nas prišlo, ko je videla omenjeno fotografijo. user posted image


Ne vem sicer če vam je prišlo, po zapisanem sodeč pa vsaj polovico močno rajcauser posted image


A si ti pacientka?user posted image


ne, ona je zdravnica, ker tako dobro postavlja diagnoze. kar prihaja mi od njenih bistroumnih ugotovitev user posted image

(odgovor članu Oceania)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 15:06:47   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop
kar prihaja mi od njenih bistroumnih ugotovitev user posted image

No, evo, zaradi česa vsega se ljudje ne vzburijo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 15:39:34   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop
kar prihaja mi od njenih bistroumnih ugotovitev user posted image

No, evo, zaradi česa vsega se ljudje ne vzburijo. user posted image


hihi user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?