|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 21:23:45   
miapia
Samo primer za tiste, ki nimate psa. Psu se nikoli ne smete z roko približati kot da ga hočete pobožati, ker bo mislil, da mu hočete kaj narediti. Počasi mu morate približati k smrčku hrbtno stran dlani, da jo povoha, potem pa če se bosta oba zavohala, vas bo sprejel za svojega. Lahko pa da vas ne bo sprejel, ker mu niste povšeči in bo z glasom opozoril, da se vseeno počuti ogroženega, kar pomeni, da ga pustite pri miru.



_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   [Brisano sporočilo]
13.2.2010 21:24:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu miapia)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 21:32:37   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: benika

zakaj pa so potem tile kužki Megliča napadl
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: miapia


ja seveda imaš prav. In kaj je bilo v tem primeru tisto, da je imel zadosti? In ali bi sploh napadel tja v tri dni, ker bi imel poln kufer, ker je toliko snega pred njegovo hiško? sploh veste, kdaj žival napade, pa ne samo pes, če hočete vzemimo za primer čebelo. Pa kakšne blebetate, no.




zakaj pa so potem tile kužki Megliča napadliuser posted image


Ker so bili zlorabljeni. Saj je miapia lepo razložila.



a od megliča tudiuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   [Brisano sporočilo]
13.2.2010 21:34:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 21:37:04   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: rija

a od megliča tudiuser posted image

Ajoj, ne vem pismo, mogoče je pa isto hodil kot onuser posted image user posted image user posted image

Še vedno pa ne vem, zakaj krivite pse, ker je bila tu kriva gospa lastnica, ki mu menda še prve pomoči ni nudila. Druga stvar pa je njena blazna neodgovornost peljati 4 60-80 kg pse na sprehod po cesti??? Še štiri pudlje skoraj težko obvlada ena ženska s povprečnimi merami.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 21:38:48   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: miapia


Še vedno pa ne vem, zakaj krivite pse, ker je bila tu kriva gospa lastnica, ki mu menda še prve pomoči ni nudila. Druga stvar pa je njena blazna neodgovornost peljati 4 60-80 kg pse na sprehod po cesti??? Še štiri pudlje skoraj težko obvlada ena ženska s povprečnimi merami.



meni več ni nič jasnouser posted image

a ga je zdaj gospa lastnica pogrizla, ali kak?



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 21:38:53   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: BAGI

Ni mi jasno to, da je lahko en človek tako bolan v glavo, da se česa tako nagnusnega in izprijenega sploh spomni.

Zadnje čase se res sprašujem, kje živim in kaj se dogaja za štirimi stenami mojih sosedov, znancev, sodelavcev, forumašev in forumašic,... Bog ve, koliko bolnikov imam okoli sebe.



Joj, tudi jaz ne. Meni se smili naša psička, ker je še bolj stigmatizirana kot sedaj. najbolje da na FB ustanovim skupino Proti stigmazizaciji psov.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 21:44:18   
benika
Še vedno pa ne vem, zakaj krivite pse, ker je bila tu kriva gospa lastnica, ki mu menda še prve pomoči ni nudila. Druga stvar pa je njena blazna neodgovornost peljati 4 60-80 kg pse na sprehod po cesti??? Še štiri pudlje skoraj težko obvlada ena ženska s povprečnimi merami.


Za napad na Megliča so bili odgovorni psi. Lastnica jih ni naščuvala nanj, je pa res, da je njena delna odgovornost v tem, da je 4 pse rihtala sama. Pa ni jih vozila po cesti (kot si napisala) ampak jih je spravljala v avto (brez nagobčnika in povodca). O njeni apatičnosti ob napadu in nepomoči ranjencu pa raje ne bi izgubljala besed.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 21:49:56   
maniac
Če jih je brez povodca spravljala v avto, je bila seveda sama kriva. Pa a se ni takrat govorilo, da je Meglič nekaj rinil v te pse in jih fotografiral?

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 21:51:38   
Pi-kica 1
IZVIRNO SPOROČILO: benika


Za napad na Megliča so bili odgovorni psi. Lastnica jih ni naščuvala nanj, je pa res, da je njena delna odgovornost v tem, da je 4 pse rihtala sama. Pa ni jih vozila po cesti (kot si napisala) ampak jih je spravljala v avto (brez nagobčnika in povodca). O njeni apatičnosti ob napadu in nepomoči ranjencu pa raje ne bi izgubljala besed.



Oprosti, samo tu pa si mimo vsekala. Za vedenje psa je vedno odgovoren njegov lastnik, nikoli pes sam. Pes nima na cesti kaj delat brez nagobčnika in povodca, daj šele dol spuščeni štirje bulmastifi! Tu ni nobene delne odgovornosti. Ja še malo, pa bo kdo napisal, da bi morali bulmastifi odškodnino Megliču plačat, ker so odgovorni za napad.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 21:52:29   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Še vedno pa ne vem, zakaj krivite pse, ker je bila tu kriva gospa lastnica, ki mu menda še prve pomoči ni nudila. Druga stvar pa je njena blazna neodgovornost peljati 4 60-80 kg pse na sprehod po cesti??? Še štiri pudlje skoraj težko obvlada ena ženska s povprečnimi merami.


Za napad na Megliča so bili odgovorni psi. Lastnica jih ni naščuvala nanj, je pa res, da je njena delna odgovornost v tem, da je 4 pse rihtala sama. Pa ni jih vozila po cesti (kot si napisala) ampak jih je spravljala v avto (brez nagobčnika in povodca). O njeni apatičnosti ob napadu in nepomoči ranjencu pa raje ne bi izgubljala besed.



Tukaj pa sekaš mimo. Pes ne more biti odgovoren za svoja dejanja, odgovoren je vedno zgolj in samo lastnik.
Tudi otrok do polnoletnosti ni odgovoren za svoja dejanja, pa vendar vemo, da je otrok razumno bitje, človek - kako naj bo potem odgovoren en pes, nerazumno bitje, žival user posted image

Odgovornost je vedno posledica svobode, in za pse bi težko rekli, da so svobodni, kajne?

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: a me boste brisali me kar dajte mi dol visi
13.2.2010 21:53:38   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: benika

Za napad na Megliča so bili odgovorni psi. Lastnica jih ni naščuvala nanj, je pa res, da je njena delna odgovornost v tem, da je 4 pse rihtala sama. Pa ni jih vozila po cesti (kot si napisala) ampak jih je spravljala v avto (brez nagobčnika in povodca). O njeni apatičnosti ob napadu in nepomoči ranjencu pa raje ne bi izgubljala besed.


Ne, lastnik je odgovoren, ker jih ni varno spravil v avto in ker je dopustil, da so skočili iz njega ven. Zakaj se potem psov ne toži za odškodnino ampak lastnika? Malo razmislite o odgovornosti. Kdo je odgovoren, otrok ali starš? Da vidim, kako vam gredo pojmi.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   [Brisano sporočilo]
13.2.2010 21:59:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu miapia)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   [Brisano sporočilo]
13.2.2010 22:31:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   [Brisano sporočilo]
13.2.2010 22:35:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   [Brisano sporočilo]
13.2.2010 22:35:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pi-kica 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   [Brisano sporočilo]
13.2.2010 22:39:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   [Brisano sporočilo]
13.2.2010 22:42:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maniac)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   [Brisano sporočilo]
13.2.2010 22:42:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   [Brisano sporočilo]
13.2.2010 22:43:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   [Brisano sporočilo]
13.2.2010 22:46:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   [Brisano sporočilo]
13.2.2010 22:48:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   [Brisano sporočilo]
13.2.2010 23:05:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   [Brisano sporočilo]
13.2.2010 23:09:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   [Brisano sporočilo]
13.2.2010 23:18:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?