|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oktobrčice
7.7.2005 11:28:10   
Udb
NALIN, PA JE TEKLA TUDI beseda o tem, kdaj bo naslednje srečanje?? :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
7.7.2005 11:28:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
7.7.2005 11:30:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   oktobrčice
7.7.2005 11:31:49   
Udb
nalin, najbolje da se sproti zmenimo! ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
7.7.2005 11:32:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
7.7.2005 11:33:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   oktobrčice
7.7.2005 11:46:24   
atasan
Hojla morem delit z vami, nekaj o sladoledu.

Včeraj sem bila na pregledu in ker je dete za 1 teden manjše kot naj bi bilo glede na zadnjo menstr. Mi je sestra svetovala, da naj si kar vsak dan privoščim sladoled. Ker ima veliko beljakovin in sladkorja, gre hitro v kri in do dojenčka in mu sploh zelo paše (mami pa tudi, je komentiral mož), pa potem bolj raste. Kolikor je že resnice na tem, jaz bom nasvet upoštevala.

Drugače sem pa tudi oktobrčica, iz Velenja. Vas veliko berem, javim pa bolj redko. Se vam bom pa z veseljem pridružila na :kava:. Seveda potem, ko ne bom več v službi. Še 2 tedna do dopusta, potem pa še kak teden v avgustu, pa ČAV PISARNA!

Lepo se imejte!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   [Brisano sporočilo]
7.7.2005 11:56:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   oktobrčice
7.7.2005 12:09:44   
soncek&luna
ojla punce,
vceraj je res bilo lepo srecanje... smo se kar naklepetale :)-...
cmokec hvala za obesek...
upam, da se cimprej srecamo in da bodo ostale imele cas...
danes sem bolj redkobesedna :(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   [Brisano sporočilo]
7.7.2005 12:29:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   oktobrčice
7.7.2005 12:55:22   
soncek&luna
a ne :)-... mal mi je slabo :(, bom verjetn danes tudi prespricala materinsko :ups: in bom sla domov... bom zamujeno nadoknadila avgusta...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   [Brisano sporočilo]
7.7.2005 13:01:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   oktobrčice
7.7.2005 13:19:35   
soncek&luna
ja tko so rekle, vsaj jaz sem tako razumela...
grem domov...mi je vse bolj slabo...
uzivajte punce in imejte se lepo :rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   [Brisano sporočilo]
7.7.2005 13:26:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   oktobrčice
7.7.2005 13:40:04   
uma
Potem je bila včerajšnja :kava: uspešna! Super. Smo ravno nekaj čez 16 za mizo sedeli in sem se spomnila na vas kako zdaj že čvekate. Tisti trenutek sem bla vsaj z mislimi tam.
Drugače pa moj :modri: neprestano miga. In ko kdaj mal potihne se kar ustrašim kaj je sedaj to.
Na novo nastale "stanovanjske razmere" se še nisem privadila. Najbolj me mori to ker sedaj nimam avta in sem "obtičala"- skoraj.

Kdaj pa boste začele druge hodit na materinsko šolo? Udb, kdaj boš šla ti? A kaj veš kako je to v Nm?!

Pozdravček vsem iz Dolenjskega konca.
:rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   [Brisano sporočilo]
7.7.2005 13:42:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   oktobrčice
7.7.2005 13:59:22   
Aja32
Zdravo punce,

midva pa zaključujeva starševsko oz. materinsko šolo. Sva se kar odločila za ZD Domžale, čeprav sva iz LJ. Je bilo prav luštno, ne preveč ljudi, ravno prav, pa tako "malo po domače". Luštno v glavnem - zvedela veliko koristnih stvari.

Drugače počutje OK - kilograme ne beležim, ker bi se dejansko samo živcirala glede tega. Naslednji četrtek imam pregled - sicer po mojem brez UZ, ampak mogoče nama pa vseeno uspe videti štručko. :duda: miga čedalje bolj, sploh pa zvečer, ko se umirim in ležim v postelji.

V torek nakupila posteljico in povijalno komodo - tako da bova počasi imela že vse stvari za najino pikico oz. pikca... :bravo::bravo:

Toliko na kratko - pa se kaj mailamo... LP A:nosecka:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   oktobrčice
7.7.2005 14:37:20   
bebika
Živjo! Vidim, da ste pridne, jest mam pa ful dela v službi, ker so se začeli dopusti in več dela pade na nas, ki smo tukaj :( .
Midva pričneva materinsko šolo 7.9. v Kranju - že komej čakam, ker bom takrat šla samo še enkrat v službo, potem sem pa na dopustu :bravo: .
Včeraj vidim ste uživale, lepo to. Mogoče bo kdaj prilika, da se pridružimo še ostale. Mogoče potem septembra, ko bomo že vse doma - če se bomo seveda še lahko premikale :)-:)-:)- - se hecam.

Uživajte!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   oktobrčice
7.7.2005 14:55:46   
sminc
Nalin, to je pa tako ko sva z mojim :love: živela v mestu nisva rabila dveh avtomobilov. Zdaj pa bi jih. S tem, ki ga imava se namreč on vozi v službo. Jaz pa tako ostanem "bosa". To je kar nadležno, ker sem se navadila, da grem kamor mi zapaše. Zdaj pa ni tega več.
Delamo na tem, da kupimo še enega, ampak že pri tej selitvi je šlo dost keša. Saj veste kako je to.

Jaz sem tud razmišljala o materinski septembra. Moram se pozanimat kako poteka to pri nas v Nm. Pa še za epiduralno tud.
Kupljeno pa imam posteljico (akcija) in voziček naročen. Moramo mislit pozitivno. :rozica:
Kar se tiče kg pa je šlo do sedaj vse ok +4, ampak zdaj se pa bojim. Zadnje 14 dni sem prav požrešna :pujs:.
Pa se ne smem(o) zaradi tega sekirat. Samo da bo vse ok, kajne?!

:rozica::rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   oktobrčice
7.7.2005 14:57:36   
uma
Ker z sminc skupaj uporabljava ta računalnik je prišlo do "napake". Sem kar pisala, ko je bila še ona gor prijavljena. Prejšnje sporočilo je torej od mene.
Sorry.
:):):):):):):):):):):):)

To je pa nosečniška "nerodnost"!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   [Brisano sporočilo]
7.7.2005 16:02:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   oktobrčice
7.7.2005 16:18:40   
Udb
uma!! MAterinska v Nm se je uradno zacela danes, pa nas je toliko prislo, da je bila prevelika guzva. Tako da smo se zmenili, da imamo drug teden v pon, tor, sre in pet ob 16-ih in 17.30 (dve skupini). So pa tudi rekli, da je bolje da se gre zdaj kot septembra, ker takrat ze tezko sedis, pa se preseneti te lahko kaj!

Mogoce se pa vidimo drug teden?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   oktobrčice
7.7.2005 16:54:39   
žlička
takole je glede sladkorne: mene je avtomatsko poslala, ne vem če je bilo kaj rizičnega pri prvem odvzemu krvi!

Starševska šolanaj bi bila tudi v avgustu v Domžalah.vsaj tako mi je rekla sestra prejsni mesec. Naslednji teden imam pregled pri G pa bom vprašala. Mi je sestra tudi v materinsko datum začetka vpisala.....upam da bo v avgustu:zmeden:


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?