|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 'prestara' nosečnica ???
11.3.2010 8:40:47   
tannya
IZVIRNO SPOROČILO: mišamaša77

Oh, kaj morda veste kdaj so rojevale naše babice? Jaz jih poznam veliko - slučajno delam v domu starejših- ki so zaradi vojne čakale in rodile po vojni, stare pri prvih otrokih 40 let...
Jaz bom pri prvem stara sedaj 33 let, pa nameravam imeti še 2. Nimam nobenih problemov razen slabosti. Izgledam pa tudi ne več kot 23user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mišamaša77)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: 'prestara' nosečnica ???
11.3.2010 8:47:35   
Anonimen
Izgledam pa tudi ne več kot 23


Ja kr tolaž se user posted image

(odgovor članu tannya)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: 'prestara' nosečnica ???
11.3.2010 10:23:24   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: tannya

IZVIRNO SPOROČILO: mišamaša77

Oh, kaj morda veste kdaj so rojevale naše babice? Jaz jih poznam veliko - slučajno delam v domu starejših- ki so zaradi vojne čakale in rodile po vojni, stare pri prvih otrokih 40 let...
Jaz bom pri prvem stara sedaj 33 let, pa nameravam imeti še 2. Nimam nobenih problemov razen slabosti. Izgledam pa tudi ne več kot 23user posted image



user posted image user posted image user posted image


Potem pa imate res dosti 110-letnic v domu user posted image (veš malo matematike pa še znamo)

Pomoje niso čakale na konec vojne, ampak na to, da se moški vrnejo domov. Sicer pa ti jih poznaš nekaj, jaz pa nobene, ki bi rodila tako pozno (mislim na babice). Sicer se v mojem nicku vidi moja letnica, tako da 20 jih ravno več nimam. Tudi jaz bi se lahko tolažila s tem, da sem stara koliko se počutim, ampak telo pa žal ne more skriti let.

(odgovor članu tannya)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: 'prestara' nosečnica ???
12.3.2010 14:37:08   
Anonimen
hmmm... jaz sem mela prvega otroka pri 23 pa se mi že
to zdelo mal prepozn..
mi tud na misel ne pride da bi po 30-tem
še kakšnega imela....

brez zamere ampak... men je to, da ima ženska pri 35-40 in več
let otroka absurd!!

(odgovor članu Taddy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: 'prestara' nosečnica ???
12.3.2010 15:24:42   
Mariana
Anonimen vsak dan preberem kakšen tvoj komentar. Danes ti pa moram napisat sledeče:
absurdni so tvoji komentarji- pa brez zamere.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: 'prestara' nosečnica ???
12.3.2010 15:30:22   
pety78
No, lepo prosim, lepa pa res niso ovira, sploh, če pri 50-ih zgledaš kot žena od Michaela J.Fox.  A ni huda?!?!?! user posted image user posted image user posted image

http://24ur.com/ekskluziv/tuja-scena/foto-michael-j-fox-z-zeno-uzival-v-morskem-zalivu.html


_____________________________



(odgovor članu Mariana)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: 'prestara' nosečnica ???
12.3.2010 15:33:58   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image
mal vas moram hehehhe

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: 'prestara' nosečnica ???
12.3.2010 15:39:04   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

user posted image user posted image user posted image user posted image
mal vas moram hehehhe


Smrklja! Kar izdaj se, če upaš! user posted image


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: 'prestara' nosečnica ???
12.3.2010 15:47:25   
Mariana

Pety78 tvoj bič bi znal prav priti user posted image .

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: 'prestara' nosečnica ???
12.3.2010 15:49:57   
tejči28
Moja svakinja je rodila pri 37 letih,ker si je na novo ustvarila družino in ni noben rekel,da je prestara,edino več je imela preiskav,kar pa je samo dobrodošlo.

_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu Mariana)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: 'prestara' nosečnica ???
12.3.2010 20:30:44   
Andromeda
V porodnišnici sem imela cimro, ki je imela 43 let in je prvič postala mamica, fantek je bil zdrav in krepak. Kar pogumno novi in najbolj čudoviti dogodivščini na poti! user posted image

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: 'prestara' nosečnica ???
13.3.2010 21:30:24   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: sanasan

punce, rabim malo tolažbe....no, sicer ni grozno hudo, me je pa kar malo preveč 'prizemljilo' oz. kar malo dotolklouser posted image
danes sem bila na prvem pregledu za svojo drugo nosečnost, stara bom pa 38 in me je moja G kar zbombardirala z info o vseh možnih preiskavahuser posted image
sicer je izredno natančna zdravnica in raje naredi kako preiskavo več kot manj, ampak me je kljub temu kar malo 'vrglo'...
sem se počutila, kot da bo pa sedaj otrok zaradi moje starosti 'fasal' vse možne bolezniuser posted image
evo, pa sem si spihala dušo...
a je še kje kaka sotrpinka?user posted image


Kakšna starost neki!!! Jaz sem bila 38., ko sem bila drugič noseča in rodila pri 39. Res, da sem imela amniocintezo, to je pa tudi vse. No, na nuhalno gre pa danes itak že vsaka nosečnica. Danes imamo doma zdravo, navihano 1-letnico user posted image
Od sodelavca žena je tretjega otroka rodila pri 42. ali celo 43. letih (se ne spomnim točno). Pa je vse BP.

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: 'prestara' nosečnica ???
13.3.2010 21:38:32   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78
..moramo misliti tudi na otroka, ki bo roko na srce imel na maturanskem plesu "babico in dedeka"...

Ja ampak "good looking" user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: 'prestara' nosečnica ???
14.3.2010 8:21:11   
aprilčica07
sanasan: daj daj..ne sekirat se za take komentarje v smislu, da si starauser posted image user posted image user posted image kr korajžno, vse bo dobro...:):) da imaš več preiskav pa si vzemi kot plus in ne kot minus user posted image user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: 'prestara' nosečnica ???
14.3.2010 8:21:50   
aprilčica07
In še to, moja nona, je mojga očeta rodila pri polnih 40 letih, tako, da... go for ituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: 'prestara' nosečnica ???
14.3.2010 8:51:32   
ada2
jaz sem otrok staršev, ki sta bila ob spočetju stata 41 in 50 let (se vedno hecamo, da me je ati naredil za svoj abraham, ker sva narazen točno 50 let in 9 mesecevuser posted image ), izpadla sem dokaj normalnauser posted image user posted image , no, zdravauser posted image .
je pa bilo tako, da sta se več kot 15 let trudila priti do otrok, potem končno uspešna nosečnost, kjer sta dobila mojo sestro in potem nista več razmišljala o nadaljnih otrocih.... sta se sprijaznila, da bosta imela le enega in začela uživat družinsko življenje.... a glej ga šmenta, po 6 letih sem čisto čudežno nastala še jazuser posted image

in še o mojem otroštvu... nikoli nisem pomislila na to, da bi imela "stare" starše.... sicer oba kažeta vsaj 10 let manj, kot jih dejansko imata, ati je danes pri 82 zelo vitalen, vozi avto, se udeležuje vsemogočnih srečanj (tudi z mojimi letniki - en moj sošolec iz OŠ je njegov dober kompanjon), skoraj vsak dan prehodi po 3 km.... bilo je celo zelo fajn, ker je bil ati že v penziji, ko sem hodila v šolo in je bil na razpolago vedno, če je bilo treba kak prevoz organizirat, ali priti na kako predstavo, delavnico... na maturantskem plesu sva pa itak zažigalauser posted image
malo sta se mi le smilila, ker sta bila v strahu, da ne bosta doživela svojih vnukov, a zdaj jih imata 5 (2 od sestre in 3 moje).

ok, rosno mlada res še nisi, ampak prestara pa tudi ne. poznam tudi primer, ko je 22 letnica rodila fantka z DS, tako, da ni vse v letih.
uživaj v nosečnostiuser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: 'prestara' nosečnica ???
14.3.2010 9:05:16   
Urska09
O ada, kako lepa zgodba! Pri nas je situacija skoraj identična.

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: 'prestara' nosečnica ???
15.3.2010 12:38:24   
maca29
user posted image user posted image no da vam še jaz povem da je men na nuhalni rekla da spadam med starejše nosečnice z rizikom pa štejem komi 29 let :D še ne hahaha pa sem baje prestara že tako da eh vsak dohtar pove svoje mnenje se men zdi.Drugače pa leta nikakor naj ne bodo ovira za dojenčka včas so res bli še stareši ko so rojevali zdej pa kr neki komplicirajo :D

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: ''''''''prestara'''''''' nosečnica ???
19.3.2010 14:39:16   
Božička09
IZVIRNO SPOROČILO: sanasan

sem namreč začela razmišljati, da si naju je to bitjece izbralo tako hitro z namenom ter da nama je usojeno, ne glede na vse user posted image ....




Malo off topic sicer, pa vendar v skladu s tem stavkom: preberi si knjigico DEVET STOPNIC http://www.om-ezoterika.com/Detajl.asp?avtor=113&id=961608707, če je še nisi user posted image

< Sporočilo je popravil Božička09 -- 19.3.2010 14:41:46 >


_____________________________

Rasti, rasti - pazim te, že zdaj si mi vse :*

(odgovor članu maca29)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: ''prestara'' nosečnica ???
19.3.2010 15:12:27   
Luskan
Mislim, pa kaj je tem dohtarjem? Stara sem 39 in sem v začetku marca rodila zdravo in krepko punčko.
Želim ti lepo nosečnost, preiskave pa vzemi za nujno zlo, če pa jih ne želiš, pa vseh sploh ne rabiš dat skozi; jaz sem zaradi starosti šla na horionsko biopsijo, ampak sem sama tako želela.

Srečno!!!!!

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: ''prestara'' nosečnica ???
19.3.2010 15:21:54   
Luskan
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

Nimam nič proti mamicam, ki zanosijo pred 40.letom,??????????????? mogoče zaradi zapletov tudi mene to čaka, pa vseeno...moramo misliti tudi na otroka, ki bo roko na srce imel na maturanskem plesu "babico in dedeka"...


Uf, kako je to pomembno ...

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: ''prestara'' nosečnica ???
19.3.2010 16:19:52   
Dashenka

IZVIRNO SPOROČILO: sanasan

punce, rabim malo tolažbe....no, sicer ni grozno hudo, me je pa kar malo preveč ''prizemljilo'' oz. kar malo dotolklouser posted image
danes sem bila na prvem pregledu za svojo drugo nosečnost, stara bom pa 38 in me je moja G kar zbombardirala z info o vseh možnih preiskavahuser posted image
sicer je izredno natančna zdravnica in raje naredi kako preiskavo več kot manj, ampak me je kljub temu kar malo ''vrglo''...
sem se počutila, kot da bo pa sedaj otrok zaradi moje starosti ''fasal'' vse možne bolezniuser posted image
evo, pa sem si spihala dušo...
a je še kje kaka sotrpinka?user posted image




Brez panike, ko sem prebrala naslov, sem pomislila, da imaš 10 let večuser posted image .

Edina stvar, ki jo je res pametno narediti je horionska biopisoja (HB), za podrobnosti kontaktiraj dr.Pušenjaka, ki jo tudi izvaja.
To je alt_ernativa AC, rezultat testa za genetsko napako, ki povrzoča DS oz.trisomijo pa je 100% zanesljiv. Razlika je le v tem, da se izvede bistveno prej.

Glede na "leta" ti jo plača zavarovalnica.
Če si po naravi "panik", pa doplačaš še za fish test, ki ti da rezultat HB v nekaj dneh in se izogneš mučnemu čakanju, ki traja vsaj 2 tedna.

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: ''''prestara'''' nosečnica ???
22.3.2010 13:29:05   
_sanja_*
Brez panike, ko sem prebrala naslov, sem pomislila, da imaš 10 let več .


Tudi jaz!

Eh, to še pa res ni nobena starost! Mislim, da je na forumu kar nekaj tem nosečk tvojih let (ali pa tistih, ki še čakajo na +).

Stara sem 23 let, v kratkem bomo začeli delat na drugem. (Tretjega pa si želim čez kakšnih 10 let+)
Prvič sem zanosila pri 21ih, rodila pri 22ih, pa zdaleč ni šlo vse gladko.

Sicer me na začetku niso nič strašili, kvečjemu govorili so, da so mi leta v prid pri recimo NS, ampak se je pa začelo na polovici... V 21. tednu sem prvič krvavela, pristala v P. Potem v 30. tednu dobila (lažne) popadke, MV je bil že čist zmehčan, G cela panična, da mi je treba dat injekcije za pljučke in obliže za zaustavitev popadkov, da je treba s helikopterjem rodit v LJ... Pa so blil samo lažni popadki, ki niso pomenili nič. Imam G, ki je sicer zelo super, je pa žal tudi paničaruser posted image  
Pa se nisem dala prepričat, doma sem obležala, malo več počivala kot sicer in rodila zdravega fantka 9 dni pred PDP.

Tako da leta niso zagotovilo, da bo vse ok ali pa narobe.

Pazi nase, počivaj, gotovo bo vse vredu!

Srečno!


(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?