|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 10:31:09   
amelie
IZVIRNO SPOROČILO: ela24

Jaz pa si ne znam predstavljat, da bi dragi v dnevni spal, čeprav je njemu to tak fajnuser posted image Ker jaz morem met nekoga zravn sebeuser posted image
Imava pa res postlo 2mx2,2m tako da se res iščeva na njej. Prej sva imela 1,6m, pa je bil kar šok preklopit. Ker zdaj, ko drugi reče pridi do mene, se ti kar ne da kotat tako daleč čez celo postlouser posted image user posted image user posted image


He he, saj meni najprej tud ni bilo fajn, ampak ko sem se tretjo noč zapored ob štirih zjutraj zbudila in nisem več mogla zaspat, se mi ni bilo več težko odločit user posted image  Se je pa tako hitro navadil, da me je včeraj, ko sem mu rekla, da danes bom pa potrpela in da lahko pride, prosil, če pa lahko danes on vseeno v dnevni spi, ker bi gledal eno nadaljevanko user posted image  user posted image  Pa itak nisem nikoli sama, ker se mi sredi noči psička stisne v podpazduho, pes pod kovter k nogam, tako da imam vedno družbo user posted image  Pa potem je še tu moj velik povšter, s katerim se stiskam, da se na trebuh ne prevalim ... Pa še en velik povšter, ki ga imam pod nogami, da mi ne zatekajo. In je postelja polna! user posted image  user posted image  Držim pesti, da boš imela okej cuker!!!
Pikica_10, he he, ja, meni se itak zdi, da psa mislita, da so vse te nove stvari za njiju user posted image  

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 10:31:54   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: Pikica_10

Hvala še enkrat vsem za dobrodošlico! user posted image
Vidim, da nas je danes veliko takih, ki smo bolj slabo spale...user posted image
Lepo, da so vam tortice teknile in glede na vreme vidim, da ste se tudi fajn načvekale...user posted image user posted image

tatly Ooo, superuser posted image user posted image ..a si ti tud iz mariborskega konca? Stara sem pa 24. Pa še NP imava na isti datum če se ne motim...user posted image

amelie tudi midva sva bila včeraj v DM-u in še nakupovala zadnje stvari...tak da imam večino že doma. Edino v lekarno še bo treba it. Moj pes je tudi čist nor na žogice, tak da sem se morala prav nasmejati ob tvoji izjavi o posvojitvi.. Pri nas bo še tud verjetno zanimivo, ko se bomo z žogicami igrali...user posted image

Aprilčica10 user posted image

Nekaj še me zanima...kakšne velikosti plenic imate...70×70 ali 80×80?
Punce, da ne pozabite... jutri bi naj bilo nakazilo za vse tiste, ki niste izbrale paketkov. Joj kak bodo fajn prišli ti dinarčki..user posted image

Jooj kak je že vse belo zunaj... Upam, da nam april prinese ne samo naše bebije, ampak tudi lepše vreme...



Jeeeeeeeeeeeeeeee še ena aprilčica, dobrodošlauser posted image user posted image user posted image , pa praviš da iz mariborskega konca, kje točno?
Sej si mogoče že napisala, ampak nisem prebrala,....


(odgovor članu Pikica_10)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 10:35:36   
amelie
IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy
amelie - sem lih prej na fb gledala tvoje kužke, kak sta lubanauser posted image



Hvala!! ko bi le še pridna bila tako, kot sta luštna .. user posted image

Aja, a katera ve, kako se pripravi ta čaj iz malinovih listov? Jaz sem prelila dve žlički z vrelo vodo in pustila stat pet minut. Je to okej? Se pripravljava s presredkom na dan D user posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 10:38:11   
dacy
NATASA ce si ta mesec oddala za paket potem ne verjamem da bos dobila zdaj nakazano ... ce si pa oddala v februarju potem pa bi znalo bit user posted image
Za tega tvojega otroka ti pa iz srca zelim da dobis to hudo zeljeno puncko in upam da je res nekaj na tem da se puncke skrivajo, ker ce je res tako pol pri tebi druga ne more bit user posted image

nocno dezuranje - ja no tud jaz sem bila dezurna ponoci na WC-ju ... tocno na 1 uro sem hodla na lulanje ... cist za znoret ... Zdaj se sprasujem ze kak se bo ko se bo otrok se bolj zpustil ... a pol bom isto ko ppri popadkih imela lulanje na 3 minute al kak ? user posted image

ela saj tiste ki bomo pohitele ze v marcu z porodom, bomo sle ven prvic itak sele v aprilu tak da ne verjamem da bo treba kombinizoncke nabavit user posted image ... drugace pa ce bo tak mrzlo kot je zdaj te dni bom jaz raje z otrokom kr doma in ne bom nic ven hodla v takem cudnem vremenu user posted image

pikica  a si sigurna da bodo jutri dinarcki ? Kr dan si mi polepsala s to izjavo user posted image Zdaj samo upam da ne bom jutri razocarana user posted image



_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 10:45:36   
nizy
ja vreme mamo skor povsod istouser posted image user posted image ,.. tudi jaz sem včeraj dežurala user posted image

Nataša35-jaz sem regres zmeraj cel dobila, je pa res , da mi je 12 dni dopusta vsakič zapadlouser posted image , ker nisem koristila v tekočem letu user posted image

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 10:45:42   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: amelie

IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy
amelie - sem lih prej na fb gledala tvoje kužke, kak sta lubanauser posted image



Hvala!! ko bi le še pridna bila tako, kot sta luštna .. user posted image

Aja, a katera ve, kako se pripravi ta čaj iz malinovih listov? Jaz sem prelila dve žlički z vrelo vodo in pustila stat pet minut. Je to okej? Se pripravljava s presredkom na dan D user posted image


A ti boš poleg mazanja presredka še ta čaj pila, kje si ga kupila v lekarni?

http://med.over.net/forum5/read.php?1,4683494 na tem linku piše mal več o tem čaju

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 10:48:02   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: dacy

pikica  a si sigurna da bodo jutri dinarcki ? Kr dan si mi polepsala s to izjavo user posted image Zdaj samo upam da ne bom jutri razocarana user posted image




Dacy vsi ki smo oddali vlogo do 01.03.2010, dobimo jutri po 12 uri nakazano, tud meni je bilo tako rečeno, tak da user posted image  bomo pa malo zapravlaliuser posted image

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 10:50:53   
amelie
IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy


A ti boš poleg mazanja presredka še ta čaj pila, kje si ga kupila v lekarni?

http://med.over.net/forum5/read.php?1,4683494 na tem linku piše mal več o tem čaju


Hvala, si grem prebrat tole na linku! Čaj mi je pa moj prinesel iz ene lekarne, samo ne vem, katere. Ga bom vprašala, pa ti javim. So mu sodelavke svetovale, naj mi ga kupi, ker so ga baje vse pile. Škodit ne more user posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 10:53:28   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy
Dacy vsi ki smo oddali vlogo do 01.03.2010, dobimo jutri po 12 uri nakazano, tud meni je bilo tako rečeno, tak da user posted image  bomo pa malo zapravlaliuser posted image


jeiiiiiii user posted image user posted image user posted image ... Jutri grem oropat trgovine ... treba tetra plenice se kupit pa kozmetiko otroskko , pa lanolin , pol imam pa cisto vse ... samo zdaj sem se cist brez dinarckov ... treba pocakat na socialko user posted image Upam da imajo drogerije fajn zalozene user posted image ... Kje se enajbolj splaca te navadne bele tetra plenice kupit ?


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 10:54:15   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: amelie

IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy


A ti boš poleg mazanja presredka še ta čaj pila, kje si ga kupila v lekarni?

http://med.over.net/forum5/read.php?1,4683494 na tem linku piše mal več o tem čaju


Hvala, si grem prebrat tole na linku! Čaj mi je pa moj prinesel iz ene lekarne, samo ne vem, katere. Ga bom vprašala, pa ti javim. So mu sodelavke svetovale, naj mi ga kupi, ker so ga baje vse pile. Škodit ne more user posted image


Trdijo da pomaga, tak da bi ga jaz tud pila,...., te pa javi kje sta ga kupila. A pri vas v Rušah tud sneži?  

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 10:54:49   
NATAŠA35
pri nam pa je bilo tako, da če prineseš do petega v mesecu, potem gre v isti mesec, samo ne me za besedo jemat...mah bom pa dobila za veliko družino, na koncu meseca pa upam, da mi bodo nakazali še dohodnino...

nizy torej regres pripada, samo če ne izkoristiš polovice novega dopusta ti propade, ne?...no polovico bom izkoristila, pa še regres bom dobila user posted image user posted image user posted image

mi je pa mali spet zakuhaluser posted image user posted image user posted image in ker je sestra brezposelna, me mami prosi, da forsiram na šefe, da jo vzamejo namesto mene, me je menjala, ko sem bila na porodniškem z tretjim....vse bi bilo ok, če se ne bi ona skregala z našo zunanjo računovodkinjo, pri kateri je delalauser posted image user posted image user posted image ...madonca jaz sem pa spet med njimi...


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 10:57:26   
babyloverka
midva pa greva danes gledat za avto, končno user posted image  in če bo čas še lubija prepričam da skočiva v h&m ker še nimam kompletka za škrateka za domov iz bolnice pa bi ga že rada kupila user posted image  zvečer pa končno na čvek s kolegico, kooommmaajjj čakam user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 10:57:58   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: dacy

IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy
Dacy vsi ki smo oddali vlogo do 01.03.2010, dobimo jutri po 12 uri nakazano, tud meni je bilo tako rečeno, tak da user posted image  bomo pa malo zapravlaliuser posted image


jeiiiiiii user posted image user posted image user posted image ... Jutri grem oropat trgovine ... treba tetra plenice se kupit pa kozmetiko otroskko , pa lanolin , pol imam pa cisto vse ... samo zdaj sem se cist brez dinarckov ... treba pocakat na socialko user posted image Upam da imajo drogerije fajn zalozene user posted image ... Kje se enajbolj splaca te navadne bele tetra plenice kupit ?



te planice pa imajo res vsepovsod, v vseh teh otroških trgovinah, celo v rutarju v hoferju,.... kje pa so najcenejše pa nimam pojma jaz sem jih kupla nekaj v ikei nekaj tosaminih, pa vse so tu neki

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 10:58:01   
dacy
NATASA sejcist mozno da bos pa vseeno dobila nakazano ... vso sreco user posted image

wannabemommy ma ja sej pol pa itak ni panike ... sej neke hude razlike v ceni pa itak ni menda ... bom jih ze kupla nekje ... ne bom prevec komplicirala ...


< Sporočilo je popravil dacy -- 10.3.2010 11:00:48 >


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 10:59:09   
babyloverka
natasa35 pa ni možno da bi se sestra in računovodkinja toliko zasilno pobotale da bi lahko sodelovale? saj če ni bilo kaj hujšega bi po mojem bilo ok. pa na sestro se lahko zaneseš in boš mirna da je v službi vse ok.

ženske ne pozabit na svoje moške, danes je njihov praznik

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 11:06:37   
ela24
Ojla!

Evo mene iz pregleda.
Punce, dobra novica, sladkor je ok, še bomo jedli tortice!!!user posted image
Bi zdaj najraje mahnila na eno od veseljauser posted image
Čeprav glede na to, da sm se od zadnjega pregleda zredila skoraj 2 kiliuser posted image Saj mi nič ni rekla, ampak je bil kar malo šok.
Jaz ne vem kaj mi je to zadnja dva tedna, skoz bi nekaj jedlauser posted image
Za seznamček, naslednji pregled 23.3., kilogrami skupaj 2,5kg (zadnjič je prišlo do pomote na seznamčku)

Amelie, ko sva včeraj govorili o tem, kdaj je treba v porodnišnico zaradi teh streptokokov in mi je g. rekla, da kar normalno ko so popadki na 5minut, razen če voda odteče takoj, da drugače se ne more okužit. Da ni pa nobene garancije, da bo nekaj 100% učinkovalo, ker je dosti odvisno od tega, kako dolg porod bova imeli...
Ti pa imaš pestro, da imaš kužke v posteljiuser posted image Kako boš kaj uskladila kužke v stanovanju, ko bo dojenček? To se jaz kar precej sprašujem. Čeprav tega cviljenja in lajanja je naš user posted image verjetno že kar navajenuser posted image
V postli mu sicer ne dovolim spat, ampak najbolj sladko je pa itak v spalnici pod njo. Rada bi ga še to odvadla pred porodom, ampak je trmast ko user posted image in hrli na mene če ni kaj po njegovo. Uh, že pri njem sem popuščala pri vzgoji, upajmo, da me je to izučilouser posted image

Ja, to bo pa prav prišlo, da bo jutri nakazanouser posted image Moram ta isofix nabavit, pa počivalnik. A ima katera isofix za jajčko? Je zadovoljna?

Danes se pa moram na ctg v mb naročit. A se zelo dolgo čaka tam? Se mi zdi, da je tam vedno zelo gužvauser posted image

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 11:07:51   
NATAŠA35
babyloverka ne nikakor se ne moreta pobotat, ker so še stare zamere od prej, obe sta tak trmaste, da me kar glava peče...pa tudi ne vem, če bi jo šefi sploh vzeli, ker se z enim šefom ni dobro razumela...sej je še vedno v igri, samo onedve vseeno se videt ne smeta, ker se bota zlasaleuser posted image user posted image user posted image user posted image

dacy mah mi je vseeno ali sedaj ali naslednji mesec, čeprav bi raje videla da ta mesec...plenice pa so skoraj povsod enaka cena, nekje 15-16€ 10kom, čeprav jih prodajajo tudi manjše pakunge po tri ali pet kom...v ikei so 3 kom/3,99€


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 11:13:44   
Pikica_10
IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy
Jeeeeeeeeeeeeeeee še ena aprilčica, dobrodošlauser posted image user posted image user posted image , pa praviš da iz mariborskega konca, kje točno?
Sej si mogoče že napisala, ampak nisem prebrala,....




V bistvu sem iz okolice MB...če se pelješ tam proti Hočam, Račam.... me tam v bližini najdeš.user posted image

tatly če bi vedla, da bi res obe na rok rodili bi še kje res prišla na Ptuj...user posted image
dacy ja meni je bilo rečeno, da tiste, ko smo oddale vloge do 1.3., dobimo nakazilo 11.3. user posted image

Jaz sem pa včeraj kupila 10 plenic 80×80 za 15eur v DM-u pa se mi zdijo za previjanje taaaak velike...ker imam ostale doma 70×70...no saj vseeno...vstran jih ziher ne bomo vrgli...user posted image
V soboto pa grem na razgovor o EA v porodnišnico, sem včeraj klicala in me je že za to soboto naročla...fajnuser posted image

ela24 super za pregleduser posted image glede kg pa saj veš...jih bomo že dol spravleuser posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 11:16:08   
nejanejc
hejla..

mi je hudo, da vas burja ne pusti spat... jst sem pa bolj na wcju dezurala spet, sem ze malo navajena, da morem skoz odtocit... danes sem kar podaljsala po zajtrku spanje... sam bi se kar spala in spala...

ma je treba jit do ljubljane, ze spet... upam, d abo vse ok na pregledu...

ela super, da je vse ok s tabo in pikico..

nataša. .. uh, hudo to s tvojo sestro.... kaj ko bi kdo drugi lahko komuniciral iz firme s to zunanjo racunovodkinjo.... Upam, da njdete resitev

a potem priporocate caj za dojenje, a to ze zdej pijete al to potem kasneje, ko res dojis?

pikica, jst sem bla pa vcerej na razgovoru, sam v Kranju. Je blo fajn. Sem sla potem se na odvzem krvi.

vem, da sem miljon stvari pozabla komentirat... se bom potrudla se po pregledu... lep dan vsem skupaj!

papa

< Sporočilo je popravil nejanejc -- 10.3.2010 11:17:11 >

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 11:19:06   
Getreal
IZVIRNO SPOROČILO: Di_Di

Joj punce, pri nas tko pihauser posted image , da ne morem spat... me je zbudu ta podivjan veter. user posted image Prav grozno je moram priznat.. kako je šele na vipavskem??? ma sploh nočem vedet že tu je obupno!user posted image user posted image


na vipavskem ni tok hudo kot so napovedovali, ma je hujše kot ponavadi user posted image malo lomi drevje in meče korce naokoli...nam je zaenkrat sesulo samo čebelnjak in po tleh vrglo mešalec za malto user posted image nič hujšega v glavnem..sem že bla v trgovini in se je dalo normalno vozit in premikat

amelie jaz sem isto danes pokonci že od petih..tako je brcala ta mala, da me je čisto razživčila.. user posted image
jaz nisem več tolko tolerantna, ker so moja rebra konstantna tarča user posted image

sicer pa pozdravčke vsem, dobrodošla ta nova user posted image user posted image se javim še kaj popoldne - grem se zaj malo crtat, ker je moj ostal doma - ker tok piha hahaha user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 11:24:07   
katy83
evo mene, babike moje. user posted image

Jaz pa se moram pohvalit, da sem danes tak fajn spala. Samo 1x sem šla lulat. user posted image   Po moje me je včerajšnji čvek tako zdelal, tak da če je bilo to, punce, se lahko vsak dan dobimo. Samo potem bomo vse sladkorno fasale, pa še kakih 10kg zraven, pa sneg bo do junija. user posted image
Joj, ja, ta sneg. Mislim, saj več ne vem ali se naj jočem ali smejim. user posted image   Pa napovedi so še za kar nekaj časa takšne. user posted image

aja, sem pa imela ponoči pol ure take bolečine okoli desnega jajčnika ali pa malo višje. Full me je bolelo. Pa sem razmišljala, to popadki ne morejo bit, glede na to, da je bolečina trajala in trajala.user posted image Sem že imela v glavi, da bi dragega zbudila, pa da greva v bolnico, ampak...no, potem sem pa zaspala. user posted image

Kepica - ma, joj, no. Zdaj pa je verjetno že čisto utrujena. Ne morem verjet. Pa kaj čakajo, no? Ja, očitno je še vse ok s plodovnico. Kaj vem. user posted image

pa Malenaa še je tud noter, pa še bo nekaj časa menda. Tako je napisala na FB. Vem, da je hudo, samo saj boljše, da je noter, pa jo imajo po nadzorom. user posted image

u, še ena aprilčica - Pikica, dobrodošla. Pa še fajn, da si mariborčanka. Drugič prideš z nami na čvek, ne? user posted image   aja, plenice imam jaz tudi obe velikosti.

Aglaia - user posted image  da je vse ok s user posted image . Pa seveda boš še vse porihtala pred porodom. user posted image

Primorke - joj, se mi smilite, ko imate takšno katastrofo od vremena. user posted image


aja, Dacy - glede čepa sva se včeraj pogovarjali. Baje ti čep lahko odpade dosti prej pred porodom, pa zaradi tega ne sprožijo poroda. Aja, pa veš kaj. Edino tvoje ime sem pozabila. Sploh se nisem mogla spomnit. user posted image

Ela24 - tebi pa pošljem moj mail, pa bi te za slikice prosila. user posted image

Nataša - jaz tudi mislim, da boste imeli punčko. Če bi bil fantek, pa to bi se pa zdaj ja že videlo. Razen če ima bolj malega. user posted image   Brez zamere. Hecam se.user posted image Držim pesti, da bo pupika. Vidiš, pa to, da so bodiji postali rumeni, je po  moje znak, da moraš it nove kupit, pa kakšnega roza vmes. user posted image

Aprilčica - ah, saj bo. Saj veš kakšen teden sem jaz zadnjič imela. Pride očitno to zdaj tak. Sem ravno včeraj mojemu nekaj jamrala, pa je rekel, da je na netu bral, da so ženske zdaj zadnji mesec najbolj tečne. Ma, ti pa si itak še full pridna, pa se trudiš s faksom. res, vsa čast. user posted image
pa kaj naslednji torek si na faksu? Jaz grem na faks zaradi diplome, pa se lahko dobiva na kaki pijački. user posted image

Nax - lepo, da si nas prišla pogledat.user posted image kako je Tai?

tak, roman je napisanuser posted image
Še malo pa bomo na 3.delu. user posted image

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 11:24:14   
tintin
Punce no, vam povem kje sem dobila najboljše tetra plenice...mami mi je dala skoraj 30 let stare, še od mene...in izgledajo bolje kot vse, ki sem jih kupila...da ne govorim o tistih, ki jih imam od Vasje...katastrofa.

Čaj za dojenje...se pije, ko začneš dojit.

U a jutri bo denar od CSD
...super. Mi bomo dal na stran za sedežnouser posted image

Jaz sem danes dobila odločbo, da imam bolniško do porodniške...torej še 14 dni!




(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 11:30:19   
amelie
IZVIRNO SPOROČILO: ela24

Amelie, ko sva včeraj govorili o tem, kdaj je treba v porodnišnico zaradi teh streptokokov in mi je g. rekla, da kar normalno ko so popadki na 5minut, razen če voda odteče takoj, da drugače se ne more okužit. Da ni pa nobene garancije, da bo nekaj 100% učinkovalo, ker je dosti odvisno od tega, kako dolg porod bova imeli...
Ti pa imaš pestro, da imaš kužke v posteljiuser posted image Kako boš kaj uskladila kužke v stanovanju, ko bo dojenček? To se jaz kar precej sprašujem. Čeprav tega cviljenja in lajanja je naš user posted image verjetno že kar navajenuser posted image
V postli mu sicer ne dovolim spat, ampak najbolj sladko je pa itak v spalnici pod njo. Rada bi ga še to odvadla pred porodom, ampak je trmast ko user posted image in hrli na mene če ni kaj po njegovo. Uh, že pri njem sem popuščala pri vzgoji, upajmo, da me je to izučilouser posted image



Najprej čestitke za cuker!! Zdaj ko smo komaj začele na tortice hodit, bi blo res kruto, da jih ne bi več smela jest user posted image  Hvala za info glede popadkov in to .. Jaz bom tudi še malo mojega G povprašala, ker zdaj sem vse informacije dobila na internetu, to pa veš, kako je ...
Glede kužkov v postelji pa sem jaz itak vztrajala, da gresta dol, ker psička ful dlako pušča, in potem spat v teh dlakah ... Ampak moj je taka mehka duša, ko gre za njiju, in me vedno prepriča, da ju nazaj gor spustim user posted image  Potem se pa itak k meni tiščita, ker se on preveč premetava ponoči, tako da verjamem, da je njemu čist fajn, ko sta gor user posted image  
Nimam pojma, kako bom uskladila, če sem iskrena. No, psička je itak kul, ona doma samo spi in nič kaj ne laja, ne teži, kot da je ni ... Je pa problem, ker je že v letih, skoraj slepa in je do otrok ful plašna, ker niso glih najbolj predvidljivi v gibanju. Potem se pa skriva kje v kakem kotu in se trese user posted image  Tako da bom mogla pri njej precej pazit. Pes je pa glasen, zahteven, občutljiv, ljubosumen ... Ampak do vseh domačih je zelo ljubeč in ful igriv, tako da upam, da bo tudi otroka tako sprejel. Pa uvedla bova pravilo, da vsak, ki pride na obisk, prej pokliče, da jih gre eden s psi dol počakat, da ne bo toliko galame v stanovanju. Čeprav od kolegice dojenček, ki je bil na obisku in tudi mi smo bili pri njih že večkrat, na lajanje sploh ni trznil in je lepo spal dalje. Mah, verjetno ne bo glih lahko, ampak bomo že nekak user posted image  
Joj, jaz moram tud za CTG se naročit. Ko bi se le dalo popoldne to hodit ... Mi ni z avtobusom se za vozit ...
Wannabemommy, Ruše so pod snegom, ja user posted image  Ful sneži! Čaj je pa nabavil v Lekarni Lah v MB.

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 11:35:17   
dacy
ela  za CTG ni neke vecje panike ... res je tam pred ambulanto skoz guzva ja , ampak ko pride sestra ven, ji poves da si narocena, ji das napotnico in materinsko in potem gres ti na drugo stran na CTG ... ko tam koncas gres pa nazaj do ambulante ... ko pride sestra ven ji das papir od CTG-ja in pol gre kr dost hitro ... Nas je zadnjic zdravnica podelala ene 5 komadov v roku najvec 10 minutk ... ker itak samo izvid preveri in je to to user posted image

NATASA ma bom jaz raje kr tiste pakunge po 10 kom vzela user posted image ... 30 jih bom zaenkrat imela dovolj, ce bom pa rabla vec bom pa itak kasneje dokupla pac user posted image

katy aha pol je cep v bistvu samo opozorilo da se nekaj zacenja dogajat user posted image Tud prav ... Vglavnem jaz bom cakala na popadke na 3 minute , pa upam da ne bom na koncu ena izmed tistih ki ne cutijo popadkov in bom na koncu v rojsten listu otroka imela napisano : rojen na kriziscu Ljubljanske in Kettejeve ulice v MB user posted image user posted image user posted image , ker me vec ne bodo uspeli pripeljat do bolnice user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 11:39:59   
amelie
IZVIRNO SPOROČILO: Getreal
amelie jaz sem isto danes pokonci že od petih..tako je brcala ta mala, da me je čisto razživčila.. user posted image
jaz nisem več tolko tolerantna, ker so moja rebra konstantna tarča user posted image



He he, verjamem, ja, da veselje hitro mine. user posted image  user posted image

Aja, pa še eno vprašanje ... (O čem smo se me sploh včeraj pogovarjale, če sem čisto vse, kar je nosečniškega, pozabla vprašat??? user posted image  user posted image  user posted image )
To štetje gibov ... Koliko časa mora miniti med enim in drugim sklopom gibanja, da se to šteje za dva giba. Meni se namreč od petih zjutraj še ni umiril in tega ne morem štet kot en gib user posted image  user posted image  No, saj mogoče za kako minuto, dve vmes neha. Jaz sem potem kar nov križec napisala po takem kratkem premoru user posted image

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?