|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 11:41:17   
amelie
IZVIRNO SPOROČILO: dacy


katy aha pol je cep v bistvu samo opozorilo da se nekaj zacenja dogajat user posted image Tud prav ... Vglavnem jaz bom cakala na popadke na 3 minute , pa upam da ne bom na koncu ena izmed tistih ki ne cutijo popadkov in bom na koncu v rojsten listu otroka imela napisano : rojen na kriziscu Ljubljanske in Kettejeve ulice v MB user posted image user posted image user posted image , ker me vec ne bodo uspeli pripeljat do bolnice user posted image



user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 11:43:40   
Wannabemommy
Ela24 - na ZS sem ti poslala moj mail, za slikiceuser posted image

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 11:45:16   
dacy
amelie  nekje okrog 5 minutk najmanj bi naj bilo med posameznimi gibi user posted image

Sej res ... moram jaz tud poslat mail za slikico user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 11:46:04   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: dacy

Tud prav ... Vglavnem jaz bom cakala na popadke na 3 minute , pa upam da ne bom na koncu ena izmed tistih ki ne cutijo popadkov in bom na koncu v rojsten listu otroka imela napisano : rojen na kriziscu Ljubljanske in Kettejeve ulice v MB user posted image user posted image user posted image , ker me vec ne bodo uspeli pripeljat do bolnice user posted image



user posted image

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 11:49:33   
Wannabemommy

IZVIRNO SPOROČILO: dacy


katy aha pol je cep v bistvu samo opozorilo da se nekaj zacenja dogajat user posted image Tud prav ... Vglavnem jaz bom cakala na popadke na 3 minute , pa upam da ne bom na koncu ena izmed tistih ki ne cutijo popadkov in bom na koncu v rojsten listu otroka imela napisano : rojen na kriziscu Ljubljanske in Kettejeve ulice v MB user posted image user posted image user posted image , ker me vec ne bodo uspeli pripeljat do bolnice user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 11:57:01   
ela24
Meni pa je rekla sestra, da mora minit med enim sklopom gibov do drugega 20 minutuser posted image Tako, da nimam pojma..
Amelie, kaj si ti tvojega user posted image s čim sladkim predramila, da ti tako razgraja danes?user posted image
Kar se tiče psa, jaz tudi ne vem. Sicer je na splošno dosti na kavču in spi, ampak ko se pa nekaj dogaja, pa mora vse videt. Tak, da ko bo mali jokal, bo on hoto svoj smrček pristavituser posted image
Pa ko kdo pride, se dere ko user posted image , dokler ne vidi kdo jeuser posted image
Saj te dlake, se meni ravno zdijo največji problem, ker sploh zdaj ko se misi, sm si najboljša kolegica s sesalcom. In mi grejo tako na živce, samo kaj naj... Razmišljam, da bi ga vsaj par uric dnevno navadla, da bi bil malo sam v sosednjem stanovanju, kjer bi imel svojo postlo, svojo dnevno, kuhinjouser posted image Samo kaj, ko še na wc za mano leti. Kak se vstanem je že za manouser posted image Kje bo te sam zdržaluser posted image
Uh, bomo videli. Tak lahko predvidevam kaj čem, pa pol ni rečeno, da bo tako.

Bo pa takoj ko pridema domov, ziher šel kak teden k moji mami. Da se malo privadima.

Dacy, hvala za informacije o ctg. Saj to sm vedela kako poteka, ampak vedno ko sm imela sprejem za bolnico sm pri istih vratih ponavadi čakala od 3ur naprej. Pa še taka gužva je bila vedno, da nisem imela kje sedet. In ob tej misli mi je malo neprijetno.. Bomo že prestaleuser posted image Vse za naše štručke.
Sem danes vprašala g. če me lahko kaj prej preseneti, pa je rekla, da dogaja se še nič, ampak da je to tako nepredvidljivo, da lahko že jutri gremuser posted image Samo naj še vsaj dva tedna počaka! Če ne bo ati naredo že enkrat tega pohištva, bom jezna ko user posted image user posted image
Rada bi si to vse poštimala v omaro in previjalno.
Pol bom kar bol mirna.

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 12:15:30   
amelie
Ela, ne vem, kaj mu je. Se mi ful sladko lušta, pa niti ne upam pojest nič takega. Se že sprašujem, če se v redu počuti, ko tako divja ... Imam preveč časa, pa mi gre vse živo po glavi user posted image
Mogoče te pa kužek pozitivno preseneti! user posted image  Jaz si ravno zato ne delam nobenih planov, ker res ne vem, kaj naj pričakujem. Moja mama se je tudi javila, da bi ju vzela za nekaj dni po porodu, ampak potem bom samo še bolj zaskrbljena - s čim ju hrani, če ju ima skoz na štriku itd. user posted image  Je pa pri nas tako, da sta psa skoraj vsak večer v pasji šoli, kar traja urico, dve, tako da bodo mogoče od začetka njune aktivnosti okrnjene samo na to - da ju bo dragi popokal in ju šel malo zdivjat, da bosta doma mirna, potem pa si bomo že nekak ustvarili skupno rutino. Moj ima itak smrtni strah pred tem, da bosta psa zdaj prikrajšana, jaz pa imam filing, da jima bo prav fajn. user posted image  Eh, bomo že.

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 12:24:53   
babyloverka
čveke čveke čveke user posted image  samo sneg sem zmetala pa že imam dve strani za brat user posted image

natasa35 potem pa upam da se kako drugače uredi to. sicer pa bi ti itak že mogla bit doma v porodniški ali ne?

meni pa se je snoči zgodlo da se je bejbi tak fejst premaknil da je kar mene še zraven premaknilo pa bolelo pol pa je blo kakih deset minut taki mir pa mi več nič ni blo jasno. pa mi je že šel scenarij po glavi da si je popkovnico zamotal pol pa dobim spet šus v rebra user posted image  ti mali nagajivec user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 12:49:36   
lija34
hojla!

spet sneguser posted image , tudi jaz komaj čakam da se malo otopli in pokuka sonček.

nataša35- v drugo leto lahko preneseš le del dopusta, del (vsaj 10 dni), pa ga moreš izkoristiti v letu 2010, če ne ti propade. Ostanek pa preneseš in ga lahko koristiš do konca junija 2011. Za regres pa nisem 100% ali ti pripada, če ne iskoristiš dopusta???  Še kar držim pesti da se vam uresničijo želje in bo vaša user posted image user posted image .

dobrodošla pikica, upam da bodo jutri res evrčki, bodo prav prišli.

Tudi jaz imam nočne sprehode na WC, še sreča, da nimam vmes kuhinje.
Tortice...tudi jaz bi jo sam kaj ko pa tehtnica ni moja prijateljica, res zavidam tistim, ki se niste preveč zredile.

ctg- sem dobila napotnico in mi je bilo rečeno naj grem v 37t.

vsem bolnim aprilčicam in tistim v bolnicah pošiljam user posted image , vsem ostalim user posted image pa da še čim lepše preživite še zadnji mesec nosečnosti.



(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 13:10:08   
moci
punce, jaz sem danes vprašala za bris za streptokok. v lj stane 40€.
ene ste pisale, da stane samo 10€, pa me zanima kje. bi šla potem kam drugam, če je tako velika razlika.

sicer pa sem izvedela, da bolnicam z user posted image sladkorno pripada bolniška. to pa nisem vedelauser posted image zdaj bom imela 4 dni bolniške. bo malo več dopusta za drugo leto

(odgovor članu lija34)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 13:11:27   
NATAŠA35
dacy boš imela čisto dovolj toliko plenic, ker ni nujno, da boš na široko povijala, za ostale potrebe bo dovolj...

čep če se odlušči in ste ve krvave, se je začel porod in morate takoj v P, meni se je pri prvem in so mi kar sprožili porod...

lija hvala za info...sem vedela, da ga moram pokoristit, vsaj polovico, če ne propade, pa saj mi tako ali tako manjka samo še nekaj dni do polovice, kar ne tako hudo, hehe...pol pa mi še regres trofne pa je...

babyloverka ne še nisem v porodniški, šele čez dva tedna oz. 24.03. začnem, pa še nimam zamenjaveuser posted image user posted image user posted image ...ah moram bit pozitivna, da se bo kaj našlouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu lija34)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 13:21:21   
Di_Di
Dan no pa sem le prišla do štroma in RR user posted image

Ja s tamalo smo se ravno zbudile in skobacale iz postle ( ob 9ih pa neki) pa nam je štroma zmankalo, tko da sem jo kr nazaj v spalnico zvlekla se je tam neki igrala. Joj res je zlata.. jaz pa sem počivala, ker sem skor celo noč prebedela user posted image se vidi da nisem spala doma, pa še ta veter je bil tko divji da je blo za znoret in še dežurstvo na wc-ju sem imela... no ja preživeli pa smo preživeli.. komi čakam da pride svak domov, da grem lahko jaz v naš brlog spančkat pa k možeku stisnit.

aprilčica ne skrbi do vajine poroke je še kar nekaj dni ostalo .. vreme se bo pa ja do takrat že popravilo. če bosta mela pa dež al pa sneg, se pa ne sekirat veš kako pravi italjanski pregovor sposa bagnata, sposa fortunata - še prevod: mokra nevesta, srečna nevesta ;) (za 1x drži, vsaj pri meni) mi2 sva tud mela celi dan dež pihalo je kr pr norcih, ko smo se peljali proti gradu socerb smo imeli mešanico dežja in snega... in ko smo imeli pogostitev je začelo snežit - prav romantično je blo. mi smo bli not na toplem ob kaminu in gledali ven proti kopru in trstu ki sta žarela v tisočih lučkah in povrh tega je še snegec lepo padal. niti malo se nisem sekirala zarad vremena... edin ko smo šli domov je še tolko bl pihalo in blo -4 brrr sam smo preživeli... a ja drug dan smo meli pa tko lepo sončno vreme ( sam pihalo je pa še zmeraj full)

pikica da že jutri dobimo dinarčke? a ne 15. ? jah sej jaz se jih ne bm branla.. v petek namreč nameravama v ikejo user posted image

nataša
kar se tiče regresa.. je pa mene šef zadnjič zahaklu pri puncah v pisarni pa začel neki bluzit pa spraševat punce če mi pripada al ne... in pol na koncu je potrdu, da mi prripada, sodelavka je pa sam rekla da bom imela le nekaj dni manj dopusta.. zdej ne vem al mi bodo vzeli 10 dni ker ga nisem porabila al na splošno da bom dobila za leto 2011 nekaj dni manj dopusta.. ma se en sekiram preveč... sam da dajo dinarčke user posted image
v
test za streptokok.. jaz sem v pon vprašala gor pri nas v bolnici pa so me mal čudno gledale... in še postavile glupo vprašanje zakaj bi se jaz testirala... pol sem pa rekla da sem imela pogosta vnetja med nosečnostjo in izcedke.. je pa rekla sestra da pri njih tega nimajo samoplačniško, da pa to g. odloči al bo nardila al ne.. user posted image jaz sem ostala brez besed.. ni čudno pol da naši valen ni nardila, še taka zgubljena kot je ta najina g.. skratja jutri grem na pregled in ji bom zatežila, da mi ga nardi ne glede na vse...

joj to vreme je prav grawe sej več ne vem al je začelo deževat al sneži user posted image am mislim da mamo leden sneguser posted image kr neki

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 13:27:08   
dacy
NATASA jaz sem rekla da si bom 30 tetra plenicc nabavla , ker tud ce ne bom na siroko povijala jih bom imela pri hranjenje , ce se bo dete pobruhalo kaj , pa pri kopanju in pri previjanju itd... sej so splosno vsestranske, 30 jih sigurno ne bo prevec , ce pa ze , pa boljse kaka prevec kot premalo user posted image

Za cep pa je tud meni zdravnica rekla da ce se mi odlusci naj pac takoj pridem , je pa odvisno tud od tega kolk si ze odprta po mojem da ti potem takoj sprozijo ... Ce nisi nic kaj dosti se odprta potem ne verjamem da bi kr sprozli ... ali pac ? Ampak ker same itak ne vemo koliko smo odprte ko se cep odlusci je pac fajn it tja cim prej ... vsekakor bom sla pa prvo se pod tus se umit itd... direkt in panicno ne mislim kr na vrat na nos letet ... No upam da ne govorim prevec , pol bom pa na koncu lih to naredla ... pa po moznosti se bosa letela od panike user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 13:40:27   
moci
jaz sem dokupila samo 6 tetra plenic v ikei. ostalo bom porabila od prvič, te bodo pa za k zdravnikuuser posted image

jaz sem imela tudi danes pregled in dete menda tehta 2900, ko sem prvič rodila je imela hči porodno težo 2810 user posted image ajajaj

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 13:55:30   
majas
IZVIRNO SPOROČILO: aprilski hrošček

Majas a ti svoje pupke nimaš v vrtcu jo imaš doma. Jaz se ta čas ko je mala v vrtcu prav spočijem ker naša skoz potrebuje akcijo in jo moramo skoz animirati user posted image user posted image user posted image .



ja je v vrtcu, izjemoma je ta teden doma, ker je malo prehlajena pa avto me zafrkava in ne morem nikamor. Ker je zunaj tak grdo sve raje doma na toplem user posted image Drugače pa rada gre v vrtec. In kot za nalašč ravno ta teden ne morem spati user posted image .. ne bo kar tale smajli user posted image  

kosilo smo pojedli, pecivo ČOKOLADNOOO se bo ravnokar speklo. Zdaj pa še jaz v pojstlo. Kooončno user posted image bo pasalo ko se zbudim spet nekaj sladkega user posted image


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu aprilski hrošček)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 14:05:52   
Anonimen
Zivjo punce.

Katy, kako si ti prijazna in verjames vame, da bom uspela vse zrihtati pred porodom!! Jaz mislim (in upam!) da me je hotel ginekolog samo prestrasiti, ker sem mu povedala, da cisto nic ne pocivam, ker imam skoz neko delo. Zadnjic sva se kavc in posteljo dobila, vceraj pa se omarice v kopalnici (in en cuden spegel, ki me dela ful siroko user posted image ) in malo pucam in zlagam stvari notri. Pa potem zvecer ugotovim, da me vse nekam tisci. Pa dosti dosti premalo spijem in sem cist dehidrirana. Torej je res cas, da zacnem malo bolj zase skrbeti.

Je pa res, da moreva nujno zaceti kupovati stvari za malo, ker sva vceraj se nov avto kupila in naju bodo ravnokar vsi krizali. Najprej kupiva stanovanje, potem se avto z izgovorom, da nujno rabiva, ker bomo zdaj trije, mala revica pa nima niti posteljice kaj sele kaj drugega. Grozna sva! user posted image

Aprilcica, ne sekiraj se! Ne zaradi bivse cimre in ne zaradi poroke. Porocila se bosta ne glede na vreme pa zato, ker se hoceta. In je cisto vseeno, ce sneguje ali pa dezuje. Pa lepa nevesta bos. In to je najbolj pomembno, da se ti v redu pocutis! Pa da se bosta imela rada celo zivljenje! user posted image
Aja, a si vidla, da je Cojka tudi tvoje laske hvalila? Sem ti rekla pa mi nisi verjela user posted image

Vidim, da se o streptokoku menite. Tudi jaz sem vceraj G vprasala. Pa me je vprasal, ce kje krozi kaksna internetna zgodba, ker sem bila ze certrta, ki sem ga vprasala. Kr neki. V glavnem, v LJ stane 40 eur. Je pa bojda prenosljivo s spolnimi odnosi in je rekel, da so res redke ki ga imajo. Tudi taksne s sumljivo spolno preteklostjo ga velikokrat nimajo. Vec pa ne vem, ker sva potem zajadrala v cisto druge teme.

Meni pa res ni vec jasno, kako lahko Kepica ze 4 dni rojeva. Zakaj pa ji ne dajo umetnih in ji ne predrejo mehurja? A ima ona kaksni porodni nacrt kjer hoce cisto naraven porod? Ker samo v tem primeru bi to razumela, da ima na 5 minut popadke ze ne vem koliko casa pa se vedno ne rodi. Tako kot pravi Natasa, potrebovala bo moc, ki jo zdaj izgublja. Tako dolgo je rojevala ena moja kolegica v Londonu, ker tam niso pristasi umetnh in ne predrtja mehurja. Potem je imela pa vakumski porod in polno nekih problemov. To pa res ni fajn. Cakamo torej nove aprilcke/marcke! Drzim pesti, da bo z vsemi vse ok! user posted image

Mariborcanke, ne vem kako ste uspele zmesati tako vreme, ampak zgleda, da ste se mele super na torticah user posted image user posted image

(odgovor članu moci)
  Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 14:23:06   
tanjaklemen
jaz sm vceraj bla na pregledu in mi je vzela bris za streptokok.sam ce jo jaz nebi vprasala mi ga sploh nebi vzela.stane pa 12e

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 14:32:40   
NATAŠA35
jaz sem pa pozabila vprašat user posted image user posted image , ker je toliko govorila, da sem na koncu pozabila user posted image user posted image

mam pa spet čez dva tedna pregled, pa jo bom takrat poskusila prašat, če spet ne bom pozabilauser posted image user posted image

kepica vsak dan pomislim nateuser posted image ...upam, da si ok...


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu tanjaklemen)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 14:38:28   
tatly
kepica je danes bla en cas malo na fb-mogoce je bil njenuser posted image
nevem zakaj imajo take razlicne cene za streptokok moj g ima tudi 35€.kako ga pa sploh dobis?ker 1 ga nisem imela


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 14:40:17   
moci
velike razlike v ceni so, saj zato pa sprašujem. čudno res. 

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 14:45:27   
nincy29
čveke se vam javim preden spet elektrika crkneuser posted image user posted image

tuki na goriškem je prava štala..piha tako fanj..z dragim nisva celo noč nič spala ker je tak cirkus bil.sem prej slike gledala in imamo center mesta popolnoma v rasulu.hodiš po ulici pa  gledaš da ti kaj na glavo ne pade.smetnjake in ostale stvari je raznašalo v avte.odneslo je celo del fasade od bloka.pred našim blokom pa je eno fuul veliko drevo zrilo ven.elektrika je in je ni..grr prav  katastrofa res.

čestitke vsem za pregledeuser posted image user posted image

pri moji ginekologinji stane bris 10€..usaj za nekaj je potem poceni če imate v lj po 40€.user posted image user posted image

nakazilo pa bo jutri ja..piše na strani od csdaja da so jutri nakazilauser posted image user posted image

aja pa danes ob 9h je punca od sodelavca od predragega povila 52 cm dolgo in 2600 g težko Laro.user posted image user posted image
je imela pa rok 28.3.2010.

moj predragi se je po tej novici kar trest začel ker namreč zdaj sva midva na vrsti(ima na delu polno nosečnicuser posted image user posted image user posted image )
in se zaveda da bo končno svojo štručko v rokah držal..user posted image user posted image

(odgovor članu tanjaklemen)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 16:02:19   
Anonimen
Da vas malo pokomentiram:

Pikica_10: pozdravljenauser posted image user posted image user posted image Še ena, ki ima blizu mene PDPuser posted image Me veseli, da si se nam pridružila, pa upam, da se tudi kaj osebno srečamo v Mb, če se bodo punce odločile, da se še kdaj dobijo (dobimo)user posted image

NATAŠA35: user posted image za pregled, pa jaz tudi mislim, da imate user posted image , ko pa se tako skrivauser posted image

Malena: user posted image user posted image user posted image Upam, da si ok!user posted image

Kepica: jooj, pa kaj te tako matrajouser posted image Upam, da boš kmalu rešena in držala svojo bebo v rokahuser posted image

Štajerke: tako mi je žal, da se vam nisem pridružila. Upam, da se res še kdaj dobite, da vas še v živo spoznamuser posted image

Vidim, da ste pisale od čajev za dojenje. Jaz imam pa Tekanee? Je imela katera tega?

Aprilski_hrošček: tole kidanje ubijauser posted image Midva ne prideva nikamor, če se ne skida čisto vsega pred hišouser posted image

Primorke: upam, da vas ni odpihnilo! Baje imate kar hudo, sem slišalauser posted image

Pupa*81: saj bom zdržalauser posted image pride pa kak dan, ko bi kar strajbala user posted image iz trebuha venuser posted image Jooj, zdaj sem pa že groznauser posted image Ti imaš še malo do konca, jaz pa vidim majceno, majceneno lučko na koncu predora: moj PDPuser posted image

Wannabemommy: a, veš, da sem ravno zaradi zvončkov in trobentic bentila zjutraj Teta Zima je vse pomorila!

Babyloverka: ja, res je tak blesav dan. Sva se z dragim zmenila, da greva k sosedi na partijo Enke, da se malo sprostim, ker sem cmirala pol dnevauser posted image

Amelie: povej mi kak bo ta čaj, pa, če bo kaj učinkauser posted image Že nekaj časa razmišljam, da bi ga kupila.

Dacy: prijetno šopingiranje jutri!user posted image user posted image Pa javi nam kaj vse si nabavilauser posted image

Ela24: super za cukruser posted image Zdaj pa hitro nekaj sladkega pohamsatuser posted image user posted image

Katy83: moj user posted image je danes komentiral, da upa, da najin user posted image magari vse po meni pobere, samo, da ne bo tako tečen/tečnauser posted image

tintin: jaaaaaaa, jaz imam tudi še moje tetra pleničke in so: ZAKON!!!user posted image user posted image

moci: pri nas tudi baje stane 40€. Se mi čudno zdi, da bi bile take razlike v cenahuser posted image No, če katera ve za cenejšo varianto, naj javi.

majas: mmmm, kako je bilo pecivo? So se mi kar sline pocedileuser posted image

aglaia: saj vem, da se ne bi smela sekirat, samo... ne morem si pomagat. 1. vedno sem mislila, da se bom ženila z 52kg, ki sem jih nosila prej 2. seveda sem si predstavljala sončno, popolno vreme bla bla bla. Saj vem, da bo lepo, pa če letijo špičaste prekle z nebauser posted image

Di_Di: veš, da sem ti sedaj fouš, ko si že dala vse za poroko mimo... Res, nisem si mislila, da ti to pobere toliko energije. Drugače pa hvala za tolažbouser posted image user posted image

tanjaklemen: ne morem verjet, da si plačala tako malouser posted image Res sem mislila, da so cene vsaj PRIBLIŽNO isteuser posted image

Nincy: ja, kar pripravita se, zdaj se lahko že pri vama začneuser posted image user posted image Pa čestitke tisti sodelavki za pupouser posted image

Ufffff, mislim, da sem obdelala vse.  materinski je bilo danes tako brezveze, da mi je žal, da sva šla. Govorili so o hrani pri enem letu. Kot, da se bom to potem kaj spomnila. Popadke smo 1x predihali (tudi tega se ne bom spomnila), potem je patronažna nalagala kaj vse moramo kupit (doma imam ogromno, res ogromno stvari, ampak po njenem moram imeti še ne vem kaj zravenuser posted image ). Jaz nisem mislila kupovat krpic za umivanje, ker imam 100 tetra plenic doma. Jaz ne vem, no... Pa 713273974397897349x na dan si moraš roke umit, ker lahko okužiš user posted image bla bla bla.... Mislim, da pretiravajo. Sama sem odrasla ob psu, supaj sva jedla piškote, požrla sem ogromno njegove dlake, polizal me je celo, valala sem se po najhujši svinjariji, pa vseeno živim. Ne moraš zdaj otroka kar v vatko zavituser posted image user posted image

Nič, grem v zgornje nadstropje, ker je prišla sobica in jo dragi že sestavljauser posted image user posted image

Bodite lepouser posted image





< Sporočilo je popravil Aprilčica10 -- 10.3.2010 16:11:20 >

(odgovor članu nincy29)
  Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 16:22:52   
Venera

IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy

Dobro jutro ali naj raje rečem zasneženo jutrouser posted image

Pri nas tak sneži da je za znoret, vse rožice mi bo ta sneg pobil, so mi zvončki, norice in trobentice že vsi ven prišli zaj pa ta frdamani sneg, ne morem ga več niti videtuser posted image  pa zgleda da bomo res rable kombinizone za naše user posted image  če bodo zdaj marca prišli, mislim grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrruser posted image  Sej mam rada sneg ampak kar pa ga je letos že napadlo to pa mi je to much.

Nataša35 - ziher je pupa, kr lulija nebi mogli tak skrivatuser posted image user posted image user posted image

Venera - fajn porihtaj na pregledu pa javi kak je blouser posted image

Ela24 - upam da dobro opraviš na testu za sladkorno, da boš lahk tud naslednjič z nami user posted image jedla in se sladkalauser posted image

amelie - sem lih prej na fb gledala tvoje kužke, kak sta lubanauser posted image

Nič user posted image  lepo bodite, kolk se pač da bit na tak user posted image dan pa cartajte svoje bušijeuser posted image


Moj pregled je za mano. Naša pupa se je končno obrnila, tako, da me čaka klasični porod. Sem kar vesela, ker operacija je le operacija! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Drugače pa je vse ok, težka je baje cca. 2500 g, kar je po "pravilih", za moje tedne. 34T3D.
Danes se je spet videlo, da je pupa. Tako je imela lepo noge narazen, da je moja ging. rekla: "če pa to ni punčka, potem pa tudi ne vem več!" user posted image user posted image .
Vprašala sem jo tudi za streptokoke. Pa je rekla, da se to v Slov. ne dela kot klasična preiskava za vse, ampak samo v primerih, ko res posumijo, da bi bila možnost streptokokov prisotna. Pri meni ona ne vidi potrebe, ker nikoli nisem imela nekih takih vnetij, ki bi jih povzročali streptokoki! Tako, da potem nisem vztrajala, da mi naredi bris.

V nedeljo moram začet štet gibe, čez tri tedne pa že imam prvi CTG!

Tako drage moje, zdaj pa grem malo v vodoravni položaj!user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 16:31:37   
nejanejc
hejla

tudi jst iz pregleda... ctg sem cakala kot nora, no ce bi vedla, d aga bom mela, bi sla prej... tko, sem bla potem zadnja... no, pa za tokso in par reci mi bojo se v krvi pregledali... pa glivice sem fasala.... tko,da morem zdej to postimat najprej....

ctg je bil ok, dete normalno se premika, mal se tud maternica prpravlja je rekla gin...

no, upam, da bo jutri ze lepse vreme za vse :)

papa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 16:34:15   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: Venera


Moj pregled je za mano. Naša pupa se je končno obrnila, tako, da me čaka klasični porod. Sem kar vesela, ker operacija je le operacija! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Drugače pa je vse ok, težka je baje cca. 2500 g, kar je po "pravilih", za moje tedne. 34T3D.
Danes se je spet videlo, da je pupa. Tako je imela lepo noge narazen, da je moja ging. rekla: "če pa to ni punčka, potem pa tudi ne vem več!" user posted image user posted image .
Vprašala sem jo tudi za streptokoke. Pa je rekla, da se to v Slov. ne dela kot klasična preiskava za vse, ampak samo v primerih, ko res posumijo, da bi bila možnost streptokokov prisotna. Pri meni ona ne vidi potrebe, ker nikoli nisem imela nekih takih vnetij, ki bi jih povzročali streptokoki! Tako, da potem nisem vztrajala, da mi naredi bris.

V nedeljo moram začet štet gibe, čez tri tedne pa že imam prvi CTG!

Tako drage moje, zdaj pa grem malo v vodoravni položaj!user posted image user posted image user posted image user posted image




Super za pregled, naš user posted image  je mel v 34t tud 2500guser posted image user posted image user posted image  In kaj zaj se neboš testirala za streptokoke?

(odgovor članu Venera)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?