|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.3.2010 10:38:17   
Anonimen
Dacy: jaaa, ti kar napiši kaj si nabavila. Jaz sploh ne vem več kaj že imam in kaj še rabimuser posted image user posted image

Nizy: mene tudi ne spraviš nazaj v posteljo, če me takole kdo ali pa kaj zbudiuser posted image In potem sem cel dan kot zombi.

Cojka: upam, da boš zbrala pogum in svojemu G povedala kar mu gre!!

Babyloverka: jaz bi se morala pa danes dobit s kolegico, pa sva doma na dveh različnih hribih in zaradi tega user posted image user posted image user posted image user posted image snega zdaj gnijem domauser posted image Fajn se načvekajteuser posted image user posted image


Lija34: močno upam, da bo sonček, no saj, tudi če bo dež bo to res najin dan. Zdaj sem že malo nestrpna. Bi rada že vse to mim dalauser posted image

Kepica: user posted image user posted image user posted image user posted image Upam, da bo zdaj kmalu!

Danes sploh nisem mogla spatuser posted image če sem na desnem boku me bolijo vse kosti in medenica za pop..., na levem boku me peče zgaga, če sem na hrbtu pa me tišči v trebuhu, na trebuhu pa itak ne morem spatuser posted image user posted image Sem se ponoči spraševala, če je najboljše, da kar stoje zaspimuser posted image





(odgovor članu ela24)
  Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.3.2010 10:47:40   
majas
Dobro jutro.

Kak je zunaj lepo, vse beloo user posted image hecam se, tudi jaz imam že dovolj tega bednega snega. ZdaJ ko bi lahko šla zvončke nabirat user posted image

Danes pa sem spala malo boljše, sve z tamalo potegnile do 8.30 pa je tak pasalo user posted image sem takoj boljše volje. Njen prehlad je malo boljši, nos se ji je odprl, le kašlja še.

Tudi magnezij jaz pijem že od vsega začetka zaradi krčev v matrnici in utrdevanje trebuha, pa pomaga. Donat pa še mi pri kislini pomaga.

Gremo nekaj delat, ker sem zdaj 2 dni samo lenarila. Lep dan.

Dacy-glede kepice pa se strinjam s tabo, upam pa da se čimprej reši vsega!

Aprilčica10 - ti pošljem recept.


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.3.2010 11:06:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: majas

Aprilčica10 - ti pošljem recept.



Super si, hvalauser posted image Sem že počekirala, pa sem res mislila, da je bolj zakompliciran. To se bom pa lahko spravila tudi ob kaki hujši gužvi (beri: pranje, likanje, sesanje, brisanje prahu in skrb za vse domače in še nedomače živali) delatuser posted image user posted image Hvalauser posted image

(odgovor članu majas)
  Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.3.2010 11:25:20   
majas
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

IZVIRNO SPOROČILO: majas

Aprilčica10 - ti pošljem recept.



Super si, hvalauser posted image Sem že počekirala, pa sem res mislila, da je bolj zakompliciran. To se bom pa lahko spravila tudi ob kaki hujši gužvi (beri: pranje, likanje, sesanje, brisanje prahu in skrb za vse domače in še nedomače živali) delatuser posted image user posted image Hvalauser posted image



Mi je taaak znano user posted image sam veš ko pa se mi je tak sladkega zluštalo da sem morala to skupaj zmiksat user posted image


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.3.2010 11:34:37   
Pikica_10
Oj čvekice...no jaz sem se danes po dolgem času naspala...sem le lahko zaspala nazaj ko je šel moj user posted image v službo.
Levinjica- tudi moja pikica bi naj bila v medenični legi. Brcike oziroma brce user posted image čutim predvsem v bližini popka in na desni strani. Kakšnih bolečin pa zaenkrat nimam...
Aprilčica in Katy- tudi jaz upam, da se kje srečamo...da še pojemo kakšno tortico ali pa če bo že bolj toplo kakšno sadno kupo...njami...user posted image
Joj kak vam zavidam, ko nekatere pišete, da ste že v 37. tednu. Jaz bi že tud rada počasi cartala, ampak bi tud vsaj do 37. počakala...se vseeno ne mudi. user posted image Mi pa res tedni tako hitro minevajo, sploh od 30. naprej ...

Meni pa zadnje čase predvsem zjutraj in zvečer otekajo prsti na rokah. Pa občasno me glavoboli dajejo...sicer niso močni, ampak se pojavljajo na vsake toliko... Pa še kri bi mogla dat za tokso in hepatitis...pa je tako zunaj...upam, da bodo jutri malo lepše razmere na cestah, da bom lahko šla, ker v takem mi pa res ni. Moj je baje komaj iz dvorišča prišo z avtom, ker ni bilo nič skidano...je kr z avtom skidal sneg...

Nič, grem jaz tud malo pospravljat, pa prijetno zapravljanje vse tiste, ki še grete po nakupih za naše bebije.



< Sporočilo je popravil Pikica_10 -- 11.3.2010 11:35:14 >

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.3.2010 11:35:58   
Getreal
Dobro jutro!
Jaz sem že s pregleda. Mene je tudi zjutraj presenetlo nakazilo jeeeej user posted image user posted image user posted image prav fajn se mi je zdelo.
Sicer pa mi je kar nardila bris za streptokok brez me karkoli prašat, tko da zgleda je to pri njej stalna praksa. Stal pa je 14,50€, pa še plačat sm mogla ultrazvok 20€, mi ga je tudi kar nardila. Naša punčka je čisto malo premičkena, ampak ni hudega user posted image glede na to, da je bila na prejšnjem pregledu prevelika, se ne sekiram za te anomalije user posted image sem pa še čisto zaprta, tko da ima še čas zrasti. Napisala mi je tudi napotnico za porodnišnico. Za rešilca mi je ni, pa tudi upam, da je niti ne bom rabla. Spet mi je urinila to železo user posted image kao preventivno...ah ja...mi je rekla naj ga jem tudi še po porodu user posted image jooooj..nikoli več se ne bom rešla tega železa...

sicer smo pa že v glavični vstavi jeeeeeeej user posted image user posted image user posted image

zej pa moram nazaj v zdravstveni dom k zobozdravniku user posted image user posted image user posted image držte pesti, da ne bo prehudo..

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.3.2010 11:52:02   
majas
IZVIRNO SPOROČILO: Pikica_10

Meni pa zadnje čase predvsem zjutraj in zvečer otekajo prsti na rokah. Pa občasno me glavoboli dajejo...sicer niso močni, ampak se pojavljajo na vsake toliko... Pa še kri bi mogla dat za tokso in hepatitis...pa je tako zunaj...upam, da bodo jutri malo lepše razmere na cestah, da bom lahko šla, ker v takem mi pa res ni. Moj je baje komaj iz dvorišča prišo z avtom, ker ni bilo nič skidano...je kr z avtom skidal sneg...




pa si povedala G.?


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu Pikica_10)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.3.2010 12:14:48   
nejanejc
getreal, super za pregled :)

pikica, povej ginekologinji za otrdevanje, pomoje ti bo ona znala najbolj svetovat...

jst sem se lotla malo manj solit hrano... nic dodatno, kokr je sir slan itn... pa je kar cudno krompir in pašto brez soli kuhat... ma pol sem dala sir pa omakco, pa je boljse.... je pa po eni strani fajn eksperimentirat, ko sem delala meso, sem namesto soli dala mal vec zacimb in sircek... res bi mogla vec gibat, potem mam veliko veliko manj zatecene noge....

zdej ze tri dni perem cunjice, se dobro, da imamo susilc in da kar dobro "zlika". Plenick mi nivredu zlikal, je blo treba vse zlikat, je kar trajalo

jst sem mela vcerej pregled, tropical +11kg Vedno mam preglede na take usodne dneve, se dobro, da nise bla doma doma, ker ne bi blo nic od tega.... Sem pa dala kri za tokso in hepatitis... Cez en teden spet, ce ne grem rodit prej slucajno, se je pohecala moja ginekologinja... Sam dvomim, ni se nobenga znaka... bomo kar pocakali se ta mesec :)

drzim pesti za kepico, res se mi smili...skoz popadki na popadke...

nax, super za Taia! Upam, d amu kmalu uspe vse obroke pojest in boste uzivali doma....



(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.3.2010 12:16:40   
nincy29
IZVIRNO SPOROČILO: tropical


Še za porodniško nadomestilo se bojim koliko bom dobila neto, verjetno tistih 300 eurov.






porodniško nadomestilo pride 196€ na mesec.

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.3.2010 12:18:51   
nincy29
uf kako se mi kepica smili...jaz bi že zahtevala naj mi porod sprožijo ne pa tako mučijouser posted image .

nax lepo da tvoj tamali lepo napreduje...še malo pa se bote doma crtaliuser posted image user posted image .

jej kako je lepo videt sončka zuniuser posted image user posted image

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.3.2010 12:26:30   
dacy
nizy ja jaz bi se verjetno zbunila tam in bi kr sama zasitnarla da naj nekaj nardijo ... ne vem ce bi imela voljo cakat ... jaz nimam nobenih popadkov pa se mi ze vec ne da cakat sploh , tak da se cudim da jim kepica nic ne zasitnari naj nekaj nardijo ... No vglavnem upajmo da se cim prej resi , za njo menda najboljse ze danes user posted image

cojka sej tud jaz bi placala v vsakem primeru, ce treba tud 100€ , je pa res da mas oderuskega tegga tvojega G ...

babyloverka midve sva pa iste reve ... tud jaz dobim bogih 343€ bolniske tak da je to nakazilo zdaj prislo hudo prav ... Sem pa ze zapravla 120€ za tetra plenice i povijalne plenice, pa tetra krpice, pa krpice za enkratno uporabo, pa krtacko, glavnicek , skarjice, flaske, fiziolosko raztopino, od welede olje (ognjic in mandlji) in milo od welede za kopanje, vato itd... vglavnem tri vrecke polne sem nesla iz trgovine user posted image , zdaj pa samo se v lekarno treba it po alkohol in lanolin in ne rabim zaenkrat nic vec user posted image

krpica za kopanje - kje bi dobila tisto frotirasto krpico ki je kot rokavicka in se uporablja za kopanje otroka ... v BC imajo samo v kompletu s kopalno brisacko katere pa ne rabim ker jo ze imam ... Kje ste ve to dobile , ce ste sploh nabavle ?

lija gibi se stejejo od 32 tednov naprej ... sej tud ce nimas listka pa pac napamet stej gibe ... v roku 12 ur moras nastet 10 gibov pac ... se pravi tekom dneva jih mora vse skupaj bit najmanj 10 , ce bos pa imela obcutek da je prevec mirno vse pa idi malo na posvet ... razen ce si cez dan dost aktivna potem se vcasih gibi dost manj obcutijo user posted image

tropical v tvoji kozi pa zdaj prav ne bi htela bit s tem financnim stanjem ... in pol se jaz pritozujem kak nic ne dobim ... user posted image

nikkybob zal nic ne pomaga proti tem bolecinam ... telo se pripravlja na porod in vse bomo morale to pretrpet ... jaz imam zadnje case vsak dan hujse bolecine tam spodaj ampak se tolazim skoz , da bo kmalu minilo user posted image

nincy kje si ti nasla soncka ???? user posted image Jaz bi ga tudi ...

No jaz sem pa zjutraj sla v bolnico dat kri za hepatitis (zadnji pregled) Potem sem pa sla ropat  trgovine ... BC in DM sta bla na sporedu ... sej bi najraje sla se malo v KIK pogledat za kake cunjice , mi je sestra kupila tam dvoje hlact in dve majcke za otroka in so taaaaaak lepe da bi kr se kupovala user posted image To mogoce kasneje nekoga najdem da me zapelje do tja ... mi prav majka moj avto user posted image sem ugotovila da sem cist razvajena s tem avtom ... ampak zdaj v takem stanju in po takih cestah pa za pes hodit vseeno ni ... pa niti ni tolk blizu ta KIK ... no bomo vidli kaj bomo ...


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.3.2010 12:27:41   
dacy
nizy ja jaz bi se verjetno zbunila tam in bi kr sama zasitnarla da naj nekaj nardijo ... ne vem ce bi imela voljo cakat ... jaz nimam nobenih popadkov pa se mi ze vec ne da cakat sploh , tak da se cudim da jim kepica nic ne zasitnari naj nekaj nardijo , ker sami od sebe ne bodo sprozili poroda ce to ni nujno potrebno... No vglavnem upajmo da se cim prej resi , za njo menda najboljse ze danes user posted image

cojka sej tud jaz bi placala v vsakem primeru, ce treba tud 100€ , je pa res da mas oderuskega tegga tvojega G ...

babyloverka midve sva pa iste reve ... tud jaz dobim bogih 343€ bolniske tak da je to nakazilo zdaj prislo hudo prav ... Sem pa ze zapravla 120€ za tetra plenice i povijalne plenice, pa tetra krpice, pa krpice za enkratno uporabo, pa krtacko, glavnicek , skarjice, flaske, fiziolosko raztopino, od welede olje (ognjic in mandlji) in milo od welede za kopanje, vato itd... vglavnem tri vrecke polne sem nesla iz trgovine user posted image , zdaj pa samo se v lekarno treba it po alkohol in lanolin in ne rabim zaenkrat nic vec user posted image

krpica za kopanje - kje bi dobila tisto frotirasto krpico ki je kot rokavicka in se uporablja za kopanje otroka ... v BC imajo samo v kompletu s kopalno brisacko katere pa ne rabim ker jo ze imam ... Kje ste ve to dobile , ce ste sploh nabavle ?

lija gibi se stejejo od 32 tednov naprej ... sej tud ce nimas listka pa pac napamet stej gibe ... v roku 12 ur moras nastet 10 gibov pac ... se pravi tekom dneva jih mora vse skupaj bit najmanj 10 , ce bos pa imela obcutek da je prevec mirno vse pa idi malo na posvet ... razen ce si cez dan dost aktivna potem se vcasih gibi dost manj obcutijo user posted image

tropical v tvoji kozi pa zdaj prav ne bi htela bit s tem financnim stanjem ... in pol se jaz pritozujem kak nic ne dobim ... user posted image

nikkybob zal nic ne pomaga proti tem bolecinam ... telo se pripravlja na porod in vse bomo morale to pretrpet ... jaz imam zadnje case vsak dan hujse bolecine tam spodaj ampak se tolazim skoz , da bo kmalu minilo user posted image

nincy kje si ti nasla soncka ???? user posted image Jaz bi ga tudi ...

No jaz sem pa zjutraj sla v bolnico dat kri za hepatitis (zadnji pregled) Potem sem pa sla ropat  trgovine ... BC in DM sta bla na sporedu ... sej bi najraje sla se malo v KIK pogledat za kake cunjice , mi je sestra kupila tam dvoje hlact in dve majcke za otroka in so taaaaaak lepe da bi kr se kupovala user posted image To mogoce kasneje nekoga najdem da me zapelje do tja ... mi prav majka moj avto user posted image sem ugotovila da sem cist razvajena s tem avtom ... ampak zdaj v takem stanju in po takih cestah pa za pes hodit vseeno ni ... pa niti ni tolk blizu ta KIK ... no bomo vidli kaj bomo ...


< Sporočilo je popravil dacy -- 11.3.2010 12:28:57 >


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.3.2010 12:30:08   
dacy
svasta ... sem stisnila uredi in nekaj dodala v post pa ga je kr se enkrat objavilo namesto samo popravilo user posted image

_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.3.2010 12:33:21   
nincy29
na goriškem je sonček in to tak lep..user posted image user posted image

glede €..jaz sem tudi že 3 mesece brez dohodka na računu...me dragi vzdržuje..zaenkrat nama gre lepo skozi..do naslednje plače porabiva lih vsak €..kar je najemnina,položnice,hrana..letos se bova pač mogla odrečt počitnicam..ampak nama ni niti malo žal...bova lepše darilo dobila aprilauser posted image user posted image .


(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.3.2010 12:42:29   
katy83
ooooooo, čveke.
Bom kar s komentarji začela, drugače bo spet doooooooolg post. user posted image
No, če katero zanima, sem kar ok, snega imam poln kufer, imam novo frizuro in v soboto sva se z dragim odločila, da greva vseeno v Graz. user posted image

Pikica10 - tudi meni prsti zatekajo, večinoma zjutraj, pa glavoboli me tudi dajejo občasno. Sem gin. povedala, pa je rekla, da za otekanje ni take sile, ker je res bolj malo, pa da naj si masiram dlani v smeri proti prstom. za glavobole pa sem sama ugotovila, da me verjetno nizki pritisk daje, pa spijem čisto malo kave user posted image , pa je ok.

Kepica - ojoj, se mi kar smili. user posted image   Ampak tudi jaz sem mnenja, da verjetno v porodnišnici že vedo kaj delajo. Upam, ker grem jaz tudi v Mb porodnišnico. Res pa je zdaj nam lahko govorit tu, pa bit pogumene, bogica pa se matra. user posted image

Sonček85 - tebi pa resnično hvala za informacije o Kepici. user posted image   jaz ji ne upam niti več sms-a poslat, da ji ne bi gnjavila. Pozdravi jo lepo. user posted image

Ela - naša obveščevalka je Cojka, tak da kr njej ZS pošlji, pa ti bo dala svojo številko.

Nincy29 - porodniško nadomestilo ni isto kot starševski dodatek, če sem prav razbrala, ko si Tropical napisala. Če pa sem kaj zabluzla, pa se opravičujem. user posted image

Cojka - imam jaz tudi občutek, da bomo letos iz bund prešaltali na kopalke. user posted image   Pa držim pesti, da dobiš regres. user posted image  

nakazilo za paket - user posted image user posted image user posted image

streptokok - meni je tudi čisto mimo, da se tako cene razlikujejo. user posted image

lija34 - meni so rekli, da ko stopim v 36.teden, da moram začet gibe štet.

nax05 - upam, da čimprej steče hranjenje in da Tai pride domov. user posted image  Se mi kar smiliš, ko non stop letaš sem in tja. user posted image

Aglaia - ja, fajn smo Mariborčanke to vreme začarale. user posted image

Vsem s težavami želim, da čimprej minejo ali se vsaj oblažijo. user posted image
Vse, ki ste imele preglede user posted image .

Zdaj pa se spravim k likanju, pa tv zraven. user posted image

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.3.2010 12:43:55   
neka_noč
IZVIRNO SPOROČILO: ela24

Glede magnezija. Meni je še včeraj rekla naj ga jemljem v kombinaciji s kalcijem. Ker imam krče v nogah in to boli ko user posted image . Sem pa v 36 tednu, pregled imam komaj 23.3, takrat bom že torej v 38 tednu... Ampak jaz se tako bolj donata poslužujem. Tako, da imajo vsak svojo teorijo.
Jaz ga z veseljem pijem, samo da še mali malo počakauser posted image user posted image


Pri meni je enako. Čim ga ne vzamem, me dajejo krči. Me je nazadnje usekal 5x en za drugim in sem šepala en teden. user posted image  


(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.3.2010 12:44:02   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

Babyloverka: jaz bi se morala pa danes dobit s kolegico, pa sva doma na dveh različnih hribih in zaradi tega user posted image user posted image user posted image user posted image snega zdaj gnijem domauser posted image Fajn se načvekajteuser posted image user posted image


Danes sploh nisem mogla spatuser posted image če sem na desnem boku me bolijo vse kosti in medenica za pop..., na levem boku me peče zgaga, če sem na hrbtu pa me tišči v trebuhu, na trebuhu pa itak ne morem spatuser posted image user posted image Sem se ponoči spraševala, če je najboljše, da kar stoje zaspimuser posted image





tudi nama je danes spet padlo v vodo user posted image  pa tako že pogrešam babji čvek user posted image

spanje? moj se snoči obrne na trebuh, sem ga čula pa ga sprašujem če na trebuhu leži pa pravi da je, da ful paše. hjoj jaz bi tudi user posted image  pol pa iz enega boka na drugega pa nikak ne paše

ah grem vseeno še malo po nakupih v mestu, morem nekam svojo rit premaknit, drugače bo joj user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.3.2010 12:47:14   
neka_noč
Mene pa zanima - ali katera ve, glede streptokoka, kako je , če imaš Cs? Saj se potem ne more user posted image okužiti user posted image   V torek imam zadnjič pregled pri g in ne verjamem, da mi bo hotela delat test user posted image Pa še v Po. grem rodit...

Nakazilo - sem ga imela očitno že takoj zj. . user posted image

(odgovor članu neka_noč)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.3.2010 12:56:03   
pupa*81
neka_noč kako da imaš zadnji pregled pri G... a pol boš v Po. hodila na preglede? ker jaz bi se tudi rada tako zmenla, pa ne vem kaj ji rečt user posted image se mi res ne da več v gorico se vozit na preglede user posted image

(odgovor članu neka_noč)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.3.2010 12:58:13   
neka_noč
Ne Pupa. Potem grem že kar rodit. user posted image V Postojno. Pa saj tam se vidiva. Sva tako "zmenjeni". Si pozabila? user posted image

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.3.2010 13:00:24   
neka_noč
Je pa moja g pred 14-imi dnevi, ko sem bila pri njej na pregledu, gledala na koledar in komentirala, se sama s seboj pogovarjala, nato pa meni rekla.... no pa dajva še en, zadnji pregled preden greste rodit... user posted image   Tako je bilo. Me je kar stisnilo.

(odgovor članu neka_noč)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.3.2010 13:26:41   
ema tiara
a je kepica b.s. na fb?sem ravno brala da ji ustavljajo popadke...sem mislila da jih zdaj več ne,da je že dovolj donošen...user posted image

_____________________________

...točka moči je v sedanjem trenutku...


(odgovor članu neka_noč)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.3.2010 13:29:47   
nejanejc
pupa, jst se mam samo v lj iz kranja za vozit, pa mi je ze odvec... no se naslednji teden mislim, d abo slo, potem pa upam,da me bo moj dragi peljal, ce ne bom mogla sama... ma mogoce bo pa slo....

lep dan vsem

(odgovor članu ema tiara)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.3.2010 13:32:47   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: ema tiara

a je kepica b.s. na fb?sem ravno brala da ji ustavljajo popadke...sem mislila da jih zdaj več ne,da je že dovolj donošen...user posted image


ne, to ni Kepica. To je Malenaa. user posted image

(odgovor članu ema tiara)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.3.2010 13:34:22   
ema tiara
se vidi da vas ne poznam po imenu...bom morala enkrat na tortico zraven..user posted image

_____________________________

...točka moči je v sedanjem trenutku...


(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?