|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijske čvekice 2008 - 4. del
14.3.2010 8:37:16   
Majuska

IZVIRNO SPOROČILO: Almera


Našemu pa tudi slučajno ne pašejo Mullerjeve plenice - sem jih enkrat kupila, pa je v enem popoldnevu dobil čisto rdečo rit.



Našemu tudi ne. Zadnjič je tašča kupile njihove plenice, ampak je imel Aleksander po dveh urah pikice okoli pasu in rdečo rit.

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   [Brisano sporočilo]
14.3.2010 8:40:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Majuska)
  Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Julijske čvekice 2008 - 4. del
14.3.2010 9:05:43   
nanka
Dobro jutro,

naša dobi pa po pampeskah takoj rdečo rit, tako da ima zdaj Fixi, drugače so dobre, ampak tekočine pa ne prenesjo velike, naša ogromno popije in je ponoči vsa poscana. Sem pa zdaj nabavil DM pleničke in so za ponoči super. Še nikoli ni šlo čez, ima pa zdaj že manj poscane plenice, ker gre zjutraj na stranišče.

Metuljčica, ali ti popravljaš predmaturitrtne naloge? Včeraj je naša najstarejša frajla prestala prvi preiskusni test mature. Me prav zanima kako ji je šlo, sama pravi da super. Je pa vzela višji nivo.

Tudi pri nas je krasen sončen dan, planov še nimamo, bomo videli kaj bo dan prinesel.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   [Brisano sporočilo]
14.3.2010 10:46:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nanka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Julijske čvekice 2008 - 4. del
14.3.2010 11:06:45   
nanka
Umpa men tudi takšni žuri izčrpajo do konca, ko samo paziš da se kje ne zvrne, kaj poškoduje, nase potegne... 1000x rajši imam piknik variante kjer so lahko otroci lepo sproščeni, starši pa tudi. Saj z enim učom ga imaš pod kontrolo, z drugim si lahko pa na zabavi. Komaj čakam poletje.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   [Brisano sporočilo]
14.3.2010 11:10:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nanka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4831
   [Brisano sporočilo]
14.3.2010 11:22:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Majuska)
  Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Julijske čvekice 2008 - 4. del
14.3.2010 11:29:15   
Majuska

IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

Umpa men tudi takšni žuri izčrpajo do konca, ko samo paziš da se kje ne zvrne, kaj poškoduje, nase potegne... 1000x rajši imam piknik variante kjer so lahko otroci lepo sproščeni, starši pa tudi. Saj z enim učom ga imaš pod kontrolo, z drugim si lahko pa na zabavi. Komaj čakam poletje.


ja sej to! samo malo pa tudi moraš predvidevat, če si gostitelj, da bodo otroci tam in da določena stvari umakneš user posted image
sej, če bi rekli, da naj otroke doma pustimo, bi si pač vartsvo zhritala, ampak če pa nihče tega ne reče, pa pričakuješ, da jim bodo vsaj en kotiček zrihtali ali pa vsaj umaknili hudo nevarne stvari s tal...

sicer sem pa ugotovila, da niso vsi starši kot jaz... eni otroka pripeljejo in ga ne pogledajo več 3 ure in potem sem jaz težila 5 letni punčki naj ne dviguje mojega lukca, naj ga ne potiska, naj se mi ne plazi pod nogami....

kriza.
zgleda sem prezatežena za take štose al pa prepanična...
ampak jaz pač verjamem, da če ga ne bi gledala, bi padel točno na eno od nevarnih stvari



Kolk te razumem ... mene tudi moti, ko so vabljeni v kak dom, kaj vse imajo razstavljeno v dosegu otroških rok, očitno nihče ne pomisli. Pa OK, naš Aleksander niti ne vleče stvari dol - bolj me zmotilo, da so odrasli kadili vsepovprek in jim še na pamet ni prišlo, da bi se kam umaknili. Se spomnim obiska, ko je imel naš mali ene 3 mesece in mu je svakova punca kadila direkt nad njegovo glavo - od takrat nočem it k njim, ker se mi pač ne ljubi vsakič znova razlagat, kaj me moti. Itak ne bi nič zaleglo user posted image

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   [Brisano sporočilo]
14.3.2010 11:30:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Julijske čvekice 2008 - 4. del
14.3.2010 11:30:23   
Majuska

IZVIRNO SPOROČILO: _rebeca_

lubica zlata. govorila sem o pravem, gladkem, naravnem usnju. o nobenem umetnem materialu ni bilo govora, tudi ne o semišu - le tega menda ne bi šla natirat z mastjo.
ma saj sva se z glugico čisto razumeli in moja sedežna danes blešči user posted image user posted image

sem pa prvič poskusla s čim drugim, kot z proizvajalčevim izdelkom, ker je bila zadeva predraga za vsak hec, ampak zgleda nisem glih zgrešila. za pogosto mazanje pa bom itak uporabljala še naprej izdelke, ki jih imam v ta namen....




Glavno je, da sta se zmenili in da imaš vse zrihtano user posted image



_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   [Brisano sporočilo]
14.3.2010 11:32:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Majuska)
  Neposredna povezava do sporočila: 4836
   [Brisano sporočilo]
14.3.2010 11:34:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Majuska)
  Neposredna povezava do sporočila: 4837
   [Brisano sporočilo]
14.3.2010 11:36:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4838
   [Brisano sporočilo]
14.3.2010 11:39:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4839
   [Brisano sporočilo]
14.3.2010 11:40:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4840
   [Brisano sporočilo]
14.3.2010 11:40:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Julijske čvekice 2008 - 4. del
14.3.2010 12:16:11   
Majuska

IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

sej pravim, najbolj me je šokiralo, ko je šel luka proti zavesi in za njo kaktus!!!! user posted image user posted image
ma ne moreš no user posted image



mene bi najbrž fršlok ... user posted image

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Julijske čvekice 2008 - 4. del
14.3.2010 12:18:26   
Majuska

IZVIRNO SPOROČILO: _rebeca_


IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

Umpa men tudi takšni žuri izčrpajo do konca, ko samo paziš da se kje ne zvrne, kaj poškoduje, nase potegne... 1000x rajši imam piknik variante kjer so lahko otroci lepo sproščeni, starši pa tudi. Saj z enim učom ga imaš pod kontrolo, z drugim si lahko pa na zabavi. Komaj čakam poletje.


ja sej to! samo malo pa tudi moraš predvidevat, če si gostitelj, da bodo otroci tam in da določena stvari umakneš user posted image
sej, če bi rekli, da naj otroke doma pustimo, bi si pač vartsvo zhritala, ampak če pa nihče tega ne reče, pa pričakuješ, da jim bodo vsaj en kotiček zrihtali ali pa vsaj umaknili hudo nevarne stvari s tal...

sicer sem pa ugotovila, da niso vsi starši kot jaz... eni otroka pripeljejo in ga ne pogledajo več 3 ure in potem sem jaz težila 5 letni punčki naj ne dviguje mojega lukca, naj ga ne potiska, naj se mi ne plazi pod nogami....

kriza.
zgleda sem prezatežena za take štose al pa prepanična...
ampak jaz pač verjamem, da če ga ne bi gledala, bi padel točno na eno od nevarnih stvari



user posted image sem mela samo enkrat tako izkušnjo in res je grozno, da moraš ti drugega otroka opozarjat, starši pa nič ne rečejo..... pa adijo.



To sem enkrat doživela v Tivoliju, smo sedeli v Čolnarni, pri sosednji mizi pa mama sploh ni trznila, da njen 3 ali 4-letnik liže tla, rine v pasjo skledo in podobne štorije. Z dveh miz smo se spogledovali, kaj se dogaja, starša pa sta raje klepetala z družbo. Kr neki user posted image

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Julijske čvekice 2008 - 4. del
14.3.2010 16:09:06   
metuljcek321
Hej!

Ej, kakšen lep sončen dan ... umit avto, obešeno perilo zunaj, z malečko 2x zunaj - 1 x dop., 1 x pa zdajle ... vse lepo, vse simpatično, krasno, potem pa srečam kolegico, ki me vpraša, kje sva bili z malo v petek pop.? Hm ... zakaj? Ja, ker so imele vse vrtčevske skupine našega vrtca predstavitev za mamice za 8. 3. in za materinski dan (združeno) ... mislim ... kar odrolal se mi je ... še vedela nisem ... ma, zihr, da bi šli ... vsi trije ... ker je bla že tolk zdrava ...

No & tako se je torej letos pripetilo, da se ni fotografirala (čet.) & da ni bila na prireditvi (pet.) ... kot, da naš otrok sploh ne obstaja v vrtcuuser posted image


Ma, mi je kar konkretno hudo. Šit, no ... v petek pop. bi sigurno bli tam ... kolk so mogli bit cukrčki, k so plesali, se hihitali, čebljali, ... mi kar solze tečejo, no ...


Grem pogledat, če so kje kakšni dodi (= piškoti)user posted image

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Julijske čvekice 2008 - 4. del
14.3.2010 16:10:17   
metuljcek321
PS: Že nekaj dni hočem tole rešt, pa ZMERAJ pozabim: Umpa, dober podpis imašuser posted image  Sem glih zadnjič rekla, da ga skopiraj s FB, k mi je bil že tam zlo fajn. Pa ulala, konkretno ste Lukca zmatrali ... zdaj pa uživajte ...


Lep dan vsem julijkam ... pa, pa ...

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Julijske čvekice 2008 - 4. del
14.3.2010 17:03:23   
metuljcek321
Ej, pupe, eno nagradno vprašanje: who's that girl?user posted image

user posted image

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   [Brisano sporočilo]
14.3.2010 18:15:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Majuska)
  Neposredna povezava do sporočila: 4847
   [Brisano sporočilo]
14.3.2010 18:18:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4848
   [Brisano sporočilo]
14.3.2010 18:20:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu metuljcek321)
  Neposredna povezava do sporočila: 4849
   [Brisano sporočilo]
14.3.2010 18:21:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?