|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Boleča medenica
22.3.2010 11:52:09   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Nč me ne srbi, peče.....


Boljše da si higienske vložke nabaviš, kot da se 5x preoblačiš user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Boleča medenica
22.3.2010 17:53:42   
naja78
IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Nč me ne srbi, peče.....


potem pomoje ni nič.in lahko počaka do pregleda.sem pa jaz v prvi nos.imela tudi ful izcedka-brez vonja,ful gatke mokre-vložke nabavi-priporočljivo neplastične(jaz temu tako rečem,ker če ne se vse zapajsa),npr.od viriane so meni ok čist klasične.
ene imajo pač vč ene manj izcedka,sedaj v drugo ga nimam veliko.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Boleča medenica
22.3.2010 19:04:58   
divans1
Na vložke sm pa čisto alergična, si pa raje menjam hlačke, pa če je treba tud petkrat na dan. Je tako lepo, ko jih ni treba nosit, pa nč ne srbi......user posted image user posted image

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Boleča medenica
22.3.2010 22:53:48   
naja78
pol pa divans1 bodi kar skoz user posted image !!user posted image user posted image meni gredo tudi na živce.
v milerju imaš pa res izbiro tudi takih,ki niso plastik fantastik.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Boleča medenica
23.3.2010 12:56:23   
divans1
Jah, sej se mi pa že zdj zdi, čeprov sm mela manjše težave, da bom res pogrešala ta čas nosečnosti, je nekaj posebnega, ni res????? user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?