|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oktober
9.7.2005 9:38:40   
Udb
Jutro!
:zaspan::zaspan::zaspan: Sicer sem prespala celo vcerajsnje popoldne in celo noc, ampak ko clovek pogleda skozi okno, .... pa kaksno vreme je to????????

Kako :duda:? Moj ima ze jutranjo telovadbo! ;) V bisvu se mi zdi da bo vrhunski sportnik, saj ne zamudi nobene proste minute, da me mal brca! ;) ;) ;)

JAz se psihi
no pripravljam na likanje - me caka tak kup, da me ze na zacetku mine! :(( Pa kdo si je spomnil, da ne smemo zmeckani okoli hodit?????

Kako ste pa ve? Imate kaksne lepe nacrte za vikend?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   oktober
9.7.2005 10:01:13   
bambi
Dobro jutro.... ja, tudi jaz sem jezna na to vreme, ampak če pa dobro pomislim, pa se bolje počutim, če je bolj hladno, kot pa ko je tista neznosna vročina....

Moja :duda: pa je danes čisto mirna in sem že malo panična, da ni kaj narobe..... a se vam tudi to dogaja?????

Danes imamo piknik (zopet) in se prav bojim, ker ko vidim vso meso na mizi, se enostavno ne morem upreti..... edino čebule ne smem več jest, ker sem prejšnji teden mislila, da bom umrla, tako me je celo noč matrala zgaga.

Bambi

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   oktober
9.7.2005 11:51:16   
nana 27
Živjo,

ja vreme je čudno...tako za poležavanje pa za papanje :(

Mene tudi skrbi ali je z mojim vse v redu, ker je tako miren. Seveda ima svoje momente, ampak, da bi cel dan nabijal pa ne. Najbolj aktiven je zjutraj in zvečer. Ali to kaj pomeni za naprej? Se v tem že kaže otročkova narava?

Po kosilu me čaka pospravljanje in uživanje. Sem si tako želela blejske kremšnite danes in bi si jo tudi privoščila, če bi bil sonček, tako pa...

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   oktober
9.7.2005 11:51:16   
sonček*
Ojla mamice! Men je tud ta vreme grozn:(, sploh ne vem kaj naj delam, hišo sem že skoraj pospravla tako, da imam sedaj mal frej.
Jutr bomo pa imel piknik, če bo vreme dopušču.
A veste kaj me zanima a je lahko otroku kej narobe,če se udariš v trebuh.:zmeden:
Udb ti pa kr korajžno, mene tud to še čaka, samo ne danes.

Lepo se imejte:rozica:

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   oktober
10.7.2005 9:36:36   
chips
Jutro!
Danes grem pa jaz malo po Sloveniji.Z mojim :love: se še nisva čist odločla kam bi šla,mislim da bova šla na Bled in malo na okoli.
Jutri pa spet v službo.Komaj čakam še en teden pa dopust potem pa na morje!!!
Moj-a:duda: ima tudi jutranjo telovadbo čez dan je nolj miren,mirna zvečer pa spet akcija!!
Me je zadnjič tako brcnil-a da me je kr zabolelo.
Pa kar naj brca je tak fajni občutek.

Uživajte.Čao

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   oktober
10.7.2005 10:48:02   
bambi
:zaspan::zaspan::zaspan::zaspan::zaspan::zaspan::zaspan::zaspan: jaz bi še kar spala, čeprav me je dragi danes zjutraj zbudil ob 8.30, ker sma šla plačat loto....... Sedaj sem se pa najedla in hops za računalnik...... še 5 dni n gremo na :morje:, še prej pa bomo malo pokukali z UZ našo pupo, kako se kaj drži, ker imam v sredo pregled.....9nebesa9nebesa9nebesa

Včeraj je potem popoldan malo zmigala, zvečer pa se je obračala kot nora, mislim da se je kar fajn premaknila, ker me je rukala čisto na levi strani, tam kjer sem mislila, da sploh ne more biti.......

A ve že kaj pripravljate za vaše :duda:, voziček, postljico, ostalo opremo??????

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   oktober
10.7.2005 11:12:30   
cmokec
Drage moje. :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

Jaz sem kar v redu in vam sporočam, da grem popoldne na morje. Upam, da bo vse v redu in bom zdržala celih 10 dni. Do branja vas lepo pozdravljam, pazite nase in na svoje trebuščke in maksimalno uživajte. 9nebesa:morje:9nebesa

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?