|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bronhitis, bronhitis
23.3.2010 20:34:39   
Anay
Moja deklica je bila februarja stara 2 leti. Od novembra imava kar naprej bronhitis. Znjim pa vdihe Ventolina, Beruduala, Fleksodita. V januarju sva imeli tudi pljučnico. sedaj pa vsak teden zakuga na 38,5 stopinj za en dan, ven udari kašelj in.......... spet smo v začaranjem krogu. Tako je že 3 teden.
Sedaj pa vas prosim za nasvet, kako lahko to preprečim, oz. ali ji lahko pomagam s kakšnimi obkladki, sirupi, hrano. Čisto sem že obupana user posted image , ker res ne vem kaj naj naredim. Poleg tega čakava na pregled pri alergologu zaradi suma na alergijo na plesen.

Vsak nasvet je dobrodošel. Ali naj grem h kakšnemu alt_ernativnemu zdravniku, bioresonanco. Kam?user posted image

Hvala vsem že v naprej.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bronhitis, bronhitis
23.3.2010 21:28:08   
Jelenche
Tudi mi smo imeli v februarju 2x bronhiolitis. Bili na inhalacijah na infekcijski, nato tudi doma ventolin (stari smo 1,5 leto).
Baje da obstajajo neke inekcije (kot cepljenje) za ojačitev pljuč. Ne vem točno, mi je prijateljica pravila, ki ima tudi težave s pljučki.
Ter seveda singulair.

Singulair predpišemo otroku, ki ima ponavljajoče bronhiolitise, ki dobro odgovori na bronhodilatator (Berodual, Ventolin), torej pri otroku, kjer nekako pričakujemo astmo.
Dejansko predpišemo Singulair čez zimo, vendar otroku, ki ima astmo (ali je imel ponavljajoče težje bronhiolitise, kjer je potreboval kisik in sumimo astmo).
malo pobrskaj po forumih glede singulaira .. mamice ga kar hvalijo.
LP

_____________________________

Morja ne moreš prečkati, če le zreš v vodo

R. Tagore

(odgovor članu Anay)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bronhitis, bronhitis
23.3.2010 21:28:42   
muca79
Kakor da bi sebe poslušala, moj mali je tudi na ventolinu in ponavljajočem bronhitisu pa ima 9 mesecev. Sva bila tudi že v bolnici ker je kuhal 39 in več vročine.
Mi je moja zdravnica pa predlagala, da sem kupila inhalator in ko malo začne hropet mi delam inhalator tudi po 5 krat na dan s fiziološko raztopino in zaenkrat sem dvakrat preprečila, da bi se kaj razvilo.
Inhalaterje pa dobiš v Medigo al pa kakšen Sanalabor in seveda lekarne, je pa cena v medigo 36 eur ker drugje so dražji, če pa ti ni panike so baje okrog 100 € samo ni neke bistvene razlike uni za 100€ je samo tišji.
Upam, da ti je kaj pomagalo
in vama želim vse najboljše in samo zdavje...user posted image

(odgovor članu Anay)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bronhitis, bronhitis
23.3.2010 21:36:12   
Anay
Sej mava Singular že od prvega napada bronhitisa. Pa ne pomaga nič. skupaj v teh 4 mesecih sva imeli že 5 bronhitisev pa pljučnico. Prav groza me je, ker se bojim da se to ne obrne v astmo. Sva pa bile cepljenje za "ojačanje" pljuč. Prevenar cepivo pomaga za pljučnice. Cepile sva se ker je imela prej non stop unetje ušes.

Kar groza me je, ker ne gre in ne gre bolezen mimo.user posted image user posted image user posted image

Hvala vama za odgovore

(odgovor članu Anay)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bronhitis, bronhitis
23.3.2010 22:09:03   
ribica.
KOzje mleko, če ga lahko kje dobiš. Nasploh je zelo znan njegov zdravilen učinek, tudi proti kašlju.

(odgovor članu Anay)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bronhitis, bronhitis
24.3.2010 11:59:14   
alexjera
Edina stvar, ki ti pomaga je morje, najbolje Mali Lošinj, po možnosti čim dlje časa.

Če finančnih sredstev ni pomagajo poleti tudi hribi, se pravi čim višja nadmorska višina.

In seveda upanje, da bo z leti prerasla.

Srečno

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bronhitis, bronhitis
24.3.2010 13:15:19   
analucija
tudi moj mlajši je dobil singular in ne pomaga nič še naprej je isto.
ne vem kdaj se bo to končalo.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu alexjera)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?