|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  71 72 [73] 74 75   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo marca 2010
29.3.2010 10:58:30   
*Star*
Same Štajerke user posted image

Js pa iz Lj.

Arwenko, jaz tudi navijam da se tvoja M ne pojaviuser posted image user posted image
Evo eno velkouser posted image zate, če ti ne prinese drugega, pa vsaj da se čim prej pozdraviš!

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 1801
   RE: II pričakujemo marca 2010
29.3.2010 11:10:39   
thevenus
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Aja punce, to vam moram povedat ne, kakšno je moj včeraj prbil ne. Tak v kuhinji delava kosilo, pa on meni ne, tak smrtno resno: Veš, pol ko bo user posted image ne, mene ful skrbi, če bova midva tak zgubljala stvari, kot jih od psov zgubljama, kak bo to vse skupaj. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

In jaz v takšni smeh, da sem se skoraj po tleh začela valjat. Ker stvar je sicer ful res, da midva pasje stvari ful zgubljama ne, mislim tak ovratnice, povodce, te vrečke za kakce, igrače, itd. pa jih pol najdema tak čez kakšno leto, ko imava že 3x vmes nove. Sem rekla, pol bova pač zgubljala dude, pa flaške, pa grizike, pa druge igrače. user posted image user posted image user posted image
Prav zabavala sem se no.


user posted image Vidva bosta zabavna starša user posted image Koliko psov pa imata? Psi so super, ti dajo čisto druge vrednote v življenju. Vsak otrok bi moral imeti psa.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1802
   RE: II pričakujemo marca 2010
29.3.2010 11:12:16   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: thevenus
user posted image Vidva bosta zabavna starša user posted image Koliko psov pa imata? Psi so super, ti dajo čisto druge vrednote v življenju. Vsak otrok bi moral imeti psa.



4 imava, no trenutno 5, ampak eno je še mladička od zadnjega legla, ki se še prodaja in upam, da bo kmalu našla novo družino.

(odgovor članu thevenus)
Neposredna povezava do sporočila: 1803
   RE: II pričakujemo marca 2010
29.3.2010 11:24:51   
witch
to pa je kar veliko psičkov user posted image mi imamo pa dva user posted image
Drugače pa sem jaz vsak torek popoldan v mb. Tako da se lahko kaj zmenimo user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1804
   RE: II pričakujemo marca 2010
29.3.2010 11:40:07   
witch


user posted image user posted image user posted image
user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

X.03. anonimna T (x. krog)user posted image
x.03. Tracy1 (3. krog)
1.03. etna
(x krog)user posted image
1.03. mojamura (x krog)user posted image
1.03. TMS82 (9. krog)user posted image
1.03. Tejchy25 (22.krog)user posted image
3.03. Minky (1. krog)user posted image
4.03. mladika (5. krog)user posted image
5.03. BOSTINA (13. krog)user posted image
7.03. ječi12 (1. krog) user posted image
8.03. 7ka (5. krog)user posted image
8.03. JB (1. krog)user posted image
8.03.Beba78 (6. krog)user posted image

9.03. Latka (x. krog)user posted image
9.03. spaghetek (18. krog)user posted image
10.03. korinca (x krog)user posted image
10.03. lidik (6. krog)user posted image
10.03.
*Star* (x krog)user posted image
10.03. mateja134 (3.krog)

11.03. nadinne (4. krog)user posted image
11.03.pikasta (3. krog)user posted image
11.03.roža03 (9.krog)user posted image
13.03. witch (3. krog)user posted image
14.03. evatisa (10. krog)user posted image
15.03. pika555 (3. krog)user posted image
15.03. pikalonca (15. krog)user posted image
15.03. pujs666 (x krog)user posted image
17.03. sarar (x krog)user posted image
17.03. zalos (x krog)user posted image
17.03. KOLIBRI (4. krog)user posted image
19.03. *viva* (1. krog)user posted image

19.03. agataema (1.krog)user posted image
20.03. ribica81 (6. k
rog)user posted image
20.03. anonimna (x. krog)user posted image
20.03.anonimna pika (x. krog)
22.03. Buska (2. krog ICSI)user posted image
23.03. Anonimna (x krog)
23.03. Teni RR (6.krog po ss)user posted image
23.03. portorož (9. krog)user posted image
24.03. natasa.jurman (1. krog)user posted image
25.03. thevenus (x. krog)user posted image
26.03. BabyKitty (x. krog)user posted image
27.03. didi82 (x. krog)
27.03. Lopona (24.krog)
27.03. Tejchy25 (23. krog)
27.03. ninchi9 (28. krog)user posted image
30.03. Arual (29. krog)user posted image
30.03. Arwenko (26.krog)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image
SKUPAJ NAS JE: 44


user posted image

OD TEGA _13_ NOSEČK

user posted image
NAVIJAČICE:
doloress, nadka30
katra55, miklarom
BEBIII, lottyka
Bejli, anonimna Z.
pikizenc, aleunam
BOSTINA
, jana84
Minky, S*
TMS82, pilotina
ribica81, sarar
pika555, Tejči79

ZANIMIVE POVEZAVE:
http://menstruacija.si
http://www.ringaraja.net/zanositevKoledarOvulacije.asp
http://php.ringaraja.net/index.php?page=CGCalendar
http://www.iskreni.net/nosecnost-in-porod/nacrtovanje-druzine/392.html
http://translate.google.si/translate?hl=sl&langpair=en|sl&u=http://www.beginnerbaby.com/improve-fertility
http://www.fertility.com/en/index.htm


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 1805
   RE: II pričakujemo marca 2010
29.3.2010 11:54:58   
lidik
uau Arwenko to pa je kr veliko število? Kakšne pa imata? Jaz imam enega in še tega tako razvajenega, tako da si ne znam predstavljati še kakšnega zraven. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ne sej imam pa zato še mačkona, pa ribice, pa še kakšne sosedove živalce kdaj k nam pridejo. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1806
   RE: II pričakujemo marca 2010
29.3.2010 13:24:26   
Arwenko
Eh, mi imamo male pse, višavce, vsi skupaj so ravno za enega tvojega. No, kakorkoli, luštno je z njimi, pa razvajeni so na polno naši tudi. user posted image

Joj, tak ne vem kaj mi je, vsak trenutek imam občutek, da bo nekaj priteklo, pa kr nič niuser posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 1807
   RE: II pričakujemo marca 2010
29.3.2010 13:29:58   
lidik
ja Arwenko le naj ostane tako, da ne bo nič priteklo. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1808
   RE: II pričakujemo marca 2010
29.3.2010 13:45:38   
Arwenko
Ne boste verjele, bila v dm-u in kupila test...zdaj pa samo čakamo. user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 1809
   RE: II pričakujemo marca 2010
29.3.2010 13:49:10   
lidik
o super. Kdaj ga boš pa delala? 

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1810
   RE: II pričakujemo marca 2010
29.3.2010 13:53:27   
witch
kdaj naj stiskamo pesti? user posted image jaz upam da bo en velik in debel plus user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 1811
   RE: II pričakujemo marca 2010
29.3.2010 13:53:38   
Arwenko
Sicer bi morala user posted image šele jutri prit, ampak se bojim, da so lahko tudi antibiotiki kaj zmešali ciklus, pa to potovanje, pa vse. Če bom zdržala bom delala v petek, če ne bo kaj priteklo no. Če pa imam res cel čas občutek, da nekaj teče, kr hodim na wcuser posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 1812
   RE: II pričakujemo marca 2010
29.3.2010 13:59:46   
witch
Jaz sem pa mislila, da boš ga delala že kaj prej user posted image držim pesti, da je to to, in da bo v petek velik plus user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1813
   RE: II pričakujemo marca 2010
29.3.2010 14:11:49   
Arwenko
Se bom res probala zadržat no, ker že to je dost zame, da sem sploh test šla kupit, nazadnje sem ga delala pred HSG-jem in to je bilo oktobra in to seveda točno na dan izostanka. Bil je en velik minus, naslednji dan pa je prišla user posted image . Zato sem si takrat rekla, da nočem več prehitro testov delat no, ker dvakrat prej ko mi je zaostala je bil vedno minus, pa čeprav je bilo zaostanka že kr nekaj, pa sem bila pol ful razočarana vedno, kaj pa vem no...

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 1814
   RE: II pričakujemo marca 2010
29.3.2010 14:44:48   
mladika
hej hej!!
pa name ne pozabit,ko se bote za čvek pa kavico  menile...user posted image sem tut iz Štajerskega konca,natančneje Celja!!

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1815
   RE: II pričakujemo marca 2010
29.3.2010 14:52:04   
lidik
ha ha ha mladika, kaj misliš da te bomo izpustile? O to pa ne, te bom že jaz hitro spomnila, da moraš priti. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 1816
   RE: II pričakujemo marca 2010
29.3.2010 14:57:24   
mladika
okej,zmenjeno!!user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 1817
   RE: II pričakujemo marca 2010
29.3.2010 15:12:27   
lidik
mladika kako je bilo v službi? Danes si pa hitro doma? user posted image user posted image

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 1818
   RE: II pričakujemo marca 2010
29.3.2010 22:32:14   
sarar
živjo punce! samo malo sem vas prišla pozdraviti. da ne boste mislile, da sem pozabila na vasuser posted image . vsak dan se spomnim na vse punce tu gori, in še vedno navijam za vsako od vas. samo enostavno nisem imela  volje sploh gor na ringarajo it. ampak, zdaj sem pa že malo bolje. se pozna, da se je tudi pomlad začela. hvala bogu, da nimam časa na žalostne stvari misliti, smo skoz zunaj in se igramouser posted image . no, pridne bodite pa še kak plusek prosim. nekam premalo se mi jih zdi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za vse

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 1819
   RE: II pričakujemo marca 2010
30.3.2010 7:48:22   
lidik
sarika moja lepo da si nazaj. Le pridi nas malo pogledati, te bomo poskušale spraviti v boljšo voljo. Sej zdaj nekaj dežek napovedujejo, tako da mogoče boš pa imela malo več časa za nas. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 1820
   RE: II pričakujemo marca 2010
30.3.2010 8:18:38   
witch
sarar tebe sem pa že pogrešala. Skoraj vsak dan sem pomislila na tebe user posted image ko je lidik rekla, le pridi kaj gor. te bomo v dobro voljo spravile user posted image
Punce ko zvečer pridem domov, upam, da boste veliko načvekale, pa kakšno roziko bi rada user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 1821
   RE: II pričakujemo marca 2010
30.3.2010 8:32:22   
lidik
No evo punce, ste videle navodilo od witch, zdaj pa prosim čvekice, takoj se pridružite RR in gremo čvekati, ker witch ko pride iz faxa hoče brati !!!!! 

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 1822
   RE: II pričakujemo marca 2010
30.3.2010 9:34:25   
Arwenko
Ojla, jutro. Jaz že s prvega današnjega sestanka. Sem pa danes bolj slabe volje, ni se še vlilo sicer, ampak prihaja user posted image . Saj bo, očitno ta mesec še ni bilo namenjeno, bo naslednjega boljše. Ampak je očitno, da bo user posted image . To pomeni, BT je padla, izcedka praktično ni, tipično za ta dan. Danes sem malo žalostna, ampak vem, da bo boljše in potem pozitivno dalje. Bom pa še počakala toliko, da se vlije preden me pobarvate modro.

No, dajte kaj lepega povedat, da nebo dolgčas v tem dopoldnevu. user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 1823
   RE: II pričakujemo marca 2010
30.3.2010 9:39:04   
*Star*
Arwenko, kot si rekla, očitno ta mesec ni bilo namenjeno in se bo zgodilo takrat, ko se mora. Vse smo tako nestrpne, ampak uspelo bo čisto vsaki, jaz verjamem v to!

sarika, tudi jaz sem vsaki dan mislila nate. Kakorkoli se boš sama odločila, ampak jaz mislim, da nebi smela še obupat nad svojo princeskouser posted image


(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1824
   RE: II pričakujemo marca 2010
30.3.2010 9:43:09   
lidik
Arwenko pa kaj misliš da bo res? Pa ne no, jaz pa še vedno imam upanje za tebe, da mogoče bo pa user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
No v glavnem mene je ena tule v službi tako razjezila, da ni več nikjer sledi o moji zaspanosti. Sam tokrat za spremembo me je malo čudno gledala, ker jaz sem ponavadi takšna, da mi rabim zelo zelo veliko, da mi prekipi, samo potem ko mi pa prekipi, potem pa ne morem biti več tiho. No in ta mi je tako dolgo po žuljih hodila, da prej nisem mogla bit več tiho. Se je kr na hitro pobrala ven iz pisarne, ker je vedela da nima prav. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  71 72 [73] 74 75   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  71 72 [73] 74 75   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Test nosečnosti: je res 100-odstotno zanes...
Zanesljivost testa nosečnosti je med 96 in 97 odstotki, vendar pozor: samo če ga uporabimo pravilno, opozarjajo ginekolo...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




kdaj greste najraje na poletni dopust?
Spark



junij (13%)

julij (38%)

avgusta (31%)

sovražim dopust (4%)

rad sem vse tri mesece na dopustu (14%)


Število vseh glasov: 276

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!