|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prebavne motnje
30.3.2010 20:06:35   
Žaka
Pozdravljene!

Zanima me če ima še katera takšen problem kot jaz. Vse kar pojem pade vse ven iz mene.Npr. zajterk,kosilo,večerja..še pojem ne do konca moram šibat na wc. Začne se z zvijanjem po trebuhu in šibam na wc in odvajam tekoče blato. In to že kar nekaj časa. Prvo sem mislila,da je krivo železo,pa sem prenehala z njim in ni bilo nič bolje.Sem pa v 34 tednu nosečnosti.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prebavne motnje
30.3.2010 20:13:15   
cvetka.marjetka
Pri meni je bilo isto. Jaz sem tarnala zaradi driske, ostale nosečnice so bile pa zaprte. user posted image No, pa se je izkazalo d aso za to stanje krivi žolčni kamni. Že v prvi nosečnosti me je bolelo desno pod rebri, na koncu me je zelo tiščalo., po porodu je bil vse ok. V drugi nosečnosti pa me je res hudo tiščalo, špikalo, da niti spati nisem mogla na desnem boku. Ko sem omenila G je rekla, da je otrok visoko, bla bla bla. 14dni po drugem porodu pa so se žačele težave z napadi in šele ko sem znorela na urgenci (kjer sem bila 3x v tednu dni zaradi napadov) so me šele resneje pregledali in ugotovili žolčne kamne, prej so rekli, da imam poporodno depresijouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prebavne motnje
30.3.2010 20:28:12   
piko12
Pri meni je bilo precej podobno. 1.2 sem šla rodit lažja, kot sem bila decembra, kljub vsem praznikom in hrani. G je paniko zagnala in vsakič delala UZ, ampak je tamala lepo rastla. To se mi je dogajalo, kadar sem ponoči zaspala na hrbtu. Ampak jaz sem bila glede na zaprtje v 2/3 nosečnosti čist vesela.user posted image

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?